21

Re: Darbas

Parantu parašė:

Jei esi kazkur Naska dykumoje, kokia prasme piniguose? Pinigai prasmingi kol esi sociume, iseik is jo ir nieko nelieka. Mums iskiepita jog gali buti tik ierarhine valdymo sistema, t.y. vertikali ir tuo paciu isniekino chorizontalia sistema, anarhija. Pinigai turi isnykti kai zmogaus samone gerokai sokteles. Bet musu visuomeneje tai tiesiog izuliai ignoruoja, isjuokiamas samoningumas. Kazkada su vienu estu prakalbejome gal penkias val, meginau parodyti anrhijos savituma. Rodos jis suprato, bet vistik ierarhijos prigimtis jame paeme virsu.

Nu is dalies jus teisus tik tada reikia atsikratyti buto kad netureti išlaidų ir tapti keliaujanciu ir filosofuojanciu benamiu. Arba propaguoti downshiftinga ir gyventi tik iš to ką gamta duos. Lt jau yra tokių žmonių visokios eko bendruomenės ir panašiai

22

Re: Darbas

Panasu, kad neimanoma Zemes zodziais paaiskinti Visatos tikslu ir pakomentuoti paslaptingos informacijos, kurios niekur nera smile

Dialogas smelio dezej:
- zinau viena dyyydele paslapti...
- kokia?
- nepasakysiu smile

23

Re: Darbas

Elle parašė:

Panasu, kad neimanoma Zemes zodziais paaiskinti Visatos tikslu ir pakomentuoti paslaptingos informacijos, kurios niekur nera smile

Dialogas smelio dezej:
- zinau viena dyyydele paslapti...
- kokia?
- nepasakysiu smile

Na ir pochuj

24

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Neistikima parašė:

Ieškau ir aš darbo,formose už kapeikas nenoriu ir nedirbsiu,dirbti noriu kur pelnas

Galiu įdarbinti. Darbas šioje planetoje tikrai ne kažkur Visatoje. Tačiau sugebejimas bendrauti su ateiviais ir pritraukineti pinigus iš kosmoso yra laikoma privalumu. Alga procentas nuo pardavimų
P.S jei nuspresi gimdyti penktą vaiką už dekretines nemokesiu busi išmesta

big_smile big_smile big_smile gera juoko dozė

25

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Jei esi kazkur Naska dykumoje, kokia prasme piniguose? Pinigai prasmingi kol esi sociume, iseik is jo ir nieko nelieka. Mums iskiepita jog gali buti tik ierarhine valdymo sistema, t.y. vertikali ir tuo paciu isniekino chorizontalia sistema, anarhija. Pinigai turi isnykti kai zmogaus samone gerokai sokteles. Bet musu visuomeneje tai tiesiog izuliai ignoruoja, isjuokiamas samoningumas. Kazkada su vienu estu prakalbejome gal penkias val, meginau parodyti anrhijos savituma. Rodos jis suprato, bet vistik ierarhijos prigimtis jame paeme virsu.

Nu is dalies jus teisus tik tada reikia atsikratyti buto kad netureti išlaidų ir tapti keliaujanciu ir filosofuojanciu benamiu. Arba propaguoti downshiftinga ir gyventi tik iš to ką gamta duos. Lt jau yra tokių žmonių visokios eko bendruomenės ir panašiai

Paskutinioji karta wink

26

Re: Darbas

Parantu parašė:

Nepyk, nieko neturiu pries tai. Daug verslininku pazystu ir jie tarsi is vieno kurpalio drozti, tiesiog zinai kada ka pasakys. Tai ne verslininku kalte, sistema tokia, zmones smuko, sugriauta pusiausvira. Kaip sake vienas rusu aligarhas, lai varinis tazikas visas si pasauli uzvozia. Kuprota tik karstas istiesins. Kogero is tikro, lai viskas skradziai prasmenga. Tiesa, kas del to darbo is visatos, nezinau kaip tai paaiskinti, bet turiu daug kontaktu. Ne verbaliu, bet labai daug. Nezinau kas tai, labiau isitikines, jog tai musu pasaulio atskilusios civilizacijos, bet jos yra. Syki, virs manes kabejo kol ryte dariau manksta. Kazkas vyksta, juda link kazkokios atomazgos.

Tai gerai, jausti galima daug ką. Ir savo ruožtu tu visiškai teisus, bet kai bandai tai praplatinti sociume tai gaunasi taip, kad gali būti palaikytas "keistuoliu" smile

27

Re: Darbas

O ar sociumas vertas kad jame kažką platinti?

28

Re: Darbas

Konstantinas parašė:

O ar sociumas vertas kad jame kažką platinti?

Vertas ar ne, bet kažkur turbūt norisi rasti bendraminčių. Čia galimybė didesnė nei gatvėje.

29

Re: Darbas

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

O ar sociumas vertas kad jame kažką platinti?

Vertas ar ne, bet kažkur turbūt norisi rasti bendraminčių. Čia galimybė didesnė nei gatvėje.

Kur? Forume ar sociume? Gatvėje vaiksto tokie patys žmonės tai matematiškai jei prieisi ir kalbinsi visus iš eilės tai tikimybė surasti bendraminti bus lygi procentiniam tų bendraminčių kiekiui mūsų sociume

30

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

O ar sociumas vertas kad jame kažką platinti?

Vertas ar ne, bet kažkur turbūt norisi rasti bendraminčių. Čia galimybė didesnė nei gatvėje.

Kur? Forume ar sociume? Gatvėje vaiksto tokie patys žmonės tai matematiškai jei prieisi ir kalbinsi visus iš eilės tai tikimybė surasti bendraminti bus lygi procentiniam tų bendraminčių kiekiui mūsų sociume

Ne forume konkrečiai, bet apskritai. Gatvė juk irgi sociumas tik žymiai lėčiau. Bet greičiausiai tai laimės ir atsitiktinumo principo reikalas.

31

Re: Darbas

Man kažkaip norisi atsiriboti nuo sociumo ir nuo žmonių. Noriu būti ten kur žmonių nėra nežinau gal jau senstu

32 (redagavo NaughT 2023-06-17 15:02)

Re: Darbas

Kaip nekvalifikuotas darbuotojas galiu kai ka pasakyti. Diplomas nors ir yra naudingas, jis nera labai reikalingas. Man pasiseke nes pries  kiek daugiau nei metus as "laimejau" beveik 4 milijonus svaru kai mano nupirkta kripto valiuta netiketai pasidare labai vertinga, ir mano 5000 svaru investicija isaugo iki beveik 5.5 milijonu, pardavus jas ir mokescius sumokejus man nubyrejo i kisene beveik 4. Bet sitam mokslo nereikejo.

Taciau pries tai, as dirbau ir vis dar dirbu, savamoksliu kompiuteriu inzinierium/techniku universitete. As tik mokykloje 10 klasiu baiges, ir kitas dvi profesineje. Tada tik barmeno kursus perejau kai darbo birza nusiunte ten. Taciau visa gyvenima zavejausi ir lengvai mokiausi viska kas susije su elektronika. Dirbant daug ko ismokau, ir dabar net ismokau kaip su CAD dirbti ir sukuriau kursams specialia technika, tris skirtingus dalykus su kuriais studentai mokinsis kaip programuot reikia.

Tai ka mano jaunysteje zmones tinginyste laike, buvo atskleista kaip ADHD ir aukstos funkcijos autizmas.

Taip kad, mane net universitetas prieme i darba be diplomo, ir as dabar esu vyresnysis inzinierius vien todel kad man toks darbas "prie ranku limpa".

Todel, nemanau kad diplomuose esme, jei nori dirbti ir esi geras tam tikroje srityje, rasi buda kaip suzibeti.

33

Re: Darbas

O kam zibeti?) Aš nenoriu zibeti aš noriu tik gauti algą ir kuo mažiau dirbti)

34

Re: Darbas

NaughT parašė:

Kaip nekvalifikuotas darbuotojas galiu kai ka pasakyti. Diplomas nors ir yra naudingas, jis nera labai reikalingas. Man pasiseke nes pries  kiek daugiau nei metus as "laimejau" beveik 4 milijonus svaru kai mano nupirkta kripto valiuta netiketai pasidare labai vertinga, ir mano 5000 svaru investicija isaugo iki beveik 5.5 milijonu, pardavus jas ir mokescius sumokejus man nubyrejo i kisene beveik 4. Bet sitam mokslo nereikejo.

Taciau pries tai, as dirbau ir vis dar dirbu, savamoksliu kompiuteriu inzinierium/techniku universitete. As tik mokykloje 10 klasiu baiges, ir kitas dvi profesineje. Tada tik barmeno kursus perejau kai darbo birza nusiunte ten. Taciau visa gyvenima zavejausi ir lengvai mokiausi viska kas susije su elektronika. Dirbant daug ko ismokau, ir dabar net ismokau kaip su CAD dirbti ir sukuriau kursams specialia technika, tris skirtingus dalykus su kuriais studentai mokinsis kaip programuot reikia.

Tai ka mano jaunysteje zmones tinginyste laike, buvo atskleista kaip ADHD ir aukstos funkcijos autizmas.

Taip kad, mane net universitetas prieme i darba be diplomo, ir as dabar esu vyresnysis inzinierius vien todel kad man toks darbas "prie ranku limpa".

Todel, nemanau kad diplomuose esme, jei nori dirbti ir esi geras tam tikroje srityje, rasi buda kaip suzibeti.

Bravo smile . Labai miela skaityti ir džiugu, kad yra tokių žmonių kaip tu. Nenuleisk rankų ir tobulink savo sugebėjimus.

35

Re: Darbas

Diplomas tai tik irodymas kad tu atsedejai nustatyta valandų skaičių paskaituose isklausei tam tikrą kiekį medžiagos ir atitinki minimalius mokymo įstaigos reikalavimus. Bet tai dar nereiškia kad tu atitinki darbo rinkos reikalavimu ir tai nereiškia kad darbo rinką tau pasiruošusi už tą diplomą mokėti. Ir išvis problema tame kad švietimo sistema visiškai atitrūkusi nuo darbo rinkos ir jos egzistuoja atskirai kiekviena pati sau. Ir būna didziulis šokas kai mokymo įstaiga tave išmeta pro duris tau iteikia diplomą ir visiems yra poxuj ką tu veiksi toliau. Ir visuomenei ir sociumui ir darbdaviams. Geriau mokinkites darbininkisko amato bet tokio už kurį darbo rinka yra pasiruošusi mokėti pinigus. Arba išvis nieko nesimokinti nieko nedirbti ir melžti valstybę per išmokas

36

Re: Darbas

Jeigu man dabar būtų 18 metų tai rinkčiausi autoelektriko profesia arba mechatronika. O jeigu būčiau merga tai rinkčiausi skandinavų arba kiniečių filologiją

37

Re: Darbas

Konstantinas parašė:

Diplomas tai tik irodymas kad tu atsedejai nustatyta valandų skaičių paskaituose isklausei tam tikrą kiekį medžiagos ir atitinki minimalius mokymo įstaigos reikalavimus. Bet tai dar nereiškia kad tu atitinki darbo rinkos reikalavimu ir tai nereiškia kad darbo rinką tau pasiruošusi už tą diplomą mokėti. Ir išvis problema tame kad švietimo sistema visiškai atitrūkusi nuo darbo rinkos ir jos egzistuoja atskirai kiekviena pati sau. Ir būna didziulis šokas kai mokymo įstaiga tave išmeta pro duris tau iteikia diplomą ir visiems yra poxuj ką tu veiksi toliau. Ir visuomenei ir sociumui ir darbdaviams. Geriau mokinkites darbininkisko amato bet tokio už kurį darbo rinka yra pasiruošusi mokėti pinigus. Arba išvis nieko nesimokinti nieko nedirbti ir melžti valstybę per išmokas

Jo. Bet pabandyk įsidarbinti be diplomų ir gerų referencijų. Protingas darbdavys nekreips į tai dėmesio, bet toks paragrafinis-popierinis netgi pristatymo pokalbio metu ieškos kabliukų.

38

Re: Darbas

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Diplomas tai tik irodymas kad tu atsedejai nustatyta valandų skaičių paskaituose isklausei tam tikrą kiekį medžiagos ir atitinki minimalius mokymo įstaigos reikalavimus. Bet tai dar nereiškia kad tu atitinki darbo rinkos reikalavimu ir tai nereiškia kad darbo rinką tau pasiruošusi už tą diplomą mokėti. Ir išvis problema tame kad švietimo sistema visiškai atitrūkusi nuo darbo rinkos ir jos egzistuoja atskirai kiekviena pati sau. Ir būna didziulis šokas kai mokymo įstaiga tave išmeta pro duris tau iteikia diplomą ir visiems yra poxuj ką tu veiksi toliau. Ir visuomenei ir sociumui ir darbdaviams. Geriau mokinkites darbininkisko amato bet tokio už kurį darbo rinka yra pasiruošusi mokėti pinigus. Arba išvis nieko nesimokinti nieko nedirbti ir melžti valstybę per išmokas

Jo. Bet pabandyk įsidarbinti be diplomų ir gerų referencijų. Protingas darbdavys nekreips į tai dėmesio, bet toks paragrafinis-popierinis netgi pristatymo pokalbio metu ieškos kabliukų.

Priklauso nuo to kokios pareigos ir koks darbas. Jeigu tai pats pirmasis darbas ir žmogus be patirties tada sutinku kažkiek pažinčių ir diplomų reikia be ir tai pasistengus galima startuoti ir be diplomo svarbu parodyti darbdaviui kad tau labai įdomus tas darbas ir kad tu labai-labai nori dirbti nors ir nemokamai svarbu kad kas nors duotų to darbo. Kai eisi darbintis būtent su tokiu požiūriu tikrai praeisi bet kokias atrankas. O darbdaviai būna labai įvairūs žmonės tikrai jie nėra kazkokie popieriniai kad ieškotų kabliukų. Dažniausiai kabliukų ieško visokios atrankų konsultantes va ten tai slikscios bobos. Bet jeigu pavyksta pro jas prasibrauti iki pačio big Boss tai ten jau prasideda normalus zmogiskas bendravimas kartais prie bajerio kartais neformalioj aplinkoj.
Bet jeigu tu jau turi patirties tada jokių diplomų tikrai nereikia nes darbdaviai patys tave medzioja. Kartais per darbo pokalbį prašo atlikti bandomąjį užduotį pvz inzinieriui gali duoti detalės brėžinį ir prašo atsakyti kas čia per detalė kur ji galėjo būti panaudota, programuotojui gali duoti parašyti kodą ir raip toliau. Ir jau po bandomosios uzduoties tikrai matosi kur savo sryties profas nes patirties nepragersi.
Ir dar man patinka Vyduramziai. Nes tada buvo meistrai ir pameistriai. Ir zmogus ateidavo pas Meistrą nemokamai dirbti ir mokintis amato. O paskui jau dirbo ant savęs. Ir jeigu aš dabar būčiau 18metis  tai nestociau i jokius univerus o susirasciau savo sryties profa ir eiciau i pameistrius sutikciau 3 metus dirbti nemokamai bet kad mane visko mokintu. Ir tikrai geriau startuociau darbo rinkoje negu po univero

39 (redagavo Ieva 2023-06-23 23:24)

Re: Darbas

Aš laukiu pencijos 150 eur,arba darbo lengviausia,kai padovanotus stringus prisiku,ir per savaite būna maxima maišas,atiduodu užsakovui Dariui P pauostyti,o paskui laukiu dovanų,kad kartočiau,mokinkimės iš Elinos Gelzinos,divos,juokintojos

40

Re: Darbas

Kas ta Elnia Gelzina kas čia per veikėja?