61

Re: Nesiseka su merginomis.....

Laimute parašė:

nors moterys geriau sugeba skirti draugyste nuo kazko daugiau, bet vyrams tai niekada nepatiko ir nepatiks, jog jo moteris, apart jo dar ir biciuli turi. Kam? kalbetis juk gali ir su juo apie viska.

kalbėtis??? geriausiu atveju vyras nepertrauks, kai moteris kalbės paie tai, kas jam neįdomu arba su kuo jis nesutinka smile
yra tokių vyrų, kurie išvis yra alergiški kalbančioms moterims - sunki vaikystė, trauma nuo mokytojų, moteris viršininkė, valdinga mama... priežasčių daug, bet retas vyras kalbaSI su žmona apie viską smile

62

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:
Laimute parašė:

nors moterys geriau sugeba skirti draugyste nuo kazko daugiau, bet vyrams tai niekada nepatiko ir nepatiks, jog jo moteris, apart jo dar ir biciuli turi. Kam? kalbetis juk gali ir su juo apie viska.

kalbėtis??? geriausiu atveju vyras nepertrauks, kai moteris kalbės paie tai, kas jam neįdomu arba su kuo jis nesutinka smile
yra tokių vyrų, kurie išvis yra alergiški kalbančioms moterims - sunki vaikystė, trauma nuo mokytojų, moteris viršininkė, valdinga mama... priežasčių daug, bet retas vyras kalbaSI su žmona apie viską smile

..tai va...todel ir reikia plepeti su draugemis, o vyrams su draugais. man irgi nepatiktu, jei mano vyras biciule turetu.

63

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nelsonas parašė:

panos sunkiai isgyvena vienisuma.
Yra atveju kur buna vienisos, bet ir tokiu atveju jos turi tuos greitukus (Tinderiai, soc portalai kaip ieskokas, aktyvesnes clubuose juda)
Net ir pacios svenciausios gerietes, jei jai tu patiksi, uzgaudes jos tinkama nusiteikima isiversi i lova.
Ne viena karta yra buve kai su pana susiderinu susitikti prie kokio prek.centro, o nuo ten einam pasivaikscioti i koki parka, bet yra ir buve atveju kai pana pamacius sako - nu tai varom pas mane arbatos isgersim.

Bet panos taip nesizudo kaip vaikinai, vyrai Lietuvoj.

64 (redagavo Vienišius 2019-01-24 15:08)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Marius parašė:

Jus mergos nesakykit kad ateis laikas ir atsiras. Nes esate pasyvios. Jus neatsirasit savaime. Mes jus rasim geriausiu atveju nes imsim ir ieskosim. Nes jei vyrai sedes atsipalaidave ir lauks kol jus atsirasit tai zmonija isnyks. Autoriui: Viskas su tavim gerai, man tas pats. Nesiseke su mergom. As ir ramesnio budo ir esu gerietis ir kaip supranti merginom blogiukai patinka labiau. Gali pasijutubinti. Pilna medziagos kodel taip yra. Nes jie atrodo labiau savimi pasitikintys, kad yra labai patraukli savybe merginoms. Jei stengsiesi atrodyt kitoks nei esi, tada jos pajaus kad esi nenuosirdus. Siaip ismok panas kalbint gatvej. Ziauriai sunku.. pats retai kada isdristu. Bet kartais pavyksta. As savo pirma zmona pakalbinau gatvej. Kodel ten? Nes cia internete vaikinai ar vyrai spamina mergom ir jos gauna simtais laisku, tada gali atsirinkineti.. tu konkuruoji su belenkiek vaikinu ir turi atrodyt uz visus geresnis. O gatvej nulis konkurencijos. Ten jei 100 vyru pamatytu grazia moteri ir noretu uzkalbinti tai 99 is ju nedristu. Tai va taip.. Siuo metu irgi bandziau kurti santykius pakalbines viena pardaveja. gaila tik po menesio laiko paaiskejo kad nieko mums nesigaus. Na bet nieko.. eini toliau ir bandai... ir nebijok susifeilint. Visi susifeilinam. Maiklas jordonas kad taptu geriausiu krepsininku pramete 9000 metimu. Visi sneka apie sekme. Bet kol jis tai pasieke susifeilino 9000 kartu. Ar jis luzeris? ne.. jis geriausias kasininkas visu laiku. Bet skirtumas kad tie kurie susifeilina ar parkrenta ir lieka gulet ir nesikelia yra luzeriai. Laimetojai visada stojasi ir bando vel. Vel stojasi... ir vel.. ir vel.. kol laimi. Tai paklausk saves. Ar tu esi laimetojas? smile Dar norejau pridurti, kad esi labai jaunas. As zmona radau tik budamas 27eriu. Jai tuo metu buvo 19 metu. ar tai 20. Kai prisimenu kad stresuodavau del to kai man budavo 21, tai jei tuo metu buvo tik 13 ar 14 big_smile Gal ir taviskei siuo metu yra 13 ar 14. Gali visko but.. nezinai kaip bus. O tu kad neturejai merginos tai cia nera minusas. Bet parasiu ieskotis tada jaunesnes, kuri irgi santykiu nera turejusi. Didesni sansai, kad liksit kartu.

Teisingai pasakei kaip dauguma sako neieškok ji pati tave susiras nu kur taip būna... sako merginos mane pats susirado nes mergina dėl to vaikinai ieško merginų.

65

Re: Nesiseka su merginomis.....

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

66

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

Su tokiais poelgiais ir issidirbinejimais dar ne karta susidursi

67 (redagavo Vienišius 2019-01-24 15:11)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

Su tokiais poelgiais ir issidirbinejimais dar ne karta susidursi

bet kodėl taip elgiasi jos aišku jai yra 17 metu nuotaiką net sugadino tikejausi bet va kaip būna...

68

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

jei pazada ir neateina...taip elgtis nedera. panasu, kad apgavo, jei nepaaiskino, kodel neatejo.

69

Re: Nesiseka su merginomis.....

Laimute parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

jei pazada ir neateina...taip elgtis nedera. panasu, kad apgavo, jei nepaaiskino, kodel neatejo.

Nu jos Facebook įjungtas rašiau bet nerodo kad ji perskaitė mano žinutės.

70

Re: Nesiseka su merginomis.....

Ne tu vienas tokiu dalyku patyrei.

71

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

Ne tu vienas tokiu dalyku patyrei.

Nesuprantu kodėl taip elgtis reikia..

72

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Eugis parašė:

Ne tu vienas tokiu dalyku patyrei.

Nesuprantu kodėl taip elgtis reikia..

nenuleisk galvos. sita apgavo, kita ateis.
neatejo ...pati kalta.

73

Re: Nesiseka su merginomis.....

Kokiu tik zmoniu nera. Cia pirmas toks atvejis tau, bus ju dar. Taip jau yra. Maziau suk sau galva. Tuo labiau ka tokiam vaikui dar is panos? Uzsiimk veikla.

74

Re: Nesiseka su merginomis.....

pataiko ant kažkokių kurie jos nevertina palieka išnaudoja tai žinos ką prarado. smile

75

Re: Nesiseka su merginomis.....

tai buk vyras ir neverk del kakucio

76

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

tai buk vyras ir neverk del kakucio

labai Imu i širdį pastebėjau gal dėl to kad esu jautrus..

77

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

bet kas per negatyvus mąstymas...
pažiūrėjus į šią svetainę ar facebook'ą dažnai atrodo, kad ištisai čia būnu. o realybe visai kitokia - darbe įsijungiau kaip darbinį foną ir net pamiršau... ir išėjau namo neatjungusi - štai ir visa paslaptis smile namuose telefone įsijungiu, pažiūriu ir lieka telefonas kokiame nors buto kampe, kol kambary tv žiūriu ar į lauką išėjau.
žmonės, negi jūs taip tvarkingai įjungiat išjungiat programėle, negi su telefonu net į... dušą einat? na, gerai, tai jūsų pasirinkimas smile bet nereikalaukite, kad ir kiti žmonės taip elgtųsi smile

78

Re: Nesiseka su merginomis.....

Valgyt turi, stoga turi, bobos atsiras.

79

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

bet kas per negatyvus mąstymas...
pažiūrėjus į šią svetainę ar facebook'ą dažnai atrodo, kad ištisai čia būnu. o realybe visai kitokia - darbe įsijungiau kaip darbinį foną ir net pamiršau... ir išėjau namo neatjungusi - štai ir visa paslaptis smile namuose telefone įsijungiu, pažiūriu ir lieka telefonas kokiame nors buto kampe, kol kambary tv žiūriu ar į lauką išėjau.
žmonės, negi jūs taip tvarkingai įjungiat išjungiat programėle, negi su telefonu net į... dušą einat? na, gerai, tai jūsų pasirinkimas smile bet nereikalaukite, kad ir kiti žmonės taip elgtųsi smile

Esmė tame jeigu mergina prižada Susitikt 1 valandą ir prisijungi ir matai ji prisijungusi ir netraso tau tai faktas kad apgavo manau.

80

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

bet kas per negatyvus mąstymas...
pažiūrėjus į šią svetainę ar facebook'ą dažnai atrodo, kad ištisai čia būnu. o realybe visai kitokia - darbe įsijungiau kaip darbinį foną ir net pamiršau... ir išėjau namo neatjungusi - štai ir visa paslaptis smile namuose telefone įsijungiu, pažiūriu ir lieka telefonas kokiame nors buto kampe, kol kambary tv žiūriu ar į lauką išėjau.
žmonės, negi jūs taip tvarkingai įjungiat išjungiat programėle, negi su telefonu net į... dušą einat? na, gerai, tai jūsų pasirinkimas smile bet nereikalaukite, kad ir kiti žmonės taip elgtųsi smile

Taip, žmonės tapo paviršutiniški ir neatsakingi...Daiktus labiau vertina, negu bendravimą...Kaip batus ar pirštines...numoviau, užmoviau, numečiau. Kitokio požiūrio žmonėms reikia bandyt užsiaugint storesnę skūrą, kitaip ašarų pakalnė...Kantrybė, kantrybė ir savigarba. Praradę savigarbą, prarasim ir save.