41

Re: Lagerfeldo efektas

supratau kad nelabai supranti ka kalbi big_smile jeigu kazkas butu istirta iki galo tai butu zinoma ir is kur mes atsiradom, kol nebus atsakymo tol viskas bus tik prielaidos
kad zinios yra zinios irgi deja tik prielaida

42

Re: Lagerfeldo efektas

Aha nevykeli arba moksliniai saltiniai arba valink is cia. Nerasyk tu man net, zemiau cia esi kiekvieno lygio. Kiekvienas narys sitam forume kaip ir kituose forumuose taves negerbia ir ziuri kaip i klauna, vietos durniu kuris skleidzia erezijas. Matai cia ne as vienas nesuprantu taves. NIEKAS taves nesupranta. Paskutini karta kai siuntei savo "saltinius" su Laimute mirem is juoko o tu uzsiputojai. Visi cia supranta ir puikiai zino jog ateini i forumus nes tau truksta demesio tau tik nesako tai nieks na nes... Ligonis. Tu metu is metu darai sau geda vaizduoji cia kazka bet niekam niekada nieko neirodai. Mes gi nedurni suprantam kad tu neini sakotis pas tu kurie ismano biologija ir genetika nes butum suvartytas per 30 sekundziu ir verktum kampe. Nors tiesa pasakius manau daug kas supranta kad net tu pats i savo erezijas netiki. Tu tiesiog turi rimtų psichologiniu problemu ir tau reikia pagalbos. Tu kaip tie kur i plokscia zeme tiki, jie gyvenime taip nuskriausti buvo kad jie privalo tiketi i nebutus dalykus nes tai vienintelis dalykas kas juos privercia kaustis svarbesniais kad jie nera niekas. Man regis tu kenti nuo to paties sindromo. Tu lunatikas valdai. Nezinau ka cia mulkini kitus ar save bet na nieks tavim netiki. Kodel as tureciau tiket i kazkoki zasina ieskok.lt forume kuris mikroskopo laikes gyvenime nera apie genetika? Mano buvusi tyrinejo su mikroskopu biologija ji studijavo tai ir ji turejo tirti spermatozoidus ir ji gali pasakyt kad tai ka kalbi yra bullshit. Jau nekalbu apie kitus mokslinius šaltinius. Youre not fooling anyone. Tad prasau zmogau nustok sau daryt geda ir susitvarkyk gyvenima. Uzsiimk hobiais jei leistum tiek laiko susirandant hobi kiek tu sudo rasineji ta foruma dabar butum geras muzikantas ar piesejas ar dar kas nors. Dabar eik is cia ir daugiau tu ereziju neskleisk.

43

Re: Lagerfeldo efektas

best in the world turbut jautiesi nepilnavertis kad savo verte kelt bandai zemindamas kitus. Temos autorius yra kas yra ir niekas nieko nepakeis nes kiekvienas zmogus siame pasauli yra dulke ir bet kuria akimirka gali but nupustas. Esme kad nereikia nieko sureiksmiont ar tai butu mokslas ar kaip paskutines zinutes autoriaus noras but kazkuo. Esi kas esi ir to uztenka

44

Re: Lagerfeldo efektas

Frenkas parašė:

best in the world turbut jautiesi nepilnavertis kad savo verte kelt bandai zemindamas kitus. Temos autorius yra kas yra ir niekas nieko nepakeis nes kiekvienas zmogus siame pasauli yra dulke ir bet kuria akimirka gali but nupustas. Esme kad nereikia nieko sureiksmiont ar tai butu mokslas ar kaip paskutines zinutes autoriaus noras but kazkuo. Esi kas esi ir to uztenka

Graziai nusisnekejai ir labai ne i tema bet kaip žmogus kuris mokslo nesuprata tai tarkim galvok ka sau nori.

45

Re: Lagerfeldo efektas

best in the world viskas gerai tu saugus ir as nesikesinu i tavo kazkokias zinias ar kazka, tu zinai ka zinai as zinau ka zinau ir abu gyvenam laimingai tiesa? smile

46

Re: Lagerfeldo efektas

Frenkas parašė:

best in the world viskas gerai tu saugus ir as nesikesinu i tavo kazkokias zinias ar kazka, tu zinai ka zinai as zinau ka zinau ir abu gyvenam laimingai tiesa? smile

Jei nesugebi pabaigt tai ir nepradek kita kart.

47

Re: Lagerfeldo efektas

turbut tik pats save supratai, gero vakaro smile

48

Re: Lagerfeldo efektas

Frenkas parašė:

turbut tik pats save supratai, gero vakaro smile

Tu kaip tos cihuahos raunas, loja, trepteleji su koja, ir bega kaip bekiausis bet bėgdamas vistiek loja paskutini "au" reikia pasakyti. Kiskis drasuolis. Eik eik. Nerasinek man cia daugiau.

49

Re: Lagerfeldo efektas

taip as toks ir tuo didziuojuosi smile

50

Re: Lagerfeldo efektas

as tik noriu kad tu irgi save priimtum

51

Re: Lagerfeldo efektas

Daug parašei, bet viskas kvaila. Tavo biologė nieko nesupranta apie spermą, nes aš kalbu ne apie žiūrėjimą pro mikroskopą, o apie žmogaus kokybės priklausomybę nuo faktorių, apie kuriuos tavo panelė nėra girdėjusi, ir nebus. SpaceX genijus Elonas Muskas daug kartų kartojo, kad nereikia universiteto, nereikia ten mokytis. Žinios yra prieinamos, tik reikia protingų smegenų, kad iš jų sudėliotum teisingą atsakymą, todėl tavo teorija yra pats suprask ką reiškianti. Apie mano buvimą čia, tai aš galiu dėl bet kokios priežasties čia būti, kaip ir tu, taip kad baik svaigti.
Pasigalinėkim. Parodyk mokslinį straipsnį ar kitą šaltinį, kuriame nurodyta rūkymo priežastis, turint galvoje, kad didžiausios korporacijos uždirba apie 60 milijardų pelno per metus, nes rūko virš milijardo žmonių. Dabar aš tau parašysiu, kad radau rūkymo priežastį. Tikrą, teisingą, kuriai rasti reikia tinkamai sudėti žinias, kurios laisvai prieinamos. Suprask, kad man nerūpi, ką tu galvoji apie mane, ar dėl ko taip rašai. Man tik įdomu stebėti tavo elgesį. O tai, ką aš žinau, ko tu nesupranti, aš žinau. Tavo elgesys tam man neturi jokios reikšmės.

52

Re: Lagerfeldo efektas

Jei tau nepatinka, tu ir nešdinkis iš čia. big_smile

53

Re: Lagerfeldo efektas

Andropovas parašė:

Daug parašei, bet viskas kvaila. Tavo biologė nieko nesupranta apie spermą, nes aš kalbu ne apie žiūrėjimą pro mikroskopą, o apie žmogaus kokybės priklausomybę nuo faktorių, apie kuriuos tavo panelė nėra girdėjusi, ir nebus. SpaceX genijus Elonas Muskas daug kartų kartojo, kad nereikia universiteto, nereikia ten mokytis. Žinios yra prieinamos, tik reikia protingų smegenų, kad iš jų sudėliotum teisingą atsakymą, todėl tavo teorija yra pats suprask ką reiškianti. Apie mano buvimą čia, tai aš galiu dėl bet kokios priežasties čia būti, kaip ir tu, taip kad baik svaigti.
Pasigalinėkim. Parodyk mokslinį straipsnį ar kitą šaltinį, kuriame nurodyta rūkymo priežastis, turint galvoje, kad didžiausios korporacijos uždirba apie 60 milijardų pelno per metus, nes rūko virš milijardo žmonių. Dabar aš tau parašysiu, kad radau rūkymo priežastį. Tikrą, teisingą, kuriai rasti reikia tinkamai sudėti žinias, kurios laisvai prieinamos. Suprask, kad man nerūpi, ką tu galvoji apie mane, ar dėl ko taip rašai. Man tik įdomu stebėti tavo elgesį. O tai, ką aš žinau, ko tu nesupranti, aš žinau. Tavo elgesys tam man neturi jokios reikšmės.

Nusisneki ir vel nes dafiga zmoniu neturi prieigos prie labai daug mokslo nes labai daug mokslo slepiasi uz sudetingos technikos be kurios tu žinių negausi. Tad tenka skaityti ka raso kiti o tai ka rado kiti kad suprasti reikia mokytis. Tavo isivaizdavimas su sperma yra bullshit net penktokui, intelekto kooficientas priklauso ne nuo spermatozoido o nuo abieju tėvų lytiniu lasteliu. Nezinau ant kiek reik durnam but kad tokio dalyko kuri budami vaikai jau zinojom nesuprast. Tu paveldi iq is tevo ir motinos ne vien is tėvo. Ir tu gali but protingesnis uz tėvus abu nes dar yra ir seneliai ir proseneliai. Zinoma itaka didžiausia is tevu. ABIEJU. Bet ziurek valdeli kiek tau truko? Kokius gerus 4 metus nuo paskutinio karto kai kalbejom kad ne zuvu tauku rugsciu genai intelekta itakoja o genetika kuri uzkoduota lytiniu lasteliu branduoliuose ir nors vis tiek sufeilinai bet jau arciau jau silciau, jau spermatozoidas dar keturi metai ir ziurek is samanizmo i moskla prieisi.. budamas kiek? Virs 30 metu.. mokesi tai ka moka penktokai... Nu.... Geriau veliau nei niekada...

54

Re: Lagerfeldo efektas

O jei ji nera ko girdejusi tai ne del to kad tu kazka zinai nes ji zino dafiga su trupuciu daugiau nei tu brt todel kad ji nera tiek apsivartojus kad tokius sarlatanizmus priburt nezinomus siam pasauliui.

55 (redagavo Andropovas 2021-01-13 21:31)

Re: Lagerfeldo efektas

Tu meluoji, nes aš nerašiau, kad iq priklauso tik nuo tėvo genų. Aš tiesiog rašiau apie tėvo dalį, taip kad nemeluok. Iq nėra paveldimas iš tėvų ir senelių, nes genijų pastarieji turbūt beveik visais atvejais nėra genijai, todėl vėl netiesa, tai yra vėl nusišnekėjai. Tavo buvusi nesupranta, nuo ko priklauso iq, o ypač kokybė, pagal kurią žmonės hierarchiškai patenka į viršutines pozicijas. Pavyzdžiui, Bezos tėvai nebuvo nei iš tolo tokie, kaip jis, todėl tu nežinai kaip paaiškinti tokį milžinišką skirtumą. Nežinai ir kaip paaiškinti, kodėl Putinas geriausias gal net visų laikų Rusijos valdovas. Nežinai kaip paaiškinti, kodėl Hitleris Vokietijoje buvo kaip dievas. Nežinai, kaip paaiškinti, kodėl Franklinas Ruzveltas buvo ilgiausiai prezidentu jav istorijoje. Nežinai, kaip paaiškinti, kodėl Ali Khamenei yra viso Irano vadovas. Ir nežinai, kokia rūkymo priežastis. O aš žinau.

56 (redagavo Best in The World 2021-01-13 21:43)

Re: Lagerfeldo efektas

Neseniai atradau, kad intelekto koeficientas priklauso ne nuo valgomų baltymų ir riebalų, kurie sudaro smegenis, o nuo to, kiek laiko buvo gaminta spermatozoidų dnr. Gali tuo patikėti?

matos kad visiskai nenusimanai kaip veikia genetika. Net penktoko lygiu...

ploksciazemietis eik paskelbk savo atradima bioinzinieriams, gal gausi nobelio premija ko cia sedi xD

klounas...

57

Re: Lagerfeldo efektas

jeigu zinai kodel tie zmones turejo tokius likimus tai garantuotai kalbejai su dievu ir jis tau pasake kodel?
nes jeigu nekalbejai tada negali zinot kodel taip yra big_smile tu gali zinot nebent kad tau nudege oda nes vanduo karstas tai yra priezasti, bet tu niekada nezinosi kodel jisai karstas, tu zinosi tik kodel jis tampa karstas

58

Re: Lagerfeldo efektas

Frenkas parašė:

jeigu zinai kodel tie zmones turejo tokius likimus tai garantuotai kalbejai su dievu ir jis tau pasake kodel?
nes jeigu nekalbejai tada negali zinot kodel taip yra big_smile tu gali zinot nebent kad tau nudege oda nes vanduo karstas tai yra priezasti, bet tu niekada nezinosi kodel jisai karstas, tu zinosi tik kodel jis tampa karstas

ka tu cia nusisneki xD

Hitlerio istorija yra tokia complicated ir istyrineta skersai isilgai simtu jei ne tukstanciu psichologu bei istoriku ir ten tiek yra isoriniu laiko ir politikos veiksniu kurie leme toki issdestyma koks buvo ir genetika neturi nei trupucio bendra su tuo.

59

Re: Lagerfeldo efektas

Kaip matai, aš nerašiau, kad priklauso vien nuo spermatozoido dnr, o apie motinos dnr nerašiau, nes galvojau, nuo ko priklauso jos dnr kokybė. Ar nuo esamos kokybės, ar turi reikšmę ir motinos amžius, tai yra, ar jos dnr kokybė gerėja su jos amžiumi. Todėl parašei ne tiesą. Kokybė yra sąlyga, kuri būtina, kad žmogus būtų praleistas hierarchiškai į viršų. Ne tik sveikumas, bet dnr sandara. Pagal faktus, kas Putinas gimė iš 41 metų tėvų, Khamenei iš 4o kažkelių tėvo, Hitleris, po kurio pasaulis pasiekė geriausią kokybę, iš 52 metų tėvo, o ilgiausiai jav vadovavęs Ruzveltas - iš 54 metų tėvo. Dauguma nobelio premijos laureatų ir išradėjų, kiek peržiūrėjau, gimė iš 30-40 mečių tėčių., įskaitant Bilą Gatesą. Tai rodo, kad dnr kokybė priklauso arba šiuo atveju nuo tėvo amžiaus, arba nuo to, kiek laiko jis nenuleido, jei per tą laiką spermatozoidų dnr yra keičiama, pavadinau gaminama.

60

Re: Lagerfeldo efektas

man kuo toliau tuo labiau pradeda atrodyt kad jus nieko bendra neturit su genetika :DDD