21

Re: Seksas be baigimo

antra vertus, juk gali stengtis kiek tik imanoma, bet jei vaiko motina tures koki genetini minusa...niekas negali garantuoti, kad vaikas bus top. pasikliauk likimu ir nekankink saves panasiais klausimais. megaukis gyvenimu, nes jis tikrai per trumpas tokiam svaistymui.

22

Re: Seksas be baigimo

Andropovas parašė:

Ar ne to reikia žmonių populiacijos kiekio suvaldymui?

taip ir bus. savaime sumazes. naturaliu budu ir niekas nieko negales apkaltinti apart saves. zmonija pati kada nors susinaikins.

23 (redagavo Andropovas 2021-01-18 01:50)

Re: Seksas be baigimo

Tūkstančius metų alkoholį geriančių žmonių visuomenėje be dnr defektų galbūt nėra. Bet aš į vaikų turėjimą žiūriu kaip į kiaulių ar karvių veisimą. Juk veisėjams nepasakysi, kad jie tiesiog mėgautųsi gyvenimu, o tie gyvuliai patys išsiveis į kokius jiems, mums reikia. Jie stengiasi įgyti ir pritaikyti žinias, kad gautų reikiamą rezultatą. Aš tą patį manau apie žmones.

24

Re: Seksas be baigimo

mano gera pazistama istekejo, bet nesugyveno ir issiskyre. susirado kita, pastojo ir pagimde luosiuka. gimde antra ir vel tas pats. ir antras invalidas. pasirodo, abu sveikai gyvena ir sveikai maitinasi, negeria, neruko... taciau sutapimas abieju dnr buvo labai retas ( 1is 100.000) kai jo ir jos dnr klaidos taip sutapo, kad jie abu niekada netures normaliu vaiku.

25

Re: Seksas be baigimo

Andropovas parašė:

Tūkstančius metų alkoholį geriančių žmonių visuomenėje be dnr defektų galbūt nėra. Bet aš į vaikų turėjimą žiūriu kaip į kiaulių ar karvių veisimą. Juk veisėjams nepasakysi, kad jie tiesiog mėgautųsi gyvenimu, o tie gyvuliai patys išsiveis į kokius jiems, mums reikia. Jie stengiasi įgyti ir pritaikyti žinias, kad gautų reikiamą rezultatą. Aš tą patį manau apie žmones.

jei taip, tuomet tau reikia, kad tavo palikuonis kurtu genetikai ,manipuliojant tavo ir vaiko motinos dnr. gausi tada koki noresi. be ligu, akiu spalva galesi pasirinkti, ugi...ir.t.t

26 (redagavo Andropovas 2021-01-18 02:17)

Re: Seksas be baigimo

O jų tėvai, seneliai, proseneliai negėrė? O gal rūkė ar karų metu kontaktavo su dnr ardančiom medžiagom? Paveldėjo tai iš jų, jei ne patys įgijo per gyvenimą. Taip, mačiau kitą baisų atvejį, kai turint tą patį dnr defektą, visi vaikai gimė su nenustojančia augti kūno oda. Siaubingas atvejis. https://youtu.be/5k6V9eNStJI 1:1000000.

27

Re: Seksas be baigimo

Užteks tiek, kiek galima padaryti be genų inžinerijos. smile

28 (redagavo Andropovas 2021-01-18 02:19)

Re: Seksas be baigimo

Manau, kad po pirmo labai nesveiko vaiko gimimo, tie žmonės turėtų būti labai rimtai informuojami, kad daugiau vaikų tarpusavyje nenorėtų turėti. Negalima leisti į gyvenimą žmonių taip kentėti.

29 (redagavo Laimute 2021-01-18 02:21)

Re: Seksas be baigimo

Andropovas parašė:

Manau, kad po pirmo labai nesveiko vaiko gimimo, tie žmonės turėtų būti labai rimtai informuojami, kad daugiau vaikų tarpusavyje nenorėtų turėti. Negalima leisti į gyvenimą vaikų taip kentėti.

jie nesikreipe i genetikus, kad juos istirtu. tik po antro vaiko kreipesi.

30

Re: Seksas be baigimo

Andropovas parašė:

O jų tėvai, seneliai, proseneliai negėrė? O gal rūkė ar karų metu kontaktavo su dnr ardančiom medžiagom? Paveldėjo tai iš jų, jei ne patys įgijo per gyvenimą. Taip, mačiau kitą baisų atvejį, kai turint tą patį dnr defektą, visi vaikai gimė su nenustojančia augti kūno oda. Siaubingas atvejis. https://youtu.be/5k6V9eNStJI 1:1000000.

kraupu

31 (redagavo Andropovas 2021-01-18 02:54)

Re: Seksas be baigimo

Tada reikia išsitirti prieš, ar nėra tokių pačių dnr defektų, iš to, ką gali nustatyti.

32 (redagavo Valdas 2021-01-22 00:35)

Re: Seksas be baigimo

'For humans, the entire process of spermatogenesis is variously estimated as taking 74 days (according to tritium-labelled biopsies) and approximately 120 days (according to DNA clock measurements). Including the transport on ductal system, it takes 3 months'.