41

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

viena aisq, del skonio nesigincyjama... vienam tokie kitam tokie limpa. ir cia kazkur izvelgiau zinute kaip jausti masina su mechanine deze ir pan. ir pritariui tai minciai kad tikrai jauti. beto tu kontroliuoji kada kokia pavara ijungsi kaip atleisi sankaba, staigiau ar leciau, kaip variklis reaguos i tavo gazo pedala. cia kontroliuoji viska pats! o ka su automatu? automatas yra tiem kam yra kazkuria prasme dzin ta masina, svarbu mynei pedala ji veza nesuki galvos kur ten kas jaucias ar ne.. + su automatu benzo sanaudos kyla ryskiai, ir tikrai nevisada padeda tie ekoniminiai rezimai ir t.t. gal tik komfortas ir tiek. kitu konfortas yra mechanine.

galu varoma masina zymiai geriau suvaldysi su mech. nei su automatu.

ir isvis... automatas ar mechanine, priekiniai ar galinai varomieji.. tu niuansu kiek nori..

42

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Nius joo, nors daug kas sako kad automatai vis darosi poulereni ir su jais didenis  konfortas,bet as manau jie labiau tinka tiem kas labai megsta uzgesti ant sankryzu:)))))) su automatu tikrai niekada neuzgesi,bet ir tikrai vaziuojant nepajusi tokio malonumo kaip su mechanine;)

43

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:

Nius joo, nors daug kas sako kad automatai vis darosi poulereni ir su jais didenis  konfortas,bet as manau jie labiau tinka tiem kas labai megsta uzgesti ant sankryzu:)))))) su automatu tikrai niekada neuzgesi,bet ir tikrai vaziuojant nepajusi tokio malonumo kaip su mechanine;)

na vat ir nesutinku kategoriškai:) to malonumo gali pajusti pakankamai, viską gali kontroliuoti pakankamai (kam tada gazas ir stabdis reikalingas??), užgesimas prie sankryžų čia nė prie ko.. toks vaizdas, kad sportininkai-lenktynininkai čia susirinkę, malonumo ir mašinos mat nejaučia, baikit..:D) ir visgi toks vaizdas, kad dorai neesat važinėję automatu..

44

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius, 20 parašė:
Lilija, 21 parašė:

Nius joo, nors daug kas sako kad automatai vis darosi poulereni ir su jais didenis  konfortas,bet as manau jie labiau tinka tiem kas labai megsta uzgesti ant sankryzu:)))))) su automatu tikrai niekada neuzgesi,bet ir tikrai vaziuojant nepajusi tokio malonumo kaip su mechanine;)

na vat ir nesutinku kategoriškai:) to malonumo gali pajusti pakankamai, viską gali kontroliuoti pakankamai (kam tada gazas ir stabdis reikalingas??), užgesimas prie sankryžų čia nė prie ko.. toks vaizdas, kad sportininkai-lenktynininkai čia susirinkę, malonumo ir mašinos mat nejaučia, baikit..:D) ir visgi toks vaizdas, kad dorai neesat važinėję automatu..

ir malonumo pajusi tik pakankamai...

45

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius, 20 parašė:
Lilija, 21 parašė:

Nius joo, nors daug kas sako kad automatai vis darosi poulereni ir su jais didenis  konfortas,bet as manau jie labiau tinka tiem kas labai megsta uzgesti ant sankryzu:)))))) su automatu tikrai niekada neuzgesi,bet ir tikrai vaziuojant nepajusi tokio malonumo kaip su mechanine;)

na vat ir nesutinku kategoriškai:) to malonumo gali pajusti pakankamai, viską gali kontroliuoti pakankamai (kam tada gazas ir stabdis reikalingas??), užgesimas prie sankryžų čia nė prie ko.. toks vaizdas, kad sportininkai-lenktynininkai čia susirinkę, malonumo ir mašinos mat nejaučia, baikit..:D) ir visgi toks vaizdas, kad dorai neesat važinėję automatu..

Jeigu cia kalbi apie USA pvz koki 5.0L Camaro automatini tai gal ir pritarciau( nors nevaziaves su tokiu bet kiek teko matyti galbut ir visai neblogai)..Bet jeigu EU ar japaske su 2.0L varikliuku tikrai skirsis nuo manualo..:D

46

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

nu nzn as vazineju su mechnine ir esu vaziavus su automatu,man levaiii!!!!! ne tas ir viskas. Kiekvienas turim savo nuomone,bet man mechanine ir taskas.:) tas pats kas dyzelis:)))
Mano nuomone benzas ir mechanine yra normali masina... o visa kita tai.... dyzelis traktoriam,dujos dujinei viryklei, o automatas nius .....sory cia mano nuomone:P

47

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:

nu nzn as vazineju su mechnine ir esu vaziavus su automatu,man levaiii!!!!! ne tas ir viskas. Kiekvienas turim savo nuomone,bet man mechanine ir taskas.:) tas pats kas dyzelis:)))
Mano nuomone benzas ir mechanine yra normali masina... o visa kita tai.... dyzelis traktoriam,dujos dujinei viryklei, o automatas nius .....sory cia mano nuomone:P

Apie dyzeli as dar visai neseniai maniau taippat..Kol nepradejo dyzeliai laimet net visokiu LeMano ar DTM lenktyniu..:D

48

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:

tas pats kas dyzelis:)))
Mano nuomone benzas ir mechanine yra normali masina... o visa kita tai.... dyzelis traktoriam,dujos dujinei viryklei, o automatas nius .....sory cia mano nuomone:P

taip sakai, nes matyt esi vaziavusi su 10ties metu senumo barskanciu dyzeliu. Dabartiniai dyzeliai traukia ne ka prasciau uz benzina, turbina padidina sukimo momento islaikymo diapazona. To paties litrazo varikliai dabar issuka tiek pat arkliu, taciau sukimo momentas - kelis kart didesnis (o butent jis ir "veza"). Jei nori isitinkitnti - pasiimk drauga kuris turi bent 5keriu metu staza ir nueik i koki WV, Opel ar kita salona Test driveui ir tada kalbek kas kam tinkama.


49

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

atsirado dar viena mano mayte:) dyzeliu myletoja,turi safrane 6 metu,dyzelis....nu ir ka as galiu pasakyti, vienintelis pliusas kad ryja nedaug:D

50

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

nius nevarau kas turi ir kam patinka viosada prasom:) kam dyzelis kam dujos ,kam automatas, kam mechanine....vazinekit i sveikata;) o man ir benzas su mechanine pavaru deze bus gerai:)
na bent jau kol kas;)

51

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:

nu nzn as vazineju su mechnine ir esu vaziavus su automatu,man levaiii!!!!! ne tas ir viskas. Kiekvienas turim savo nuomone,bet man mechanine ir taskas.:) tas pats kas dyzelis:)))
Mano nuomone benzas ir mechanine yra normali masina... o visa kita tai.... dyzelis traktoriam,dujos dujinei viryklei, o automatas nius .....sory cia mano nuomone:P

tai aš ir sakau, kad nė velnio tu neišmanai (kaip tu pati sakei, "bent jau kol kas");) dujos mat viryklei, dyzelinas traktoriui..;D

52

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Tomas, 26 parašė:

Jeigu cia kalbi apie USA pvz koki 5.0L Camaro automatini tai gal ir pritarciau( nors nevaziaves su tokiu bet kiek teko matyti galbut ir visai neblogai)..Bet jeigu EU ar japaske su 2.0L varikliuku tikrai skirsis nuo manualo..:D

nu kas tau skirsis jomajo, tipo įsibėgėjimas? 0,5-1 sekundė, apynaujėms mašinoms apskritai automatas greičiau begėjasi nei tu su mechaninė spėsi krumplius sustumdyti..  dėl usa tai ten kiti dalykai, prie tokių sukimo momentų dėžės mechaninės dėžės paprasčiausiai neatlaikytų tokių apkrovų

53

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius, 20 parašė:
Lilija, 21 parašė:

nu nzn as vazineju su mechnine ir esu vaziavus su automatu,man levaiii!!!!! ne tas ir viskas. Kiekvienas turim savo nuomone,bet man mechanine ir taskas.:) tas pats kas dyzelis:)))
Mano nuomone benzas ir mechanine yra normali masina... o visa kita tai.... dyzelis traktoriam,dujos dujinei viryklei, o automatas nius .....sory cia mano nuomone:P

tai aš ir sakau, kad nė velnio tu neišmanai (kaip tu pati sakei, "bent jau kol kas");) dujos mat viryklei, dyzelinas traktoriui..;D

aukseli jau as kiek nusimanau apie masinas tiek man uztenka,ne kiekvienas vaikinukas sulaukes 18tiek zino:) o as isreiskiau savo nuomone.O kol kas vazineju su mechanine ir su benzu nes man priimtiniausia,gal kada gyvenime nespjausiu ir i dyzeli ir i automata.

54

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

paskaicius kad tokiai sunkiai karvei yra tik 115 Ag variklis - nenuostabu, kad sunkiai vaziuoja. Tiek galios perpus lengvesni Civicai turi. Dar kart - pabandyk NORMALU dyzeli (pvz WV koncerno 1.9tdi) ir tada komentuok dyzelio prastuma;) Siaip ar taip FR- silpni dyzeliai

55

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:


aukseli jau as kiek nusimanau apie masinas tiek man uztenka,ne kiekvienas vaikinukas sulaukes 18tiek zino:) o as isreiskiau savo nuomone.O kol kas vazineju su mechanine ir su benzu nes man priimtiniausia,gal kada gyvenime nespjausiu ir i dyzeli ir i automata.

joks aš tau ne aukselis:) o su tokiu tavo išmanymu, tai man asmeniškai būtų gėda šnekėti tokius dalykus kaip "dujos viryklėms, dyzelinas traktoriui" big_smile) ir dar liežuvis neapsiverčia, bet pagalvoji "automatas luzeriams, vairuoti nemokantiems" big_smile)

56

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

bla bla bla cicikai ne tiek turi:PPPPPPPPP o maziau:PPP

57

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Vilius, 20 parašė:
Lilija, 21 parašė:


aukseli jau as kiek nusimanau apie masinas tiek man uztenka,ne kiekvienas vaikinukas sulaukes 18tiek zino:) o as isreiskiau savo nuomone.O kol kas vazineju su mechanine ir su benzu nes man priimtiniausia,gal kada gyvenime nespjausiu ir i dyzeli ir i automata.

joks aš tau ne aukselis:) o su tokiu tavo išmanymu, tai man asmeniškai būtų gėda šnekėti tokius dalykus kaip "dujos viryklėms, dyzelinas traktoriui" big_smile) ir dar liežuvis neapsiverčia, bet pagalvoji "automatas luzeriams, vairuoti nemokantiems" big_smile)

Apsivercia man viskam liezuvis,ant duju masina geriau vaziuoja ar kaip???  kad jas reikai det?????  ar cia viskas taupumo sumetimais? Tada reikia pirkt 1.3, one 2l:))) ir nereiks ant duju vaziuot:)  O kas dyzelis...nius jo jis maziau ryja,bet jei kas pabyra???? Ir as nesakau kad ant dyzelio labai blogai.Pati vaziavau su dyzeliu 1.8l ir vaziavau su vektra 1.8l benzas,dyzelis geriau trauke.Bet dar daug kas priklauso ir nuo masinos.AI nius karoc... nesuprantu ko cia visi staugiat ant manes:)))) as gi nesakau kad jus nevazinekit,as tik savo nuomone pasakiau:P

58

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:

bla bla bla cicikai ne tiek turi:PPPPPPPPP o maziau:PPP


Taip, 1.6 turi 160 Ag wink vtec

59

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lilija, 21 parašė:

Apsivercia man viskam liezuvis,ant duju masina geriau vaziuoja ar kaip???  kad jas reikai det?????  ar cia viskas taupumo sumetimais? Tada reikia pirkt 1.3, one 2l:))) ir nereiks ant duju vaziuot:)  O kas dyzelis...nius jo jis maziau ryja,bet jei kas pabyra???? Ir as nesakau kad ant dyzelio labai blogai.Pati vaziavau su dyzeliu 1.8l ir vaziavau su vektra 1.8l benzas,dyzelis geriau trauke.Bet dar daug kas priklauso ir nuo masinos.AI nius karoc... nesuprantu ko cia visi staugiat ant manes:)))) as gi nesakau kad jus nevazinekit,as tik savo nuomone pasakiau:P

ok, nesipykstam, bet ir nekalbam vėjų:) o jei visgi panarsčius tavo žinutę.. "O kas dyzelis...nius jo jis maziau ryja,bet jei kas pabyra????" apie ką čia? o jei benzas pabyra, kas tada;)? "ant duju masina geriau vaziuoja ar kaip??? kad jas reikai det????? ar cia viskas taupumo sumetimais? Tada reikia pirkt 1.3, one 2".. kai kuriais atvejais geriau važiuoja ant dujų, bet čia išimtiniai atvejai. kam ką pirkti tai irgi palikim spręsti kiekvienam, beje, ko gero neesi girdėjusi apie subaru impreza turbo, su dujom, kuri dviejuose ralio etapuose užėmė pirmąsias vietas, vėliau iš kovos pasitraukė dėl tikrai ne dėl to, kad dujos variklį suėdė:D)taigi atsakymas taip, dujos yra statomos ekonomijos (kai kam ir ekologijos) tikslu, gerai, kad Tau nereikia galvoti (tikekimės ir nereikės) apie ekonomiją;);)

60

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Niu ok ok,nera jau viskas taip kaip as rasiau,truputuka pasierzinau;))) Jei rimtai tai man labiau patinka mechanine,o kas liecia automata nzn bet kazkodel manes labai netraukia;)
Kas liecia benza,nius viskas ok.O jei rimtai pati pardaviau savo masiniuka,kuris riedejo ant benzino;) o dabar pirksiu dyzeli:D:D:D tikrai zinau kad vaziuoja normaliai ir.t.t tik va kad pradzioj norejau pasiierzint.... o kas liecia dujas,tai tikrai nera labai sveika masinai,kad ir kokia ten super iranga butu ideta,gal tai atsiliepia ne po metu ar dvieju,nius duok dieve kad is vis neatsilieptu;)