41 (redagavo Konstantinas 2020-03-12 22:19)

Re: coronavirusas

Mintis parašė:
Konstantinas parašė:

padalink 3892 is 7 000 000 000 ir bus tikrai ne 3%

Ne taip reikia dalinti, juk ne visi pasaulio gyventojai uzsikrete. Jei ziureti i visa populiacija tai paimk tuos 3%, kiek tada butu?

3% nuo 7 mlrd butu kazkur 233.333 mln beje mintyse paskaiciavau. bet vis tiek mazai net jei ir tiek susirgtu. nes 97% vis tiek liktu gyvi

42

Re: coronavirusas

oho, karantinas pasiekė forumą? :-)

43

Re: coronavirusas

Sulamita parašė:

oho, karantinas pasiekė forumą? :-)

:::044

44

Re: coronavirusas

Bliaaaam... Žvengiau, žvengiau... O šian... Šian coronavirus mane pasiekė... Rašau su keiksmažodžiais dėl negražinamo printerio iš remonto. Sako, "gal nedirba dėl viruso servisas..." Skambinu dėl tepalo ir tepalo filtro... Sako, atsiųsk laiške, ko tau reikia ir kada atvažiuosi - padėsim už durų... O kokio man filtro reikia..? Kas žino..? Reikia konsultacijų dėl konk... oi - kolegų naudojamos technologijos, noriu parodyti, ką jie gamina, o lankymas pas konsultantus - ribojamas...
Vaikai mano, informuoju - be panikos. Nuo šito nepadvėsite.  Čia - tik repeticija. Jei neišlįs galai, iš kur virusas (o galai neišlįs), tai bus kita banga. Arba - kitoks virusas. Va, tada nei užrakintos durys nepadės, nei bučiavimasis per prezervatyvą.
Tai ką man dabar veikti..? Varau, jaučiu, į biblioteką, jei per sukritusius lavonus duris pavyks atidaryti...

45

Re: coronavirusas

na, dėl tokių sutrikimų buvome įspėti...
šiaip įdomus pastebėjimas - kol pažįstami darbuose darbus dirbo, tai ištisai FB atsidarę, kai perėjo dirbti namuose nuotoliniu  - iškart vien tik darbui atsidavę :-)

46 (redagavo Laimute 2020-03-16 14:22)

Re: coronavirusas

Sulamita parašė:

na, dėl tokių sutrikimų buvome įspėti...
šiaip įdomus pastebėjimas - kol pažįstami darbuose darbus dirbo, tai ištisai FB atsidarę, kai perėjo dirbti namuose nuotoliniu  - iškart vien tik darbui atsidavę :-)

tai, gal homeoffice labiau ipareigoja, disciplinuoja. arba ...nera noro bendrauti su namiskiais tai ir inike i darba big_smile

47

Re: coronavirusas

Gerai kažkas pasakė - "Visi persirgsim šiuo virusu, skirsis tik jo forma - lengva ar sudėtinga". Nu ir dar vienas posakis - "Jei ne korona, tai sifilis.." Karantinas nebuvo skirtas apsisaugoti nuo viruso, o tik palengvinti jo formą - kad sirgtumėt be komplikacijų ir kuo lengviau. Taipogi, jei pastebėjot, karantino metu daug kas nebevykdo veiklos, įskaitant ir visokius grožio salonus.. Dabar puiki proga pažintims, nes galit žmogų pamatyti be tonos makiažo ir kitų nesamonių. Vyrukams tai idealiausia proga gyvenime big_smile daugiau pozytivumo, chebryte smile ne viskas taip blogai, kaip atrodo smile

48

Re: coronavirusas

VortexWind parašė:

Gerai kažkas pasakė - "Visi persirgsim šiuo virusu, skirsis tik jo forma - lengva ar sudėtinga". Nu ir dar vienas posakis - "Jei ne korona, tai sifilis.." Karantinas nebuvo skirtas apsisaugoti nuo viruso, o tik palengvinti jo formą - kad sirgtumėt be komplikacijų ir kuo lengviau. Taipogi, jei pastebėjot, karantino metu daug kas nebevykdo veiklos, įskaitant ir visokius grožio salonus.. Dabar puiki proga pažintims, nes galit žmogų pamatyti be tonos makiažo ir kitų nesamonių. Vyrukams tai idealiausia proga gyvenime big_smile daugiau pozytivumo, chebryte smile ne viskas taip blogai, kaip atrodo smile

Tu gal kvailas kas cia rizikuos susitikineti per karantina, nebent tie kurie yra uziskrete ir neturi ka prarasti.

49

Re: coronavirusas

Vortex, atskleisiu tau dydialia paslapti, kai kurios moterys visko, ko reikia makiazui, turi namuose smile tik nesakyk to kitiems vyrams smile

50

Re: coronavirusas

OLA parašė:
VortexWind parašė:

Gerai kažkas pasakė - "Visi persirgsim šiuo virusu, skirsis tik jo forma - lengva ar sudėtinga". Nu ir dar vienas posakis - "Jei ne korona, tai sifilis.." Karantinas nebuvo skirtas apsisaugoti nuo viruso, o tik palengvinti jo formą - kad sirgtumėt be komplikacijų ir kuo lengviau. Taipogi, jei pastebėjot, karantino metu daug kas nebevykdo veiklos, įskaitant ir visokius grožio salonus.. Dabar puiki proga pažintims, nes galit žmogų pamatyti be tonos makiažo ir kitų nesamonių. Vyrukams tai idealiausia proga gyvenime big_smile daugiau pozytivumo, chebryte smile ne viskas taip blogai, kaip atrodo smile

Tu gal kvailas kas cia rizikuos susitikineti per karantina, nebent tie kurie yra uziskrete ir neturi ka prarasti.

Matomai tu pati buka ir skaityt nemoki - visi pasigaus tą virusą, skirsis tik kaip kas persirgs.. Bet faktas - PERSIRGS VISI.. O ir dar vienas tavo kvailumo požymis - daug kas net nesikarantinuoja. Pažvelk, kiek žmonių renkasi poilsiavietėse ir pan (miškai, ežerai, kt.). Vienintelis dalykas, kas pasikeitė - dauguma gavo "atostogas" (prastovas), bet tikrai nepasikeitė žmonių laisvalaikis. O jei nori tupėti tarp keturių sienų, valgydama kruopas - tavo pasirinkimas.. Net keista - kruopos šluote iššluotos, bet higienos priemonės net nepaliestos buvo.. Būt prietaringai ir tikėt žiniasklaida - kvaila klaida..

51

Re: coronavirusas

Elle, tu tik niekam nepasakok - moterys turi atsargų, bet jos greitai išsenka big_smile deja, negaliu pasakyti, kada baigsis šis 'šumas', bet dar negreitai... kaip reikalai su atsargom? big_smile

52

Re: coronavirusas

Vortex, esme ne kiekyje, o gebejime valdyt atsargas ir laiku jas papildyt, tuo atveju, kai pasimatymu daug smile
Papildyt atsargas - ne problema - cia dar viena paslaptis smile

53

Re: coronavirusas

Na, dėl papildymo - problema, ypač kai dauguma tokių tiekėjų nedirba big_smile O dėl pasimatymų - nevaikštau į tokius, tad negaliu pasakyti - kuri moteris moka valdyti atsargas, o kuri nemoka smile bet daugumai turėtų būti sunku , kai nedirba tokios parduotuvės big_smile

54

Re: coronavirusas

Patikek, ne problema smile keista, kai vyras apie pasimatymus nieko pasakyt negali, o vat apie problema papildyt kosmetika, zino smile
Nu bet, kas chia tokio, ane? smile

55

Re: coronavirusas

Nieko keisto - juk daug parduotuvių nedirba smile kosmetikos prekių irgi, tad logiška - papildyti sudėtinga big_smile Na, o dėl pasimatymų - sutinku, sunku kažką pasakyti, kai nesu merginų gerbėjas ir vengiu bet kokių susitikimų smile Man tai beverčiai dalykai big_smile

56

Re: coronavirusas

Va, dar vienas coronos simptomas pasireiske

57

Re: coronavirusas

Konstantinas parašė:
Tomas parašė:

Pas mus kalba kad reikia nutraukti kvepavimo iranga vaikams sergantiems veziu kad isgelbetu zmones negalincius kvepuoti korono virusu  o jus cia apie futbola ir koncertus galvojat ... nu jus duodat !!!

nu juk mes ne pas jus) pas kiekviena savo problemos) visos pretenzijos kinieciams) cia jie apkrete pasauli

o as galvojau kad siknosparniai !!!

58

Re: coronavirusas

ta pačia tema...nors manau neverta....kaip matau cinizmas čia viešpatauja...šiaip neturėčiau stebėtis žinau kas valdo informacinius tinklus ....tai tik tokia dilema kaip spręstumėte jūs? Po karantino pradedam dirbti, esu kritinio amžiaus žmogus...tad man užsikrėtus šiuo virusu...baigtis beveik aiški...bet ne esme...Esmė kaip elgtis, kai pakankamai dažnai teks kontaktuoti su žmonėmis...kurie nežinia ar sirgs ar nesirgs. O darbdavys pareiškė, kad man nepriklauso ir nereikia geros apsauginės kaukės, įsigyčiau pati tik matau pardavime nėra.
Važinėsiu į darbą ir iš darbo viešuoju transportu...nesuprantu aš tų darbdavių nesaugo mano sveikatos tiek to bus šimtai į mano vietą juk dabar dar pagausėjo bedarbių...bus jaunesnis ir sveikesnis į vietą....bet ar jiems nesvarbu pacientų sveikata...juk susirgusi dar kurį laiką šliaužiosiu į darbą kol pasireikš simptomai...turbūt tikisi, kad iškarto krisiu....o gal jiems ir nesvarbu nei tie pacientai nei ką...svarbiausia "babkės" kaip ir visada....

59 (redagavo Konstantinas 2020-05-16 15:54)

Re: coronavirusas

Karolina parašė:

ta pačia tema...nors manau neverta....kaip matau cinizmas čia viešpatauja...šiaip neturėčiau stebėtis žinau kas valdo informacinius tinklus ....tai tik tokia dilema kaip spręstumėte jūs? Po karantino pradedam dirbti, esu kritinio amžiaus žmogus...tad man užsikrėtus šiuo virusu...baigtis beveik aiški...bet ne esme...Esmė kaip elgtis, kai pakankamai dažnai teks kontaktuoti su žmonėmis...kurie nežinia ar sirgs ar nesirgs. O darbdavys pareiškė, kad man nepriklauso ir nereikia geros apsauginės kaukės, įsigyčiau pati tik matau pardavime nėra.
Važinėsiu į darbą ir iš darbo viešuoju transportu...nesuprantu aš tų darbdavių nesaugo mano sveikatos tiek to bus šimtai į mano vietą juk dabar dar pagausėjo bedarbių...bus jaunesnis ir sveikesnis į vietą....bet ar jiems nesvarbu pacientų sveikata...juk susirgusi dar kurį laiką šliaužiosiu į darbą kol pasireikš simptomai...turbūt tikisi, kad iškarto krisiu....o gal jiems ir nesvarbu nei tie pacientai nei ką...svarbiausia "babkės" kaip ir visada....

vos perskaiciau) taip cia viespatauja cinizmas o ka verkti ir liudeti? isgerkit dezinfekcinio skyscio ir viskas bus gerai. o jeigu rimtai tai cia laukinis kapitalizmas nepakeiciamu nera ir kiekviena is musu gali ismesti is darbo) todel reikia tobuleti ne tam kad neismestu o tam kad tureti gerus atsarginius variantus) bet pries kiekviena svarbu reikala ar pries naujo versliuko pradzia ar pries darbo keitima visada reikia isgerti) tada buna ne taip baisu kazka keisti) o geriausia isgerti "Corona extra" alaus) nes Corona tai pagrindinis siu metu trendas) o paskui pasiusti ant tryju raidziu darbdavi ir isdidziai tapti bedarbiu

60

Re: coronavirusas

Konstantinai...nu pipiec, kaip prajuokinai:::044:::044:::044