61

Re: coronavirusas

Karolina parašė:

ta pačia tema...nors manau neverta....kaip matau cinizmas čia viešpatauja...šiaip neturėčiau stebėtis žinau kas valdo informacinius tinklus ....tai tik tokia dilema kaip spręstumėte jūs? Po karantino pradedam dirbti, esu kritinio amžiaus žmogus...tad man užsikrėtus šiuo virusu...baigtis beveik aiški...bet ne esme...Esmė kaip elgtis, kai pakankamai dažnai teks kontaktuoti su žmonėmis...kurie nežinia ar sirgs ar nesirgs. O darbdavys pareiškė, kad man nepriklauso ir nereikia geros apsauginės kaukės, įsigyčiau pati tik matau pardavime nėra.
Važinėsiu į darbą ir iš darbo viešuoju transportu...nesuprantu aš tų darbdavių nesaugo mano sveikatos tiek to bus šimtai į mano vietą juk dabar dar pagausėjo bedarbių...bus jaunesnis ir sveikesnis į vietą....bet ar jiems nesvarbu pacientų sveikata...juk susirgusi dar kurį laiką šliaužiosiu į darbą kol pasireikš simptomai...turbūt tikisi, kad iškarto krisiu....o gal jiems ir nesvarbu nei tie pacientai nei ką...svarbiausia "babkės" kaip ir visada....

Karolina, nejaugi is tiesu manote, kad kauke isgelbes nuo uzkrato? cinizmo cia nera jau tiek ir daug, greiciau jumoras ir lengvai atsipalaidaves bendravimas. jei labai rimtai, tai svarbiausia juk stiprus imunitetas. jei zmogus sveikas, jo organizmas lengvai susitvarko su panasiais virusais. linkiu, geros sveikatos.

62

Re: coronavirusas

Laimute parašė:
Karolina parašė:

ta pačia tema...nors manau neverta....kaip matau cinizmas čia viešpatauja...šiaip neturėčiau stebėtis žinau kas valdo informacinius tinklus ....tai tik tokia dilema kaip spręstumėte jūs? Po karantino pradedam dirbti, esu kritinio amžiaus žmogus...tad man užsikrėtus šiuo virusu...baigtis beveik aiški...bet ne esme...Esmė kaip elgtis, kai pakankamai dažnai teks kontaktuoti su žmonėmis...kurie nežinia ar sirgs ar nesirgs. O darbdavys pareiškė, kad man nepriklauso ir nereikia geros apsauginės kaukės, įsigyčiau pati tik matau pardavime nėra.
Važinėsiu į darbą ir iš darbo viešuoju transportu...nesuprantu aš tų darbdavių nesaugo mano sveikatos tiek to bus šimtai į mano vietą juk dabar dar pagausėjo bedarbių...bus jaunesnis ir sveikesnis į vietą....bet ar jiems nesvarbu pacientų sveikata...juk susirgusi dar kurį laiką šliaužiosiu į darbą kol pasireikš simptomai...turbūt tikisi, kad iškarto krisiu....o gal jiems ir nesvarbu nei tie pacientai nei ką...svarbiausia "babkės" kaip ir visada....

Karolina, nejaugi is tiesu manote, kad kauke isgelbes nuo uzkrato? cinizmo cia nera jau tiek ir daug, greiciau jumoras ir lengvai atsipalaidaves bendravimas. jei labai rimtai, tai svarbiausia juk stiprus imunitetas. jei zmogus sveikas, jo organizmas lengvai susitvarko su panasiais virusais. linkiu, geros sveikatos.

Ponia Karolina...Jūsų atrašymas į mano dilemą dešimt balų kaip tituluotos forumo karalienės...ne daugiau...man labiau rūpi kur įsigyti kaukę?...O kas liečia imuniteto...tai jis priklauso ne tik nuo sveiko gyvenimo būdo, bet iš dalies ir nuo genų...O ar genus pasirinksi, ar amžių pasirinksi....pandemijos laikotarpiui?...taigi ponia...jūsų parašymas tik balų užsidirbimo ir vertas, bet bendražmogišku padorumu čia nė nekvepia...

63

Re: coronavirusas

PONIA Karolina, kauke galima pasigaminti namuose. jei man Jusu aimanele del kaukes nesukele empatijos, dideliai atsiprasau, bet ka tai turi bendro su bendrazmogisku padorumu, nesupratau. nejaugi tikejotes cia aplietu asaromis patarimu ir gailescio del jusu situacijos? manyciau, jog nesate vienintele, kuri baiminasi del to kas gali atsitikti. daugiau pozityvo ir drasos. kaip bus taip, juk nepakeisi jei "eile" prieis.

64

Re: coronavirusas

kaukių, bent Vilniuje, pilna visokių.
galų gale daili plona skarelė ar šalikėlis gal net patogiau.
Naudoju papikdomai arbatmedžio aliejų -- keli lašai ant vidinės kaukės pusės puikiai naikina ore esantį brudą :-)

65

Re: coronavirusas

Sulamita parašė:

kaukių, bent Vilniuje, pilna visokių.
galų gale daili plona skarelė ar šalikėlis gal net patogiau.
Naudoju papikdomai arbatmedžio aliejų -- keli lašai ant vidinės kaukės pusės puikiai naikina ore esantį brudą :-)

tai jau dabar daug nes priveze bet kainos brangios) man kauke darbdavis isdalino bet labai slyksti vienkartine kauke labai erzina oda) paskui gavau kita medziagine kauke dar geresne) tai nieko nepirkau viska is darbdavio gavau) bet as jas taupau ta pacia kauke jau menesi nesioju o pries tai ant visu kosejau ir visus apkresdavau

66

Re: coronavirusas

oj tu, Konstantinai, Soloveij :-)
tas kur savo švilpimu galvas nunešdavo

67

Re: coronavirusas

Konstantinas parašė:
Sulamita parašė:

kaukių, bent Vilniuje, pilna visokių.
galų gale daili plona skarelė ar šalikėlis gal net patogiau.
Naudoju papikdomai arbatmedžio aliejų -- keli lašai ant vidinės kaukės pusės puikiai naikina ore esantį brudą :-)

tai jau dabar daug nes priveze bet kainos brangios) man kauke darbdavis isdalino bet labai slyksti vienkartine kauke labai erzina oda) paskui gavau kita medziagine kauke dar geresne) tai nieko nepirkau viska is darbdavio gavau) bet as jas taupau ta pacia kauke jau menesi nesioju o pries tai ant visu kosejau ir visus apkresdavau

...Du...kleiner Giftzwerg... big_smile

68

Re: coronavirusas

Sulamita parašė:

oj tu, Konstantinai, Soloveij :-)
tas kur savo švilpimu galvas nunešdavo

big_smile gera jam kalbet, kai jau nuo ankstyvo pavasario antikuniu prisigamines savo organizme.

69

Re: coronavirusas

Laimute parašė:

...Du...kleiner Giftzwerg... big_smile

aciu kad mokini mane vokieciu kalbos)

70

Re: coronavirusas

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

...Du...kleiner Giftzwerg... big_smile

aciu kad mokini mane vokieciu kalbos)

bitte, sehr gerne smile
cia taip vadinami mazi, mieli "nieksiukai". nepiktai zinoma smile

71

Re: coronavirusas

Laimute geriau papsakok kodel vokietukai per Coronakrize visa sikpopieriu is parduotuviu supirko? ka bijo apsisikti?

72

Re: coronavirusas

Konstantinas parašė:

Laimute geriau papsakok kodel vokietukai per Coronakrize visa sikpopieriu is parduotuviu supirko? ka bijo apsisikti?

sito ir as nesupratau, bet taip tikrai buvo. ir ne tik tai, bet ir miltus, muila, makaronus...konservus. po 2 savaiciu aisku visko vel buvo privezta, bet labai keistas jausmas buvo matant tuscias lentynas. as manau, kad tai dare ne vokieciai, bet atvykeliai is saliu, kur buvo neramumai, karas ir t.t. jiems jau gal kraujyje toks budrumas ir baime, kad nieko negaus ir neisgyvens. ipratimas kaupti atsargas esant krizei. labai daug ir rusu tautybes zmoniu kaupe atsargas, ypac senyvo amziaus.

73

Re: coronavirusas

Laimute parašė:

.- minimum 8 valandas, maksimum 2 paras.

pats testas daromas greitai cia turbut rezultatu laukimas tiek uztruksta

74

Re: coronavirusas

Dėl prekių trūkumo Vokietijoje ir kitose šalyse - cha, patys kalti, kad neturi Maksimos ir ne lietuviai organizuoja prekybą :-)

Dėl testo prieš operacijas - labai daug dezinfirmacijis, ypač verkkšlenančios... Ir aš prisiklausiusi visko, bet daugiausia - labai pozityvių dalykų, kurie neskelbiami. Ir sutikite, natūralu, kad medikai dažnai testuojami, o kaip kitaip?
Rusijoj medikai dirba pamainomis ištisą parą su virusuitaus, dėvi pampersus ir didžiuojasi, kad gelbsti žmones. Pas mus irgi - jei dėl traumis ar ligis oatenka dabar į ligoninę - aukščiausio lygio tyrimai, priežiūra ir gydymas :-)
o nuskriaustųjų buvo ir bus vusada... tokiems ur ligoninių maistas blogas, ir seselės per gražios, ir gydytojai nepakanjamai šypsosi

75

Re: coronavirusas

Laimute, mažiau tikėkit ir nesinervinkit :-)

76

Re: coronavirusas

Laimute, čia kuriame mieste?

77

Re: coronavirusas

Romas parašė:

stupa, broli mano ar matai dabar mane
https://www.youtube.com/watch?v=Kd_RGB0R81w&feature=emb_rel_end

...sitas tai jau nieko nebebijo - visi bijo jo

78

Re: coronavirusas

Laimut,
kam lemta būt pakartam, tas nepaskęs... Atėjo laikas ir eilė, įsakymai nei prie ko...

79

Re: coronavirusas

Laimute tik dabar suprato kad Lt vyksta genocidas) dziaugiuosi kad tai supratai) beje teisingai pasielgei kad dingai link Vokietijos) as manau kad visiems Lt pilieciams reikia pasiimti lagaminus ir dingti link uzsienio ir nustoti moketi mokescius Lietuvai) kad visos sistemos sugriutu ne tik sveikatos apsaugos o ir visos kitos

80

Re: coronavirusas

Sulamita parašė:

Laimut,
kam lemta būt pakartam, tas nepaskęs... Atėjo laikas ir eilė, įsakymai nei prie ko...

Sulamita, ir as juk tuo tikiu, kad kekvienam  ateina savas laikas, bet susokloscius tokiom aplinkybem, mane tai ismuse is veziu. na...seip ar taip, vistiek sveikatos apsaugos sistema gerokai papuvusi ten.