81 (redagavo Valdas 2022-03-12 15:58)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kad reikia mylėti ir moteris, ir vyrus. :::034

82

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Plojimai, nežinojau big_smile

83 (redagavo Valdas 2022-03-12 17:11)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tai kam klausi. :::034

84 (redagavo Vytautas 2022-03-13 06:03)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Tai iš esmės buvo įsivaizdavimas ir tikėjimas, kad galbūt įmanoma pasiekti tokį bendravimo su pasauliu evoliucinį lygį (jei toks išvis įmanomas, dėl žmonių genetinio skirtingumo, sveikumo skirtingumo, lyčių skirtingumo, intelekto koeficiento skirtingumo tarpusavio reakcijų), jog išeitų mylėti visus, nepaisant to, kas mes ir jie yra. Todėl tai nėra mano elgesys, aš irgi kaltinu kitus (savęs tik beveik ne). Meilę norėčiau įsivaizduoti, kolega, kaip kasdienę būseną, todėl tai tikrai sumažintų problemų kiekį. Tiesiog taip jaustis, taip galvoti apie pasaulį, taip gyventi jame - tarsi tai būtų motinos gimda. xD Net jei tyko pavojai, juos sutikti ir įveikti su meile. Bet kaip tai pasiekti? Ar užtenka labai sveikai valgyti, kad jokie nuodai nepaveiktų neigiamai minčių, jausmų, elgesio savęs ir kitų atžvilgiu? Ar įmanoma taip valgyti ir tuo pačiu išlaikyti maksimalų protingumą? O gal svarbiausia yra imti kitaip galvoti apie pasaulį, apie žmones, apie viską. Juk nenorėtume mylėti žmonių, o gyvūnų ir augalų - ne? Jei mes galvosime: 'Aš myliu visus žmones. Aš myliu visą pasaulį, kuriame esu' - kiek daug pasikeitų mūsų elgesys, kiek daugiau mes imsime mylėti viską aplink save? Galbūt su laiku tai pavyktų? Smegenys gi stengiasi elgtis pagal duodamus nurodymus kuriamomis mintimis. Bet juk tada kyla etinė problema - o kaip su meile blogiui, meile kančioms? Ar mylėsime ir tai? Ar vėl imsime skirstyti, ką mylėti, o ko ne, ką esame gerai išmokyti, išmokę daryti mūsų tokioje visuomenėje? Ką manote apie visa tai?
Kaip teisingai reiktų gyventi, kad išnyktų riba tarp gyvenimo ir mirties? O gal tereikia teisingai suprasti, kaip viskas yra? Pirmiausia nustojant norėti, nustojant galvoti, kad turėtų būti taip, kaip negali būti. Visos tos mintys, kuriomis įprastai galvojama apie artimuosius, apie mirštančius ir mirusius, turi būti pakeistos į mintis, kurios teisingai nusakytų tai, kas vyksta. Nusakytų taip, kad mes suprastume, jog nieko blogo nevyksta. Jog viskas vyksta teisingai. Labai daug sąsajų su kiekvienu žodžiu. Išsiskyrimas turi įvairias sąsajas iš įvairių šaltinių, su įvariais neigiamais jausmais, susietais su tuo žodžiu, ta mintimi. Mirtis turi dar daugiau siaubingų jausmų sąsajų iš visų šaltinių. Tai kaip mes turėtume sugebėti galvodami apie mirtį, nejausti baimės, nejausti liūdesio, o jausti teigiamus jausmus, jei vien iš filmų, esame suformuoti reaguoti į mirtį su siaubu, baime, ir kitais neigiamais jausmais? Kaip išvalyti atmintį nuo to ir susieti teigiamais jausmais visus tuos dalykus, kurie mums leistų ramiai suprasti, kas vyksta, ir teigiamai į tai reaguoti, įskaitant su meile?
Ar tu tiki, kad tas žmogus galėtų teleportuotis, ar žinai? Tai esminis skirtumas. Yra daugybė žmonių, kuriems reikia ir tinka standartinės mintys, standartinės frazės ir jie jomis vadovaujasi bei gyvena. Maitink juos tuo, ką jie valgo, nes jie mirs badu. O tie, kuriems reikia kitokio supratimo, kurių protas veržiasi į savo laisvę, į kitokių ribų gyvenimą, pasaulio suvokimą, turi maitintis savo skirtingumu ir jo rezultatais. Todėl negalime pakeisti to, kas įgimta kituose, kaip ir savyje, bet galime pažinti save, ir tikėtis, kad tai padarę, patirsime pilną džiaugsmą to, kuo esame gimę. Laisvė protui atskleisti visą save ir tai įmanoma tik kitų, mažesnio suvokimo matmenų, žmonių neribojamoje aplinkoje bei su tais, kurių protas panašus.

atssiprašau, praeitą postą parašiau truputį išgėręs...xD - kai išgeriu imu mąstyti labai didelius dalykus, o paskui bllaivas nebesuprantu ką rašiau:D. šiaip žmonėms patinka paprasti, aiškūs dalykai, visa galia žmonėse yra kai yra sąmoningumas ir stiprūs jausmai- pasižiūrėkit į Zalenskį- naujų laikų "Dalailama"... jausmai yra ne mažiau svarbūs negu pragmatiškas loginis mąstymas. pati galingiausia esybė - kuri stipriai jaučia bei racionaliai masto- sugeba kontroliuoti jausmus.... pasimokinkit iš Dievo ar visatos proto- tokia bakchanalija, o jis neatsisako egzistencijos mechanizmo sunaikinti. nėra nieko neįmanoma tik vadinamųjų resursų gali trūkti svajonei išsipildyti, svajokit atsargiai - jos pildosi jeigu veikiat konstruktyviai. niekas neturi didesnės galios negu žmogaus konstruktyvios mintys, o dar ir paremtos jausmais save pažinus... svajonių galia pati didžiausia, nes ji suveda šiuos elementus visumon, dar jeigu ir meilė yra svajonėse iš viso gerai, tiesa pykčio neverta pilnai atsisakyti - jis tik geriau padės pažinti meilę. aš laukiu kada žmonės supratę bendrai tai ims apjungti šias mintis visumon, tuomet net jeigu panorės, net ir planetas galės kurti naujas šie Dievai... juk net ir Kristus palieptas raminti aplinkinius, kad jie nebešlovintų dangaus bei jo, pasakė - "jeigu tie to nedarys, tada pakelės akmenys tai darys", kai kurie dalykai turi tokią energijos įkrovą, kad jie privalo įvykti. ir viskas turi inerciją, tam, kad žmogus galėtų įvertinti pasirinkto kelio "vertę". deja itariu kaip ir aš taip ir dalis kitų - dar nelabai suvokia kokiame kelyje yra. O su "pagarba" mokslininkams - jie "toliau už konstantų, nieko nemato..." aš asmeniškai šias žinias ir turiu dėka rusijos tautybės žmogaus, jis propoguoja "meilę gyvenimui, o gyvenant darnoje ir mirti nėra baisu, nes dėl nieko nesigaili, o ir toje mirtyje nėra agonijos, to net mirtimi nelabai galima vadinti, o laikui bėgant Dievai patys galės nuspresti ar nori išeiti iš rojaus...(taip ir vėl rašau išgėręs, atkapstėt:D). ar tikiu jog jis gali teleprotuotis nes taip buvo parašyta..? tiesapasakius man visiškai vienodai ar jis iš tikro gali teleportuotis ar nea, čia tik skaitantiems mano postus norėjau padaryti įspūdį(nuoširdžiai atsiprašau dėl pagarbos stokos, tačiau ar kas esate verti pagarbos? o tie kurie verti mano pagarbos, o aš jums jos nerodau, patys puikiai suprantat, kad jums mano pagarbos ir nereikia...) šiaip tikiu, kad jis gali teleportuotsi ir ten aprašytas procesas to buvo, priežasčių kad tikiu tuo... dar be mano vaizduotės, yra daug - viena kuri pirma pasitaikė po "ranka" pasakysiu, beja stipriai ji mane paveikė, tai yra jo teiginys - "kątik gimusio kūdikio, vadinami laukiniai žvėrys laukinėje gamtoje tikrai nenuskriaus, nes tas kūdikis neturi nei pykčio nei baimės nei agresijos, veikiau juo pasirūpins, kad jis vadinamoje laukinėje gamtoje išgyventų, bei pritaptų". šiais klausimais tik argumentai paremti didesnėmis svajonėmis galėtų pakeisti mano isitikinimus, bet abejoju ar tai imanoma. žinoma dar gali pakeisti tai nenumatyti gyvenimo scenarijai:D. taigi man labai gaila dėl rusų tautos ir labai tikiuosi, kad pas juos greitu laiku iškils nauja valdžia, gal iš jos bus ko ateityje pasimokinti ir vakarų pasauliui...

85

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Kodėl iš karto reikia galvoti, kad kažkas šitą pasaulį sukūrė? Kodėl vietoj to neiškelti klausimo, ar šitą pasaulį kažkas sukūrė, ir tada ieškoti atsakymo? Manau, pirmiausia reikia pradėti nuo Ar. Matote, šaunusis tyrinėtojau, mūsų protas supranta tiek, kiek žino, ir kol mes negalėjome atidžiai pažiūrėti į visatą, kurioje pamatėme dalykų, kurie neegzistuoja žemėje, manėme, jog tokių dalykų negali būti. O kaip suprasti visatą, jei ji beribė, kai mūsų smegenys matuoja ribomis? Mes nežinome, ar visata kažkur nesibaigia, ar nepavirsta į kažką kitą. Mes nežinome, ar mūsų smegenų sandara, gebėtų suprasti, kas yra kūrėjas. Iš kur atsirado tas tikėjimas, kad yra kūrėjas? Tai, kad visos tautos, mitybos evoliucijos eigoje valgiusios vienodai, vienodai ir manė, kad yra dievas, nereiškia, kad jis yra. Tai reiškia, kad nuo to maisto, nuo tų gėrimų, kurių buvo ir nebuvo, nuo jų vienodų visose tautose, jos galvojo taip pat. Po pradėjimo gerti kavą, nuo 1600 metų, polinkis dievui ėmė drastiškai mažėti ir maksimizuotis polinkis į mokslą ir žinias, nes smegenys veikė daug protingiau, kad imtų abejoti tuo ir be įrodymų netikėtų tuo, ko nežino. Dalis tiki, tai gali būti elgesio genų paveldimumas, bet reikia ieškoti, rasti ir įrodyti, kad dievas, kūrėjas yra, ar nėra. Kolkas mokslininkai dievo kūrėjo buvimo, žinodami tai, ką žino apie pasaulio sandarą, nerado. Gal dar reikia laiko, technologinio progreso tai atrasti, todėl verta išlaikyti objektyvų nežinojimą.

Kas yra mano pačio 'bazė'? Kūnas?

Jei senosiomis praktikomis tikrai įmanoma pakeisti smegenų veiklą į tokią, kuriai esant, galima suprasti kūrėjo egzistavimą ir save šiame pasaulyje bei jo sandarą be mokslo, tada puiku, bet norėtųsi tai pasiekti, kad tuo patikėti.

mano mastymo "stilius" susiformavo gretinant šventraščius(tiksliau ką iš jų atsimniau tyrinėjus praeityje, galimai ir prifantazavau, kad susivestų "galai") bei praktines fizikinius pasaulio dėsningumus, viską nukreipiant savo svajonėms... savo ribotu loginiu mąstymu esu supratęs(priėmęs sprendimą), kad esybė Dievas nebūtinai buvo vienas pradžioje, jų galėjo būti daug, svarbiausia kas yra ir ką patiriame kiekvienas - egzistencijos mechanizmas kuris mano supratimu yra neįmanoma, kad būtų atsiradęs savaiminiu būdu, kas žino Kastytį Zubovą(kogero jis astrologas, o gal jo mokslo sfera platesnė), šis mokslininkas "pačiuožęs" dėl visatos ir jis teigė, kad visata yra per graži jog "degraduotų" ar išnyktų, nors entropija mano supratimu rodo ką kitą... tad daryčiau prielaidą, kad ir oficialusis mokslas po kiek laiko turėtų teigti, kad visata yra tikslinga, vadinasi prieš jai atsirandant ji buvo "tikslingai suorganizuota", deja kas buvo prieš vistą ir kas jos šaltinis labai sunku pasakyti, o ir budistai bei gal ir pats Buda netikėjo kaip tokio Dievo egzistencija, tačiau ši religija man pasirodė stokojanti svajonių, nors Buda nepaprastai gerbiu, arba tik taip sakau, kad gerbiu, nes viską lenkiu vistiek savo naudai:D. ką turiu galvoje sakydamas "bazė", kogero labaiausiai mano mintį atspindetų tai ko žmogui reikia instinktyviai, kas nežinote apie kiekvieno žmogaus poreikius gana gerai pareiškė Maslow - "maslow piramidė", šių poreikių nelabai eina užginčyti, sakykim juos ir užprogramavo vadinamas Dievas, beja jūs jais visi ir patys pasitikit, o kas ne - vadinasi su psichika gali kilti bėdų... tačiau esant aukštesniuose sąmoningumo lygmenyse, prieš tai gana harmoningai gyvenus, vardan kilnių tikslų fiziologiniai poreikiai galimi ignoruoti, kogero ir kiti. taip dėl susiklosčiusių aplinkybių teko elgtis šventiesiems, tame tarpe ir Kristui, tačiau dauguma žinome vardan ko jis tai darė, deja jo vardu vėliau dankstėsi piktavaliai. o kas dabar pasimauna ant tokių, patys yra kalti.

86 (redagavo Vytautas 2022-03-13 03:42)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Na, gerai. Žmonės mano, kad kūrėjas yra kažkas, kas viską žemėje verčia judėti, atsirasti, augti, gyventi ir numirti, nuo pačių atomų judėjimo iki to, ką matome akimis? Reiktų paskaityti, kaip mokslas paaiškina visa tai.

"slidžiai" čia Valdai parašei, kūrėjas yra kiekvienas kažką nuveikęs žmogus, tiesapasakius net gamtoje sakykim paukščiai poravimosi metu gana gražius lizdus savo patelėms surenčia, tuo laimėdami jų dėmesį ir galimybę pratęsti giminę. hmmm, o sakykim darbininkas dirbantis kelių statyboje asfaltuoja puse gyvenimo kelius, nusiperka padėvėtą automobilį, patvarko paną ant galinės sėdynės, susilaukia vaikelio kurį vėliau išmokina irgi tiesti kelius moderniais būdais, o tas kartoja tėvo istoriją... na be tiesimo naujų kelių, dar kartais lopo keliuose skyles, žodžiu dažniausiai jo smalos pylimo formos tėra tiesių linijų geometrinės figūros, to nepavadinčiau kūryba, nors jam gal ir norėtūsi išlieti genetalijų formos asfalto lopą, tačiau jam niekas to daryti neleidžia, seniau darbai be galimybės reikštis savaip buvo vadinami vergove...(likimui netrūksta ironijos - šiuo metu irgi panašius darbus darau xD).
Tačiau jeigu turi galvoje jog kūrėjas yra tas Dievas apie kurį aš kalbėjau, o aš pvz. nesugebu dar matyti jo darbų vykusių po vadinamos visatos "bazės" kūrybos ir esamuoju laiku neapsiverčia liežuvis sakyti, kad būtent jis verčia kažką "suktis", vadinasi aš neesu žmogus? na ir be to pvz Biblijoje - pradžios knygoje yra parašyta, kad Dievas atidavė žmogui valdyti žemę su joje esama gyvastimi, ten nebuvo parašyta, kad Dievas kartu su žmogumi valdė tą žemę, ar aš klystu? žinoma ten šventraščiuose vėliau pripasakota, kad Dievas net mūšius organizavo, bet ar jūs patys tuom tikit?

87 (redagavo Vytautas 2022-03-13 03:57)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Ką esi praradęs?

esu praradęs manau truputį daugiau negu vidutinis žmogus, tačiau vėliau dalis "turtų"(bendraje prasme) gryžo. noras skūstis vis iškyla, tačiau laimngas jaučiuosi tik tada kai nematau prasmės skūstis...

88

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Prisimenu, kai buvau mažas vaikas, tada gal dar nemačiau baisių filmų, nežinojau nieko baisaus apie mirtį, nieko tragiško ar liūdno, atėjau į kambarį name, kur buvo pašarvota mano mirusi prosenelė, žiūrėjau į visus liūdnus bei verkiančius ir į ją, ir nejaučiau nieko neigiamo. Jaučiau ramybę. O kai kiti verkia liūdi, gedi, mes imame kopijuoti jų elgesį, jų savijautą. Nes ką matome, tai mus paveikia. Bei tam, kad būti priimti tarp kitų, elgiamės kaip kiti. Todėl poveikis labai stiprus ir įtakojantis. Jei kiti verks, o aš šypsosiuosi, matydamas mirusį artimą, jie manys, kad man kažkas negerai ar kad šaipausi iš jų nelaimės. Jie mano, kad tai nelaimė. O kad poilsis yra laimė, tai nenorima galvoti ir džiaugtis jų laime būti mirusiais, o tik savo bėda, kad jų nebėra gyvų. Kiti verčia mus jaustis blogai, nes jie jaučiasi blogai. O jei jie taip jaučiasi dėl sudeginto maisto valgymo, kurio mutagenai ir kancerogenai padaro žalą smegenų veiklai, o aš valgau žalią ir virtą maistą ir esu be jų, todėl reaguoju ramiai ir normaliai, neapsinuodijęs smegenų, tai jie nesupranta. Nesupranta, kad nuo nuodingų medžiagų alkoholiniuose gėrimuose, įskaitant sulfitus vyne, taip pat dūmų bet kokių, sukeliama nenormali smegenų veikla, kuriai esant, neįmanoma ramiai reaguoti į mirtį ar išsiskyrimą. O kur dar vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumai, kurie turi tiesioginę reikšmę smegenų veiklai. Ta pati kava, nes apdeginta skrudinant, turi nuodingas medžiagas, kurios neigiamai paveikia smegenis. Atmetus visus nuodus, tie žmonės, kurie valgo visiškai sveikai, jie ir reaguoja ramiai. Nes tokia siaubo ir tragedijos esmė. Nuodingos medžiagos pakeičia normalią smegenų būklę nenormalia.

aš esu egoistas, geriu alkoholį bei valgau mėsą, gėriuosi gražiais sveikais kitų kūnais ir dar daug kitų blogų dalykų turiu dėl kurių save truputį "pagraužiu", tačiau turiu viltį, kad gal pavyks ir man tvirčiau ant kojų atsistoti. ir visgi bijau, kad kai nustosiu lakt kaip šuva, pajutus adekvatesne pagarba gyvenimui, pradės labiau gadinti man gyvenima tai kad kiti "nuodijasi", o gal jūs vis dar kažką blogo dar suvalgot, kad kiti gadina jums jausmus?:D

89 (redagavo Valdas 2022-03-14 19:15)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Aš irgi geriu bei valgau mėsą, o kam gerti per daug? Kuo nors apsinuodiję pakvaišėliai - pagrindinė problema. O jų - absoliuti dauguma.

Aš netikiu dievu. Tikiu tuo, ką žmonės supranta, galėdami įrodyti. Man patinka mokslas. Žinios. O pamąstymus, kad galbūt galėtų būti vienaip ar kitaip - juos patvirtina arba paneigia mokslas, tai kol nei patvirtinta, nei paneigta, aš domiuosi tuo, apie ką yra žinios, nes žinau, kad tai tikrai yra. Tikėkimės. :::034

90 (redagavo Frenkas 2022-03-14 01:03)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdai as tik priminsiu kad mokslas vienu metu yra sakes kad rukyti yra sveika :DDD
tikekit mokslu, skiepinkites nuo koronaviruso ir nereikes mirti naturalia mirtim :DDD

91 (redagavo Valdas 2022-03-14 12:29)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tai pats supranti, kad čia ne mokslas, o korporacijų ir kita organizuota veikla, o aš rašau apie mokslą, ir nerašau, kad reikia tikėti visu mokslu, bet dauguma žinių jame yra teisingos.

92

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Nepyk nezinai ar teisingos nes patys mokslininkai nezino ar teisingos.
Kas kelis metus ju faktai keičiasi, sugryzk i realybe big_smile

93 (redagavo Ieva 2022-03-14 17:23)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Nes nieko pastovaus nėra. Natūralu, kad viskas kinta.
Kaip sakoma : kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių.

94 (redagavo Valdas 2022-03-14 19:34)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ir aš žinau, ir mokslininkai žino, ir jūs žinot, kad dauguma žinių yra teisingos. Yra maža dalis, kuri gali būti pakeista, jei sužino, kad yra kitaip, bet didžioji dalis mokslo žinių jau yra nekintamos.

95

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

leidziu tau taip galvoti tai naturalu big_smile

96 (redagavo Valdas 2022-03-14 23:15)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Leidžiu tau toliau būti durnu. :::034

97

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

tai kad valdas pakoregavo savo 5 zodziu sakini simbolizuoja kaip koreguojasi mokslo pasauleziura ir kaip jo paties pasauleziura tuo paciu paskui moksla big_smile bet kaip sakoma tikejimas durniu motina, esu laimingas kad valdas man tik leido tuo isitikinti big_smile

98 (redagavo Vytautas 2022-03-15 01:07)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Aš irgi geriu bei valgau mėsą, o kam gerti per daug? Kuo nors apsinuodiję pakvaišėliai - pagrindinė problema. O jų - absoliuti dauguma.

Aš netikiu dievu. Tikiu tuo, ką žmonės supranta, galėdami įrodyti. Man patinka mokslas. Žinios. O pamąstymus, kad galbūt galėtų būti vienaip ar kitaip - juos patvirtina arba paneigia mokslas, tai kol nei patvirtinta, nei paneigta, aš domiuosi tuo, apie ką yra žinios, nes žinau, kad tai tikrai yra. Tikėkimės. :::034

Na bet Valdai ir pats kritiškai pagalvok dažniau, nevisada reikia pasitikėti kitais, tik nebent jie būtų to verti... ir retkarčiais spjauti i mokslinkų pateigtus svaičiojamus... pvz kai aš mokiausi biologijos knygoje buvo parašyta - "nesamonė, kad žmogus atsirado iš karto toks ką vadiname "homosapians", nes jeigu taip būtų, būtų buve geriau žmogaus kaulus sukurti anglies pluošto ar panašiai..." kad žmogus atsirado iš karto toks koks yra jau dabar tikrai sunku pasakyti, tačiau mokslininkų argumentas tikrai ne koks ir abituriantams pumpuojama panaši informacija, argumentas visiaškai netinkamas dėl to, nes kokiam tai anglies pluoštui būtų labai sudėtinga suirti natūraliomis sąlygomis, mūsų sudedamosios dalys privalo būti labai panašios kaip likusios gyvosios gamtos dėl labai daug priežasčių, viena iš jų, kad būtų pastovi harmoninga molekulių kelionė per visą gyvąją ir "negyvają" gamtą. kai buvau mokinys man nebuvo leista galvoti laisvai, manęs buvo reikalaujama atkartoti tai ką kiti priėmė esant tiesa ir nelabai buvo leidžiama diskutuoti, tačiau pripažinsiu tada neturėjau kontraargumentų, tačiau man sukirbėjo viduje, kad "nelabai kažkas..." aš šiaip tikiu gyvosios gamtos evoliucija, tačiau nematau priežasties jos tytinėti, gal ir yra kokia priežstis, tačiau iki šiol jos nematau, tegul jie tiria virusų mutacijas-evoliucija, sėkmės...;). Vienintelio Dievo paieška kaip atskiro asmens irgi neverta užsiiminėti, bent jau iki tol kol bent neišmokom valdyti savo metobolizmo samonės pastangomis ir panašiai. Tačiau verta žvalgytis Dievo tyrinėjant jo ar jų vieningos svajopnės-egzistencijos bružus (tai daro gamtos mokslai, seniai juos laikas apjungti, kartu ir psichologiją bei teologiją). kaip supratau neįsigilinai ka turėjau galvoje apie priešingus visatos kraštus bei laiko ryšį? visata paaiškina laiko veikimą, tačiau prieš visatą labai neaišku kas buvo, tik tiek kad E=mc^2, tai yra energija, iš kur ši energija atsirado ir dėl ko - neaišku(bet aš postringauju, kad tai turėtų būti tikslinga). mano loginis mastymas veda prie to, kad tai turėjo būti toks samonės ar samonių apgalvotas VIENINGAS visatos planas (ivardinkim kad tai buvo "svajonė", nes net mokslininkai pripažysta, kad visata  -"graži"). dalis mokslininkų daro prielaidą, kad galėtų paraleliai egzistuoti panašios kitos visatos (remiantis kvantinne fizika), tačiau kolkas tai atrodo visiški "vėjai". o mano atveju - Dievo(-ų) ar jo(-ų) svajonės egzistencija suabejoti privers tik kai kas privers suabejoti egzistencija bendraja prasme, o paneigti egzistencijos niekas negali.
Mane asmeniškai stebina kiek laiko žmonija dar bus tokioje nežinojimo psichozėje, šios žinios nesusijusios su tikėjimu- tai loginis mastymas. Įtariu tai susija su antipatija religijoms... nors kitavertus yra viena- budizmas, ten Dievu netiki, tačiau man idomu, ką jie pasakytų prieš mano argumentus. vieno budisto paskaitų klausiau, tačiau jo ego dar didesnis negu mano, tai pagalvojau, nepavyks "uždominuoti" budistų big_smile

99 (redagavo Valdas 2022-03-15 05:41)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Vytautai, tu visai nematai, kad aš niekur nerašiau, kad pasitikiu visu mokslu aklai, o ne kritiškai jį vertinu. O apie tuos budistus, induistus, tai esu klausęs jų pasakojimų. Skamba kaip pamišėliai, kurie visą laiką cituoja knygas, patys nieko nemąstydami. Aišku, tuo atveju vegetariška mityba lygu kvailos smegenys, todėl joms belieka kartoti, ką išmoko mintinai aklai tikėdami. Gaila tokių žmonių, bet ką padarysi. Dalis tokių yra. :::034

100 (redagavo Valdas 2022-03-15 06:16)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Frenkai, aš suprantu, kad yra žmonių, kuriems samanė yra geresnė motina už mokslą. Jei tik eketė būtų pilna jos. Nereikėtų visai nieko galvoti. :::034