81

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Kaip jau sakiau pusiau-automatinės pavarų dėžės yra mano pasirinkimas ir didysis gėris, o pats dydžiausias gėris, bent man, yra mano ankščiau minėtas pavarų dėžė su galimybe perjunginėti pavaras ant vairo (na tipo F-1 stiliumi) smile

82

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Algirdas, 24, su siu laiku automatinem pavaru deze begius gali zeminti ir aukstinti taip pat.

83

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Teisingai agnius pastebejo. As irgi kiek vazinejau su automatais tai visad gali permesti i +/- rezima ir staigiai keisti pavaras.

84

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

as tik uz automata bet su geru varikliu, sport rezimu gali but ir triptronikas.Aisku metai svarbu. Matos kad su automatai tik esat pabande vaziuot arba isvis nesat vaziave nekeisciau i nieka jau tris metus su automatais vazineju isbandziau visokiu

85

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Man geriau mechaninė , nors automatas turi ir savų pliusų , tačiau mechaninė man labiau prie širdies smile

86

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

automatas gerai bet tik ne man nebent nusipirkciau automobili kaip bmw7 ar audi a8 gal tada ir su automatu vazineciau su automatu patogu vaziuoti bet ..., man geriau mechanika pats viska kontrolioji jungi begius kaip nori ir pagal aplinkybes pvz reik aplenk ka nors smile ir siaip automatas pvz ziema ant sniego suksi spaussi gazo ant posukio dar sugalvos perjungti begi o tada tai laukia bedos, geriau kai pats jungi kazkaip man geriau

87

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Konstantinas, 21 parašė:

Kaip jau sakiau pusiau-automatinės pavarų dėžės yra mano pasirinkimas ir didysis gėris, o pats dydžiausias gėris, bent man, yra mano ankščiau minėtas pavarų dėžė su galimybe perjunginėti pavaras ant vairo (na tipo F-1 stiliumi) smile

visiskai pritariu

88

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

smile Dariui pritariu smile man ir mieliau mechanika

89

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na mechanine deze skirta agresyviam vairavimui, bet jei esi ramus ir nemegsti mankyt rieciagos tai automatine pavaru deze kaip isganymas smile

90

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

NA manyciau mielieji perskaites nuomones nusprendziau kad nera visiskai jokio skirtumo tarp tu abieju aparatu bent jau as taip manau,bet manyciau kad as rinkciausi tik mechanine.

91

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

As tik uz mechanine, nes su automatu nejauti masinos...

92

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Darius, 19 parašė:

automatas gerai bet tik ne man nebent nusipirkciau automobili kaip bmw7 ar audi a8 gal tada ir su automatu vazineciau su automatu patogu vaziuoti bet ..., man geriau mechanika pats viska kontrolioji jungi begius kaip nori ir pagal aplinkybes pvz reik aplenk ka nors smile ir siaip automatas pvz ziema ant sniego suksi spaussi gazo ant posukio dar sugalvos perjungti begi o tada tai laukia bedos, geriau kai pats jungi kazkaip man geriau

Na dėl aplenkimo tai man visai automatas patinka , kaip važiuoji žemom apsukom , tik tapkę iki dugno , pats permeta į reikiamą bėgį ,apsukos tik sukyla ir pirmyn smile
Bet vistiek mechaninė geriau smile

93

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

mechanine ir taskas big_smile:D:]

94

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Ne taškas , o šauktukas big_smile

95

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

persiprasau big_smile saukstukas big_smile:D:]

96

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Lina, 18 parašė:

As tik uz mechanine, nes su automatu nejauti masinos...


kas tau taip sake? o kaip tu isivaizduoji jautima?

97

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

tai tikriausiai jutimas per uzpakali pasireiskia...:)

98

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

ai beje gerai tas automatas kol nesugenda:) man katik pareja tei remontas >3000lt pigiau mechanine isidet:)

99

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

kai tik gavau teises, is pradziu tevas burbejo, kad vairuot su mechanine nemoku, sankaba kaip "tapke nuspirdavau", t.y. per greit atleisdavau big_smile tai jau ir pati tuo momentu uzsinorejau automatines smile teko isbandyt ir automata, bet vistik dabar, turedama 4 metu vairavimo staza, kai jau sankabos "nebespardau" big_smile tai esu tik uz mechanine smile

100

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Snieguolė, 22 parašė:

kai tik gavau teises, is pradziu tevas burbejo, kad vairuot su mechanine nemoku, sankaba kaip "tapke nuspirdavau", t.y. per greit atleisdavau big_smile tai jau ir pati tuo momentu uzsinorejau automatines smile teko isbandyt ir automata, bet vistik dabar, turedama 4 metu vairavimo staza, kai jau sankabos "nebespardau" big_smile tai esu tik uz mechanine smile


O as manau jog kada nors kai pirksi koki visureigi ar limuzino klases automobili tikrai nedvejodama imsi automata. Ir mieste patogu, ir magistralej gerai, ir aplenkt kitus automobilius nesunku wink