21

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

teko ant namo daugiaukscio stogo gerti vaizdas tikrai visai geras:=(tik siek tiek buna vejas per stiprus.

22

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

O prisigeres neprisitreskei?;D

23

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Vaiva, 17 parašė:

skuodo rajpne ir skuode...skuodo jura nakti visai nieko...navidansko parkas ten tai grazu labai....ir prie fontano centre


O cia toli nuo kauno?:?

24

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Neringa, 22 parašė:
Vilija, 33 parašė:

nuvaziuokit prie kauno mariu i kadagiu sleni.

O kur yra kadagiu slenis prie Kauno mariu? I skurios puses cia reiktu vaziuoti?


aha, man irgi idomu, jau ne pirma kart girdziu, bet taip ir nezinau kur tai yra ir kaip nusigaut...

beje jesios skardis-tikrai ispudinga, verta aplankyt ir seip.

25

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Vaje tu vieteliu pilna jura, parkas, gamta tiesiog jau ir ira romntiskiausia vieta. Seip ziema kad nesalti tai gal taip namuciuose isirenkti prie zvakuciu ir t.t

26

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Jo vat Jiesios skardis tikrai ispudinga.

27

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Valdas, 18 parašė:

Vaje tu vieteliu pilna jura, parkas, gamta tiesiog jau ir ira romntiskiausia vieta. Seip ziema kad nesalti tai gal taip namuciuose isirenkti prie zvakuciu ir t.t

O prie zvakuciu jei dar mylimas zmogutis ir dar masaziukas tai visai nors imk ir isileisk ane?:D

28

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

DAr tiesa uzsienyje kaip vieteliu tokiu rastume?:?

29

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Vilniuj, ant europos automobiliu stovejimo aiksteles stogo smile grozis smile arba 33 Europos aukstas, kur ta terasa, ten is vis pasaka wink

30

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Niuz jo Karolina o ka daryt Kaunieciams pas kuriuos nera tokiu pastatu?:?

31

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

amm.. na Kaune 1a karta gyvenime tik buvus, tai nelabai galeciau ka rekomenduot.. siaip kai buvau, tai nusivede draugai i tokia visai nieko vietele, ten reik man rodos per tilta i sala nueit, ir kazkur ten yra tokie kaipo betoniniai takeliai virs vandens, tai vat ten nukeliavom, pasedejom, pagerem.. man visai patiko smile

32

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Nu Karolinai tikrai tos vieteles nezinau jei gali tiksliau suzinok.Aciukas.

33

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Jei nuvaziuociau i Kauna, tai tikrai rasciau, bet taip nupasakot lbai sunku.. O issiaiskint tai nelabai jauciu, tie zmogai su kuriais buvau dbar i JAV visi isvaziave, kontaktu nebeturiu sad

34

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

hmmm man atrodo tu cia apie Nemuno sala sneki =]

35

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

romantiska wieta lietuwoje....:? maniciau pas mane po sparneliu mano lowyteje:D

36

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Karolina, 18 parašė:

Jei nuvaziuociau i Kauna, tai tikrai rasciau, bet taip nupasakot lbai sunku.. O issiaiskint tai nelabai jauciu, tie zmogai su kuriais buvau dbar i JAV visi isvaziave, kontaktu nebeturiu sad

Taia s atlekiu pas tave i Vilniu r mes nuvazuojam i Kauna ir parodai man ta vietele ok?:D

37

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Ruslanas, 18 parašė:

romantiska wieta lietuwoje....:? maniciau pas mane po sparneliu mano lowyteje:D


Oi oi Ruslanai norecoiau paziureti kaip tu merginai pirma karta paskyres pasimatyma tai pasakytum ir noreciau pamatyti tos mrginos(RIMTOS),pabreziu RIMTOS merginos reakcija.

38

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Benas, 23 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Jei nuvaziuociau i Kauna, tai tikrai rasciau, bet taip nupasakot lbai sunku.. O issiaiskint tai nelabai jauciu, tie zmogai su kuriais buvau dbar i JAV visi isvaziave, kontaktu nebeturiu sad

Taia s atlekiu pas tave i Vilniu r mes nuvazuojam i Kauna ir parodai man ta vietele ok?:D

Sutarta!:D

Agne, 18 parašė:

hmmm man atrodo tu cia apie Nemuno sala sneki =]

Man irgi taip atrodo smile

39

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

NA ziurek tu man Karolina nepasisiukslink.;D

40

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Na patarciau prie Zeimenos ezero vazuoti, ten yra toks Malunas, vazuojant nuo svenioneliu link kltanenu, ten ivaiavimas yra;) labai faijna:) o jei dar pasiimi valti paplaukioti iswis nera geriau:)