81

Re: Reikia patarimų.

Valdas parašė:
Eugis parašė:

Valdas kaimietis

Jo, aš kaimietis, ir ką? Geriau tokie kaimiečiai, kaip aš mieste, nei tokie, kaip tu. Gyventumėt kur nors kaimo užkampy ir nesivaidentumėt bei negadintumėt miestų grožio.

Tu tas kaimietis kurio tevai brolis ir sese

82

Re: Reikia patarimų.

Valdas - Vladas - Vladimir

83

Re: Reikia patarimų.

Jeigu man rašo "Labas, kaip sekasi?" - visada atrašau. Bet jeigu rašo "labas kaip sekasi" - dažniausiai neatrašau. Patarimo klausėjęs stebisi, kad reikia iš merginų traukti po žodį, nors panašu, kad ir iš jo reikia traukti žodžius. Kaip tik tokia mergina jam ir tiktų.

84 (redagavo Valdas 2018-09-26 22:17)

Re: Reikia patarimų.

Deivil parašė:
Valdas parašė:
Eugis parašė:

Valdas kaimietis

Jo, aš kaimietis, ir ką? Geriau tokie kaimiečiai, kaip aš mieste, nei tokie, kaip tu. Gyventumėt kur nors kaimo užkampy ir nesivaidentumėt bei negadintumėt miestų grožio.

Tu tas kaimietis kurio tevai brolis ir sese

Dūche, nepavark. Geriau parašyk, kas piso tavo motiną, kad gavaisi su beždžionės snukiu ir deb ilo smegenim.

85

Re: Reikia patarimų.

Valdas parašė:
Deivil parašė:
Valdas parašė:

Jo, aš kaimietis, ir ką? Geriau tokie kaimiečiai, kaip aš mieste, nei tokie, kaip tu. Gyventumėt kur nors kaimo užkampy ir nesivaidentumėt bei negadintumėt miestų grožio.

Tu tas kaimietis kurio tevai brolis ir sese

Dūche, nepavark. Geriau parašyk, kas piso tavo motiną, kad gavaisi su beždžionės snukiu ir deb ilo smegenim.

Tai kad as uz tave protingesnis kaimieti ir irodziau tai ne viena karta, galiu bet kurioj temoj tave easily suvartyt ir as net nesigiriu, nes net penktokas tai galetu.

Viskas ka tu gali pasakyti kad as beznione ar besmegenis bet kai shit hits the fan, mes abu žinom kad neturi tu sansu ir mes abu zinom kad vietoj to kad irodytum jog klistu tu tiesiog mane ignoruosi ir atmazinsi kaip mazvaikis nes zinai kad apsiktas butum bet kokioje logikos reikalaujancioje diskusijoje.

Siuksle tu esi brolio ir sesers autistas transvestitas sunus.
Negaisk mano laiko ir susidegink.

86

Re: Reikia patarimų.

Pasvajokim parašė:

Jeigu man rašo "Labas, kaip sekasi?" - visada atrašau. Bet jeigu rašo "labas kaip sekasi" - dažniausiai neatrašau. Patarimo klausėjęs stebisi, kad reikia iš merginų traukti po žodį, nors panašu, kad ir iš jo reikia traukti žodžius. Kaip tik tokia mergina jam ir tiktų.

Jo tos mergos vadinamos gramatikos nacistemis ziauriai uzknisa.
Tipo lituanistes didžiausios bet ironiskai turbut prasčiau lietuviskai raso nei tas bernas ant popieriaus.  Musu  docentai aukstojoje kartais raso be diakritiniu zenklu. Bet bobom tai priezastis matai imti ar neimti vyro. Pasla nafik tokio siauro mastymo fifutes iskart.

87

Re: Reikia patarimų.

Tai, kad jos net nemoka bendrauti. I paprasta klausima atsakyti negali, nes joms viskas neidomu arba per sunku pagalvoti, nors juk ne kvantines fizikos dalykus klausineji.

Turbut apie bmw jau irgi ne ju protui, nors visos seiles varva.

88 (redagavo Valdas 2018-09-27 07:22)

Re: Reikia patarimų.

Deivil parašė:
Valdas parašė:
Deivil parašė:

Tu tas kaimietis kurio tevai brolis ir sese

Dūche, nepavark. Geriau parašyk, kas piso tavo motiną, kad gavaisi su beždžionės snukiu ir deb ilo smegenim.

Tai kad as uz tave protingesnis kaimieti ir irodziau tai ne viena karta, galiu bet kurioj temoj tave easily suvartyt ir as net nesigiriu, nes net penktokas tai galetu.

Viskas ka tu gali pasakyti kad as beznione ar besmegenis bet kai shit hits the fan, mes abu žinom kad neturi tu sansu ir mes abu zinom kad vietoj to kad irodytum jog klistu tu tiesiog mane ignoruosi ir atmazinsi kaip mazvaikis nes zinai kad apsiktas butum bet kokioje logikos reikalaujancioje diskusijoje.

Siuksle tu esi brolio ir sesers autistas transvestitas sunus.
Negaisk mano laiko ir susidegink.

Nevykėli, šū do galva. Kai aš parašau faktus apie žmonių prigimtį, viskas, ką tu sugebi, dėl to, kad esi durnas, įdėti paveiksliuką su Insert brains here, ir pakartoti tai keletą kartų. Tau neįmanoma manęs suvartyti ne tik todėl, kad esi begalvis triperis, bet ir dėl to, kad esi silpnas šū das. Šū dų tautos aborto liekana. Kokia tai tauta?

Gaila, kad dabar ne karas. Tokie trip eriai, kaip tu - būtų iššaudyti. Išvalyta Lietuva nuo nuop isų, be lietuvių tautybės, manančių, kad yra kažkas, ir besielgiančių kaip vėžys šeimininko organizme, kurį reikia išnaikinti.

Beje, tai tavo snukis - kaip apsivafliavusio kaimiečio.

89

Re: Reikia patarimų.

Valdas parašė:
Deivil parašė:
Valdas parašė:

Dūche, nepavark. Geriau parašyk, kas piso tavo motiną, kad gavaisi su beždžionės snukiu ir deb ilo smegenim.

Tai kad as uz tave protingesnis kaimieti ir irodziau tai ne viena karta, galiu bet kurioj temoj tave easily suvartyt ir as net nesigiriu, nes net penktokas tai galetu.

Viskas ka tu gali pasakyti kad as beznione ar besmegenis bet kai shit hits the fan, mes abu žinom kad neturi tu sansu ir mes abu zinom kad vietoj to kad irodytum jog klistu tu tiesiog mane ignoruosi ir atmazinsi kaip mazvaikis nes zinai kad apsiktas butum bet kokioje logikos reikalaujancioje diskusijoje.

Siuksle tu esi brolio ir sesers autistas transvestitas sunus.
Negaisk mano laiko ir susidegink.

Nevykėli, šū do galva. Kai aš parašau faktus apie žmonių prigimtį, viskas, ką tu sugebi, dėl to, kad esi durnas, įdėti paveiksliuką su Insert brains here, ir pakartoti tai keletą kartų. Tau neįmanoma manęs suvartyti ne tik todėl, kad esi begalvis triperis, bet ir dėl to, kad esi silpnas šū das. Šū dų tautos aborto liekana. Kokia tai tauta?

Gaila, kad dabar ne karas. Tokie trip eriai, kaip tu - būtų iššaudyti. Išvalyta Lietuva nuo nuop isų, be lietuvių tautybės, manančių, kad yra kažkas, ir besielgiančių kaip vėžys šeimininko organizme, kurį reikia išnaikinti.

Beje, tai tavo snukis - kaip apsivafliavusio kaimiečio.

Supi stas kaimieti tik del to kad kazka pasakei nepadaro to "auto" faktu.
Nepasakei tu nei vieno fakto kaip tik prisnekejai belekokiu pievu kurios net pseudo mokslui arrodytu fantastikos lygio.

Tu grynas nacis sup istas fasistas uz sita zinute tave galima laisvai i kalejima patubdyti.

Net stumdamas tu nusisneki su genais.
Tu toks autistas kas vemt vercia.

Tame ir esme kad tu debilas.
Laimi ne tas kas genus turi. Laimi tas kas turi teisybe. Net ligonis prijungtas prie gyvybes palaikymo aparato gali laimeti ir laimetu pries tave nes jo puseje teisybe. Net suo laimetu prieš tave nes ir tie logika vadovaujasi.

Nera tokio dalyko kaip silpni genai isvis.

Ir nieko tu nedarei kaip ir sakiau prieš tai zinuteje kad esi autistas tik prirašysi keiksmažodžių su 0 argumrntu 0 irodymu ir 100% autizmo genais.
Nes daugiau tu nieko negali.

Tu net nezinai kas yra tiesos peoblematika filosofijoje ka tau isvis apie teisybe nusimanyt? Tu neissilavines ir durnas.
Ir sia zinute suvarciau tave eilini karta nori tu to ar ne.

90

Re: Reikia patarimų.

Valdas sušiko visą temą. Geriau sukurtų temą - SS ir diskutuotu su tokiais kaip jis.