21

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius, 20 parašė:

matai, jei auto ne 80 metų gamybos, praktiškai visos automatinės dėžės tuti vadinamąjį kick-down režimą, spiri per tapkę - automatas žemina pavarą, kartais net per dvi:) mažiau patyrusius vairuotojus galiu visiškai tvirtai patikinti - geriau ir tiksliau nei automatinė dėžė, jūs pavarų tikrai neperjungsite:) (kalbame apie geros buklės, protingai suprojektuotą automatinę dėžę)

bet pripazink ta fakta kad automatas ne taip greitai sureaguoja i ta kick-down režimą. jei soka per dvi pavaras zemyn tai palaipsniui. tam sugaista siek tiek daugiau laiko nei mechanine ir kartais neimeta i norima pavara. man su Sport Shiftu geriau kai galiu mechaniskai metyti, bet turejau VW tai stabdys nerelus, masto iki keliu sekundziu.

22

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na taip, senesnės dėžės truputį lagina

23

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Tomas, 26 parašė:
Gintaras, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:

audi triptronic

Pats sugalvojai tokia?

Tu gal durnas?:D Ka as sugalvojau?:D Cia ne audi modelis o joje ir kituose auto naudojami automatai su triptronic funkcija..****..pastoviai kabinejies prie zodziu ligoni tu..:D

Triptronic tai kiek zinau navigacijos ar kazkokia pan. sistema. Tu matyt norejai pasakyti TIPtronic. Jei kalbi tai kalbek bent jau teisingai

24

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aurelijus, 25 parašė:


bet pripazink ta fakta kad automatas ne taip greitai sureaguoja i ta kick-down režimą. jei soka per dvi pavaras zemyn tai palaipsniui. tam sugaista siek tiek daugiau laiko nei mechanine ir kartais neimeta i norima pavara. man su Sport Shiftu geriau kai galiu mechaniskai metyti, bet turejau VW tai stabdys nerelus, masto iki keliu sekundziu.

del tu senesniu tai pasakojo jog letesne reakcija, o ir begi zemindavo tik per viena.. Dabartiniuose tai visai norm. Kiek teke vazinet - jokio skirtumo. Ypac patogu kai masina nauja (tarkim isnuomuota) ir tu dar nesi prie jos priprates. (kazkada ilgai masciau kaip ijungti atbulini passate ;])

25

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Rankinespavaru dezees big_smile ir jos turi daugiau privalumu big_smile

26

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

ir kokie tie privalumai ?

27

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

del privalumu ka galiu pasakyt: Drage taip privalumas, komforte oi diiiidelis trukumas:)

28

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Zinau ta tiptronic ir triptronic maisyma..As maisau nevienas..pazek pilna straipsniu klaidingai parasytu..sumaisytu..delto man dzin..o apie ka as kalbejau visi irtaip suprato..

29

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

sweiki smile Na as manau automatas geraij butu ten kur mazas automobiliu srautas... kadangi lietuwoj srautas nepanasu kad toks bus taij mechanine tikraij geriau ,na bent man . na aisq tinginej ir wisi kurie nemoka waziuoti nesutiks su manim smile cia tik neisizeijskit cia mano nuomone .

30

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Laurynas, 19 parašė:

sweiki smile Na as manau automatas geraij butu ten kur mazas automobiliu srautas... kadangi lietuwoj srautas nepanasu kad toks bus taij mechanine tikraij geriau ,na bent man . na aisq tinginej ir wisi kurie nemoka waziuoti nesutiks su manim smile cia tik neisizeijskit cia mano nuomone .


automatai populiaresni tose salyse, kur eismo srautas didesnis. O dar daugiau - miestuose wink Nesupratau kame ten sasaja atradai. 

31

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Laurynas, 19 parašė:

sweiki smile Na as manau automatas geraij butu ten kur mazas automobiliu srautas... kadangi lietuwoj srautas nepanasu kad toks bus taij mechanine tikraij geriau ,na bent man . na aisq tinginej ir wisi kurie nemoka waziuoti nesutiks su manim smile cia tik neisizeijskit cia mano nuomone .

tik man labai idomu ka tu ismanai apie automatus ir is vis apie vaziavimo kokybe, ar bent plyta nuo dviracio atsikiri? gal nori pasirodyt koks kietas esi vairavime? tai kiek jau DARBSTUOLI apdovanojimu ir pasiekimu esi gaves? juokingi man tokie tavo pasisakymai:) jau 7 m. vairuoju automata bet persedes ant mechanines ustytum tik dulkes, tad nepasakok cia nesamoniu. gal pasigalinejam?

32

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

geriausia tai mechanine, arba sinchronine ar kaip ten ji vadinas

33

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Geriausia tai yra minti pedalus:D)

34

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Algirdas, 24 parašė:

Geriausia tai yra minti pedalus:D)

**** benzas brangsta, reikia dviračių sezoną atidaryt:D)

35

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Klausimas toks tik vienas,tik atsakymai visada bus 2.As asmeniskai tik uz automata.

36

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aurelijus, 25 parašė:
Laurynas, 19 parašė:

sweiki smile Na as manau automatas geraij butu ten kur mazas automobiliu srautas... kadangi lietuwoj srautas nepanasu kad toks bus taij mechanine tikraij geriau ,na bent man . na aisq tinginej ir wisi kurie nemoka waziuoti nesutiks su manim smile cia tik neisizeijskit cia mano nuomone .

tik man labai idomu ka tu ismanai apie automatus ir is vis apie vaziavimo kokybe, ar bent plyta nuo dviracio atsikiri? gal nori pasirodyt koks kietas esi vairavime? tai kiek jau DARBSTUOLI apdovanojimu ir pasiekimu esi gaves? juokingi man tokie tavo pasisakymai:) jau 7 m. vairuoju automata bet persedes ant mechanines ustytum tik dulkes, tad nepasakok cia nesamoniu. gal pasigalinejam?


taij del manes galim smile  smile  ir tu cia weju nekalbek... cia jaj supranti taij kiekvienas gali savo nuomone issakyt big_smile o kad wairuoji 7 metus tai jau rimtas turbut uz waijro smile

37

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Laurynas, 19 parašė:


taij del manes galim smile  smile  ir tu cia weju nekalbek... cia jaj supranti taij kiekvienas gali savo nuomone issakyt big_smile o kad wairuoji 7 metus tai jau rimtas turbut uz waijro smile

Stazas ir sportinej srity pakankamas... na o nuomones tavo tikrai nebandau pakeisti...:) tik tavo vertinimas subtilus..

38

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilija, 33 parašė:

as pvz. nekeisciau savo masiniuko su paprasta pavaru deze i automata.nors kazkodel uz tokia nuomone kai kas is manes pasisaipe:((((bet juk su automatu kai vaziuoji -jokio cinkelio-tik tiek kad minkai pedalus.o kaip jums?

Visiskai pritariu - jokio cinkelio smile. BE to kai reikia paciai perjungineti pavaras, kazkaip jauciu jog automobilis labiau "mano valdzioje" smile
Siaip gyvenu estijoj ir daznai vazineju viena namo, taigi per menesi maziausiai 2 kartus reikia vienai sukrauti 600 kilomentru, tai pavaru perjunginejimas neleidzia uzmigt smile

39

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

gal kas paskaiciavot-kas ima virsu:)?automatai ar machanines?:)

40

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

tema tamstos, tai tamsta ir skaičiuokite, bet realios situacijos tai neatsipndės;):D) nors esu įitikinęs, kad ilgainui didžioji dauguma automobilių bus su automatinėm dėžėm, gali būti, kad ir belaipsnėm;)