141

Re: Sexas su vyresne

Best In The World parašė:

Keista bet idomu fetisha tu man cia siulai big_smile

Nesiūlau, tik pakomentuoju, kaip galima perskaityti  ir pagal tos dienos nuotaiką susidėti atitinkamus akcentus:)

Dabar toks metų laikas, ezoterikai kalbėtų vienaip apie galimą nušvitimą, o astronomai pasakytų, kad dabar yra tos 3 dienos, kai Žemės planeta yra arčiausiai Saulės, tad ir Saulės vėjas bei visokie laukai veikia stipriau.

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

lLaimute,
o ką dar pameni apie filmą? labai įdomu. Grybai - paslaptingiausia gyvybės forma ir apraizgiusi tyliai viską. Vien žmogus kaip koks oro balionas kiek grybų savyje neša? ir į Mėnulį nuvežė, ir į KOsmosą paleido, lėktuvais ir laivais iš vieno žemyno į kitą transportuoja grybus net neįtardamas to smile

142

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:

https://youtu.be/NI_CSKSshWg
Radau


Ačiū smile O tai jau baigiu peržiūrėti visus naujametinius filmus bei pasakas smile

143

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:
Laimutė parašė:

https://youtu.be/NI_CSKSshWg
Radau


Ačiū smile O tai jau baigiu peržiūrėti visus naujametinius filmus bei pasakas smile

Aš vakar "ирония судьбы", šiandien "служебный роман" žiūrėjau.

144 (redagavo Konstantinas 2022-12-20 17:01)

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:

Aš vakar "ирония судьбы", šiandien "служебный роман" žiūrėjau.

labiausiai nuvalkioti sovietiniai filmai) aisku tam laikmeciui talentingi aktoriai ten nusifilmavo nu bet tv kanalai juos ant tiek nuvalkiojo kad jau nebeimanoma ziureti.kiekvienais metais tas pats per ta pati. as per tv tik muzika klausausi jokiu filmu neziuriu ir jokiu ziniu jokios politikos man viskas dzin.
dar dabar kai rusiskus kanalus uzdraude ir atjunge tai ju kiek maziau rodo nu bet anksciau kelis kartus per diena

145

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

146

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

Tikėti gerumu ir nereikia, reikia tiesiog stengtis būti geru sau ir to vertiems žmonėms. Gerumas nėra naivus. Jis kaip tik intelektualus.

147

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

Taip būna tik nuo elitinių patenkintojų seksualinių paslaugų pirkimo. Kitu atveju, jei mestum šitą pramogą, tavo vidinis feniksas taptų max alive vietoj max dead.

148

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:

https://youtu.be/NI_CSKSshWg
Radau

Nu ir nesąmonės... Čia ankedotai turbūt. Jie ir patys žvengia. Arba grybų psichodelikų apsiryję big_smile

149

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:

Beje - grybų, kažkada esu mačiusi dokumentinį filmą apie kažkokį tai veikėją iš Maskvos kuris išvedė teoriją apie grybų ir žmonių sąryšį. Jis priskyrė grybų rūšis asmenims. Labai gaila, kad nerandu aš to filmo niekur.
Gal kas iš čia skaitantčių žino daugiau? Aš nepamenu nei pavardės nei nieko, o ir įsijungusi  buvau prieš baigiantis filmui. Įstrigo tik, kad Lenino grybai buvo jo paties priešai.

Na, įdomu, kokios rūšies tu grybė, Laimute. xD

150

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Aš vakar "ирония судьбы", šiandien "служебный роман" žiūrėjau.

labiausiai nuvalkioti sovietiniai filmai) aisku tam laikmeciui talentingi aktoriai ten nusifilmavo nu bet tv kanalai juos ant tiek nuvalkiojo kad jau nebeimanoma ziureti.kiekvienais metais tas pats per ta pati. as per tv tik muzika klausausi jokiu filmu neziuriu ir jokiu ziniu jokios politikos man viskas dzin.
dar dabar kai rusiskus kanalus uzdraude ir atjunge tai ju kiek maziau rodo nu bet anksciau kelis kartus per diena

Aš per YouTube žiūriu.

151

Re: Sexas su vyresne

Valdas parašė:
Laimutė parašė:

Beje - grybų, kažkada esu mačiusi dokumentinį filmą apie kažkokį tai veikėją iš Maskvos kuris išvedė teoriją apie grybų ir žmonių sąryšį. Jis priskyrė grybų rūšis asmenims. Labai gaila, kad nerandu aš to filmo niekur.
Gal kas iš čia skaitantčių žino daugiau? Aš nepamenu nei pavardės nei nieko, o ir įsijungusi  buvau prieš baigiantis filmui. Įstrigo tik, kad Lenino grybai buvo jo paties priešai.

Na, įdomu, kokios rūšies tu grybė, Laimute. xD

Nežinau. Aš ten netaip viską supratau. sad

152 (redagavo Valdas 2022-12-20 17:32)

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

Tikėti gerumu ir nereikia, reikia tiesiog stengtis būti geru sau ir to vertiems žmonėms. Gerumas nėra naivus. Jis kaip tik intelektualus.

Manau, kad geriausia elgtis taip, kaip to reikalauja smegenys kiekvieną akimirką, kiekvieno skirtingo žmogaus atžvilgiu būtent tuo metu, ir tiek. Nemanau, kad sąmoningas elgesio valdymas bei išankstinių taisyklių laikymasis, yra teisingas variantas. Esu tikras, kad smegenys per pasąmonę bendrauja daug teisingiau, daug protingiau, disponuodamos visa sąmonei nepasiekiama turima informacija, todėl renkuosi tokį elgesio būdą. Nesąmoningą, stebint sąmoningai.

153

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

Tau reikia jį sudeginti - ugnis būtina sąlyga smile

154

Re: Sexas su vyresne

Valdas parašė:
Ieva parašė:
Konstantinas parašė:

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

Tikėti gerumu ir nereikia, reikia tiesiog stengtis būti geru sau ir to vertiems žmonėms. Gerumas nėra naivus. Jis kaip tik intelektualus.

Manau, kad geriausia elgtis taip, kaip to reikalauja smegenys kiekvieną akimirką, kiekvieno skirtingo žmogaus atžvilgiu būtent tuo metu, ir tiek. Nemanau, kad sąmoningas elgesio valdymas bei išankstinių taisyklių laikymasis, yra teisingas variantas. Esu tikras, kad smegenys per pasąmonę bendrauja daug teisingiau, daug protingiau, disponuodamos visa sąmonei nepasiekiama turima informacija, todėl renkuosi tokį elgesio būdą. Nesąmoningą, stebint sąmoningai.

Teisingai

155

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:
Laimutė parašė:

https://youtu.be/NI_CSKSshWg
Radau

Nu ir nesąmonės... Čia ankedotai turbūt. Jie ir patys žvengia. Arba grybų psichodelikų apsiryję big_smile

Chi, chi - ir Laimutė kažkam padarė gero ir pareklamavo smile))

reiks pažiūrėti nusiteikus rimtai - dabar madinga, kad neuždraustų ir kad prastuomenė pažiūrėti tiesą dėti į kokias nors nesąmones smile

Aš irgi žiūriu per jutubą, nors manęs netenkina kokybė, bet tų dviejų tai nea, kad visai nenuvalkiočiau....

Žinoma, iš najesnių, tai geriausia buvo Eglučių serija, bet kad jiems patiems atsibodo.
Dar keletas normalesnių. O dauguma serialo kokybės, na, bet foninei nuotaikai sukurti patikėti, kad bus gerai, kodėl gi ne smile

Visgi mano favorfitas iš rusų naujametinių buvo Prancūzas smile
O šiaip iš dabartinio stiliaus lengvų komedijų vakar baigiau žiūrėti Sibiro princą.

o kam patinka detektyvai tai labai neblogas Cholodnyje berega smile

156

Re: Sexas su vyresne

Laimute,
jau vien pradžia ko verta, koks subtilus jumoras:
- kartoteka, knygos, medžiagos krūvos;
- juodai balta juosta sukuria dokumentikos autentiškumą;
- portretas ant lentynų (kieno?);
- jauni patrauklūs stilingi protingi vyrai kalba apie mokslines teorijas;
- ir labai stengiasi paslėpti savo šypsenas po mandagia išraiška.

Kažin, ar susies revoliuciją , Meksiką ir Trockį? Juk jis ten slapstėsi ir, jei neklystu, ten buvo nužudytas?

Ir visgi kirba mintis, kad po visu tuo slypi kažkas labai įdomaus - forma parinkta tokia, kad žmogus pažiūrėtų, pasijuoktų ar pasipiktintų, bet būtent būdamas tokios emocijos žmogus labai gerai įsimena smile

Dar kartą ačiū smile

157

Re: Sexas su vyresne

Valdas parašė:

Būdamas 30 metų, pusantrų metų mylėjausi su 12 metų vyresne. Visai fainai, tik kad iš sekso - jokios naudos. Apskritai, daug svarbiau kalbėti, rašyti šiuo atveju apie patį bendravimą su vyresnėmis moterimis. Aš negaliu bendrauti su jaunomis, nes jos kvailos ir jų elgesys kvailas. Galėčiau sukategorizuoti taip: 20 metės yra labai kvailos. 30 metės yra kvailos. 40 metės yra pusiau kvailos. 50 metės yra pusiau protingos. 60 metės yra protingos. Todėl bendrauti man labiausiai patinka su 50 ir 60 metėm, bet kadangi 60 metės beveik visos nebegali turėti vaikų, tai bendravimo ir vaikų turėjimo prasme, geriausios yra 50 metės. Ir dėl to, kad neužilgo jos tampa nebevaisingos, todėl nebesukelia neigiamo poveikio savo nuolatiniu besikaunančiu elgesiu kaip galinčios turėti vaikų, o tai garantuoja ir maksimalų protingumą bei patirtį, ir ramų, malonų gyvenimą.

oooooooo

autistas grizo!!!


jau isleido is beprotnamio?
geras.

Kada sekantis vizitas?

158

Re: Sexas su vyresne

Valdas parašė:
Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Konstantinai,
gal jau gana liūdėti, laikas išlaisvinti vidinį Feniksą smile

mano vidinis Feniksas nugaiso ir padvese ir dabar as netikiu gerumu

Taip būna tik nuo elitinių patenkintojų seksualinių paslaugų pirkimo. Kitu atveju, jei mestum šitą pramogą, tavo vidinis feniksas taptų max alive vietoj max dead.

aciu zvengiu po stalu

159

Re: Sexas su vyresne

Konstantinai,
kodėl tu po stalu???
gal tu Džeimsas Bondas? smile

160

Re: Sexas su vyresne

Nėr už ką, Andre, ir aš pažiūrėsiu dar kartą susikaupusi. Arba tiesiog reikia surasti tą vokiečių dokumentinį filmą. Ten jie aiškino kas ir kaip.