61

Re: Darbas

Po 150 metų liaudis visai nuskurs. Todėl kad per gerai dabar gyvena ir nesistengia dėl nieko. Gimdo dvasia silpnus vaikus kurie užauga pertekliuje. Silpna karta smukdo liaudies ūkį. Tik sunkus gyvenimas daro žmogų stipriu, skatina stengtis ir būti stropiais. Stiprūs žmonės kuria stiprų liaudies ūkį.
Va tokia dilema gaunasi.

62

Re: Darbas

Bulvytė parašė:

Po 150 metų liaudis visai nuskurs. Todėl kad per gerai dabar gyvena ir nesistengia dėl nieko. Gimdo dvasia silpnus vaikus kurie užauga pertekliuje. Silpna karta smukdo liaudies ūkį. Tik sunkus gyvenimas daro žmogų stipriu, skatina stengtis ir būti stropiais. Stiprūs žmonės kuria stiprų liaudies ūkį.
Va tokia dilema gaunasi.

Po 150 metu Liaudis vis labiau pasidalins i sluoksnius. Vieni dar labiau nuskurs o turtingieji galės puotauti

63

Re: Darbas

Tai va stebiu vienos sryties darbo pasiūlymus. Kas mėnesį sudarineju išsamią lentelę kur i stulpelius surasau įmonės pavadinimą algą skelbime, alga rekvizituose, algą netto, pragyvenimo išlaidas ir kiek laisvų pinigų lieka atminusavus iš algos islaidas. Ir taip sudarineju jau keletą metų kiekvieną mėnesį. Tai užima laiką tačiau leidžia pamatyti pilną vaizdelį savo profesinėje srityje ir vaizdelis tikrai nekoks. Pvz pries metus buvo x darbo skelbimu visoje šalyje. Šiais metais skelbimų kiekis tik 70% nuo x . Tai vien tik pagal darbo skelbimų kiekį rinka susitraukė apie 30%. Pagal algas daug kur šimtu eurų padidėjo bent jau sostinėje. Daug darbų kur išvis eini į minusą dauguma darbo pasiūlymų neįdomus ir nemotyvuojantys kad net nesinori ten aplikuoti. Taip kad asmeniskai aš esu pesimistas. Šią valstybę gelbėja tik tai kad sienos atviros ir žmonės gali išvykti į užsienį. Bet darbo rinką stebiu kas mėnesį

64

Re: Darbas

Taip puoselejamas pesimizmas smile

65

Re: Darbas

Elle parašė:

Taip puoselejamas pesimizmas smile

Tai realizmas) beje pesimistu įmonės geriau atsilaikė per krizes nes atsargiau tvarkė savo finansus ir turėjo mažesnius lūkesčius. O optimistai prisieme kreditų bankrutavo. Ir bent jau šiems metams nieko gero nematau . Kas turi darbą reikia sėdėti ramiai ir niekur nelakstyti

66

Re: Darbas

Nu jei taip, tai tikrieji pesimistai imoniu nekuria, nes "vistiek sakes" smile

67

Re: Darbas

Elle parašė:

Nu jei taip, tai tikrieji pesimistai imoniu nekuria, nes "vistiek sakes" smile

Kuria kai buna stipriai girti) beje pas mane įmonė Tavo vardu pavadinta

68

Re: Darbas

Nu teks eit i google smile paziuret, ka pesimistai girti nuveikia smile

69

Re: Darbas

Vietoj verkimo ir nuolatinio skundimosi reikėtų veikti ir dirbti. Pvz., susikurti sau darbo vietą (šitaip aš pasidariau), pasidaryti pigiausią (ar net nemokamą) reklamytę internete ir dirbti, ir užsidirbti, o po to, kai jau bus truputį daugiau pajamų dar užsakyti SEO, kad ir https://seotime.lt , tuomet klientų bus dar daugiau klientų, nes bus didesnis matomumas internete. Ir gyvensite laimingai, ir nereiks verkšlenti!

70

Re: Darbas

Linda parašė:

Vietoj verkimo ir nuolatinio skundimosi reikėtų veikti ir dirbti. Pvz., susikurti sau darbo vietą (šitaip aš pasidariau), pasidaryti pigiausią (ar net nemokamą) reklamytę internete ir dirbti, ir užsidirbti, o po to, kai jau bus truputį daugiau pajamų dar užsakyti SEO, kad ir  , tuomet klientų bus dar daugiau klientų, nes bus didesnis matomumas internete. Ir gyvensite laimingai, ir nereiks verkšlenti!

nu matosi kaip sekmingai ikurei) UAB Okursa 2019-2022 visi metai su nuostoliais

71 (redagavo Konstantinas 2024-02-08 19:47)

Re: Darbas

Linda parašė:

Vietoj verkimo ir nuolatinio skundimosi reikėtų veikti ir dirbti. Pvz., susikurti sau darbo vietą (šitaip aš pasidariau), pasidaryti pigiausią (ar net nemokamą) reklamytę internete ir dirbti, ir užsidirbti, o po to, kai jau bus truputį daugiau pajamų dar užsakyti SEO, kad ir  , tuomet klientų bus dar daugiau klientų, nes bus didesnis matomumas internete. Ir gyvensite laimingai, ir nereiks verkšlenti!

https://i.postimg.cc/YSDmN4t1/image.jpg

na as cia nematau sekmingo verslo. gal Laimute mato cia kazkokia sekme?

72

Re: Darbas

https://i.postimg.cc/XJL3fBMn/seotime1.jpg
https://i.postimg.cc/dVCYWxMH/seotime2.jpg
https://i.postimg.cc/9QZ6PwTs/seotime3.jpg
https://i.postimg.cc/pLfS5bMH/seotime4.jpg

jus su tokiu tinklapiu dar SEO paslaugas teikiate? gal pradziai save isoptimizuokite?

73

Re: Darbas

jusu tinklapis sukurtas pries 7 menesius i ji veda nuorodos tik is 4 domenu o pirmoji indeksuojama nuoroda atsirado tik vasario 2 diena tai yra pries 6 dienas. ir jau cia uz 400 euru kleintams SEO paslaugas teikiate

74

Re: Darbas

Na, aš matau labai gerą finansininko darbą smile Nuostolis arba minimalus pelnas, nors apyvarta didėja smile spėju, kiti metai vėl bus su keliais šimtais į pliusą smile

75 (redagavo Konstantinas 2024-02-08 21:12)

Re: Darbas

Andre parašė:

Na, aš matau labai gerą finansininko darbą smile Nuostolis arba minimalus pelnas, nors apyvarta didėja smile spėju, kiti metai vėl bus su keliais šimtais į pliusą smile

o as matau kad ju isipareigojimai nepadengiami ju turtu. ir ne tik nepadengiami o turi trenda dideti

76

Re: Darbas

Laba. Netycia radau sia tema ir noriu pakl. koki darbuka galima rasti 15metei vasara? Kavineje gal priimtu ar ukyje kazkur kad ir braskes skint? ;D aciukas

77

Re: Darbas

evelinaamuah parašė:

Laba. Netycia radau sia tema ir noriu pakl. koki darbuka galima rasti 15metei vasara? Kavineje gal priimtu ar ukyje kazkur kad ir braskes skint? ;D aciukas

nepatarciau isvis ieskotis darbo bunant nepilnameciai. gero darbo tikrai nerasi, ta kuri rasi bus ant tiek mazai apmokamas ir nelegalus kad nieko ten neuzdirbsi dar ir vasara sugadinsi. geriau pasimegauti vasara o dirbti pradeti bent nuo 18 metu nors pagal darbo sutarti galesi isidarbinti ir net minimalke uzdirbti o gal ir daugiau.
ir isvis kam 15-metei pinigai? tokiam amziuje tevai turi viskuo aprupinti ir visas islaidas apmoketi

78

Re: Darbas

dirbti pagal darbo sutarti pradejau nuo 17 metu ir tai darbdavis rizikavo nes pagal istatymus nepilnametis galejau dirbti tik 4 val per diena o buvau idarbintas pilnu etatu ir tai per pazistamus pavyko ilisti. dar seniai is manes tyciodavosi nes pats jauniausias buvau dar prirasyma toki surenge kad iki siol prisimenu. bet per vasara ant masinos uzdirbau.

79

Re: Darbas

evelinaamuah parašė:

Laba. Netycia radau sia tema ir noriu pakl. koki darbuka galima rasti 15metei vasara? Kavineje gal priimtu ar ukyje kazkur kad ir braskes skint? ;D aciukas

patarciau listi i interneta ir mokintis internetinio uzdarbio. ir darbas svaresnis ir galbut galesi tai isvystyti i savo busima profesija