121

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 parašė:

Bet kokiu atveju senesni automatai turi tokia savybe leciau junginet begius nei su rankyte padarytum, ne visiskai teisingai parinkti perjungima.. bet is esmes civiliniam vaziavimui - viskas ten gerai. Juk ne i trasa isvaziuojat su tais automatais


nu matai jei begiu deze sugadinta aisku.... jis tau mes ilgiau. nu as kiek vazinejau 91clio  tikrai nepasakyciau kad is 4 imeta i 2 ilgiau nei as su ranka jungciau mehanine

122

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

0-100, 80-100 ir kitais duomenimis atsilieka. Pripazystam tai ir paliekam. Viens dalykas ka tu jauti, kitas dalykas kaip vyksta is tikruju

123

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 parašė:

0-100, 80-100 ir kitais duomenimis atsilieka. Pripazystam tai ir paliekam. Viens dalykas ka tu jauti, kitas dalykas kaip vyksta is tikruju

drystu abejot ar 0-100 atsilieka smile t gy spaudi dugna jis vaziuoja prieina kritine ryba .y blokatorius jis ir permeta ja ir del to drysciau abejoti nuo 80-100 smile nu bet cia bus kiek zmoniu tiek genealiu teoremu :PP

124

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

ai atsibosta su tavim gincytis. Atsiversk bet kokius zinynus, visur skaiciai rodomi MT (manual tranmition) ir AT (automatic transmision). Pavartyk, o tada skleisk gandus. Ne viskas vyksta TAIP KAIP TU GALVOJI, daug kas vyksta TAIP KAIP NUMATYTA DESNIU

125

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

big_smile tai vat man neatsibosta big_smile as nevisad galvoju ir sakau big_smile as kartais negalvoju pasakau:D o kad vyksta kaip nustatyta desniai tai joa big_smile bet tie desniai klaidyngi big_smile big_smile

126

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Kitakart pries tarskedamas - pasipildyk turima informacija gamintoju skelbiamais duomenimis

127

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Egidijus, 24 parašė:

bet visi tie parametrai kuriuos isvardinai yra vienaip ar kitaip susije su
ustatytu persijungimu wink
jei automatas turi kelis vaziavimo stilius, tai tada jungi sport rezima ir pavaras permetineja nuo aukstesniu apsuku, jei ramiai vaziuoji pasirenki kita vaziavimo stiliu wink viskas paprasta kaip du kart du big_smile

na ne, ne taip jau ten viskas ir paprasta.. esme tame, kad tau nereikia jungineti sport ar dar kazko, deze, o tiksliau kompas, pats parenka, kada perjungti pavaras pagal vaziavimo pobudi (kalnas/pakalne, gazas/stabdis ir t.t.). nu negi reikia aiskinti elementarius dalykus

128

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 parašė:

Kitakart pries tarskedamas - pasipildyk turima informacija gamintoju skelbiamais duomenimis


nu zinai susavo ta gamintoju skelbiamais duomenimis???? aisku naujos gal jo et ant senu negroja man ..

129

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Evaldas, 21 parašė:
Gintaras, 23 parašė:

Kitakart pries tarskedamas - pasipildyk turima informacija gamintoju skelbiamais duomenimis


nu zinai susavo ta gamintoju skelbiamais duomenimis???? aisku naujos gal jo et ant senu negroja man ..

naujose siaip kaip tik automatai laabai greiti, o senuose visad 0-100 skirtumas budavo net kelios sekundes. Nesuprantu kodel bandai irodyti, kad Maskva yra Afrikoje

130

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

todel, kad jam noretusi, kad rusai butu judukai ;D ;D ;D

131

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

as tai tik us mechanine man automatai niekada nepatiko ir daba nepatinka man geriau kaip pats permeti kita begi kai nori o ne tada kai masina to nori , masinike tu turi valdyti o ne ji tave big_smile

132

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Saulius, 24 parašė:

as tai tik us mechanine man automatai niekada nepatiko ir daba nepatinka man geriau kaip pats permeti kita begi kai nori o ne tada kai masina to nori , masinike tu turi valdyti o ne ji tave big_smile


Reiketu tau duot koki subaru su sportine triju lapeliu sankaba. pamatytum kamsti pries save - eitum verkt wink

133

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

as nebandau yrodyti:) as tesiog konstatuoju durnas mintis smile) su nuajais auto nesivazineajau:))

134

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Evaldas, 21 parašė:

as nebandau yrodyti:) as tesiog konstatuoju durnas mintis smile) su nuajais auto nesivazineajau:))

Galejai bent jau to nesakyti smile Nes tavo mintys butu teisingos su naujais automobiliais, o su senais - deja deja..

135

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

man tai patinka su automatu vaziuoti -daug paprasciau......

136

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

man ir jis patiko vaziuoti kol nesubyrejo:) dabar jau i mechanine keiciuosi... 4 kartus pigiaunei remontuot

137

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aurelijus, 25 parašė:

man ir jis patiko vaziuoti kol nesubyrejo:) dabar jau i mechanine keiciuosi... 4 kartus pigiaunei remontuot

reikia priziuret ir nebyres:)) tepalai ir t.t big_smile aisku jei kas pareina sutvarkyt kol nevelu poto bus BAH UBAGAS arba auto parduodi big_smile

138

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aurelijus, 25 parašė:

reikia priziuret ir nebyres:)) tepalai ir t.t big_smile aisku jei kas pareina sutvarkyt kol nevelu poto bus BAH UBAGAS arba auto parduodi big_smile

cha:) pasakyt lengva priziuret:) tai cia dulkes nusluostyt reikia?:) tepalai niekur patys nedingsta o jei automatas droziamas tai ir naujos kartos dezes nelaiko:) pas mane SportShift (honda) tipo deze buvo:) dabar bus mechanine:)

139

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

bet kokiu atveju automatas tau patiko. mes nekalabam sioje temoje nei apie kainas nei apie prieziura. pats gali patvirtinti kad automatas mieste - labai praktiska ir malonu, o esant reikalu - ir pakankamai greita

140

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 parašė:

bet kokiu atveju automatas tau patiko. mes nekalabam sioje temoje nei apie kainas nei apie prieziura. pats gali patvirtinti kad automatas mieste - labai praktiska ir malonu, o esant reikalu - ir pakankamai greita

100% sutinku:) labai patogu mieste ir uzmiestyje, o ypac kai dabar statyboms reikia visokiu lenteliu vamzdziu ir visokio ilgo s... parsivest tai prigrudi iki pat priekia ir nereik sukt galvos del begiu riciaga:) (na cia is praktines puses)  smile:)