161

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva parašė:
Fjord parašė:
Ieva parašė:

Aš irgi apie ją ir netik.

Tai va, mano patirties išvada, kad kai pasibaigia ar atslūgsta didžioji trauka, tada ir pasimato kiek daug dar liko tų meilės trupinėlių.

Iš kibirkšties gali vėl atsirasti liepsna.

Žinau, kad taip būna, bet tai labai, labai reta. Aš tokios vilties nebeturiu.

162 (redagavo Valdas 2022-03-16 22:47)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Laima Laimute, o tai kaip pas tave veikia sekso mechanizmas? Poreikis trunka kažkiek mėnesių ir tada išnyksta ar kaip?

163

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Konstantinai, koks tavo atsakymas apie meilę be sekso ir su?

variantas nr.1: meile su seksu
variantas nr.2: meile be sekso su viena moterim ir sex su meiluze

Antrasis variantas dažniausiai praktikuojamas, bet tas špagats tarp kilnumo ir kiaulytės labai jau sunkiai subalansuojamas.

164 (redagavo Valdas 2022-03-16 22:54)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Aš tai kaip Jeff Bezos iš Amazon sakė apie savo darbą, žiūriu į seksą ir elgiuosi jo metu: apsėstas 'klientės' poreikių patenkinimu. Bet dabar laikas pasimėgauti nerūpestinga, tikrąja meile moteriai kaip žmogui, o ne kūnui dopamino ir orgazmų ejakuliacijai.

165

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Laima Laimute, o tai kaip pas tave veikia sekso mechanizmas? Poreikis trunka kažkiek mėnesių ir tada išnyksta ar kaip?

Na...trumpai neatsakyčiau, o detaliai perdaug intymu

166 (redagavo Valdas 2022-03-16 22:56)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Antras variantas yra neįmanomas, nes tikros meilės jame negali būti, nes ji sugadinta mintimis ir prisiminimais apie seksą su kita.

167

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Aš tai kaip Jeff Bezos iš Amazon sakė apie savo darbą, žiūriu į seksą ir elgiuosi jo metu: apsėstas 'klientės' poreikių patenkinimu. Bet dabar laikas pasimėgauti nerūpestinga, tikrąja meile moteriai kaip žmogui, o ne kūnui dopamino ir orgazmų ejakuliacijai. smile

Kur ir kada jis taip sakė?

168

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Interviu sakė, kad svarbiausia: 'Obsession over costumer'.

169

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Bėzos aplamai apsėstas darbo ir sugadintas sėkmės. Gal grįžta kartais į savo garažą, kur viskas prasidėjo, pasimasturbuoti, nes jis niekada neras tikros meilės.

170

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Nuleisti ant praeities. Kodėl gi ne. Taip, bet jiems reikia tokio gyvenimo. Jie tam gimę.

171

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

Nuleisti ant praeities. Kodėl gi ne. Taip, bet jiems reikia tokio gyvenimo. Jie tam gimę.

Aš tai sakyčiau, kad todėl, kad tik ten jis buvo laimingas ir tikras.

172 (redagavo Valdas 2022-03-16 23:14)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Galbūt. O gal jis dabar laimingiausias - rezultatų ir šlovės viršūnėje. Žiūrint iš tos perspektyvos į garažą. Arba ne. Klausimas, kaip jis vertina tą vietą.

173

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

O kur tu buvai laimingiausia ir tikra? Ar esi dabar?

174

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Valdas parašė:

O kur tu buvai laimingiausia ir tikra? Ar esi dabar?

Dabar esu tikra ir saugi, bet nežinau ar laiminga.

175

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

O kodėl ji neša liūdesį ir skausmą? Kaip mes mylim, kad taip būna?

nes mes mylim bet musu niekas nemyli

tai jau kogero visai neseniai ir tu buvai isimylėjas "beviltiška" meile? samonės pagalba galima sunaikinti iš savo pusės tą jausmą, tereikia moraliai prieš meilės objektą neprisidirbti, o kritinį mastyma maximaliai pajungti siekiant užsibrėžtų tikslų arba užsiimant paprasčiausiai naudinga mėgma veikla ir būtinai ivertinti, kad tas žmogus tavęs nepasirinko- nenuginčijamas faktas. kalba žmogus su bloga patirtimi, patikėk - tikrai veikia:D.

176 (redagavo Valdas 2022-03-16 23:58)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Nežinai, ar esi laiminga, nes galvoji, ar tas vyras tau pakankamai tinka, o gal ta valstybė ar tas darbas? Ar tokia būsena nuo mylėjimosi?

177

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Konstantinas nesijaučia mylimas nei vieno žmogaus?

178

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord parašė:
Valdas parašė:

O kur tu buvai laimingiausia ir tikra? Ar esi dabar?

Dabar esu tikra ir saugi, bet nežinau ar laiminga.

tai reiskia Laimute nemyli vokietuko bet su juo gyvena) jus matot kokios moterys?)

179

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Dabar esu tikra ir saugi, bet nežinau ar laiminga.

tai reiskia Laimute nemyli vokietuko bet su juo gyvena) jus matot kokios moterys?)

Jaaaaa.... nicht so laut, mein lieber big_smile

Fjord, ich vermute, hier spielt die Alterskrise mit. Keine Panik, das ist vorübergehend. Wäre gut, die Hilfe bei einem Psychologen zu suchen. Musste hier schrb., da ich kein Bild habe u.bei dir durfte nicht.

180

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Ieva parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

tai reiskia Laimute nemyli vokietuko bet su juo gyvena) jus matot kokios moterys?)

Jaaaaa.... nicht so laut, mein lieber big_smile

Fjord, ich vermute, hier spielt die Alterskrise mit. Keine Panik, das ist vorübergehend. Wäre gut, die Hilfe bei einem Psychologen zu suchen. Musste hier schrb., da ich kein Bild habe u.bei dir durfte nicht.

Ist gut, danke , habe verstanden smile