181

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Julius, 20 parašė:

na as nesigincysiu del tu manualu kur sakei paskaitymu bet esme tokia kad pvz 1999 metu auto su APD negalima tempti ar stumti kai variklis yra uzgesintas del senu gali buti visgi kad yra kaip Tu sakai bet del to ivykio tai as galeciau pasigincyti visgi

kad tempti visiškai negalima, tai nesąmonė.. kiek pas mus jau jų pritampyta..:D) jei visi būtų subyrėję kiek tempta tai turbūt tektų iki gyvenimo galo remontui atidirbinėti:)

182

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na del tempimo tai as nzn ir nesneku apie tai as paprasciausiai sneku apie uzkurima tempiant ar stumiant smile tempt tai manau galima imetus neutral nebandziau ir negaliu garantuot smile reikes kada isbandyt su tevuko golfu big_smile ziuresiu kas bus big_smile

183

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

dėl užkūrimo tai kaip jau sakiau, jei valdymas mechaninis-hidraulinis, bent jau teoriškai turėtų būti įmanoma užvesti (bet dėl viso pikto nebandykit to daryti pramogaudami, o tai nežinodami kas ir kaip, tikrai akmenimis užmėtysit)

mersą savo rankomis (ir šniūrais:D)) teko kelis kartus užvesti tokiu būdu..

184

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

big_smile tai va apie ka ir sneka kad tempt nebandes big_smile o del uzkurimo Golf 4 automato patarciau nekurt big_smile

185

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Siaip kiek smegenys tempia del tu tempimu - negalima tempti APD nes necirkuliuoja visi reikalingi skysciai jose ir del to viskas dyla ir gali pages. Po to ir atsiranda visokie "APD sugedo del nemokejimo elgtis". O tai kad yra kazkokios isimtys  dar nereiskia kad galima jas tampyt, o tuo labiau uzvedinet tempiant.

186

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 24 parašė:

Siaip kiek smegenys tempia del tu tempimu - negalima tempti APD nes necirkuliuoja visi reikalingi skysciai jose ir del to viskas dyla ir gali pages. Po to ir atsiranda visokie "APD sugedo del nemokejimo elgtis". O tai kad yra kazkokios isimtys  dar nereiskia kad galima jas tampyt, o tuo labiau uzvedinet tempiant.

taip, kažkas kažkur ten lyg ir cirkuliuoja, bet kas ir kaip, lyg ir nebeaišku..:) veikimo principo aš čia neišdėstysiu, reikia brėžinių ir t.t... tai gal ir apsiribokime tuo, kad tempti įmanoma, užvesti taip pat įmanoma, bet geriau to vengti

dar netyčia prisiminiau, kaip teko su sena audine iš elektrėnų į kauną parvaryti, audinė buvo su APD, tačiau tik įmetus Draivą, variklis kažkodėl gesdavo (kaip vėliau išsiaiškinta, bėda karbiuratoriuje). tai važiavimas vyko tokiu metodu, užkačialini gerai apsukas iki kokių 4k ant N, tada grūdi D ir leki:D) taip kol iš elektrėnų išvažiavau tai gal 20 kartų teko padaryti, audinė po šiai dienai su ta pačia dėže važinėja, nors galvojau, kad jau tikrai išmesti reikės visą mašiną (senas laužas, nebuvo gaila laužyti)

nėra ta APD toks jau trapus daiktas, kaip čia jūs visi galvojate

187

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius, 21 parašė:
Julius, 20 parašė:

gerai jei jau pykstates apie automato tempima ar traukima uzkurima ir pan... taigi pasakysiu prikola is gyvenimiskos puses mano tevas 1999 parsivare nauja is salono VW Golf 4 taigi viskas buvo ok nauja masina rieda kaip priklauso bega tikrai smagiai automatas fsio takoje... vaizdelis: nugeso akumas po 2 berods menesiu (nu mes su broliuku muzikos lengvai paklausem) uzstumt uzstumem... ir spek kas paskui... ogi masina nevaziuoja atbulinio nera jei ant D vaziuoja kazkiek tai ir tai tampydamasi nuvarem i garantini ir spek ka pasake suvaryta greiciu deze ir isarde pasake del ko ogi automatas jo negalima tempt susipiso movos ir rukyk taigi moralas kame jei naujo automobilio su automatine greiciu deze tempt negalima tai ka jau sneket apie sena?

aš manau, kad gamintojas DM daugiau išmano už du piemenis, kurie nežino, nei ką daryti, nei kaip daryti:)

70proc. APD gedimų būna DĖL NEMOKĖJIMO SU JA ELGTIS

Zmogau,kiek cia as tavo paskaiciau tekstu apie atomata,tai labai prajuokinai su tuo automatu ir mehaninemis dezemis.As masinomis nuo pat mazens domuos,mano antri namai yra prie varikliu garaze,ju harekteristika,vazuokles ir t.t. Tai man nepasakok,kad automata galima traukiant uzkurti.Parodik tu man ta meistra kuri sakiai,kad galima Mersa automata uzkurti traukiant? Gal tu daugiau pasidomek apie atomatus,arba pats kelis kartus pastumdik ar patrauk automata ir pabandyk ji uzkurti,tada paziuresiu kaip galima bus pasijuokti is tavo greiciu dezes.As net uzsieni gyvenu dazniausiai ir turiu neviena automata,nes mano mekstamiausios masinos yra atomatai,tad jas prakandes ir ju sistema.

Julius,20 >Cia va paziurek mano puslapi bolidas.com ir nueik i Vidio skilti,pamatysi ka galima padaryti su automatine greiciu deze is amerikanskos masinos,kaip ratai sukasi. Matysi mano Audi A8L Quottro Turbo 4.2l  (L) raide skaitosi prailgintas kebulas,cia limuzinu klase.Ir tenai automatas ir patysi kaip kagalima padaryti su jais.Beja teisingai pasakiai apie automata,kai tavo tevo masina atsitiko ir tai galioja visoms masinomis su auotomatine greiciu deze.

188

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Rolandas, 25 parašė:


Zmogau,kiek cia as tavo paskaiciau tekstu apie atomata,tai labai prajuokinai su tuo automatu ir mehaninemis dezemis.As masinomis nuo pat mazens domuos,mano antri namai yra prie varikliu garaze,ju harekteristika,vazuokles ir t.t. Tai man nepasakok,kad automata galima traukiant uzkurti.Parodik tu man ta meistra kuri sakiai,kad galima Mersa automata uzkurti traukiant? Gal tu daugiau pasidomek apie atomatus,arba pats kelis kartus pastumdik ar patrauk automata ir pabandyk ji uzkurti,tada paziuresiu kaip galima bus pasijuokti is tavo greiciu dezes.As net uzsieni gyvenu dazniausiai ir turiu neviena automata,nes mano mekstamiausios masinos yra atomatai,tad jas prakandes ir ju sistema.

tau gal su skaitymu nelabai gerai? dar kartą aiškinu, atsisiųsk merso 123, 124 126..... manualą, ir paskaityk, kaip reikiia užvesti automatą tempiant. juokis nesijuokęs, man tai kas, pats ir mačiau, ir stumdžiau, ir užsikūrė, ir net nesubyrėjo, tikrai stebuklai, ane? turbūt dėžė lėva pasitaikė, kad net ėmė ir nesubyrėjo:D)

garažas mano taip pat antri namai, be to studijuoju taip pat transporto priemones, tai dar kartą, ar žinai kaip veikia automatas? nors čia ir taip viskas aišku, kad nežinai smile

189

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

as tai pavyzdziui kiek su teciu "kovojau"  kai jis pirko man masina :Dnes jis norejo pirkti automata-sako lengviau vazinet, neuzgesi sankryzoj, nebus problem ir pan... bet as tokiu problemu kazkodel neturiu ir nenorejau automato.. kai vairuoju automobili su mechanine pavaru deze, tai tiesiog jauciu vairavimo malonuma, o ne tai kad atsisedi ir spaudai du pedalus:D nesamone.... smile
bet tiems kam vairuoti nera malonumas o tiesiog reikalas, tai manau kad automatas tinkamesnis smile

190

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius,21> Tu siuskis ka nori,nes ka raso,tai dar nieko nereiskia,nes rasyti dauka gali.Tai pas tave Mersas yra turbut stebuklingas vienetinis,kad automatus gali stumiant uzikurti. :::822 Net sendiena speseliai pasiziurejauapie Automatines Greiciu dezes sistema ir pakalbejau su meistrais ir juoktis pradejo,sake tegu stumdo,poto neverkia.

Diana,20> automatas yra ne malonumas,o konfortas.Ji kaip kas supranta ir visi turi savo nuomone. PVZ: nuvazuotumei i papraciausia miesta MASKVA,tai ta mechanine dezia greitai numestumei ir prakeiktumiai.. smile 

As automato i nieka neikeiciau ir nekeisiu.. :::035

191

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

rolandai, su visa derama pagarba sakau, kad visko žinoti neįmanoma, tai galbūt ir pats, ir tavo meistrai tokio dalyko tiesiog neesate girdėję, bet tai nereiškia, kad tai nesąmonė, nematau prasmės ginčytis. ir visgi aš manau, kad gamintojas tikriausiai žino daugiau apie savo dėžes, nei pats, ar tavo meistrai

o kad automatas yra gėris, tai čia jau 100proc. pritariu:)

192

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na chia jus daug diskutavot. tiesiog noriu pareishkti savo nuomone.

man prie shirdies labiau yra mechanine greichiu dezhe. sankaba... pilna laisve. gali vazhiuoti kaip nori. sportishkiau ar lechiau. viskas priklauso nuo taves. beje, jei jau turechiau galinga sportine mashina, tai tik mechanine pavaru dezhe, nes automatas gal labiau skirtas yra maloniam vazhiavimui, bet ir ne ekstremaliam (todel visad ir juokiuosi ish dzhitu su automatu). smile


automato pliusai, kad jis neturi sankabos. ten sedi hidrotransformatorius, todel su juo ish vietos neparausi. kol jis isisuks ir pagaus pilna sukibima, tai tikrai daug laiko praeis. bet jei jau pagavo, tai laikykis.

jei moki su automatu vazhineti, tai nebus problemu ir zhiema. gali visavertishkai stabdyti begiais (kaip ir mechaninej). kaikurie automatai turi zhiemini rezhima, kas tikrai praverchia. na ir super (arba sport) rezhimas. tiesa sakant jis nieko ten neprideda ir neduoda. tiesiog leidzhia varikliui pasiekti didesnius sukius priesh perjungiant kita pavara. chia visa ir gudrybe.

taigi mechanine vs. automatas manau tiktai keli aspektai butu. sankaba ir hidrotransformatorius ir beabejo abieju dezhiu matmenys. automatas zhymiai didesnis. shitai ir viskas.

193

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

as tai tik uz mechanine

194

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gal kas pametetumet adresiuku apie masinas,.kad ir greiciu dezes.siaip domina viskas.ypac amerikieciu ir vokieciu gamybos.To ,ko man reikia neradau arba nemokejau ieskot.Mano visos zinios is praktikos.Kuo naujesne masinyte,tuo daugiau elektronikos,o cia as jau zalia.Turiu masina PLYMOUT HORIZON-amerikieciu.Noreciau viska apie ja suzinot.Ir netiesa,kad bijom nagelius susitept,tikrai ne visos.Man pasikapstyt,pasiukiot-malonumas,svarbu zinot ka sukiot:)

195

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

automatai boboms, mechanika vyrams:)

196

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintautas, 24 parašė:

automatai boboms, mechanika vyrams:)

o tai kas moterims, panelems? smile)

197

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilija, 34 parašė:
Gintautas, 24 parašė:

automatai boboms, mechanika vyrams:)

o tai kas moterims, panelems? smile)


irgi kaip ir boboms
:::044

198

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Na kalbant apie automatus - jieė rauna, ir ne prasciau nei mechniniai ;] Kaip pvz kalbu apie DSG ;]

199

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

sedziu uz 2 tonu masinos vairo,londone kaip manot kas tokiu atveju geriau???po darbo wazuojant namo arba anksti ryte? metit begius ar geriau dar kavos atsigerti? smile taip,as uz automatus...
nepykit uz rasybos klaidas,newala esu smile

200

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

visa esme iprotis, kai ipranti zmogus su truliku vaziuoti i darba, atrodo kad viskas ore. Bet kai pavaziuoji su masina , tai trulika lipti net nenori. Su automatine panasiai. Pavazinejes pora metu su automatu, prie mechanines visiskai pereiti nenoriu. Kai teko drauga parvezti, tai atsimenu prisiminiau visus esamus ir nesamus keiksmazodzius (o juos vartoti as kaip ir nemiegejas). Jei atvirai, mechanine turi privalumu, tiesiog tu privalumu prireikia didziajai daliai zmoniu tik 2 procentus laiko. likusius 98 % yra privalumas tureti automata.

buvo vienas kolega, kur vare pries automatus. Tai syki sakau as jam: davai, duodu raktelius, apvaziuok rata". Kai grizome i ofisa, kolegos klausia, nu kaip. Tas atsako: " nu siaip , siaip, mm, kaip ir viska atsiemu". Itakos turi ir masina, ir variklis. Jei turi galinga aprata, pvz 7 bumeri su geru litrazu, tai vaziuoti su mechanine nera jokios prasmes nei tikslo nei dar kazko.

beje, gal jus ir nepastebite, darote tai automatiskai, bet zmogus vaziuodamas su machanine visgi daugiau energijos sunaudoja vairavimui. Kai vaziuoji su automatu, gali labiau atsipalaiduoti, labiau demesio skirti aplinkai ir t.t. 

Tiesa, dabar atejo tos pusiau automatai, tiksliau automatai, bet rankiniu budu gali permesti pavara. Tai isvis super. Be argumentu. Jei gerai kokybiskai pagaminta, tai duodu 10 balu is 10. Vazinejau savaitgali viena su tauregu 5 litrai dizelis. Man patiko. Zaisliukas.