81

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:
Sulamita parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

bet kas per negatyvus mąstymas...
pažiūrėjus į šią svetainę ar facebook'ą dažnai atrodo, kad ištisai čia būnu. o realybe visai kitokia - darbe įsijungiau kaip darbinį foną ir net pamiršau... ir išėjau namo neatjungusi - štai ir visa paslaptis smile namuose telefone įsijungiu, pažiūriu ir lieka telefonas kokiame nors buto kampe, kol kambary tv žiūriu ar į lauką išėjau.
žmonės, negi jūs taip tvarkingai įjungiat išjungiat programėle, negi su telefonu net į... dušą einat? na, gerai, tai jūsų pasirinkimas smile bet nereikalaukite, kad ir kiti žmonės taip elgtųsi smile

Taip, žmonės tapo paviršutiniški ir neatsakingi...Daiktus labiau vertina, negu bendravimą...Kaip batus ar pirštines...numoviau, užmoviau, numečiau. Kitokio požiūrio žmonėms reikia bandyt užsiaugint storesnę skūrą, kitaip ašarų pakalnė...Kantrybė, kantrybė ir savigarba. Praradę savigarbą, prarasim ir save.

O aš kaip esu jautrus Imu i širdį labai tai nekazka..

82 (redagavo Gerutė 2019-01-24 16:03)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Suprantu. Matyt esat melanholiško temperamento. Domėkitės psichologija ir, kaip kiti vyrukai čia teisingai pataria, savęs pažinimu ir saviugda, kad įgytumėt atsparumo skydą nuo gyvenimo negandų. Pratybos daro meistru.

83

Re: Nesiseka su merginomis.....

jautrus, tai vyriskek. vistiek net ir jautrus turi turet stiprybes o ne zlimbti. juk nenori buti dideliu verksniu, nes tokiu tikrai niekas nenori.

84

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

jautrus, tai vyriskek. vistiek net ir jautrus turi turet stiprybes o ne zlimbti. juk nenori buti dideliu verksniu, nes tokiu tikrai niekas nenori.

Tai kad nusibodo jau tokį dalykai..

85

Re: Nesiseka su merginomis.....

nu ir buk toliau myznius verksnys

86

Re: Nesiseka su merginomis.....

...rašykit tekstus, ese, eilėraščius arba dienoraštį, palikit susigulėt, o po kiek laiko perskaitykit ir pamatysit viską naujoje šviesoje.

87

Re: Nesiseka su merginomis.....

Kaip Dostojevskis penkis tomus parasyk

88

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nieko, pavertkiam mes visi kartais, po to nusisluostom asaras ir einam toliau. Buna nesiseka po to buna pasiseka. Viskas ok. Taip ir turi buti. Dabar del tu kurios neatejo nors sake ateis. Priezastys ivairios gali but. Gal issigando, gal sustresavo, gal neisdriso, pavelavo, po to nenorejo prisiimti atsakomybes. Jei 17 metu tai tu poagalvok. Dar net nesuaugus. Nori kad jos atsakomybe pprisiimtu? Jos dar nuo teveliu priklausomos. Tai va.. anokia cia problema. O gal nepatikai. Man buvo, kad praeidinejo, pamate, nepatiko mano isvaizda ir pradejo. Nu ir gerai, daug laiko sutaupe.. o tu noretum santykiu su mergina kuriai nepatiktum? Niekada netiksi visom. O ir is niolikiniu naivu tiketis kazko rimto. Geriau nieko nesitiket. Skirk pasimatymus ten kur tau patogu, per daug neinvestuok. Nevaziuok i kita miesta susitikti su kazkokia pana nes jei neateis, ka darysi?

O siaip, neblogai sitas susiziurejo man. Gal kam pades....
https://www.youtube.com/watch?v=i4Co-Jb0dFE

89

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Eugis parašė:

jautrus, tai vyriskek. vistiek net ir jautrus turi turet stiprybes o ne zlimbti. juk nenori buti dideliu verksniu, nes tokiu tikrai niekas nenori.

Tai kad nusibodo jau tokį dalykai..

eik žolės pjauti ... žiemą big_smile , vis kažkas neįprasto. Pamatysi, patiks big_smile

90

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:

Esmė tame jeigu mergina prižada Susitikt 1 valandą ir prisijungi ir matai ji prisijungusi ir netraso tau tai faktas kad apgavo manau.

nebūtinai.
kadangi susitikinėju ne su merginomis, tai galiu pasakyti, kad tas pats galioja ir vyrams smile))

91

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

Su tokiais poelgiais ir issidirbinejimais dar ne karta susidursi

cia neissidirbejimas. Tiesiog jinai nesusidomejusi (kitaip sakant nesudominai jos)
O sudominti gali isvaizda ir zinutemis ir savo veikla kuria turetu atspindeti tavo nuotraukos
Realiai tavo profili turi atspindeti kad tu idomus + kazkiek isvaizdus
Taip pat jai bus neidomu jei visos tavo foto darytos namie, ir visose juose esi liudnas (uzsidares namiseda)

socialumas nuotraukose irgi didelis pliusas, nes jinai galvos kad jei ne jinai tai tu visada rasi kita. Tada jinai pradeda galvoti apie konkurentes ir taip iskyla susidomejimas tavim

92

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mirka parašė:
Vienišius parašė:
Eugis parašė:

jautrus, tai vyriskek. vistiek net ir jautrus turi turet stiprybes o ne zlimbti. juk nenori buti dideliu verksniu, nes tokiu tikrai niekas nenori.

Tai kad nusibodo jau tokį dalykai..

eik žolės pjauti ... žiemą big_smile , vis kažkas neįprasto. Pamatysi, patiks big_smile

As tai visada maniau kad kritika turi buti konstruktyvi, nes kitaip zmogui nieko ji nepasako.. Pvz.. jei mokynuukui pasakei "uzduoti issprendei neteisingai" ka jam tai sako? ogi niekio.. pamanykit. Neteisingai.. o kaip teisingai? Dabar su durnais ar ironiskais patarimais patariu is viso sleptis, nes pasaipu cia nereik manau... niekam jos neidomios...

93

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nelsonas parašė:
Eugis parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

Su tokiais poelgiais ir issidirbinejimais dar ne karta susidursi

cia neissidirbejimas. Tiesiog jinai nesusidomejusi (kitaip sakant nesudominai jos)
O sudominti gali isvaizda ir zinutemis ir savo veikla kuria turetu atspindeti tavo nuotraukos
Realiai tavo profili turi atspindeti kad tu idomus + kazkiek isvaizdus
Taip pat jai bus neidomu jei visos tavo foto darytos namie, ir visose juose esi liudnas (uzsidares namiseda)

socialumas nuotraukose irgi didelis pliusas, nes jinai galvos kad jei ne jinai tai tu visada rasi kita. Tada jinai pradeda galvoti apie konkurentes ir taip iskyla susidomejimas tavim

Ne sudominau tik sakė gražus tu Man patinki ? nesuprantu nieko as.

94

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vien isvaizdos neuztenka. Gali buti pats graziausias pasaulyje, patrauklus nebusi.. Turi issiukdyti savybes kurios yra patrauklios.

95 (redagavo Eugis 2019-01-25 06:24)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nelsonas parašė:
Eugis parašė:
Vienišius parašė:

Kas per merginos šiais laikais prižada susitikt kita diena matai ji prisijungusi prie fb bet kaip parašai žinute nėra net seen gali būti toks variantas kad apgavo mane?

Su tokiais poelgiais ir issidirbinejimais dar ne karta susidursi

cia neissidirbejimas. Tiesiog jinai nesusidomejusi (kitaip sakant nesudominai jos)
O sudominti gali isvaizda ir zinutemis ir savo veikla kuria turetu atspindeti tavo nuotraukos
Realiai tavo profili turi atspindeti kad tu idomus + kazkiek isvaizdus
Taip pat jai bus neidomu jei visos tavo foto darytos namie, ir visose juose esi liudnas (uzsidares namiseda)

socialumas nuotraukose irgi didelis pliusas, nes jinai galvos kad jei ne jinai tai tu visada rasi kita. Tada jinai pradeda galvoti apie konkurentes ir taip iskyla susidomejimas tavim

Esme tame buvo, kad jie buvo susitare susitikti. Tai jei zmogus laukia jau susitikimo vietoj, kaip tada jam? Galima is anksto pranesti, kad nebenori susitikti, arba susitikus kaip nors jau leisti suprasti, kad nesudomino, ar net pasakyti tiesiai, kad nedomina.

O del konkurenciu, tai cia yra juokinga - mano barbe lele grazesne uz jus. Vaikinas siaip zmogus, o ne kazkoks daiktas, bet dabar kitokios paziuros.

96

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gavau ant vakaro jos atsakymo pas baba buktai būna manau meluoja čia atmazas jos yra. smile

97

Re: Nesiseka su merginomis.....

o as vakar atstumiau viena mergina kuri labai norejo su manim daugauti ir netgi norejo atsikraustyti pas mane gyventi

98

Re: Nesiseka su merginomis.....

Konstantinas parašė:

o as vakar atstumiau viena mergina kuri labai norejo su manim daugauti ir netgi norejo atsikraustyti pas mane gyventi

big_smile big_smile Teisingai smile) Kur pacios lipa yrr nekas Jom po to big_smile big_smile

99

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vargšeliai senberniai.

100

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:

Vargšeliai senberniai.

o pati ar ne senmerge busi?) o gal issiskyrusi su dviem vaikais?)