41 (redagavo Deivil 2018-10-11 21:15)

Re: Na ir merginos cia

Kęstas parašė:

Aš kartą užkalbinau moterį viešajame transporte. Buvo tokia situacija, kad mes stovėjom kartu, šalia vienas kito. Jos veide pastebėjau gražų kuklumą ir kažką tokio tyro ar paprasto... sunku nusakyti. Ir tada ją užkalbinau. Buvo lengva bendrauti. Ji atrodė tokia paprasta ir kartu tokia graži. Ji nebuvo labai prisidažiusi. Bet tiesiog ji buvo graži iš vidaus. Vėliau paaiškėjo, kad ji susijusi su labai giliomis vertybėmis. Na aš, aišku, dar padvejojau, ar man bandyti artimiau pabendrauti ar dar palaukti, ir vėliau sužinojau, kad ištekėjo už kito.


Kai buvau 16 metu padariau teorija.
"visos mergos kur vos. Tos kurios ne kur vis tos uzimtos. Tos, kurios neuzimtos ir ne kur vos - durnos arba vaikai.

Šiandien galvoju is kur toks genialumas pas toki paaugli..
Dar niekad teorija si neklydo

42

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Kaip liūdna...O tu jau bribezdėjai? Aišku geriau tai daryti Vokietijoje nei čia - nors vokiečių nesuprantu šia prasme. ;DDD

bezdalas - visur bezdalas. ar LT, at D, ar Kinijoj big_smile

43

Re: Na ir merginos cia

Laimute parašė:
Valdas parašė:

Kaip liūdna...O tu jau bribezdėjai? Aišku geriau tai daryti Vokietijoje nei čia - nors vokiečių nesuprantu šia prasme. ;DDD

bezdalas - visur bezdalas. ar LT, at D, ar Kinijoj big_smile

Ar valdo kaukolej

44

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Tai tu tokia ir esi. Ir dar išsivėpusi pynda. Ukrainoje tau tiktų labiau. ;DDD

prie ko cia Ukraina?

45

Re: Na ir merginos cia

Pati pagalvok. Bent pabandyk.

46

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Pati pagalvok. Bent pabandyk.

kokio cia :::123 siandien prisivalgei, kad toks euforiskas ir linksmas?

47

Re: Na ir merginos cia

Į dantis tas laido riteris gavęs nėra per senas kad į armiją paimtų tai sėdi prie kompo ir nudurnėjęs erezijas skleidžia.

48

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Tikrai ne tokio šū do. Tas paveiksliukas nebent atvaizduoja tavo smegenis, ir to deb ilo. ;DDD
Paklausk Beatos - pasakys kokį receptą, durnė, b l et. ;DDD

maniau, kad tu neturi pavyduliavimo jausmo...

49

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Pavyduliavimo jausmas? Kam? Pasinaudok smegenimis. ;DDD

nusiramink. tu vienintelis toks. konkurentu neturi ir neturesi niekada wink

50

Re: Na ir merginos cia

Valdai , kiek vidutiniskai tesiasi tavo choleriniai priepoliai?

51

Re: Na ir merginos cia

Gaila, kad reikia eiti miegoti, ir tenka palikti jus zoologijos sode. ;DDD

52

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Laimute, nenusišnekėk, durne tu visiška. ;DDD Man tiesiog puiki nuotaika, o jūsų durnumas - kaip malkos laužui. ;DDD

nepasakok tik man... as geriau tave pazistu, nei tu galvoji.

53

Re: Na ir merginos cia

Gerai, Laimute, su visa nepagarba, linkiu labos nakties ir gero poilsio. ;DDD

54

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Galėsi mane pažinti, kai atsikraustysiu į Vokietiją. O kolkas nekliedėk ir paburk ką nors įdomaus. ;DDD

pasakyciau anekdota, bet vel supyksi juk...

55

Re: Na ir merginos cia

Valdas parašė:

Gerai, Laimute, su visa nepagarba, linkiu labos nakties ir gero poilsio. ;DDD

labanakt ir tau. smile

56

Re: Na ir merginos cia

Pasakyk, aš noriu supykti. ;DDD Tikiuosi jis bus protingas, o ne pasimaivymas už per narvą pamėtytus sausainius. ;DDD

57

Re: Na ir merginos cia

Labanakt. Perskaitysiu gal rytoj, o gal niekada. wink

58

Re: Na ir merginos cia

:::834 uzsiziebe kibirkstele vilities  :::011

59 (redagavo Valdas 2018-10-12 08:41)

Re: Na ir merginos cia

Merginos čia - arba tinkamos turėti vaikų pagal bent vieną turimą tautybę, arba ne. Sveiku atveju. Nesveiku - tinka ne pagal tą pačią tautybę (defected reproductive genes).

60

Re: Na ir merginos cia

Deivil parašė:
Kęstas parašė:

Aš kartą užkalbinau moterį viešajame transporte. Buvo tokia situacija, kad mes stovėjom kartu, šalia vienas kito. Jos veide pastebėjau gražų kuklumą ir kažką tokio tyro ar paprasto... sunku nusakyti. Ir tada ją užkalbinau. Buvo lengva bendrauti. Ji atrodė tokia paprasta ir kartu tokia graži. Ji nebuvo labai prisidažiusi. Bet tiesiog ji buvo graži iš vidaus. Vėliau paaiškėjo, kad ji susijusi su labai giliomis vertybėmis. Na aš, aišku, dar padvejojau, ar man bandyti artimiau pabendrauti ar dar palaukti, ir vėliau sužinojau, kad ištekėjo už kito.


Kai buvau 16 metu padariau teorija.
"visos mergos kur vos. Tos kurios ne kur vis tos uzimtos. Tos, kurios neuzimtos ir ne kur vos - durnos arba vaikai.

Šiandien galvoju is kur toks genialumas pas toki paaugli..
Dar niekad teorija si neklydo

Su tokiu mastimu pasmerki save amzinai vienatvei, o idomu tavo simpatija prie kuriu durniu ar vaiku?