61

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Padiskutuok šita tema su šamanais. Gal pasakys į kokį kūrėja jie tiki ir kokius haliucinogenus jie vartoja, kad net "kalbasi" su tais dievais big_smile

62 (redagavo Valdas 2022-03-12 00:06)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Prisimenu, kai buvau mažas vaikas, tada gal dar nemačiau baisių filmų, nežinojau nieko baisaus apie mirtį, nieko tragiško ar liūdno, atėjau į kambarį name, kur buvo pašarvota mano mirusi prosenelė, žiūrėjau į visus liūdnus bei verkiančius ir į ją, ir nejaučiau nieko neigiamo. Jaučiau ramybę. O kai kiti verkia liūdi, gedi, mes imame kopijuoti jų elgesį, jų savijautą. Nes ką matome, tai mus paveikia. Bei tam, kad būti priimti tarp kitų, elgiamės kaip kiti. Todėl poveikis labai stiprus ir įtakojantis. Jei kiti verks, o aš šypsosiuosi, matydamas mirusį artimą, jie manys, kad man kažkas negerai ar kad šaipausi iš jų nelaimės. Jie mano, kad tai nelaimė. O kad poilsis yra laimė, tai nenorima galvoti ir džiaugtis jų laime būti mirusiais, o tik savo bėda, kad jų nebėra gyvų. Kiti verčia mus jaustis blogai, nes jie jaučiasi blogai. O jei jie taip jaučiasi dėl sudeginto maisto valgymo, kurio mutagenai ir kancerogenai padaro žalą smegenų veiklai, o aš valgau žalią ir virtą maistą ir esu be jų, todėl reaguoju ramiai ir normaliai, neapsinuodijęs smegenų, tai jie nesupranta. Nesupranta, kad nuo nuodingų medžiagų alkoholiniuose gėrimuose, įskaitant sulfitus vyne, taip pat dūmų bet kokių, sukeliama nenormali smegenų veikla, kuriai esant, neįmanoma ramiai reaguoti į mirtį ar išsiskyrimą. O kur dar vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumai, kurie turi tiesioginę reikšmę smegenų veiklai. Ta pati kava, nes apdeginta skrudinant, turi nuodingas medžiagas, kurios neigiamai paveikia smegenis. Atmetus visus nuodus, tie žmonės, kurie valgo visiškai sveikai, jie ir reaguoja ramiai. Nes tokia siaubo ir tragedijos esmė. Nuodingos medžiagos pakeičia normalią smegenų būklę nenormalia.

63

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tuoj nusižiovausiu ir tu tą patį padarysi big_smile

64 (redagavo Valdas 2022-03-12 00:12)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Būtent. Smilkalų dūmai ir kiti smegenis paveikiantys metodai kaip išskirtiniai augalai bei badavimai sukuria visokius rezultatus, bet nepanašu į būdus teisingai veikti smegenims.

65

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Atsiųsk žiovaujančios nuotrauką. Noriu pažiovauti. smile

66

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Būtent. Smilkalų dūmai ir kiti smegenis paveikiantys metodai kaip išskirtiniai augalai bei badavimai sukuria visokius rezultatus, bet nepanašu į būdus teisingai veikti smegenims.

O gal kaip tik paveiktos smegenys ir veikia teisingai?

67

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Labanakt. Dabar jau ir vyrą užkrečiau žiovuliu smile

68

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

ir kas per velns ta meile yr, kad sirdy bada kap su peliais?

69

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tos medžiagos paveikia, kad smegenys galėtų suprasti, kaip iš tiesų yra, mokslininkai jas panaudoja, sužino, ir stengiasi tai atrasti, įrodyti daiktų pagalba, bet neužtenka technologinio progreso, kad tai pavyktų padaryti?

70

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Manau, kad visų patirtys, turinys ir supratimas, kas link žodžio meilė yra lb.individualūs. Mano patirtis tokia, kad visa tai gyvenimo eigoje kito nuolatos. Dabar manau, kad esmė pačiame žmoguje, kiekviename iš mūsų, kokie mes esam, tokia ir mūsų meilė.

71

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Dar yra tokia, man atgrasi, meilė. Meilė prisitaikėlė. Kai vardan meilės ar iš nevilties jau prisitaikoma prie meilės objekto. Kai staiga "sutampa" nuomonė, hobis, skonis maistui ir daiktams, pasaulio požiūris ir t.t. Šlykštu. Nuo tokių reikia bėgti kuo toliau.

72 (redagavo Valdas 2022-03-12 12:10)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Reikia suprasti, kad kiekvieno žmogaus, kurio dalis genų, yra tokie patys, kaip kito žmogaus, sutampa požiūris, ir tai normalus dalykas. Poroje, aišku, kuo skirtingesni genai, tuo labiau tinka dauginimosi tinkamumo prasme, todėl labiau pasireiškia skirtingumas, todėl ilgalaikio bendravimo atveju pasimato tiek vienodi, tiek panašūs, tiek skirtingi genai ir jų tarpusavio santykis, tai žmonės, kurie sudaryti iš dalies vienodų ir dalies skirtingų genų, vienu metu galvos vienodai, kitu metu skirtingai, vienu metu elgsis draugiškai, kitu metu elgsis priešiškai, priklausomai nuo įsijungusių genų tuo metu.

Taip pat įvairūs kintami faktoriai, nuo kurių priklauso elgesys, tai testosterono kiekio pokyčiai, įskaitan testosteroną iš maisto, mylėjimasis-nesimylėjimas, masturbacija-nesimasturbacija bei apatinių plaukų ilgis - visa tai turi lemiamą reikšmę elgesiui, ir be abejo, jei vienu metu, dėl tų vienokių veiksmų, bendravimas būna neigiamas, o kitu metu, dėl pasikeitusio elgesio dėl pakeistų kintamųjų tampa draugiškas, tai gali pykdyti, prisimenant visus įžeidimus, kurie nepatiko prieš tai. :::034 Nors jie buvo reakcija į tokį patį negražų elgesį, tik išreikštą kitais žodžiais.

Tokia ta meilė yra labai priklausanti nuo kiekvieno žmogaus veiksmų savo gyvenime, su savimi, todėl imant pastovų nekintamą žmonių elgesį, jų būklę, galima palaikyti tą pačią meilę, o pablogėjimo ar pagerėjimo atveju, kas dažniausiai ir būna, meilės gali tapti mažiau ar ji baigtis, nes pasikeitimo atveju, gali prireikti kitokių žmonių.

73

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Reikia suprasti, kad kiekvieno žmogaus, kurio dalis genų, yra tokie patys, kaip kito žmogaus, sutampa požiūris, ir tai normalus dalykas. Poroje, aišku, kuo skirtingesni genai, tuo labiau tinka dauginimosi tinkamumo prasme, todėl labiau pasireiškia skirtingumas, todėl ilgalaikio bendravimo atveju pasimato tiek vienodi, tiek panašūs, tiek skirtingi genai ir jų tarpusavio santykis, tai žmonės, kurie sudaryti iš dalies vienodų ir dalies skirtingų genų, vienu metu galvos vienodai, kitu metu skirtingai, vienu metu elgsis draugiškai, kitu metu elgsis priešiškai, priklausomai nuo įsijungusių genų tuo metu.

Aha...bet tu supranti, ką reiškia meilė prisitaikėlė? Aš kalbu apie prisitaikymą prie meilės objekto nors toks nesi, taip ne galvoji, tau neskanu ką valgo tavo meilės objektas ir t.t... s u p r a n t i ?

74

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Genai neįsijungia paspaudus mygtuką. Jie arba yra arba jų, tokių, nėra.

75 (redagavo Valdas 2022-03-12 12:53)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Be abejo. O kodėl būna toks elgesys? Kokios to priežastys? Taip gali būti ir yra, kai žmonės yra vienas už kitą geresni, kokybiškesni, tada mažiau geras stengiasi prisitaikyti prie geresnio tam, kad pasiektų norimus rezultatus. Kaimynas vaikinas lankstosi prieš savo merginą atvirai, nes ji sveikesnė, geresnė, o jis siekia su ja bendrauti ar ir turėtu vaikų, todėl tenka prisitaikyti tuo tikslu. Ir priešingai. Jei vyras yra geresnės kokybės už moterį, ji elgsis prisitaikėliškai.

Prisitaikymas apima keletą pagrindinių įgimtų savybių: sveikumą, tautinę sudėtį, testosterono kiekį ir intelekto koeficientą. Pavyzdžiui, vienas yra sveikesnis, o kitas mažiau sveikas, bet jo tautinė sudėtis geresnė, turi geresnę tautybę ar geresnių tautybių. Kuris tada bus prisitaikėlis? O gal abu?

Kai prisitaikymas vienpusis, tai reiškia, kad visomis pagrindinėmis savybėmis, vienas yra geresnis už kitą, todėl tai atstumia, nes smegenys nori mainų.

76 (redagavo Valdas 2022-03-12 12:15)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Įsijungia, išsijungia. Jei pas tave 5 tautybės, jos visos negali veikti vienu metu, nes tai būtų kaip šizofrenija - 'kas sekundę' vis kitas žmogus bendrautų. Mano pastebėjimu, įsijungia viena tautybė kuriam laikui, tada kita, ir taip toliau.

77

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Įsijungia, išsijungia. Jei pas tave 5 tautybės, jos visos negali veikti vienu metu, nes tai būtų kaip šizofrenija - 'kas sekundę' vis kitas žmogus bendrautų. Mano pastebėjimu, įsijungia viena tautybė kuriam laikui, tada kita, ir taip toliau.

...taip ir norisi tau genų spiralę paaiškinti.

78 (redagavo Valdas 2022-03-12 12:19)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tai paaiškink.
'Genes in living cells are constantly being turned on and off'.
https://medicine.wustl.edu/news/ability … ng-memory/

79 (redagavo Valdas 2022-03-12 13:36)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kalbant apie meilę.

Apie tą vaikiną. Matydavau juos ir man nepatikdavo, kad jam tenka lankstytis prieš ją, man tai atrodė netinkama. Vieną dieną praeinant pro juos (aš duodu savo smegenims per pasąmonę atlikti veiksmus vietoj paties sąmoningo elgesio, nes žinau, kad jos disponuoja daug didesniu informacijos kiekiu, todėl veiksmai bus teisingesni), mano smegenys rimtu žvilgsniu pažiūrėjo į tą merginą, jai į akis. Ir mergina dingo. :::034. Praėjo savaitė, nėra. Vaikinas ėmė vaikščioti liūdnas. Antra, trečia savaitė, vis praeina pro mane, pasisveikinam, bet žiūri piktai - liūdnai. Galvoju, ką jis man planuoja padaryti už tai, kad jo manymu, išskyriau jį su mergina. Praėjo gal beveik mėnesis, išeinu į kiemą, žiūriu tas vaikinas sėdi - naujame automobilyje. :::034 Prieš tai buvo nelabai gražus, nelabai naujas. Ir ką. Praėjo dar kelios dienos, ir pamatau, kaip iš naujo automobilio, išlipa jis kartu su ta mergina. :::034 Patenkintas, laimingas. Besididžiuojantis savimi.

80

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Koks moralas Valdai big_smile