81

Re: Dvasinis tobulejimas

Deivil parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=X05Wn1ZAlfE

geras

82

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Deivil parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=X05Wn1ZAlfE

geras

Ten jis dar daugiau yra sukures video kurie sakyciau net yra sedevrai apie tai kokia biblija veidmainiska ir kaip religija neigiamai veikia visuomene.

83

Re: Dvasinis tobulejimas

Deivil parašė:
Laimute parašė:
Deivil parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=X05Wn1ZAlfE

geras

Ten jis dar daugiau yra sukures video kurie sakyciau net yra sedevrai apie tai kokia biblija veidmainiska ir kaip religija neigiamai veikia visuomene.

Mačiau animacinį. Labai taikliai pateikta.

84

Re: Dvasinis tobulejimas

tai ar Laimute dvasiskai patobulejo?

85 (redagavo Laimute 2018-09-05 12:51)

Re: Dvasinis tobulejimas

Taip , mano mielas Konstantinai, visa tobula dabar.

86

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Kęstas parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=kDD1Op4BFCA

Kestai, Tu krisnaistas? smile

Ne, tiesiog tai, ką jis kalba, man labai artima.

87

Re: Dvasinis tobulejimas

Kęstas parašė:
Laimute parašė:
Kęstas parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=kDD1Op4BFCA

Kestai, Tu krisnaistas? smile

Ne, tiesiog tai, ką jis kalba, man labai artima.

Daug tyrumo yra.

88 (redagavo Rudenė 2018-09-05 15:18)

Re: Dvasinis tobulejimas

Krišnaitai skuta galvas plikai. :::008

89

Re: Dvasinis tobulejimas

Sulamita parašė:

ko pristojot prie Deivil?:)

Jei i diskusijos tema - eina jaunas vyras savo dvasinio tobulejimo keliu, ne aklai, o pasitikrindamas, isitikindamas, eina SAVO galva, ko dar daugiau galima noreti is tobulumo siekiancio vyro? smile

Keistas issireiskimas...tobulumo siekiantis vyras. Tobulumo siekiantis zmogus yra tada,- kai jo sirdis ir gyvenimas yra harmonijoje ir neiesko blogio,o mato geri ir siekia but geresnis, nei vidutinis zmogus… Cia situacija visiskai kitokia,bet nesmerkiu nieko. Svarbu nors kazkuo dometis,o ne sedeti prie televizoriaus...

90

Re: Dvasinis tobulejimas

Deivil parašė:
Laimute parašė:
Deivil parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=X05Wn1ZAlfE

geras

Ten jis dar daugiau yra sukures video kurie sakyciau net yra sedevrai apie tai kokia biblija veidmainiska ir kaip religija neigiamai veikia visuomene.

  Religija religijai nelygu… Nemanau,kad reiketu koneveikti religija,kai vel ieskai tik negatyvo… Nereikia nei religijos, nei Biblijos  kaltinti. Kiekvienas zmogus eina savo keliu ,taip..baznycia klaidina zmones,nes zmogaus sirdis- Dieviska kibirkstis , o kunas-musu sventove ir mes esame Dievai ir Dievaites is prigimimo.Baznycia to nesako.nors dauguma kunigu tai zino. Baznycia nori pritraukti zmones gasdindami Dievo bausme, Dievas yra absoliuti Meile ir nieko nebaudzia,baudziame mes patys save, savo darbais,mintimis,jausmais,kurie yra negatyvus. Dviem tarnauti negalima...tu arba su Dievu arba su mamona. Jei mes teisingai gyvensime ir ziuresime I vienas kita su pagarba,Meile ir ne kritikuodami,ne apkalbedami uz akiu,mes busim su Dievu ir nereikes jokiu baznyciu.
   Biblijoje daug netikslumu,kaip rasiau,kad ja uzrase zmones pagal savo supratima,o dar per simtmecius ji buvo keiciama. Pati krikscionybe buvo pastatyta ant melo . Kai Sv, Petra isvijo Apastalai jis nuejo I Roma ir pradejo skelbti kriscionybe, o Jis buvo isdaves Jezu, net tris kartus ir neturejo jokios teises to daryti. Jezus Kristus buvo didis Mokytojas ir Jo mokymas buvo teisingas,Jis neatejo nuodemiu ispirkti ir juo labiau mirti ant kryziaus. Jis atejo mokyti,kaip gyventi teisingai, kaip siekti tobulybes...Bet Biblijoje daug ir tiksliai isreiksta ka Mokytojas norejo pasakyti,daug Jis kalbejo perkeltine prasme,todel zmones traktuoja Biblija labia skirtingai.

91 (redagavo Deivil 2018-09-05 23:39)

Re: Dvasinis tobulejimas

airin parašė:
Sulamita parašė:

ko pristojot prie Deivil?:)

Jei i diskusijos tema - eina jaunas vyras savo dvasinio tobulejimo keliu, ne aklai, o pasitikrindamas, isitikindamas, eina SAVO galva, ko dar daugiau galima noreti is tobulumo siekiancio vyro? smile

Keistas issireiskimas...tobulumo siekiantis vyras. Tobulumo siekiantis zmogus yra tada,- kai jo sirdis ir gyvenimas yra harmonijoje ir neiesko blogio,o mato geri ir siekia but geresnis, nei vidutinis zmogus… Cia situacija visiskai kitokia,bet nesmerkiu nieko. Svarbu nors kazkuo dometis,o ne sedeti prie televizoriaus...

Vilkas gaudo zuiki.
Abieju tikslas isgyventi.
Jei vilkas nepagaus zuikio mirs is bado.
Jei zuikis nepabegs nuo vilko bus suestas.

Kuris is siu dvieju yra blogietis?
Atsakymas nei vienas.
Todel kad absoliutaus gerio ir blogio nera ir teigti kad toks yra paprasciausiai savanaudiska.

Todel nera blogu ar geru zmoniu.
O jei nera bendro gerio ir blogio tai ir tobulejimas yra ivairiaprasmis.

Siom keliom eilutem sunaikinau visa tavo gyvenimo idealogija ir visus metus kuriuos prabuvai kaip venuole renderinau beprasmius. Ir tu galejai isvengti laiko svaistymo vienuolyne plaunant smegenis religija jei butum paemusi moksline ar filosofine literatura. Bet dabar jau per velu, o ir savo isitikinimu nebepakeisi del daugelio priezasciu.

Todel tu pralaimejai ir tavo uzgniauztas pasiputeliskumas jog esi auksciau uz kitus ir gali aiskinti kas uz kadvasiskai tobulesnis buvo visiskai diskredituotas.

Kad ir kaip as pries tave mociute nieko priesisko neturiu, bet geriausia dovana kuria as tau galiu padovanoti, tai atmerkti tave teisybei. Jei susivoktum, tai gal bent isausus paskutiniajai galetum pasidziaugti bent tuo, kad visa savo likusi gyvenima nuo siandien nugyvenai realybeje, bet ne religineje propagandoje kaip dauguma ypac tavo amziaus zmoniu.

92

Re: Dvasinis tobulejimas

Ir nuo kada vienuolem leidzia naudotis internetu ir pazinciu svetainem?

93

Re: Dvasinis tobulejimas

Deivil, man tai atrodo, kad tu visai nesiklausai, ką tau sako.

94

Re: Dvasinis tobulejimas

Kęstas parašė:

Deivil, man tai atrodo, kad tu visai nesiklausai, ką tau sako.

Man atrodo as puikiai klausau.

95

Re: Dvasinis tobulejimas

Pagal tam tikrus visuomenes isgalvotus standartus as esu blogas zmogus bet manes tai visiskai negasdina nes dulkes mes esame o moralinis absoliutas neegzistuoja.

Karta sapnavau labai idomu sapna.
Sapnavau tamsa kaip kazkokia esybe. Viskas ka maciau buvo juoda bet ta juoda nebuvo dalis manes ir ta juoda esybe nebuvo paprasčiausiai tamsa. Tai buvo akivaizdziai mano susidurimas su kazkokia tarsi tamsia jega.

Sis sapnas man istrigo, nes tai ka jo metu pajauciau negaliu paaiskinti. Nuo tos tamsos sklido tokia neapykanta, toks pyktis ir pagieza as net nemoku pasakyti. As esu prates ir prie neapykantos ir kad kazkas kazka zudo man nelabai rupi. Bet tas tamsus dalykas mane verte stebetis ir norejosi trauktis toliau nuo jo. Sapne net pasakiau "vaje..." tai man visiškai nebudinga. Ir tas sklindantis pyktis mane siek tiek pykino rodos norejau koseti. Ir svarbiausias dalykas kuriuo ta tamsa pasižymejo yra tai, kad ji neturejo priezaaciu, tai buvo pykcio neapykantos ir pagiezos isikunijimas tai tas pats kas pvz pykti ištraukti is zmogaus paversti jį fizine forma, ta prasme kaip atrodytu pyktis jei butu materialus.

Tada pabudes supratau kad as angeliukas ir visiskas sventuolis. Todel kad visiem savo poelgiams as turiu priežastis ir argumentus. Tas daiktas kad ir ka as ten sapnavau neturejo. Tai pagrindinis skirtumas. Ir tol kol turi priežastis elgtis kaip elgiesi tu niekada nebusi kaip ta tamsa. Todel galima nekesti i sveikata, uz priežastis leidziama.

96

Re: Dvasinis tobulejimas

Yra tokie taip vad.sublimacijos, perkėlimo dalykai...Kol žmogus sugeba suvokti ir valdyti savo jausmus ir emocijas, tol su juo viskas gerai. To mokomasi nuo mažų dienų. Jeigu nėra rimtų psichikos pažeidimų, pavyksta visiems...:::528

97

Re: Dvasinis tobulejimas

Visi krišnaitai čia susirinkę

98

Re: Dvasinis tobulejimas

Eugis parašė:

Visi krišnaitai čia susirinkę

Koks skirtumas ? :::008

99

Re: Dvasinis tobulejimas

Filosofija įdomu, bet jau ne tos dvasinės nesąmones. Užtenka nueiti į bažnyčią.

100

Re: Dvasinis tobulejimas

airin parašė:
Sulamita parašė:

ko pristojot prie Deivil?:)

Jei i diskusijos tema - eina jaunas vyras savo dvasinio tobulejimo keliu, ne aklai, o pasitikrindamas, isitikindamas, eina SAVO galva, ko dar daugiau galima noreti is tobulumo siekiancio vyro? smile

Keistas issireiskimas...tobulumo siekiantis vyras. Tobulumo siekiantis zmogus yra tada,- kai jo sirdis ir gyvenimas yra harmonijoje ir neiesko blogio,o mato geri ir siekia but geresnis, nei vidutinis zmogus… Cia situacija visiskai kitokia,bet nesmerkiu nieko. Svarbu nors kazkuo dometis,o ne sedeti prie televizoriaus...

manau, kad vyrai ir moterys skiriasi ne tik fiziskai. ir taip vadinamasis dvasinio tobulejimo kelias vyrams ir moterims yra skirtngas - vaikinai turetu virsti Vyrais, o merginos - Moterimis.