21

Re: Meetas Kaune geguze

Vija, 24 parašė:
Kastytis, 25 parašė:

Vija na as i kandidatus nebusiu, ar siaip ar taip ateisiu big_smile


Pabandytum tu man neateiti smile o as tai negarantuoju simtu procentu, kad busiu, bet labai pasistengsiu smile

Jei jau man teks tai ir tu neissisuksi, tik pabandyk man nepasirodyt :]

22

Re: Meetas Kaune geguze

NA galiu pasakyti tik tiek brangieji o jei meetas vyktu Crazy house A?;)

23

Re: Meetas Kaune geguze

Benas, 23 parašė:

NA galiu pasakyti tik tiek brangieji o jei meetas vyktu Crazy house A?;)


Benai, tai kad mes ten jau buvom tada, kai tamsta registravotes, bet taip ir nepasirodete.. dabar keiciam vieta tongue

24

Re: Meetas Kaune geguze

taip Vyja teisi reik keisti vieta tie kurie buvo Vartuose zino turbut kas ten vyksta ir kaip ten saunu tai mes ir nusprendeme ,kad Mee tas    vyks    (SENUOSIUOSE VARTUOSE )  ir malonei visu ten lauksime :-]:-]

25

Re: Meetas Kaune geguze

Kotais tylu cia si karta, dingo visi norintys, kai nepasirode praeita karta :V
Zmones mieganciu nieks nelaukia, vietu kiekis bus ribotas :::139

26

Re: Meetas Kaune geguze

joa... vartuose neblogai... pavyks gal ilgiau pasimeetint :}

27

Re: Meetas Kaune geguze

ten netik neblogai, bet uz atitinkama kaina kolkas geriau ir neradau big_smile o ir siaip labai ciotkai wink

28

Re: Meetas Kaune geguze

Jup vartai tikrai nereli viecike verta ten usukti big_smile~:D~.

29

Re: Meetas Kaune geguze

berniukai berniukai, mergaites kibinkit, nes jei ir vel nusimato senberniu balius - as neisiu tongue

30

Re: Meetas Kaune geguze

kibinam kibinam, tik kad bijo visos big_smile

31

Re: Meetas Kaune geguze

tuojau soksime i ceta ir prikabionsim tiek panelikiu kad neusteks vartuose vietuos,  o keletas turetu jau kaip ir buti jau pora spejau pasnekinti ,bet tiktai gaila ,kad dar laiko daug iki to MEEto    o gali ir uzmirsti :V:V

32

Re: Meetas Kaune geguze

Vija, 24 parašė:
Benas, 23 parašė:

NA galiu pasakyti tik tiek brangieji o jei meetas vyktu Crazy house A?;)


Benai, tai kad mes ten jau buvom tada, kai tamsta registravotes, bet taip ir nepasirodete.. dabar keiciam vieta tongue

NA zinai tamsta Vija o as buvau informuotas kad as uzregistruotas?

33

Re: Meetas Kaune geguze

Benai - jeigu teisingai nurodei e-mail, tai turejai gaut patvirtinima.. o kadangi tu uzsiregistravai, ir pats ta pamirsai, tai cia jau tavo problemos, tikrai ne musu, taigi nekelk bangu cia smile

34

Re: Meetas Kaune geguze

jo ydomu butu

35

Re: Meetas Kaune geguze

ogo... pastebejimas: jums planuot, organizuot sekas kur kas geriau nei mums, vilnieciams smile ech.... big_smile

36

Re: Meetas Kaune geguze

Buvau nebuvau,gavau negavau dabar jau nesvarbu ,bent jau tabar  kai registruosies tai pranesk ar atvyksi ar ne :-]:-]

37

Re: Meetas Kaune geguze

nu kad patvirtinimo tai ir aš negavau... teko kitais būdais derintis...

38

Re: Meetas Kaune geguze

O cia wisiem galima big_smile ?

39

Re: Meetas Kaune geguze

taip visiems norintiems,atvykimas butinas ,bet be visokiu nesamoniu jai kas negali turime zinoti is asksto , kad nebutu taip kaip praejusi karteli kad registravosi nerialei daug zmoniu o is viso atleke tik keturi ,siaip adrenalino doze garantuota bus jega big_smile~:D~:D:D

40

Re: Meetas Kaune geguze

sweiki, grizhau po ilgokos pertraukos:) ziuriu neliudna cia jums big_smile