41 (redagavo nikole 2018-12-12 20:05)

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:
Deividas parašė:
Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Pasakysiu kaip vyras, panų čia kaip ir realiame gyvenime yra visokių, problema ne jos, o tu. Sporto salę esi matęs? Stilius - žinomas žodis? Tavo žinutės ir aprašymas tiesiog migdo, kodėl panos turėtų norėti su tavim bendrauti? Nes geros širdies esi? big_smile Yra vaikinų, kurie geros širdies, atrodo stylingai, yra labai komunikalibūs šmaikštūs ir sportiški, kodėl ji turėtų imti tave, o ne jį? Atsakymas: niekada nežiūrės į tave, mažiau kritikos kitiems ir daugiau progreso savyje.

1.Nuo kada vyriskumas priklauso nuo raumenu? Aj, tikriausiai esi siauro mastymo kai galvojama, kad jei nesi prisipumpaves raumenu, tai nesi stiprus. Netingesiu ir paaiskinsiu nesuvokianciam. Sporta as lankau, o ir mano tikslas ne raumenu kalnai, kas beje man yra kiek sudetinga greitai padaryti del greitos medziagu apykaitos, bet vel gi, mano tikslas ne dideli bicepsai ir tricepsai. Matyt pats nieko nelankei niekada, nesi musesis kai esi su tokiu mastymu. Raumenys neapsaugo nuo gavimo i nosi, tiesiog nueik ten kur mokina mustis ir pamatysi, kad tu klysti.
2.Tai tu dar ir apie stiliu mokini kitus? Vau, tiesiog supermenas ispuikes zinovas, tikras Petruskevicius.
Jeigu tau, kad demesio sulaukti paciam reikalingas manikiuras, tai sorry, manau diskusija baigta. Jeigu tu galvoji, kad panos ziuri i svarkus, brangias masinas - na taip, kai nemoki sudominti, tai belieka tik finansine padetimi gelbetis, pavaidinti kieta. Nors kai kam uztenka tiesiog uzkalbinti mergina smile Siulyciau paciam pasidometi savimi, o ne kitais. Dazniausiai tie, kas save laiko tobulybemis yra tikri luzeriai.
3.Kur rasiau apie TIESIOG gera sirdi? Atsakau, tu sau esi grazus, as sau esu grazus, bet kai paskenavai mano anketa ir pradejai cia rasyti apie stiliu ir panasius dalykus, na atsiprasau, bet gejiskai tai atrodo is tavo puses.
4.Konkurentus taip salini? big_smile Esi stilingas, sportiskas, turtingas, grazus ir utiutiu tobulas? Tai ko nori? Medali sau nusipirk kvadratini. Kodel kvadratini vargu ar suprasi smile
5.Bent savigarbos turekit nei listi i subine visais budais, kad sulaukti demesio, vaidinti tokius kokiais nesat.

Tipisko runkelio sneka big_smile Vat kaimo niekaip is zmogaus neisvarysi...

42

Re: Pasigirkit

nikole parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:
pupis parašė:

iėško šluotos voratinkliams prakrapštyt, kaip ir kitos tos dvi smile

Sitas geras, pakele nuotaika visai darbo dienai big_smile


pastebejau, kad tau viskas kelia nuotaika, kur ant moteru pavaroma. Nebestovi, todel piktas ant visu moteru gimines? smile

Šaunuolė ! :::024

43

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:
Deividas parašė:
Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Pasakysiu kaip vyras, panų čia kaip ir realiame gyvenime yra visokių, problema ne jos, o tu. Sporto salę esi matęs? Stilius - žinomas žodis? Tavo žinutės ir aprašymas tiesiog migdo, kodėl panos turėtų norėti su tavim bendrauti? Nes geros širdies esi? big_smile Yra vaikinų, kurie geros širdies, atrodo stylingai, yra labai komunikalibūs šmaikštūs ir sportiški, kodėl ji turėtų imti tave, o ne jį? Atsakymas: niekada nežiūrės į tave, mažiau kritikos kitiems ir daugiau progreso savyje.

1.Nuo kada vyriskumas priklauso nuo raumenu? Aj, tikriausiai esi siauro mastymo kai galvojama, kad jei nesi prisipumpaves raumenu, tai nesi stiprus. Netingesiu ir paaiskinsiu nesuvokianciam. Sporta as lankau, o ir mano tikslas ne raumenu kalnai, kas beje man yra kiek sudetinga greitai padaryti del greitos medziagu apykaitos, bet vel gi, mano tikslas ne dideli bicepsai ir tricepsai. Matyt pats nieko nelankei niekada, nesi musesis kai esi su tokiu mastymu. Raumenys neapsaugo nuo gavimo i nosi, tiesiog nueik ten kur mokina mustis ir pamatysi, kad tu klysti.
2.Tai tu dar ir apie stiliu mokini kitus? Vau, tiesiog supermenas ispuikes zinovas, tikras Petruskevicius.
Jeigu tau, kad demesio sulaukti paciam reikalingas manikiuras, tai sorry, manau diskusija baigta. Jeigu tu galvoji, kad panos ziuri i svarkus, brangias masinas - na taip, kai nemoki sudominti, tai belieka tik finansine padetimi gelbetis, pavaidinti kieta. Nors kai kam uztenka tiesiog uzkalbinti mergina smile Siulyciau paciam pasidometi savimi, o ne kitais. Dazniausiai tie, kas save laiko tobulybemis yra tikri luzeriai.
3.Kur rasiau apie TIESIOG gera sirdi? Atsakau, tu sau esi grazus, as sau esu grazus, bet kai paskenavai mano anketa ir pradejai cia rasyti apie stiliu ir panasius dalykus, na atsiprasau, bet gejiskai tai atrodo is tavo puses.
4.Konkurentus taip salini? big_smile Esi stilingas, sportiskas, turtingas, grazus ir utiutiu tobulas? Tai ko nori? Medali sau nusipirk kvadratini. Kodel kvadratini vargu ar suprasi smile
5.Bent savigarbos turekit nei listi i subine visais budais, kad sulaukti demesio, vaidinti tokius kokiais nesat.

Na tavo požiūris toks iš vyro pusės.
Moterims patinka raumenys, nebūtinai turi būti toks kaip "savickas" bet... Nori jaustis saugios kai vakare eisit iš klubo ar vakarėlio vidurį nakties. Pas vyrus užsiimančius fizine veikla/sportu yra geresnė kraujo apytaka, reiškia ir seksas bus geresnis.
Savaitgalį buvau į klubą nuėjęs su savo pažįstamu, kuris +-10 metų eina į salę, tai moterys pačios lipt pradėjo ant jo. 
Nereikia būti "kietu", tam, kad apsirengtum normaliai ir vairuotum normalų automobilį. Salyginai tai rodo tavo pasiekimus gyvenime.
Jei tau 20 metų ir tu dar studentas, tai viskas ok, bet jei tau 30,- tada vel kitas lygis. Jos bet kokiu atveju iš kelių rinksis su stabiliom pajamom antrą pusę ir ne dėl to, kad kai kurioms labai reikia pinigų, bet todėl kad jaustis gerai ir ateityje (kai reikės aprūpint šeimą- vaikus).
Susitvarkyk mastymą ir išmok normaliai bendrauti.
Žodžiu daug reikalų :::037

44

Re: Pasigirkit

nikole parašė:

Nebestovi, todel piktas ant visu moteru gimines? smile

is zinutes turinio sprendziat apie zmogaus potencija? cia buvo bandymas izeist?
tebunie, atsakysiu. piktas ne ant visu o tik ant kvailu ir nestovi tik ant taves. patenkinau smalsuma?

45

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

Nebestovi, todel piktas ant visu moteru gimines? smile

is zinutes turinio sprendziat apie zmogaus potencija? cia buvo bandymas izeist?
tebunie, atsakysiu. piktas ne ant visu o tik ant kvailu ir nestovi tik ant taves. patenkinau smalsuma?

tik paklausiau. Bet sprendziant is atsakymo isizeidei big_smile Ant manes nestovi? Aciu dievui...neduokdie dar pencininkai listu big_smile

46

Re: Pasigirkit

nikole parašė:

neduokdie dar pencininkai listu big_smile

o tu kaip tikra "dama" atsakyti niekam negali?

nikole parašė:

tik paklausiau.

as jus dominu kad domites mano potencija?

47

Re: Pasigirkit

domina tamstos nuolatinis dziaugsmas pasidergus is moteru... Negi daugiau neturite gyvenime kuo dziaugtis? Kaip liudna wink

48

Re: Pasigirkit

nikole parašė:

domina tamstos nuolatinis dziaugsmas pasidergus is moteru

pasirodo netik Twitter'i
galima turet foloveriu...
jei zmogus man neidomus man nusispjauti turi jis kuo dziaugtis ar ne

49

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

domina tamstos nuolatinis dziaugsmas pasidergus is moteru

pasirodo netik Twitter'i
galima turet foloveriu...
jei zmogus man neidomus man nusispjauti turi jis kuo dziaugtis ar ne

O as zmogus smalsus..man kartais kyla tokie klausimai...o kodel zmones tokie nelaimingi, kad kitus juodina... Bet tu nesirupink..cia mano bedos smile Ai, tiesa..tau gi viskas dzin... smile

50

Re: Pasigirkit

nikole parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

domina tamstos nuolatinis dziaugsmas pasidergus is moteru

pasirodo netik Twitter'i
galima turet foloveriu...
jei zmogus man neidomus man nusispjauti turi jis kuo dziaugtis ar ne

O as zmogus smalsus..man kartais kyla tokie klausimai...o kodel zmones tokie nelaimingi, kad kitus juodina... Bet tu nesirupink..cia mano bedos smile Ai, tiesa..tau gi viskas dzin... smile

klausyk as taves nekalbinau nei asmenine zinute nei cia forume, gal tu susirask kita auka su kuria galetum pabendraut.

51

Re: Pasigirkit

Sulamita parašė:

Gal puikieji vyrai: Daktaras nuo varenos, Deividas, Eugis  ir pupis (išvardyti abėcėlės tvarka) atskleis informaciją - kiek kartų kvietė (įskaitant ir buvo pakviesti) į pasimatymą ir kiek kartų sudalyvavo pasimatyme per pastarąsias 30 dienų smile

1. as saves puikiu nelaikau. esu paprastas zmogus is minios, su visais pliusais ir minusais
2. kas sake kad as vaikstau i pasimatytmus? gal as vedes?
3. jei ir vaikstau i pasimatymus tai tikrai cia nesiskelbsiu

52

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:

pasirodo netik Twitter'i
galima turet foloveriu...
jei zmogus man neidomus man nusispjauti turi jis kuo dziaugtis ar ne

O as zmogus smalsus..man kartais kyla tokie klausimai...o kodel zmones tokie nelaimingi, kad kitus juodina... Bet tu nesirupink..cia mano bedos smile Ai, tiesa..tau gi viskas dzin... smile

klausyk as taves nekalbinau nei asmenine zinute nei cia forume, gal tu susirask kita auka su kuria galetum pabendraut.


ane? big_smile Gal paziurim, kas pirmas, kuri pacitavo? Tu nuolat kisiesi, kai taves net neklausiu? big_smile Cia tu auka susiradai...as tik atsimusineju... Taip kad pats manes nematyk. Aciu. wink

53

Re: Pasigirkit

nikole parašė:

Tu nuolat kisiesi, kai taves net neklausiu? big_smile Cia tu auka susiradai...as tik atsimusineju... Taip kad pats manes nematyk. Aciu. wink

tu girta? kai tu pasakiai kad cia visi ateina padergti vienas ant kito as taves paklausiau o tu cia ko ateini. cia VIENINTELIS kartas kaip as tave kalbinau

54

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

Tu nuolat kisiesi, kai taves net neklausiu? big_smile Cia tu auka susiradai...as tik atsimusineju... Taip kad pats manes nematyk. Aciu. wink

tu girta? kai tu pasakiai kad cia visi ateina padergti vienas ant kito as taves paklausiau o tu cia ko ateini. cia VIENINTELIS kartas kaip as tave kalbinau

Tai nekalbink. Kur problemos? Is serijos pats musa, pats rekia...

55

Re: Pasigirkit

nikole parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

Tu nuolat kisiesi, kai taves net neklausiu? big_smile Cia tu auka susiradai...as tik atsimusineju... Taip kad pats manes nematyk. Aciu. wink

tu girta? kai tu pasakiai kad cia visi ateina padergti vienas ant kito as taves paklausiau o tu cia ko ateini. cia VIENINTELIS kartas kaip as tave kalbinau

Tai nekalbink. Kur problemos? Is serijos pats musa, pats rekia...

dabar supratau kodel tu ezini mane. tu buka kaip vyno kamstis

56

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:

tu girta? kai tu pasakiai kad cia visi ateina padergti vienas ant kito as taves paklausiau o tu cia ko ateini. cia VIENINTELIS kartas kaip as tave kalbinau

Tai nekalbink. Kur problemos? Is serijos pats musa, pats rekia...

dabar supratau kodel tu ezini mane. tu buka kaip vyno kamstis

is tokio pat girdziu...tai gal uzteks tau cia viduriuot? labanakt.

57

Re: Pasigirkit

nikole parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:
pupis parašė:

iėško šluotos voratinkliams prakrapštyt, kaip ir kitos tos dvi smile

Sitas geras, pakele nuotaika visai darbo dienai big_smile


pastebejau, kad tau viskas kelia nuotaika, kur ant moteru pavaroma. Nebestovi, todel piktas ant visu moteru gimines? smile

Jeigu klausi toki klausima, tai gal paciai idomu paziureti? Aj, vel siuaras mastymas - jeigu nuomones nesutampa, arba palaikau viena puse labiau, tai gejus arba impotentas? Labai su logika nedraugauji.

58 (redagavo Eugis 2018-12-13 06:52)

Re: Pasigirkit

nikole parašė:
Eugis parašė:
nikole parašė:

Hiperboliu meistras smile O tu visom parasei? Ups...99 procentams? Parasei max 10, ne viena neatrase....va ir isvados, Ir nerasys, uztenka paskaityt karsta linija. Esi vienas is tu, kuris labiausiai dergiasi. Tavo mamai turetu but geda tave paskaicius smile. Jau net zinau, ka atsakysi big_smile

Ne 10, o ir ne tavo suknistas reikalas. Eiline feministe, kuri gins savo nusistatymus ir poziurius. Nesistebiu kodel cia sedi nuo ryto iki vakaro. Tavo mamai turetu buti geda, kad tokia isaugino

o kultura kokio lygio...vau... Bent vidurine baigei? smile Nuo ryto iki vakaro? Jega...tu mane seki? Akinius uzsidek tuomet, liurbi smile Mamai turi but geda, kad as pazinciu puslapyje esu? big_smile Cia pagal savo mama sprendi? big_smile

Taip kultura tokia, kad reikia tureti savo nuomone, o ne kaip jus - pritarineti viena kitai. Lyg ne sovietmetis, kad butu vienoda nuomone, ideologija pas visus. Apie tevus pradejai tu pirma, taip kad apie savo mama kalbek, ne apie kitu, nes galima buti pasiustai. O ir nera nieko zemesnio kai tik tevus kisti visur. Todel diskusijos su tavimi baigtos.
Aptarineti zmogu, mane kai nesu prisijunges cia, kaimieciu ir runkeliu vadinti uz kitokia nuomone? Stai kur kaimietiskumas, ir stai kodel vienisos senmerges neikelia net savo nuotrauku, nes pacios nezino kaip priimti kitokia nuomone. O as siaip is Vilniaus, gimiau ir augau, o tu matyt tikrai esi kaimiete, nes mastymas toks kaimietiskas visu 100%. Tik dabar kompiuteti nusipirkai, nes paziurejus kaip trolini.

59

Re: Pasigirkit

Mantas parašė:
Eugis parašė:
Deividas parašė:

Pasakysiu kaip vyras, panų čia kaip ir realiame gyvenime yra visokių, problema ne jos, o tu. Sporto salę esi matęs? Stilius - žinomas žodis? Tavo žinutės ir aprašymas tiesiog migdo, kodėl panos turėtų norėti su tavim bendrauti? Nes geros širdies esi? big_smile Yra vaikinų, kurie geros širdies, atrodo stylingai, yra labai komunikalibūs šmaikštūs ir sportiški, kodėl ji turėtų imti tave, o ne jį? Atsakymas: niekada nežiūrės į tave, mažiau kritikos kitiems ir daugiau progreso savyje.

1.Nuo kada vyriskumas priklauso nuo raumenu? Aj, tikriausiai esi siauro mastymo kai galvojama, kad jei nesi prisipumpaves raumenu, tai nesi stiprus. Netingesiu ir paaiskinsiu nesuvokianciam. Sporta as lankau, o ir mano tikslas ne raumenu kalnai, kas beje man yra kiek sudetinga greitai padaryti del greitos medziagu apykaitos, bet vel gi, mano tikslas ne dideli bicepsai ir tricepsai. Matyt pats nieko nelankei niekada, nesi musesis kai esi su tokiu mastymu. Raumenys neapsaugo nuo gavimo i nosi, tiesiog nueik ten kur mokina mustis ir pamatysi, kad tu klysti.
2.Tai tu dar ir apie stiliu mokini kitus? Vau, tiesiog supermenas ispuikes zinovas, tikras Petruskevicius.
Jeigu tau, kad demesio sulaukti paciam reikalingas manikiuras, tai sorry, manau diskusija baigta. Jeigu tu galvoji, kad panos ziuri i svarkus, brangias masinas - na taip, kai nemoki sudominti, tai belieka tik finansine padetimi gelbetis, pavaidinti kieta. Nors kai kam uztenka tiesiog uzkalbinti mergina smile Siulyciau paciam pasidometi savimi, o ne kitais. Dazniausiai tie, kas save laiko tobulybemis yra tikri luzeriai.
3.Kur rasiau apie TIESIOG gera sirdi? Atsakau, tu sau esi grazus, as sau esu grazus, bet kai paskenavai mano anketa ir pradejai cia rasyti apie stiliu ir panasius dalykus, na atsiprasau, bet gejiskai tai atrodo is tavo puses.
4.Konkurentus taip salini? big_smile Esi stilingas, sportiskas, turtingas, grazus ir utiutiu tobulas? Tai ko nori? Medali sau nusipirk kvadratini. Kodel kvadratini vargu ar suprasi smile
5.Bent savigarbos turekit nei listi i subine visais budais, kad sulaukti demesio, vaidinti tokius kokiais nesat.

Na tavo požiūris toks iš vyro pusės.
Moterims patinka raumenys, nebūtinai turi būti toks kaip "savickas" bet... Nori jaustis saugios kai vakare eisit iš klubo ar vakarėlio vidurį nakties. Pas vyrus užsiimančius fizine veikla/sportu yra geresnė kraujo apytaka, reiškia ir seksas bus geresnis.
Savaitgalį buvau į klubą nuėjęs su savo pažįstamu, kuris +-10 metų eina į salę, tai moterys pačios lipt pradėjo ant jo. 
Nereikia būti "kietu", tam, kad apsirengtum normaliai ir vairuotum normalų automobilį. Salyginai tai rodo tavo pasiekimus gyvenime.
Jei tau 20 metų ir tu dar studentas, tai viskas ok, bet jei tau 30,- tada vel kitas lygis. Jos bet kokiu atveju iš kelių rinksis su stabiliom pajamom antrą pusę ir ne dėl to, kad kai kurioms labai reikia pinigų, bet todėl kad jaustis gerai ir ateityje (kai reikės aprūpint šeimą- vaikus).
Susitvarkyk mastymą ir išmok normaliai bendrauti.
Žodžiu daug reikalų :::037

Girtis pasiekimais irgi nera labai gerai, nes tai jau tampa panasu i kompleksus, demesio troskima.
Saugumas - raumenys dar nereiskia pilnai sauguma. Taip, normos yra gerai.
Butent, kad dabar beveik visos nori ant visko paruosto, bet pacios ka pasiulyti gali? Na rupintis namu gerove? Pats daug ka gali padaryti. Nemanau, kad dauguma vyru nemoka skalbti, gaminti.
Isivaizduok, kai tavo verslui kazkas nutinka, o po tam tikro santykiu laiko del sitos priezasties tave palieka iskart, ne kad buti isvien, tave palieka. Tai vat, tas saugumas reiskia, kad jei tau kazkas nepasiseks, tau iskart bus atsukta nugara.
Vat butent, dabar dar reikia to kvailo komentaro - nuo senu senoves. Senu senoveje zmones metydavo akmenys vieni i kitus, tai grizkime i tuos laikus dar ir vadovaukimes tuo.

60

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
Sulamita parašė:

Gal puikieji vyrai: Daktaras nuo varenos, Deividas, Eugis  ir pupis (išvardyti abėcėlės tvarka) atskleis informaciją - kiek kartų kvietė (įskaitant ir buvo pakviesti) į pasimatymą ir kiek kartų sudalyvavo pasimatyme per pastarąsias 30 dienų smile

1. as saves puikiu nelaikau. esu paprastas zmogus is minios, su visais pliusais ir minusais
2. kas sake kad as vaikstau i pasimatytmus? gal as vedes?
3. jei ir vaikstau i pasimatymus tai tikrai cia nesiskelbsiu

tiesiog bandžiau grįžti prie forumo diskusijos temos smile
o tai jau eilinį kartą prasideda moterų varymas ant vyrų ir atvirkščiai...
bet gal tik aš ir dar keletas naivių žmonių mano, kad čia ateina žmonės susipažinti ir draugauti?... nes tiek paskaičius forumą, tiek karštąją liniją susidaro įspūdis, kad čia ateinama perkąsti gerklę priešingai lyčiai...