81 (redagavo Ieva 2022-12-18 15:25)

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:
Ieva parašė:
Laimutė parašė:

O kur jos randa meilužių?

Čia pakankamai ir ištekėjusių moterų, ypač jaunesnių. Vyrai užsieniuose, o jos juk gyvos, jaunos.

Morališkai tai bjauru, nepalaikau, bet... gal kaip tik dėl to, tokios šeimos neiširsta. Žinoma jei abu su tuo sutinka ir neteika reikšmės ištikimybei.

Svarbiausia dvasinė ištikimybė.
Pavyzdys iš to, ką esu mačiusi Vokietijoje. Sutuoktiniai. Jis - Parkinsono ligonis paskutinė stadija su seilėtekiu ir pnš. Ji - 12 m.jaunesnė, sveika, graži. Abu turtingi. Vežioja jį pas draugus, pavalgyt , į gamtą, samdo darbuotoją ligoniui prižiūrėti, bet ji turi meilužį, 25 m.už ją jaunesnį, nes ji gyvybinga, sveika, žaidžia golfą, jodinėja, mėgsta keliones. Ji savo sutuoktiniui dvasiškai ištikima, bet juk negali pasilaidot...
Jam tuo metu buvo 62, jai 50m.

82

Re: Sexas su vyresne

Man tai šitame reikale kūnas ir dvasia neatsiejama.

83 (redagavo Andre 2022-12-18 17:24)

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Čia pakankamai ir ištekėjusių moterų, ypač jaunesnių. Vyrai užsieniuose, o jos juk gyvos, jaunos.

Morališkai tai bjauru, nepalaikau, bet... gal kaip tik dėl to, tokios šeimos neiširsta. Žinoma jei abu su tuo sutinka ir neteika reikšmės ištikimybei.

Svarbiausia dvasinė ištikimybė.

Remiantis ievos teiginiais - tyriausios moterys prostitutės? Ir vėl Konstantinas arčiausiai tiesos?

84 (redagavo Ieva 2022-12-18 15:24)

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Čia pakankamai ir ištekėjusių moterų, ypač jaunesnių. Vyrai užsieniuose, o jos juk gyvos, jaunos.

Morališkai tai bjauru, nepalaikau, bet... gal kaip tik dėl to, tokios šeimos neiširsta. Žinoma jei abu su tuo sutinka ir neteika reikšmės ištikimybei.

Svarbiausia dvasinė ištikimybė. Papildau.
Pavyzdys iš to, ką esu mačiusi Vokietijoje. Sutuoktiniai. Jis - Parkinsono ligonis paskutinė stadija su seilėtekiu ir pnš. Ji - 12 m.jaunesnė, sveika, graži. Abu turtingi. Vežioja jį pas draugus, pavalgyt , į gamtą, samdo darbuotoją ligoniui prižiūrėti, bet ji turi meilužį, 25 m.už ją jaunesnį, nes ji gyvybinga, sveika, žaidžia golfą, jodinėja, mėgsta keliones. Ji savo sutuoktiniui dvasiškai ištikima, bet juk negali pasilaidot...
Jam tuo metu buvo 62, jai 50m.

85 (redagavo Laimutė 2022-12-18 16:17)

Re: Sexas su vyresne

Aš taip negalėčiau. Jau vien iš pagarbos sau.

86

Re: Sexas su vyresne

Aš manau, kad ji šaunuolė.

87

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:
Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Morališkai tai bjauru, nepalaikau, bet... gal kaip tik dėl to, tokios šeimos neiširsta. Žinoma jei abu su tuo sutinka ir neteika reikšmės ištikimybei.

Svarbiausia dvasinė ištikimybė.

Remiantis Jūsų teiginiais - tyriausios moterys prostitutės? Ir vėl Konstantinas arčiausiai tiesos?

O prie ko čia tos dabar? smile Nesusigaudau

88 (redagavo Ieva 2022-12-18 16:23)

Re: Sexas su vyresne

Tyriausios moterys turėtų būt vienuolės, jeigu ne lesbietės ar kunigų meilužės.

89

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:

Aš manau, kad ji šaunuolė.

...kad nepalieka visai? Taigi jam jau visvien viskas dzin, jis jau nebe savo prote. Bet ji, kaip ji taip gali ? Čia juk prilygsta... Man trūksta žodžių

90

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Aš manau, kad ji šaunuolė.

...kad nepalieka visai? Taigi jam jau visvien viskas dzin, jis jau nebe savo prote. Bet ji, kaip ji taip gali ? Čia juk prilygsta... Man trūksta žodžių

Ji laikėsi įsipareigojimų kaip sutuoktinė. Jis ją dar atpažindavo. Bet jai reikėjo sekso, nes pats menopauzės pikas. Nematau nieko stebėtino.

91

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Aš manau, kad ji šaunuolė.

...kad nepalieka visai? Taigi jam jau visvien viskas dzin, jis jau nebe savo prote. Bet ji, kaip ji taip gali ? Čia juk prilygsta... Man trūksta žodžių

Ji laikėsi įsipareigojimų kaip sutuoktinė. Jis ją dar atpažindavo. Bet jai reikėjo sekso, nes pats menopauzės pikas. Nematau nieko stebėtino.

Tai tuo labiau, jeigu jis ją dar atpažindavo.
Na, nežinau, kiekvienas kitokios moralės. Mano tai prilygsta aklam prispjautį į sriubą ir žiūrėti kaip jis tą sriubą valgo.
Jei jau, galų gale, taip nieži... Yra žaisliukai.

92

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:
Ieva parašė:
Laimutė parašė:

...kad nepalieka visai? Taigi jam jau visvien viskas dzin, jis jau nebe savo prote. Bet ji, kaip ji taip gali ? Čia juk prilygsta... Man trūksta žodžių

Ji laikėsi įsipareigojimų kaip sutuoktinė. Jis ją dar atpažindavo. Bet jai reikėjo sekso, nes pats menopauzės pikas. Nematau nieko stebėtino.

Tai tuo labiau, jeigu jis ją dar atpažindavo.
Na, nežinau, kiekvienas kitokios moralės. Mano tai prilygsta aklam prispjautį į sriubą ir žiūrėti kaip jis tą sriubą valgo.
Jei jau, galų gale, taip nieži... Yra žaisliukai.


Butent, myletis su kalta pana tas pats kas valgyt sriuba i kuria prispjaude kitas ciuvas.

Pagaliau mane kazkas supranta!

big_smile

93

Re: Sexas su vyresne

Best,
tai mes seniai supratom smile nereikia taip vaizdžiai kartoti, nes jei aš pasakysiu, ką anksčiau išrėždavau prie manęs lendantiems vedusiems, tai bus dar .... vaizdžiau smile

bet dabar klausimas Tau - kadangi čia tokia tema ir Tavo toks reikalavimas (kaip suprantu, į Tave irgi niekas dar neprispjaudė), tai kelių dienų sriuba Tau tinka ? smile ne tik kad neprispjaudyta, bet net šaukštu nepaliesta?

94

Re: Sexas su vyresne

Ačiū, kad mano palyginimas valkiojamas visai ne į tą temą, kuriai buvo taikytas.

95

Re: Sexas su vyresne

Best In The World parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Ji laikėsi įsipareigojimų kaip sutuoktinė. Jis ją dar atpažindavo. Bet jai reikėjo sekso, nes pats menopauzės pikas. Nematau nieko stebėtino.

Tai tuo labiau, jeigu jis ją dar atpažindavo.
Na, nežinau, kiekvienas kitokios moralės. Mano tai prilygsta aklam prispjautį į sriubą ir žiūrėti kaip jis tą sriubą valgo.
Jei jau, galų gale, taip nieži... Yra žaisliukai.


Butent, myletis su kalta pana tas pats kas valgyt sriuba i kuria prispjaude kitas ciuvas.

Pagaliau mane kazkas supranta!

big_smile

Visai ne į temą

96

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

Best,
tai mes seniai supratom smile nereikia taip vaizdžiai kartoti, nes jei aš pasakysiu, ką anksčiau išrėždavau prie manęs lendantiems vedusiems, tai bus dar .... vaizdžiau smile

bet dabar klausimas Tau - kadangi čia tokia tema ir Tavo toks reikalavimas (kaip suprantu, į Tave irgi niekas dar neprispjaudė), tai kelių dienų sriuba Tau tinka ? smile ne tik kad neprispjaudyta, bet net šaukštu nepaliesta?

o ka isrezdavai ir kodel vede vyrukai prie taves lisdavo?

97 (redagavo Andre 2022-12-19 15:21)

Re: Sexas su vyresne

Laimutė grįžo, Laimutė grįžo, valio, pavyko smile))
Laimute, daugiau taip vaizdžiai nerašyk... Beveik apsiverkiau paskaičiusi...
Ir Besto gaila pasidarė...

Konstantinai, vat tu man pasakyk, ko ištekėjusios moterys prie tavęs lenda, a? smile

98

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

Laimutė grįžo, Laimutė grįžo, valio, pavyko smile))
Laimute, daugiau taip negražiai nerašyk... Beveik apsiverkiau paskaičiusi...
Ir Besto gaila pasidarė...

Konstantinai, vat tu man pasakyk, ko ištekėjusios moterys prie tavęs lenda, a? smile

Šiaip tai aš apsidžiaugiau, kad tu grįžai po ilgo nebendravimo forume, bet man darosi vis sunkiau ir sunkiau priimti tavo mintis už gryną pinigą. Kažkoks slėpynių žaidimas. Ne man tokios diskusijos, sorry.

99

Re: Sexas su vyresne

krias mintis sunku priimti? apie prostitučių tyrumą? kai pagaus įkvėpimas, parašyčiu smile
išvada paremta įspūdžiu po ievos pasakymo, kad seksas yra niekas, o dvasinė ištikimybė ar kas ten - viskas smile

100 (redagavo Laimutė 2022-12-19 15:39)

Re: Sexas su vyresne

Apibendrinant...Aš apie tai, kad parašai mintį ir paklausta nedavedi jos iki galo, o lauki kitų nuomonės į tai. Po to renkiesi tau tinkamiausią variantą, kad ir aveles liktų sveikos ir vilkai sotūs. Tu supranti apie ką aš, todėl daugiau nesigilinsiu.