141

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas пишет:

Aš renkuosi meilę be sekso. Man ji ideali. Joje yra tik meilė. O kai yra seksas dėl sekso, dėl jo stipraus malonumo poveikio, noras mylėti pavirsta noru mylėtis, nes tai svarbiau. Todėl neišpakuota dovana, išpakuojama tik šventės (apvaisinimo) proga, man, yra gražiausia.

Meilė be sekso, labai tyra ir kilni. Man tai patiktų. Kaip paauglystėje. smile

142

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas пишет:

Konstantinai, koks tavo atsakymas apie meilę be sekso ir su?

variantas nr.1: meile su seksu
variantas nr.2: meile be sekso su viena moterim ir sex su meiluze

143

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas пишет:

Kaip mylėjimęsi. Vieni mylisi dėl savęs. Tai duoda blogus rezultatus, nes neįgyvendinami kito žmogaus poreikiai. Kiti mylisi dėl partnerio/ės patenkinimo, dėl abiejų. Toks elgesio būdas gali būti ir bendravime.

Gali, bet dažniausiai taip nėra. Seksas savinasai, blaško ir daužo tyrumą. Beveik nebeįmanoma surinkti meilės šukių į vieną visumą kai meilė nuvertėjo iki sekso kiekybės ir kokybės.

144

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord пишет:

Meilė be sekso, labai tyra ir kilni. Man tai patiktų. Kaip paauglystėje. smile

Taip. Tuo ji labai žavi ir jaudinanti. smile

145 (2022-03-16 22:10 отредактировано Valdas)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kodėl netinka vien meilė be sekso, Konstantinai? Su seksu, bet tik apvaisinimui.

146

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Taip, Laima. Seksas suvalgo meilę.

147

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva пишет:

Lyčių trauka užprogramuota. Meilė su sex, puikus dalykas.

Lyčių trauka veikia tik tol, kol veikia chemija tarp abiejų. Kuo vyresnis amžius, tuo trumpiau trunka chemijos procesas. Po to ima skirtis pelai nuo grūdų ir pasimato ar labai jau stipriai mylėta širdimi.

148

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kiekvienas individualus ir renkasi, kaip jam geriau.

149

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord пишет:
Ieva пишет:

Lyčių trauka užprogramuota. Meilė su sex, puikus dalykas.

Lyčių trauka veikia tik tol, kol veikia chemija tarp abiejų. Kuo vyresnis amžius, tuo trumpiau trunka chemijos procesas. Po to ima skirtis pelai nuo grūdų ir pasimato ar labai jau stipriai mylėta širdimi.

Jeigu žmogų myli, tai ta chemija atsiranda, vos jį pamačius, ar išgirdus balsą telefonu. Jo eisena, laikysena, kalbėjimo maniera, viskas patinka ir savaip žavi.

150

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva пишет:
Fjord пишет:
Ieva пишет:

Lyčių trauka užprogramuota. Meilė su sex, puikus dalykas.

Lyčių trauka veikia tik tol, kol veikia chemija tarp abiejų. Kuo vyresnis amžius, tuo trumpiau trunka chemijos procesas. Po to ima skirtis pelai nuo grūdų ir pasimato ar labai jau stipriai mylėta širdimi.

Jeigu žmogų myli, tai ta chemija atsiranda, vos jį pamačius, ar išgirdus balsą telefonu. Jo eisena, laikysena, kalbėjimo maniera, viskas patinka ir savaip žavi.

Bet ji ne amžina ir praeina greičiau nei męs to norėtume

151

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas пишет:

Taip, Laima. Seksas suvalgo meilę.

Be abejo.
Oi... velnias, jei ir toliau taip galvosiu... dar užaugs mergytės plėvė smile big_smile

152

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord пишет:
Ieva пишет:
Fjord пишет:

Lyčių trauka veikia tik tol, kol veikia chemija tarp abiejų. Kuo vyresnis amžius, tuo trumpiau trunka chemijos procesas. Po to ima skirtis pelai nuo grūdų ir pasimato ar labai jau stipriai mylėta širdimi.

Jeigu žmogų myli, tai ta chemija atsiranda, vos jį pamačius, ar išgirdus balsą telefonu. Jo eisena, laikysena, kalbėjimo maniera, viskas patinka ir savaip žavi.

Bet ji ne amžina ir praeina greičiau nei męs to norėtume

Man tai nežinoma. Meilė nepraeina, bet kartais ją reikia užslopinti kažkuriam asmeniui, jeigu ji be atsako.

153

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tikiuosi, kad užaugs.

154

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas пишет:

Tikiuosi, kad užaugs.

Tada iškeisčiau į trijų karatų briliantą  big_smile : D

155

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva, aš kalbu apie lytinę trauką, kurią tu paminėjai. Ji būna tik pradžioje kol veikia chemija.

156 (2022-03-16 22:27 отредактировано Ieva)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Aš irgi apie ją ir netik.

157

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Tikiu, kad iškeistum. smile Lytinė trauka gali būti ir visą laiką, net kai meilės nebėra, ar ne,?

158

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva пишет:

Aš irgi apie ją ir netik.

Tai va, mano patirties išvada, kad kai pasibaigia ar atslūgsta didžioji trauka, tada ir pasimato kiek daug dar liko tų meilės trupinėlių.

159

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas пишет:

Tikiu, kad iškeistum. smile Lytinė trauka gali būti ir visą laiką, net kai meilės nebėra, ar ne,?

Gal...nežinau. Pas mane nėra taip.

160

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord пишет:
Ieva пишет:

Aš irgi apie ją ir netik.

Tai va, mano patirties išvada, kad kai pasibaigia ar atslūgsta didžioji trauka, tada ir pasimato kiek daug dar liko tų meilės trupinėlių.

Iš kibirkšties gali vėl atsirasti liepsna.