121

Re: Dvasinis tobulejimas

Kaskodel kaip suserga visi bega pas gydytoja, bet ne pas kuniga. Gal zinot kodel?

122

Re: Dvasinis tobulejimas

Nes kunigui pačiam pagalbos reikia xD

123

Re: Dvasinis tobulejimas

Sita vienuole matyt cia misijonieriaus iesko xD

124

Re: Dvasinis tobulejimas

Atrodo, kad nukrypstama nuo temos ir tik svaidomasi kalambūrais. Norit rimčiau diskutuoti, reikėtų tartis dėl sąvokų ir terminų, ką čia esantys pašnekovai mano esant dvasia ir tuomet apie jos tobulinimą ar panašiai. Bent man taip atrodo...:::528

125

Re: Dvasinis tobulejimas

ju sekta mirsta, todel ir atejo airin savo kvailysciu cia skleisti ir prisivilioti nauju auku. airin sitam saite savo melagystes skleidzia, jos kolege baikeriu saite, kiti po gatves vaiksto.. jie su savo proleliu nesuvokia, kad jeigu kas noretu i ta ju sekta, laisvai galetu rasti. jei neateina, tiesiog yra pilno proto ir netiki apsisaukeliais pranasais..
.. eina antrasis Kristaus atejimas.. jau mano gyvenime tai koks 30-as, o jis taip ir neatejo.. pasiklydo kazkaip.

126

Re: Dvasinis tobulejimas

Visi esam laisvi pasirinkti, kaip tobulėti, kad gerai jaustumeisi ir  kitiems su mumis būtų gera bendrauti arba bendravimas išprovokuotų tam tikrus pamąstymus ir jų įgyvendinimą vėlgi dėl geros savijautos.

127

Re: Dvasinis tobulejimas

Rudenė parašė:

Atrodo, kad nukrypstama nuo temos ir tik svaidomasi kalambūrais. Norit rimčiau diskutuoti, reikėtų tartis dėl sąvokų ir terminų, ką čia esantys pašnekovai mano esant dvasia ir tuomet apie jos tobulinimą ar panašiai. Bent man taip atrodo...:::528

kartais reikia ir iki oponentes lygio nusileisti, kad pastaroji ir mus suprastu  big_smile

128

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Rudenė parašė:

Atrodo, kad nukrypstama nuo temos ir tik svaidomasi kalambūrais. Norit rimčiau diskutuoti, reikėtų tartis dėl sąvokų ir terminų, ką čia esantys pašnekovai mano esant dvasia ir tuomet apie jos tobulinimą ar panašiai. Bent man taip atrodo...:::528

kartais reikia ir iki oponentes lygio nusileisti, kad pastaroji ir mus suprastu  big_smile

Gal nei kylam nei leidžiamės, tiesiog prisitaikom vieni prie kitų, kad būtų galima diskutuoti.

129

Re: Dvasinis tobulejimas

Rudenė parašė:
Laimute parašė:
Rudenė parašė:

Atrodo, kad nukrypstama nuo temos ir tik svaidomasi kalambūrais. Norit rimčiau diskutuoti, reikėtų tartis dėl sąvokų ir terminų, ką čia esantys pašnekovai mano esant dvasia ir tuomet apie jos tobulinimą ar panašiai. Bent man taip atrodo...:::528

kartais reikia ir iki oponentes lygio nusileisti, kad pastaroji ir mus suprastu  big_smile

Gal nei kylam nei leidžiamės, tiesiog prisitaikom vieni prie kitų, kad būtų galima diskutuoti.

Mieloji  aš labai gerbiu Tavo įsitikinimus, bet tai jau iš pat pradžių buvo aišku, kur link Irina pasuko.

130

Re: Dvasinis tobulejimas

Apart agitacijos, pamokymų ir grasinimų... Tipo.. Už viską bus atitinkamai atlyginta, nebuvo konstruktyvios diskusijos iš jos pusės.

131

Re: Dvasinis tobulejimas

Viskam reikia įgūdžių, kurie ateina per praktiką.Kai nelabai yra su kuo bendrauti, diskutuoti, tai ir nėra galimybės išmokti tai daryti. Kartais reikia pradėti ugdyti savyje elementarų mandagumą...

132

Re: Dvasinis tobulejimas

Rudenė parašė:

Viskam reikia įgūdžių, kurie ateina per praktiką.Kai nelabai yra su kuo bendrauti, diskutuoti, tai ir nėra galimybės išmokti tai daryti. Kartais reikia pradėti ugdyti savyje elementarų mandagumą...

... Kaip sauksi taip ir atsilieps

133 (redagavo Valdas RU 2018-09-07 22:48)

Re: Dvasinis tobulejimas

Ar tai dvasinis tobulėjimas?

http://cdn.playbuzz.com/cdn/c965c60c-473c-412d-952b-d46ff7bfe579/cf5ee8f8-c702-45c8-aa1e-b235f941e819_560_420.jpg

134

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas RU parašė:

Ar tai dvasinis tobulėjimas?

http://cdn.playbuzz.com/cdn/c965c60c-473c-412d-952b-d46ff7bfe579/cf5ee8f8-c702-45c8-aa1e-b235f941e819_560_420.jpg

Natürlich., ☺️

135

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Valdas RU parašė:

Ar tai dvasinis tobulėjimas?

http://cdn.playbuzz.com/cdn/c965c60c-473c-412d-952b-d46ff7bfe579/cf5ee8f8-c702-45c8-aa1e-b235f941e819_560_420.jpg

Natürlich., ☺️

Remiantis rytais tai tik norma, remiantis vakarais stgmacija  netolerancija nu ir kitokie gejiski verkslenimai

136

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Rudenė parašė:

Viskam reikia įgūdžių, kurie ateina per praktiką.Kai nelabai yra su kuo bendrauti, diskutuoti, tai ir nėra galimybės išmokti tai daryti. Kartais reikia pradėti ugdyti savyje elementarų mandagumą...

... Kaip sauksi taip ir atsilieps

Manau, kad kartais nebūtina taip sureaguoti...

137 (redagavo Rudenė 2018-09-08 05:56)

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas RU parašė:

Ar tai dvasinis tobulėjimas?

http://cdn.playbuzz.com/cdn/c965c60c-473c-412d-952b-d46ff7bfe579/cf5ee8f8-c702-45c8-aa1e-b235f941e819_560_420.jpg

Arba turim būti ištobulėję dvasia, kad taip daryti, ypač dėl pasekmių, pvz.žmogaus pririšimo prie savęs ir pnš., ar esam pasiruošę žmogų priimti.
Arba atsiduodam trupalaikiai aistrai, o paskui verkiam...
Arba tai nuostabus aktas dviejų širdžių, kurios žino, ką daro ir nebijo, ir ramios  dėl pasekmių...:::008

138

Re: Dvasinis tobulejimas

Yra toks vykęs posakis: vaikas iš pradžių būna angeliukas, paskui būna velniukas, kol galų gale tampa žmogumi. Į šitą pasakymą galima būtų pažvelgti giliau. Kai mes gimstame, būdami kūdikėliais, esame tarsi angelėliai. Vėliau - angeliškumą užgožia egoizmas, dar vėliau augant, patiriant visokių gyvenimo pamokų (ir malonių ir skaudžių), tampame žmonėmis. O giliausias dvasinis subrendimas, manau, ateina per klystkelius, kančias ir nusivylimus. Dar yra posakis: kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais. Subrendęs žmogus turi būti dvasiškai stiprus žmogus. Dar galima būtų pasvarstyti, kas yra ta dvasios stiprybė?

139

Re: Dvasinis tobulejimas

Nemanau kad dvasinis tobulejinas isvis egzistuoja.
Ner irodymu kad egzistuoja kazkokia "dvasia" vadinas ir neaisku del tobulejimo.

Nes nebent kalba eina apie siekos moksla psichologija kuri yra apie prota bet ne siela.
Bet tikrisusiai kaip ir visur norint sužinoti kas gerai ar blogai reikia pirma nustatyti tiksla o jei zinai tiksla tai tada gali pasakyt kas yra tobulejimas tai yra tie dalykai kurie artina prie tikslo.

Paprasta, aisku, logiška, jokiu fantaziju, ne taip kaip pas jus mociutes.

140

Re: Dvasinis tobulejimas

Deivil parašė:

Nemanau kad dvasinis tobulejinas isvis egzistuoja.
Ner irodymu kad egzistuoja kazkokia "dvasia" vadinas ir neaisku del tobulejimo.

Nes nebent kalba eina apie siekos moksla psichologija kuri yra apie prota bet ne siela.
Bet tikrisusiai kaip ir visur norint sužinoti kas gerai ar blogai reikia pirma nustatyti tiksla o jei zinai tiksla tai tada gali pasakyt kas yra tobulejimas tai yra tie dalykai kurie artina prie tikslo.

Paprasta, aisku, logiška, jokiu fantaziju, ne taip kaip pas jus mociutes.

Kada nors būsit diedukas. Ar labai kas pasikeis ? Abejoju...
Tikslas, man pvz. gerumas, harmonija, išmintis, draugiškumas aplinkai, tuo pačiu kritika ir netolerancija tam, kas kenkia man ir kitiems žmonėms, supančiai aplinkai, žlugdo gyvenimą bei egzistavimą. Tuomet ir gyvenama tokiu nusiteikimu, kiek tai įmanoma. Yra daug jaunų žmonių, kurie irgi kelia tokius ar panašius tikslus ir juos realizuoja pagal išgales...:::528