161

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:

Nėr už ką, Andre, ir aš pažiūrėsiu dar kartą susikaupusi. Arba tiesiog reikia surasti tą vokiečių dokumentinį filmą. Ten jie aiškino kas ir kaip.

Blyn, nusprendžiau patikrinti, ar jie sako teisingus h. grybų pavadinimus (o lotyniškai nemoku)...
Laimute, ką tu su manim darai - daug kas įdomiai įvertintų mano šio vakaro internetinių peržiūrų istoriją smile

Tiesa, internete yra informacijos, kad Leninas vartojo grybukus, tik teigiama, kad tuo klausimu jį apšvietė buriatai smile

162

Re: Sexas su vyresne

as irgi dabar mielai ka nors uzvartociau

163

Re: Sexas su vyresne

kol kas, kas liečia pavadinimus, faktus - visiška tiesa. Bet kaip meistriškai paslėpta po teiginiais apie Leniną ir revoliuciją, tuo pačiu ryškiai atkreipiant dėmesį smile
ot rusai - prasidėjus perestrokai prakišo atvirai tokią laidą - keista, kad neuždrausta....

KOnstantinai,
ar turi silkės ir pieno? Žiaurus patarimas, bet ... per kančias į žvaigždes....

164

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

KOnstantinai,
ar turi silkės ir pieno? Žiaurus patarimas, bet ... per kančias į žvaigždes....

turiu abu komponentus) bet jus esate ziauri moteryte

165

Re: Sexas su vyresne

Čia kaip pažiūrėsi....
Sveikatai, manau, šis patarimas netgi naudingas, apsivalymas prieš šventes smile O kokie nors pavartojimai, pats supranti....
Proceso ypatumus irgi žinai, tad sąžininga.
Dar gilioje senovėje buvo pastebėta, kad kai žmogui užeina chandra, ją efektyviausia nuvaryti nemaloniais fiziniais pojūčiais - pririšti nuogą nakčiai uodams, neduoti gerti ar valgyti... Fiziniai pojūčiai pasidaro svarbesni už savęs graužimą, gilios prasmės ieškojimą ir pan. dažnai protingi žmonės skiria tam pernelyg daug laiko, užsižaidžia tame ir tampa gyvate, ryjančia savo uodegą...
O šis patarimas - tobulas, nes ingradientus turi, jie nebrangūs, reikalingą įranga irgi yra, net gali ten nueiti su kompiuteriu smile Kūnas pavargs, tu keiksies, paskui užlūs lengvumas ir išsimiegosi kaip kūdikis, o ryte skrisi it Feniksas smile

Pvz. ievai duočiau kitą patarimą - išgerti puslitrį viskio ar pan. smile jai trūksta apsvaigimo smile

166

Re: Sexas su vyresne

del Ievos pritariu) ir ne puslitri o visa litra

167 (redagavo Ieva 2022-12-20 20:03)

Re: Sexas su vyresne

Apsvaigimas yra orginė būsena, kuri praeina ir tai nieko nekeičia. Aš prieš svaigalus ir kvaišalus, nes jie man kenkia. Esu už natūralius, prigimties suteiktus būdus, kuriuos smagiausia patirti dviese su priešingos lyties atstovais.

168

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:

smagiausia patirti dviese su priešingos lyties atstovais.

labai gili mintis - DVIESE su atstovAIS....

jei aš baigsiu žiūrėti Laimutės atrastą filmą, tai su manimi nieks nesusikalbės smile

Filme, kaip ir rašoma, panaudota tobula forma, kaip plauti žmonėm smegenis - paimi faktus, geriausia va tokius netikėtus, įdomius, žmogus patikrina - akurat, tada paimi tos srities ekspertą, o tada prakišinėji ką tik nori ir tai vadini moksliniais įrodymais pagrįsta smile))
ir dar, manau, kad čia kaip Biblija - laida yra daugiasluoksnė... kiek daug visgi konkrečių žinių apie tam tikrus dalykus, tarsi būtų užsakyta....

169

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:
Ieva parašė:

smagiausia patirti dviese su priešingos lyties atstovais.

labai gili mintis - DVIESE su atstovAIS....

jei aš baigsiu žiūrėti Laimutės atrastą filmą, tai su manimi nieks nesusikalbės smile

Filme, kaip ir rašoma, panaudota tobula forma, kaip plauti žmonėm smegenis - paimi faktus, geriausia va tokius netikėtus, įdomius, žmogus patikrina - akurat, tada paimi tos srities ekspertą, o tada prakišinėji ką tik nori ir tai vadini moksliniais įrodymais pagrįsta smile))
ir dar, manau, kad čia kaip Biblija - laida yra daugiasluoksnė... kiek daug visgi konkrečių žinių apie tam tikrus dalykus, tarsi būtų užsakyta....

Tokia ta realybė, vienam vienokia, kitam kitokia. Čia dėl manęs.
O dėl kitų dalykų, tai, jeigu manipuliacijos žmonių silpnybėmis neša milijonus, tuo ir naudojamasi.

170

Re: Sexas su vyresne

blemba man tai vyresnės nevilioja... kiekvieno pasirinkimas..:D

171

Re: Sexas su vyresne

man patinka o joms taip pat

172

Re: Sexas su vyresne

Noriu su jaunesne

173

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:

Noriu su jaunesne

Čia ne į temą.

174

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:

Noriu su jaunesne

Čia ne į temą.

su tavim nenoriu

175

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:
Konstantinas parašė:

Noriu su jaunesne

Čia ne į temą.

su tavim nenoriu

Žinau.

176

Re: Sexas su vyresne

Kaip paaugles isnaudoja daug vyresni tai, ziauru.

177

Re: Sexas su vyresne

Anna parašė:

Kaip paaugles isnaudoja daug vyresni tai, ziauru.

O jeigu tas isnaudojimas buvo abiems pusėms malonus?

178

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:
Anna parašė:

Kaip paaugles isnaudoja daug vyresni tai, ziauru.

O jeigu tas isnaudojimas buvo abiems pusėms malonus?

Neprinokęs obuolys negali būt skanus. Jis prakandamas ir numetamas supūti.

179

Re: Sexas su vyresne

Atrodo ne čia pataikiau.... sorry big_smile

180

Re: Sexas su vyresne

Fjord parašė:

Atrodo ne čia pataikiau.... sorry big_smile


OK Jee VISAD Megauu tas Pensinkes tongue tongue tongue  Tuu Zinaii sikart kaa Pasakiauu tongue tongue big_smile