21

Re: Naujieji Lietuviai?

totali nesamone tie naujieji lietuwiai!!!ju tekstai yra ZIAURIAI nuwlkioti..........

22

Re: Naujieji Lietuviai?

silpnos melodijos ir naivus zhodzhiai. NL gerai, jei esi neishrankus

23

Re: Naujieji Lietuviai?

heh, dziugu, kad yra tiek protingu zmoniu... smile

24

Re: Naujieji Lietuviai?

negali skirstyt zmoniu i protingus ir neprotingus pagal muzika, kuri jiems tarkim ne tai kad patinka, bet yra linksma ir siek tiek kitokia. jauciu kad visi, kurie cia sako kad NL zodziai tusti, yra girdeje tik afigennai, ir pagal sia daina susidaro ispudi apie visas. nesakau, kad ju zodziai labai jau super prasmingi ar panasiai, taciau juk tame durnume visas linksmumas ir yra! jie ****...istai ir jiem gyvent gerai! ir ju nekankina jokios nelaimingos meiles, issiskyrimai ir panasus dalykai, apie kuriuos praktiskai visos visuomenei pristatomos dainos ir yra. jie dziaugiasi gyvenimu, ir tai parodo savo dainose. jie linksmi, kiek paciuoze zmones, ir butent tai lemia mano pagarba jiems.:) priesingai negu kitiem lietuvisko ar uzsienietisko popso atstovams wink

25

Re: Naujieji Lietuviai?

Karolina, 18 wrote:

negali skirstyt zmoniu i protingus ir neprotingus pagal muzika, kuri jiems tarkim ne tai kad patinka, bet yra linksma ir siek tiek kitokia. jauciu kad visi, kurie cia sako kad NL zodziai tusti, yra girdeje tik afigennai, ir pagal sia daina susidaro ispudi apie visas. nesakau, kad ju zodziai labai jau super prasmingi ar panasiai, taciau juk tame durnume visas linksmumas ir yra! jie ****...istai ir jiem gyvent gerai! ir ju nekankina jokios nelaimingos meiles, issiskyrimai ir panasus dalykai, apie kuriuos praktiskai visos visuomenei pristatomos dainos ir yra. jie dziaugiasi gyvenimu, ir tai parodo savo dainose. jie linksmi, kiek paciuoze zmones, ir butent tai lemia mano pagarba jiems.:) priesingai negu kitiem lietuvisko ar uzsienietisko popso atstovams wink

na neparasiau iki galo, tai dabar special 4 U: heh, dziugu, kad yra tiek protingu zmoniu MUZIKOS PASIRINKIMO ATZVILGIU... smile as gi nesakiau kad visi kiti yra protiskai atsilike wink o del tu p****istu tai pasakysiu tik tiek:

visa lietuviu pop kultura yra p****istai! ir tie kurie dainuoja apie meile, ir tie kurie dziaugiasi gyvenimu... visi jie daro ta pacia, nuvalkiota, tuscia muzika...svarbiausia yra pinigai... o kam stengtis, kurti gera muzika, kada galima sukelti koki skandaliuka, sukurti pora tekstu su keiksmazodziais, padainuoti apie meile, arba uzlipti ant scenos su mini sijoneliais  ir vsio, tave jau visi zino, tu zvaigzde, tau litai patys ateina i kisene...  patikek, sakau ka pats laabai gerai zinau ir suprantu wink

beja, jei tu durnume matai linksmuma... atsiprasau tada, as tyliu... wink

P.S. nenoriu karo, peace wink



26

Re: Naujieji Lietuviai?

Man tai pvz visai patinka jie. Na, bet zinoma ne visos dainos. Yra net labai graziu pvz ju perdainuota " 9 danguj  ar kaipp ji ten vadinasi.... tai man ta labai patinka. A dar kai uzplaukia trenkta nuotaika  vertaliota paklausau ;D

27

Re: Naujieji Lietuviai?

Joa, as durnume matau linksmuma! Nes pati esu dauzta ir labai labai linksma! smile Gi ir nesakau kad jie labai super, ir kad as juos klausau kaip norm muzika smile jie pralinksmina! smile  sutinku kad lt pop yra ****. sutinku, kad didzioji dauguma musu "zvaigzdziu" nieko nevertos. suprantu, kad norm muzika kuriantys zmones i viesuma nelenda. pati asmeniskai pazistu tokiu, kuie kuria ir kuria tikrai gerai. bet ju nezino. nes jie neskandalingi ir pan. zoziu ir t.t. ir pan. smile  p.s. as irgi nenoriu karo smile forumas yra tam kad diskutuot, ka mes ir darom wink

28

Re: Naujieji Lietuviai?

Karolina, 18 wrote:

Joa, as durnume matau linksmuma! Nes pati esu dauzta ir labai labai linksma! smile Gi ir nesakau kad jie labai super, ir kad as juos klausau kaip norm muzika smile jie pralinksmina! smile  sutinku kad lt pop yra ****. sutinku, kad didzioji dauguma musu "zvaigzdziu" nieko nevertos. suprantu, kad norm muzika kuriantys zmones i viesuma nelenda. pati asmeniskai pazistu tokiu, kuie kuria ir kuria tikrai gerai. bet ju nezino. nes jie neskandalingi ir pan. zoziu ir t.t. ir pan. smile  p.s. as irgi nenoriu karo smile forumas yra tam kad diskutuot, ka mes ir darom wink

na gal ir pralinksmina, nesiginciju smile kekvieno zmogaus skirtingas skonis wink as irgi pazistu laabai daug zmoniu, kurianciu muzika... jei jie kada ir sugalvos lyst i viesuma, tikrai tai darys uz Lietuvos ribu, nes pas mus nera paklausos tokiai muzikai, kokia jie daro.. paprasciausiai jie cia liktu nesuprasti... kodel? ogi todel kad lietuviai vengia naujoviu. o kaip kas ju net bijo wink as kalbu apie radijo stotis ir leidybines firmas... tikiuosi, kad kada nors pas mus reikalai siuo atzvilgiu prades eiti geraja linkme, bet kolkas jokiu zenklu, kad tai vyktu, nematau smile

29

Re: Naujieji Lietuviai?

Man NL net lb patinka,aisku yra tokiu dainu korios be rysio,bet siaip ta grupe man praeina smile

30

Re: Naujieji Lietuviai?

Deimantė, 14 wrote:
Rolandas, 23 wrote:

Vienintele ju populiarumo priezastis, tai sokiruojantys, issaukiantys tekstai. daugiau nieko.


jep, jep, pritariu.


kurgi ne  tai kodel tada  DJ broklyn netapo zvaigze ten no cenzure  big_smile paprasciausia  lietuva  popsistai ir ten  vienos  ikirstos frazes kartojamas   yra muzika :d

31

Re: Naujieji Lietuviai?

Artūras, 19 wrote:
Karolina, 18 wrote:

Joa, as durnume matau linksmuma! Nes pati esu dauzta ir labai labai linksma! smile Gi ir nesakau kad jie labai super, ir kad as juos klausau kaip norm muzika smile jie pralinksmina! smile  sutinku kad lt pop yra ****. sutinku, kad didzioji dauguma musu "zvaigzdziu" nieko nevertos. suprantu, kad norm muzika kuriantys zmones i viesuma nelenda. pati asmeniskai pazistu tokiu, kuie kuria ir kuria tikrai gerai. bet ju nezino. nes jie neskandalingi ir pan. zoziu ir t.t. ir pan. smile  p.s. as irgi nenoriu karo smile forumas yra tam kad diskutuot, ka mes ir darom wink

na gal ir pralinksmina, nesiginciju smile kekvieno zmogaus skirtingas skonis wink as irgi pazistu laabai daug zmoniu, kurianciu muzika... jei jie kada ir sugalvos lyst i viesuma, tikrai tai darys uz Lietuvos ribu, nes pas mus nera paklausos tokiai muzikai, kokia jie daro.. paprasciausiai jie cia liktu nesuprasti... kodel? ogi todel kad lietuviai vengia naujoviu. o kaip kas ju net bijo wink as kalbu apie radijo stotis ir leidybines firmas... tikiuosi, kad kada nors pas mus reikalai siuo atzvilgiu prades eiti geraja linkme, bet kolkas jokiu zenklu, kad tai vyktu, nematau smile

pritariu 100% wink

32

Re: Naujieji Lietuviai?

taigi niekis  tuoj didzioji dalis  lietuvos apsiratuos tada ir kitokia muzika eis i trasa:D http://forumas.ieskok.lt/imgload/697

33

Re: Naujieji Lietuviai?

Robertas, 21 wrote:

taigi niekis  tuoj didzioji dalis  lietuvos apsiratuos tada ir kitokia muzika eis i trasa:D http://forumas.ieskok.lt/imgload/697

cia tai kietai parasei.........

34

Re: Naujieji Lietuviai?

siaip respect NL. jie yra profai. Tik apsimeta kartais tokiais smile)

35

Re: Naujieji Lietuviai?

Vitalijus, 23 wrote:

siaip respect NL. jie yra profai. Tik apsimeta kartais tokiais smile)


mjoa.. big_smile profai.....

36

Re: Naujieji Lietuviai?

o kokias ju dainas klausiai? smile

37

Re: Naujieji Lietuviai?

kodel jum patinka naujieji lietuviai...?
:::723

38

Re: Naujieji Lietuviai?

DAZNIAUSIAI JU KLASO TIK TADA KAI SNAPSAS PAR AKIS LIEJAS ,ARBA KAM MUZIKA TIK BUMCIKAI

39

Re: Naujieji Lietuviai?

nes nl yra geras prikolas, gera muzika zodziai ir tt. man asmeniskai labai patinka nl ir ju klauso viso tipo zmoniu, patikekit smile

40

Re: Naujieji Lietuviai?

nes nl yra geras prikolas, gera muzika zodziai ir tt. man asmeniskai labai patinka nl ir ju klauso viso tipo zmoniu, patikekit smile