981 (redagavo Valdas 2018-10-12 21:12)

Re: Dvasinis tobulejimas

Aš čia apie tave, jei narvas tau trukdo suprasti, ir dalis informacijos atsimuša į virbus. ;DDD

982

Re: Dvasinis tobulejimas

Tu galėjai tikti tik beždžionėms, šundaktari. ;DDD

983

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Aš čia apie tave, jei narvas tau trukdo suprasti, ir dalis inoformacijos atsimuša į virbus. ;DDD

jus vartojate kaskokius vaistus?

984

Re: Dvasinis tobulejimas

Ne, man jų nereikia. O tau irgi - nes nebūtų jokios naudos. ;DDD

985

Re: Dvasinis tobulejimas

Jaučiuosi kaip psichiatras. Vis koks nors beprotis ateina ir bando pasakyti ką nors pagal tai, kaip jo smegenys iščiuožusios. ;DDD

986 (redagavo Daktaras nuo varenos 2018-10-12 21:19)

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Ne, man jų nereikia. O tau irgi - nes nebūtų jokios naudos. ;DDD

as suprantu kad jums haliucinacijos, matote narvus, pasakojate prisiminimus kuriu niekada nebuvo. tai jau rimtos ligos pozymiai. jei manimi netikit prasau pasiguglinti.

987

Re: Dvasinis tobulejimas

Matai, 'daktare' - aš labai gerai valgau, todėl man labai linksma. Netrūksta nei vienos maisto medžiagos, nei vieno procento. įsivaizduoji? Maisto medžiagų kiekių kontrolės meistras. ;DDD

988

Re: Dvasinis tobulejimas

as suprantu kad jums haliucinacijos, matote narvus, pasakojate prisiminimus kuriu niekada nebuvo. tai jau rimtos ligos pozymiai. jei manimi netikit prasau pasiguglinti.

Tą ir turėjau galvoje, rašydamas, kad bepročiai ateina kažko man papasakoti. ;DDD Kitaip lengvai suprastum, kad tai apie tave. ;DDD

989

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Matai, 'daktare' - aš labai gerai valgau, todėl man labai linksma. Netrūksta nei vienos maisto medžiagos, nei vieno procento. įsivaizduoji? Maisto medžiagų kiekių kontrolės meistras. ;DDD

geras maitinimas yra labai gerai, bet nepamirskit gerti vaistu

990

Re: Dvasinis tobulejimas

O apie tave  negalima būtų taip teigti. Neabejotinas dalies vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumas, kurio rezultatas - kliedesingas paistymas. ;DDD

991

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

as suprantu kad jums haliucinacijos, matote narvus, pasakojate prisiminimus kuriu niekada nebuvo. tai jau rimtos ligos pozymiai. jei manimi netikit prasau pasiguglinti.

Tą ir turėjau galvoje, rašydamas, kad bepročiai ateina kažko man papasakoti. ;DDD Kitaip lengvai suprastum, kad tai apie tave. ;DDD

jus galite isivaizduoti labai protingas, bet mes gydome ir nuo tokiu ligu, nusiraminkit, tai nemirtina

992

Re: Dvasinis tobulejimas

geras maitinimas yra labai gerai, bet nepamirskit gerti vaistu

Nenoriu kartoti, bet pacientas nesuprantate, kad jei kalba yra apie vaistus, tai tik apie tave. Bet neik pirkti vaistų, nes tau jie nepadės. Geriau vitaminų ir mineralinių medžiagų. ;DDD

993 (redagavo Valdas 2018-10-12 21:25)

Re: Dvasinis tobulejimas

jus galite isivaizduoti labai protingas, bet mes gydome ir nuo tokiu ligu, nusiraminkit, tai nemirtina

Aš neįsivaizduoju, o esu, bet tu tikrai sapnuoji. Jei kas čia ir gydo tokius papuvėlius kaip jūs, tai tik aš. ;DDD

994

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

jus galite isivaizduoti labai protingas, bet mes gydome ir nuo tokiu ligu, nusiraminkit, tai nemirtina

Aš neįsivaizduoju, o esu, bet tu tikrai sapnuoji. Jei kas čia ir gydo tokius papuvėlius kaip jūs, tai tik aš. ;DDD

gydykite ir toliau, svarbu vaistus isgerkite

995

Re: Dvasinis tobulejimas

Kiek aš tau galiu kartoti, kad man jų nereikia. ;DDD Po kiek kartų tu supranti? ;DDD Po velnių, sunkus mokinys. ;DDD

996

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Kiek aš tau galiu kartoti, kad man jų nereikia. ;DDD Po kiek kartų tu supranti? ;DDD Po velnių, sunkus mokinys. ;DDD

visi pacientai panasus, visiems nereikia vaistu. stebuklu nebuna, cia ne sloga kuri savaime praeina

997 (redagavo Valdas 2018-10-12 21:35)

Re: Dvasinis tobulejimas

Tikėkimės, kad tavo šita liga praeis. ;DDD

998 (redagavo Daktaras nuo varenos 2018-10-12 21:37)

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Tikėkimės, kad tavo šita liga praeis. ;DDD

nepamirskite tik maisto, maistas turi buti subalansuotas, jusu rusies atsovams ipatingai

999

Re: Dvasinis tobulejimas

Ar turėčiau žinoti tai, ką žinau, ar tu daugiau nieko protingo negali parašyti? ;DDD

1000 (redagavo Valdas 2018-10-12 21:40)

Re: Dvasinis tobulejimas

Mano kariuomenės rūšis gali taip subalansuoti maistą, kad mafijos rūšis su visais daktarais abejose grotų pusėse - neras jokiose receptų knygose. ;DDD