101

Re: Nesiseka su merginomis.....

Ne, aš savo būtį išpildžiau su kaupu ir dar nenuobodu gyventi.

102

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:

Ne, aš savo būtį išpildžiau su kaupu ir dar nenuobodu gyventi.

be vyro moters gyvenimas tikrai neispylditas. nemeluok pati sau. ir tavo vaikai auga nepilnoje seimoje

103

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mano vaikai augo, kai šeima buvo pilna, anot jūsų. Paskui susvetimėjom...O dėl vyro, tai dėlto čia ir budžiu. Gal atsiras ir man koks pelėdžiukas.

104

Re: Nesiseka su merginomis.....

zmones taip ir numirsta su tuo "Gal atsiras"

105

Re: Nesiseka su merginomis.....

Senas, geras posakis, kad viltis miršta paskutinė. Nematau nieko tragiško...Neatsiras, nereikės. Bet tai nereiškia, kad nereikia nieko daryti. Paprastai kas ieško, tai ir randa. Baravykai nesimėto, bet užkąsti galima ir kitokiu grybuku...

106

Re: Nesiseka su merginomis.....

kiekvienas grybukas duoda kazkokia patirti
mokindamasis su prastesnaiis grybukais veliau pradesi ir baravykus skinti
isisukti reikia i visa sudu maluneli ir pamatyti kas vyksta uz duru. Sedint. laukiant, verkiant ir tik teisiant kitus nieko neismoksi

107

Re: Nesiseka su merginomis.....

bet kad baravykai labiausiai kirmyjantys grybai...

108

Re: Nesiseka su merginomis.....

Visa kas gera yra jautru ir kirmyja, bet suteikia daug džiaugsmo, kaip kad baravykas. Teisus jūs, Nelsonai, bet jau viskas permalta, patikrinta ir aišku. Belieka eiti į mišką, geriausiai, kai žinai vietas, kur tie geri grybukai auga ir ieškoti. Nerasiu, tai bent pasivaikščiosiu smagiai. :-)

109

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:

bet jau viskas permalta, patikrinta ir aišku.

labai abejociau
cia reiktu buti persukavus didmiescius, praejus clubus ir Tinderi ir soc.portalus prabandzius visais budais kokiais galima

110

Re: Nesiseka su merginomis.....

mes ne senberniai, tiesiog nesam gobsus. jei moteris nepatinka, paliekam kitiems, tegu dziaugiasi. kiti tai patinka ar ne, vistiek zenijasi, kad tik kitiem netektu

111

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nelsonas parašė:
Gerutė parašė:

bet jau viskas permalta, patikrinta ir aišku.

labai abejociau
cia reiktu buti persukavus didmiescius, praejus clubus ir Tinderi ir soc.portalus prabandzius visais budais kokiais galima

Pagal Jurgį ir kepurė. Galima ir po puodu rasti. Kaip kad dainavo Hiperbolė, atleiski man nepastebėjau, kad su tavim kartu einu...

112

Re: Nesiseka su merginomis.....

Antanas Patamsis parašė:

mes ne senberniai, tiesiog nesam gobsus. jei moteris nepatinka, paliekam kitiems, tegu dziaugiasi. kiti tai patinka ar ne, vistiek zenijasi, kad tik kitiem netektu

Gana lėkštas juokelis stuburo neturėjimui pateisinti.

113

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerute, geriau pripazink, kad vyro su stuburu tau net nereikia, tu ieskai kas tau grybu pintinele panesios. o tikram vyrui moters reikia

114

Re: Nesiseka su merginomis.....

ajajaj, toks buvo gražus vakaras, tai ne, būtinai reikėjo pradėti „najezdus”...

115

Re: Nesiseka su merginomis.....

Antanas Patamsis parašė:

Gerute, geriau pripazink, kad vyro su stuburu tau net nereikia, tu ieskai kas tau grybu pintinele panesios. o tikram vyrui moters reikia

Bestuburis, tai net ir pintinėlės nepaneš. Kartais save vos neša...

116

Re: Nesiseka su merginomis.....

dabar galvoju, ar visos baisios, senos ir kitaip netike piktos yra todel, kad jos tokios, ar del kokiu kitu priezasciu? As pats su tokiom nebendrauju, aplink mane tik linksmos ir viskuo patenkintos, tai negaliu apie pikciurnas nieko zinot, tik idomu. Kad ateity neuzsiraut

117

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerute, na kuo as tau uzkliuvau?? As su 50 plius moterim nieko bendro neturiu..

118

Re: Nesiseka su merginomis.....

Antanas Patamsis parašė:

Gerute, na kuo as tau uzkliuvau?? As su 50 plius moterim nieko bendro neturiu..

Kaip šaukia, tai atsiliepiu, Patamsių Antanuk. Nepriimkite taip asmeniškai. Patamsiais negrybauju.

119

Re: Nesiseka su merginomis.....

pypt, pypt, pypt!
susirašytumėt, susitiktumėt, išgertumėt arbatos ar ko, išsiaiškintumėt tarpusavy normaliai, o ne čia - kas gudriau parašys ir labiau įgels..

120 (redagavo Roman 2019-01-27 01:12)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:

Sveiki. ☺️ niekaip nesuprantu aš kodėl taip yra kuo labiau stengies surast savo antra puse, tuo labiau tai atrodo neimanoma....

Todel kad tai beprasmiskai ieskoti antra puse Lietuvoje ar kitoje buvusiose sovietinėse šalyse. Moterims Ir merginoms patinka daugiausiai kačių veliau jie juos paliko. Dauguma moterų sugadino civilizaciją. Geriau ieškoti žmonos Filipinuose, bet reikia zinuoti anglu kalba. Filipinų moterys yra geriausios žmonos susitikti ir kurti santykius su jais galima lengviau. Mūsų vietiniai klastingi jie domina tik asmeninę naudą.