101 (redagavo Frenkas 2022-03-15 09:04)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Vytautui Valdas sako budistai pamiseliai nes jie aklai cituoja knygas, taip aklai kaip valdas pasitiki mokslų big_smile
ir siaip kur dingo tavo argumentai? dar niekada nebuvau taves mates tokio sutrikusio big_smile

102 (redagavo Valdas 2022-03-15 14:25)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas supranta mokslą, o eiliniai budistai, krišnaistai - nesupranta to, ką ten skaito, tik tiki, todėl jei paprašydavau jų paaiškinti tai, apie ką jie kalba, jie tik cituodavo kitą knygos dalį. Bet ten problema vegetariška mityba, nuo kurios smegenys veikia kvailai.

103

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdai nesiteisink man, tu vis man bandai irodyt kad kazka zinai bet tu nieko nezinai. Pats juk save pavadinai pamiseliu pavadindamas budistus kurie aklai cituoja knygas pamiseliais, kai pats aklai cituoji moksla big_smile
Jau trecia argumenta man davei: nesigaudai molekulese, aklai cituoji moksla ir nesigaudai smegenu veikimo principuose big_smile

104 (redagavo Valdas 2022-03-15 15:16)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tu man teisiniesi kaip idiotas, pilstydamas nesąmones, nes nieko protingo negali parasyti nei apie molekules, nei apie alkoholį, nei apie budistus, nei apie mane, nei apie elon musk, nei apie smegenis, nei net apie eketes. Kažkoks visiskas pamišimas iš tavo galvos belikęs. Užjaučiu tave. :::034

105 (redagavo Frenkas 2022-03-15 15:18)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Na bent jau pas tave uzsilikusi zmogui budinga ypatybe kitus matuoti savimi big_smile
sveikinu kad bent nesi beviltiskas dar kazkas kanalina pas tave toj masinoj, bet visa vaziuokle manau reiktu keisti, labai neteisingai birbia daugel vietu big_smile

106 (redagavo Valdas 2022-03-15 15:25)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

O tau reikia keisti tik smegenis. :::034 Gerai, užteks gadinti temas. Padarom išvadą, jog esi nukvailėjęs dėl kavos negėrimo mažų mažiausiai, ir rašom į temą. :::034

107

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

tai matai man smegenys nelabai ir prasmingos kaip tau as demesio pagalba prie visu prisitaikysiu, o tau jau sudetingesne situacija, tik remontas jau tave isgelbes big_smile blogus tepalus pylei tokius kaip kava :DDD

108 (redagavo Valdas 2022-03-15 15:35)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Man labai lengva situacija, nesirūpink. Suprantu, kad tau tavo smegenys nelabai prasmingos, matau tai. :::034 Patys geriausi tepalai, Frenkai. Stop. Baigiam šitą cirką.

109 (redagavo Frenkas 2022-03-15 15:39)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

sprogineja tiristoriai nuo tiesos? big_smile
kaip velnias kryziaus tu cia man big_smile

110

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Atskiroj temoj, ar tu susigaudai? Tavo melo tranzistoriai tuoj perdegs nuo mano tiesos. :::034

111

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

va gerai pasakei kad tavo tiesos big_smile nes tavo tiesa tik tau ir tiesa big_smile
man tuo ir patinki kad tu pats viska atskleidi big_smile

112

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Sužinojau, kad meilei reikia taisyklių, kurios saugotų ją.

113

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

suzinojau kad meile nesa liudesi ir skausma o galbut jos isvis nera

114 (redagavo Valdas 2022-03-16 19:34)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

O kodėl ji neša liūdesį ir skausmą? Kaip mes mylim, kad taip būna?

115

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

O kodėl ji neša liūdesį ir skausmą? Kaip mes mylim, kad taip būna?

nes mes mylim bet musu niekas nemyli

116

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

O kodėl ji neša liūdesį ir skausmą? Kaip mes mylim, kad taip būna?

nes mes mylim bet musu niekas nemyli

Jeigu tikrai mylim, tai nesiskaudinam. Juk mylimam žmogui norim laimės. Nebent kažkiek nusiviliam savo iliuzijom, paliūdim ir tiek. Atleidžiam, paleidžiam, bet meilė lieka, jeigu ji buvo tikra. Tik tam kitam žmogui mūsų meilės nereikia, juk nepriversim.

117 (redagavo Valdas 2022-03-16 20:32)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Skaudinimasis neišvengiamas, nes:

Meilę poroje ypač vargina tikimas turėti vaikų, nes kuo labiau tinka tam, tuo žmonės skirtingesni, tuo sunkiau mylėti, bet tuo lengviau daugintis. Todėl daugiau meilės, kai mažiau tikimo, kai labiau draugai. Bet tai tinka vėliau, po vaikų turėjimo.

Reikia laikytis elgesio taisyklių, kurios nekenktų meilei. O kas jai kenkia?

118

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Skaudinimasis neišvengiamas, nes:

Meilę poroje ypač vargina tikimas turėti vaikų, nes kuo labiau tinka tam, tuo žmonės skirtingesni, tuo sunkiau mylėti, bet tuo lengviau daugintis. Todėl daugiau meilės, kai mažiau tikimo, kai labiau draugai. Bet tai tinka vėliau, po vaikų turėjimo.

Reikia laikytis elgesio taisyklių, kurios nekenktų meilei. O kas jai kenkia?

Meilei nekenkia niekas. Mylim ir tiek, bet jeigu kitam žmogui mūsų meilė netinka, mes jį paleidžiam ir nuoširdžiai linkim laimės.

119

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Gal, tačiau tie pirmieji trys metai, kai abu euforijoj, to dar nesuprantam, o paskui, kai santykiai gilėja visom prasmėm, daug kas keičiasi ir tuomet arba , arba.

120 (redagavo Valdas 2022-03-16 20:49)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Meilei kenkia daugybė netinkamų veiksmų. Kad gauti pastovų gerą rezultatą, reikia žinoti kaip elgtis, ką daryti ir ko ne, ką ir kaip bei kada.

Man tai ir tie trys metai būdavo euforija, supinta su kančia, o tau vien euforija? Be bendravimo kančių?