21

Re: kaip nori buti palaidotas?

Tai gal kazkas nori tibietiskai buti?

22

Re: kaip nori buti palaidotas?

https://www.youtube.com/watch?v=aNNBfa1503A

23

Re: kaip nori buti palaidotas?

Laimute, Laimute,... it's better negu važiuoti į ekskursiją po krematoriumą hmm

24

Re: kaip nori buti palaidotas?

Dar noreciau pagyventi, bet niekada nezinai kas laukia. As uz kremavima. Nepatinka tradicines laidotuves kai visi ziuri i negyveli ir dar aptarineja kaip subloges ir panasiai

25

Re: kaip nori buti palaidotas?

Šiaip yra skirtumas. Globalinio atšilimo metu sudeginimo variantas tikriausiai mažiau viliojantis? O gamtos taršos laikmečiu cheminis sunaikinimas ir išpylimas į vandens telkinius gal irgi nebetinka? Man priimtiniausia, kai laidojama šeimos kapavietėse, vieni ant kitų. Praėjus 25 metams galima į tą pačią vietą.

26

Re: kaip nori buti palaidotas?

Figvamer parašė:

Atsakau, daktaro.

Tam užteks tokios apklausos?

Jei rimtai, tai tema tikrai gera. Būdas nesvarbus, svarbu, kad liktų kuo mažiau atliekų. Buvau už kremaciją su pelenų išbarstymu. Po naujų sąvokų sužinojimo esu už promesiją.

27

Re: kaip nori buti palaidotas?

Tibetietiškai - kalnų paukščiams sumaitinti? nuostabus būdas

28

Re: kaip nori buti palaidotas?

Esu krikščionė nuo mažų dienų, bet nesu labai dievobaiminga. Asmeniškai man nėra svarbu kas nutiks su mano palaikais po mirties

29

Re: kaip nori buti palaidotas?

Kremuotas, sudegintas į pelenus smile O pelenus išbarstyti prie darbovietės vartų, jog galėčiau vaidentis big_smile

30

Re: kaip nori buti palaidotas?

Egidijus parašė:

Kremuotas, sudegintas į pelenus smile O pelenus išbarstyti prie darbovietės vartų, jog galėčiau vaidentis big_smile

Būtų tobula būti išmestam į jūrą, bet taip nenutiks, tai realiausia, kad tiesiog atsigulsiu po velėna šalia artimųjų smile

31

Re: kaip nori buti palaidotas?

Koks skirtumas : Iš žemės dulkių atėjom į žemės dulkes nueisim. Puota įvr.gyviems padarams kaip bakterijoms, augalams, grybams. O dvasia paslaptingai teplevens kosminėse erdvėse.

32

Re: kaip nori buti palaidotas?

nei degintis nei laidotis o krio uzsaldymas ir tada prabudimas 3000 metais ir pabudusiam sakyt "come with me if you want to live"

33

Re: kaip nori buti palaidotas?

Yra ir tokiu ekologisku ideju

https://www.capsulamundi.it/en/

34

Re: kaip nori buti palaidotas?

Best in The World parašė:

nei degintis nei laidotis o krio uzsaldymas ir tada prabudimas 3000 metais ir pabudusiam sakyt "come with me if you want to live"

Nubusi ir iškart į "servisą" keisti pasenusių organų. Na, nebent užišąldysi jaunas. :::001

35

Re: kaip nori buti palaidotas?

Fjord parašė:
Best in The World parašė:

nei degintis nei laidotis o krio uzsaldymas ir tada prabudimas 3000 metais ir pabudusiam sakyt "come with me if you want to live"

Nubusi ir iškart į "servisą" keisti pasenusių organų. Na, nebent užišąldysi jaunas. :::001

Zinau, zinau... Cia juokutis toks labiau buvo big_smile

36

Re: kaip nori buti palaidotas?

Galit Manii Gyvaa Degint tongue tongue big_smile big_smile  AS BEGEDIS Nusipelnauu tongue big_smile big_smile

37

Re: kaip nori buti palaidotas?

o iš tiesų ar ne laikas būtų atsisakyti laidojimo? na, kam to reikia?

38

Re: kaip nori buti palaidotas?

Andre parašė:

o iš tiesų ar ne laikas būtų atsisakyti laidojimo? na, kam to reikia?

Gyviesiems reikia žmonių užuojautos ir palaikymo.

39

Re: kaip nori buti palaidotas?

Ieva parašė:
Andre parašė:

o iš tiesų ar ne laikas būtų atsisakyti laidojimo? na, kam to reikia?

Gyviesiems reikia žmonių užuojautos ir palaikymo.

nesupratau??? kokia užuojauta ir palaikymas dėl to, kad kažkur yra kažkas palaidota?
užuojauta ir palaikymas dabar nelabai ir reikalingi, tai tampa tik žodžiais, bent čia nemeluokim sau.
iš kitos pusės, nebūtina laidoti, kad to sulaukti. paprasčiausiai be jokio kapo, laidojimo, kūno galima susirinkti, prisiminti ir tiek, kam dar tos lenktynės dėl to kaip palaidoti?

40

Re: kaip nori buti palaidotas?

Nekalbėkim už visus. Aš irgi pritarčiau dėl susirinkimo ir paminėjimo, nes mirusieji mums juk artimi žmonės, kuriuos mylėjom ir mylėsim.