21

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Klausytis yra puiku. Tik patylėt ir tiek.

22

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Svarbu, neužmigti, netyčia :::001

23

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Yra ir klausanciu, bet man asameniskai kartais labai atsibosta kai zmogus vien apie savo problemas tik kalba ir daugiau nieko tuo paciu nieko atgal nepaklausus. Suprantu jei dar pazystamas koks artimas giminaitis ar draugas bet jei koks nepazystamas pradeda lieti visas gyvenimo nuoskaudas kartais ir besiklausant pats periimi tas neigiamas emocijas.

24

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Viskas turi būti su saiku.

25

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Tautviss parašė:

Yra ir klausanciu, bet man asameniskai kartais labai atsibosta kai zmogus vien apie savo problemas tik kalba ir daugiau nieko tuo paciu nieko atgal nepaklausus. Suprantu jei dar pazystamas koks artimas giminaitis ar draugas bet jei koks nepazystamas pradeda lieti visas gyvenimo nuoskaudas kartais ir besiklausant pats periimi tas neigiamas emocijas.

Reikia mokėti mandagiai nukreipti dėmesį į kitą temą arba į patį save. Tuomet pokalbis bus įdomus ir naudingas abiems.

26

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Ema parašė:

Man idomu kodel dauguma zmoniu net nebando paklausyti ka nori kitas pasakyti o nori tik buti isklausytas? Kodel vis dar pilna megstanciu banalius pokalbius (ka tu?,kaip sekasi? ir pns )

cia as gal ne itema...
vyrai nemegsta klausyti ,ypac kai gryzta nuo sunkaus darbo. nori pavalgyti ir ramybes.
- atsakant i tema. manau zmones nenori girdeti kas kokias problemas turi ,problemos yra rupestis to kas tas problemas susikuria savo galvoje

27 (redagavo Shameless 2023-02-01 22:11)

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Bliaha Muha Kazka Netaip Pasakiau tongue big_smile big_smile Visuu Pirma AS Nemokuu Bendrautt big_smile big_smile

28

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Norint ir arklį galima išmokyt piešti, jeigu jis tinkamai motyvuojamas.

29

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

o kam klausytis jei moteris nesamones sneka?

30

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Konstantinas parašė:

o kam klausytis jei moteris nesamones sneka?

Per vieną įeina - per kitą išeina big_smile

31

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

megsta klausytis kai idomu. Nemegsta kai neidomiai pasakoji.

32

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Darius parašė:

megsta klausytis kai idomu. Nemegsta kai neidomiai pasakoji.

Ta prasme, kuo daugiau pletkų tuo įdomiau ? big_smile

33

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Laimutė parašė:
Darius parašė:

megsta klausytis kai idomu. Nemegsta kai neidomiai pasakoji.

Ta prasme, kuo daugiau pletkų tuo įdomiau ? big_smile

ne pletku o vertingos informacijos. vyrai klausosi tik atsirenka ka klausytis. bet jeigu reikia klausosi labai idemiai

34

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Aš irgi išklausyti moku, bet man nėra bjauriau, kai tik susipažinus ima keikti ir apkalbinėti savo ex. Tada paklausau būdavo ir tuo ir baigiasi nauja pažintis big_smile. Begalės tokių verkšlenančių, tiek vyrų tiek moterų.

35

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Laimutė parašė:

Aš irgi išklausyti moku, bet man nėra bjauriau, kai tik susipažinus ima keikti ir apkalbinėti savo ex. Tada paklausau būdavo ir tuo ir baigiasi nauja pažintis big_smile. Begalės tokių verkšlenančių, tiek vyrų tiek moterų.

as visoms pasakoju kaip as myliu savo ex kokia ji grazi ir nuostabi tai visos dar greiciau pabega

36

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Aš irgi išklausyti moku, bet man nėra bjauriau, kai tik susipažinus ima keikti ir apkalbinėti savo ex. Tada paklausau būdavo ir tuo ir baigiasi nauja pažintis big_smile. Begalės tokių verkšlenančių, tiek vyrų tiek moterų.

as visoms pasakoju kaip as myliu savo ex kokia ji grazi ir nuostabi tai visos dar greiciau pabega

:::044

37

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Aš irgi išklausyti moku, bet man nėra bjauriau, kai tik susipažinus ima keikti ir apkalbinėti savo ex. Tada paklausau būdavo ir tuo ir baigiasi nauja pažintis big_smile. Begalės tokių verkšlenančių, tiek vyrų tiek moterų.

as visoms pasakoju kaip as myliu savo ex kokia ji grazi ir nuostabi tai visos dar greiciau pabega

Apgailėtina.

38

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Atkreipkite dėmesį kaip i tą patį postą reaguoja Laimutė ir Ievute) Laimutė tik nusijuokė o Ievutei iš karto viskas apgailėtina) klausimas: su kokia moterim maloniau bendrauti vyrui? Aišku kad su Laimute todėl Laimutė ir turi puikų vyrą) čia aš vos ne reklama varau Laimutei

39

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Konstantinas parašė:

Atkreipkite dėmesį kaip i tą patį postą reaguoja Laimutė ir Ievute) Laimutė tik nusijuokė o Ievutei iš karto viskas apgailėtina) klausimas: su kokia moterim maloniau bendrauti vyrui? Aišku kad su Laimute todėl Laimutė ir turi puikų vyrą) čia aš vos ne reklama varau Laimutei

Todėl Konstantinas ir "kabo" čia metų metais...
Svarbiausia būti savimi, tuomet nereiks nei migdomųjų, nei antidepresantų.

40

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Būnant savimi labai daug ko nereikia, Ieva teisi smile tačiau toks mažas niuansas - ir tavęs niekam nereikia smile