41

Re: Darbas

Konstantinas parašė:

Kas ta Elnia Gelzina kas čia per veikėja?

Čia turbūt eiliniai troliai vėl siaučia big_smile

42

Re: Darbas

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Kas ta Elnia Gelzina kas čia per veikėja?

Čia turbūt eiliniai troliai vėl siaučia big_smile

Nea čia turbūt kokia nors merga uzpavydejo ir nusprendė savo konkurentę apšmeižti) nes dažniausiai bernu nepasidalina

43

Re: Darbas

Ieva parašė:

Aš laukiu pencijos 150 eur,arba darbo lengviausia,kai padovanotus stringus prisiku,ir per savaite būna maxima maišas,atiduodu užsakovui Dariui P pauostyti,o paskui laukiu dovanų,kad kartočiau,mokinkimės iš Elinos Gelzinos,divos,juokintojos

As irgi laukiu pencijos. Kai gausiu 150 eur piktybiškai nemokesiu už butą kaupsiu skolas stumsiu ragą valatybei persikraustysiu kur nors prie jūros kur nors i Tailanda  ar i Balį prie vandenyno ten vaiksciosiu i bankomatą pencijos atsiimti. Arba busiu keliautojas nusipirksiu kemperi prisiparkuosiu kur Ispanijoj prie juros ir kasdien girtausiu gersiu vyna ir filosofuosiu apie tai koks sunkus gyvenimas . O valstybė tuo metu Lietuvoje kankinsis su mano skolomis. Va maždaug tokie planai senatvej

44

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Aš laukiu pencijos 150 eur,arba darbo lengviausia,kai padovanotus stringus prisiku,ir per savaite būna maxima maišas,atiduodu užsakovui Dariui P pauostyti,o paskui laukiu dovanų,kad kartočiau,mokinkimės iš Elinos Gelzinos,divos,juokintojos

As irgi laukiu pencijos. Kai gausiu 150 eur piktybiškai nemokesiu už butą kaupsiu skolas stumsiu ragą valatybei persikraustysiu kur nors prie jūros kur nors i Tailanda  ar i Balį prie vandenyno ten vaiksciosiu i bankomatą pencijos atsiimti. Arba busiu keliautojas nusipirksiu kemperi prisiparkuosiu kur Ispanijoj prie juros ir kasdien girtausiu gersiu vyna ir filosofuosiu apie tai koks sunkus gyvenimas . O valstybė tuo metu Lietuvoje kankinsis su mano skolomis. Va maždaug tokie planai senatvej

Įdomu. O kaip tu kaupsi valstybės skolas? Tam reikia būti bent jau kokiu tarnautoju finansų srityje wink visos kitos skolos būtų privačioms firmoms ar asmenims. Netgi ta menka buto nuoma, kurios nemokėtum, nebus valstybei skriauda. Baudų nemokėjimas ir teismų skolos dar įeina į valstybės skolas, bet vargu ar dėl to imtumei pažeidinėti teises ir pareigas.

45 (redagavo Konstantinas 2023-06-24 21:01)

Re: Darbas

Kodėl Lt niekada nebus darbo ir nebus didelių algų

1)mazai gyventoju. Maža rinka mažai pirkėjų mažai įmonių ir mažai vartotojų
2) geografinė padėtis Eu pakraštyje toli nuo tranzitinių prekių srautų
3) sugriauti santykiai su visais kaimynais
4) nesiriboja su jokiomis turtingomis šalimis aplink tik priešai ir tokie pat bomzai
5) prekybos balansas neigiamas tai pinigai iškeliauja iš salies
6) per didelis visko apmokestinimas kas neleidžia įsibėgėti vartojimui
7) per mažas gyventojų tankis tai rajonų savivaldybių islaikymas suvalgo daugiau pinigų nei tie rajonai sugeneruoja pajamų.

46

Re: Darbas

Noriu naujo darbo,koks darbas?

47

Re: Darbas

Neskaityk parašė:

Noriu naujo darbo,koks darbas?

Man reikia programuotojos ir buhalteres-teisininkes

48

Re: Darbas

Man reikia finansininkės-šlavėjos big_smile

49

Re: Darbas

o man reikia savo sryties profo. man nesvarbu koks zmogus uz darbo ribu. ir nesvarbios jo asmenines savybes. jis gali buti blogas zmogus seimoje ir gyvenime man svarbu kad gerai dirbtu. o uz darbo ribu tegu daro ka nori. ir as stengiuosi dirbti tik su profais

50

Re: Darbas

Fjord parašė:

Man reikia finansininkės-šlavėjos big_smile

manau kad tau puikiai tikciau bet alga nuo 3 tukst eur/men

51

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Man reikia finansininkės-šlavėjos big_smile

manau kad tau puikiai tikciau bet alga nuo 3 tukst eur/men

Alga bus nuo pelno. Kiek "prišluosi" nuo valstybės ir finansų skyriaus į mano biudžetą švarių pinigų tiek ir turėsi. Dėl procentų tarsimės individualiai big_smile

52

Re: Darbas

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Man reikia finansininkės-šlavėjos big_smile

manau kad tau puikiai tikciau bet alga nuo 3 tukst eur/men

Alga bus nuo pelno. Kiek "prišluosi" nuo valstybės ir finansų skyriaus į mano biudžetą švarių pinigų tiek ir turėsi. Dėl procentų tarsimės individualiai big_smile

Gerai Laimutė sutinku. Duok šluotą varom šluoti pinigus. Bet aš mėgstu juos ne tik šluoti bet ir plauti

53

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

manau kad tau puikiai tikciau bet alga nuo 3 tukst eur/men

Alga bus nuo pelno. Kiek "prišluosi" nuo valstybės ir finansų skyriaus į mano biudžetą švarių pinigų tiek ir turėsi. Dėl procentų tarsimės individualiai big_smile

Gerai Laimutė sutinku. Duok šluotą varom šluoti pinigus. Bet aš mėgstu juos ne tik šluoti bet ir plauti

Perfekt, apie švarius ir eina kalba big_smile

54 (redagavo Bulvytė 2023-08-15 18:53)

Re: Darbas

Vokiečių politikų lėktuvas eilinį kartą padarė gėdą.
Aš nesuprantu, kodėl tie ministrai negali skristi eiliniu reisu. Gėda. Tiek kerosino į orą paleido veltui.

55

Re: Darbas

Bulvytė parašė:

Vokiečių politikų lėktuvas eilinį kartą padarė gėdą.
Aš nesuprantu, kodėl tie ministrai negali skristi eiliniu reisu. Gėda. Tiek kerosino į orą paleido veltui.

Laimutė nepanikuok technika kartais genda. Aš sakyčiau Airbuso akcijos turi gerai pakristi. Nes žala įvaizdžiui

56

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Vokiečių politikų lėktuvas eilinį kartą padarė gėdą.
Aš nesuprantu, kodėl tie ministrai negali skristi eiliniu reisu. Gėda. Tiek kerosino į orą paleido veltui.

Laimutė nepanikuok technika kartais genda. Aš sakyčiau Airbuso akcijos turi gerai pakristi. Nes žala įvaizdžiui

Nusprendė juos visiškai nurašyti. Seni jau tie lėktuvai gal 25 metų.

57

Re: Darbas

Vargšai vokietukai) jau nepaskrenda niekur

58

Re: Darbas

Konstantinas parašė:

Vargšai vokietukai) jau nepaskrenda niekur

Tai va, visus šelpia remia , o pačių biudžetas kiauras. Antra vertus, argi būtina kažkur skristi, kai dabar tokios nuotolinio bendravimo galimybės?
Sutaupytų ir savo, ir kitų laiką bei resursus.

59

Re: Darbas

Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:

Vargšai vokietukai) jau nepaskrenda niekur

Tai va, visus šelpia remia , o pačių biudžetas kiauras. Antra vertus, argi būtina kažkur skristi, kai dabar tokios nuotolinio bendravimo galimybės?
Sutaupytų ir savo, ir kitų laiką bei resursus.

Armes Deutschland

60

Re: Darbas

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:

Vargšai vokietukai) jau nepaskrenda niekur

Tai va, visus šelpia remia , o pačių biudžetas kiauras. Antra vertus, argi būtina kažkur skristi, kai dabar tokios nuotolinio bendravimo galimybės?
Sutaupytų ir savo, ir kitų laiką bei resursus.

Armes Deutschland

So ist es , mein lieber.