81

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

dovi parašė:
Laimutė parašė:
dovi parašė:

Nesiskiepijau ir nesiskiepysiu.Baigta šneka,nepasitikiu vakcinom.

Nu, matai... kaip įdomu:::003. Tai gal ir mokslu nepasitiki? Pas ką eini susirgus, ne pas gydytojus?

Gydytojai irgi buvo nugydę,aišku ne visi yra visokių.Nieko prieš skiepus neturiu,bet šita nauja vakcina nepasitikiu.Kas iš to jei skiepytis eisi? Vistiek susirgti gali.Pažįstu daug skiepytų,kurie serga.

suprantama, gydytojai irgi tik zmones. sunku pasitiket, bet kai dabar tiek visokios informacijos apie visas ligas rasti galima, galima daugmaz pasiorentuoti i savo ligas, palyginti, psitarti, forumuose pasiskaitineti kitu nuomones ir panasiai.
tiesa, susirgti galima ir skiepytam, bet tuomet simptomai yra zymiai lengvesni ir greiciau pasveikstama. as surizikavau ir kolkas nesigailiu. mano vyras netgi 3 doze jau gavo. nei sipmtomu po skiepo... tik galva kelias valandas paskaudejo ir ranka kita diena.. ir viskas. sveikas kaip ridisiukas.
linkiu nesusirgti, Dovi smile

82

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

dovi parašė:
Laimutė parašė:
dovi parašė:

Nesiskiepijau ir nesiskiepysiu.Baigta šneka,nepasitikiu vakcinom.

Nu, matai... kaip įdomu:::003. Tai gal ir mokslu nepasitiki? Pas ką eini susirgus, ne pas gydytojus?

Gydytojai irgi buvo nugydę,aišku ne visi yra visokių.Nieko prieš skiepus neturiu,bet šita nauja vakcina nepasitikiu.Kas iš to jei skiepytis eisi? Vistiek susirgti gali.Pažįstu daug skiepytų,kurie serga.

o tu apie tikimybes esi girdejusi ? smile

83

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Laimutė parašė:
dovi parašė:
Laimutė parašė:

Nu, matai... kaip įdomu:::003. Tai gal ir mokslu nepasitiki? Pas ką eini susirgus, ne pas gydytojus?

Gydytojai irgi buvo nugydę,aišku ne visi yra visokių.Nieko prieš skiepus neturiu,bet šita nauja vakcina nepasitikiu.Kas iš to jei skiepytis eisi? Vistiek susirgti gali.Pažįstu daug skiepytų,kurie serga.

suprantama, gydytojai irgi tik zmones. sunku pasitiket, bet kai dabar tiek visokios informacijos apie visas ligas rasti galima, galima daugmaz pasiorentuoti i savo ligas, palyginti, psitarti, forumuose pasiskaitineti kitu nuomones ir panasiai.
tiesa, susirgti galima ir skiepytam, bet tuomet simptomai yra zymiai lengvesni ir greiciau pasveikstama. as surizikavau ir kolkas nesigailiu. mano vyras netgi 3 doze jau gavo. nei sipmtomu po skiepo... tik galva kelias valandas paskaudejo ir ranka kita diena.. ir viskas. sveikas kaip ridisiukas.
linkiu nesusirgti, Dovi smile

Dėkui Laimute smile Taip,informacijos daug apie įvairias ligas internete,dažnas neretai prisikuria sau ligų kokių nėra big_smile Sirgau aš kovidu,persirgau lengva forma prieš beveik metus,buvau tik skonį ir kvapą praradus.Tai ką aš žinau,savo daktare nusivyliau,nes vaikščiojau sirgdama,o ji teigė,kad viskas gerai,nes neturiu temperatūros.Suprantu gydytojai klysta,bet mane ne kartą nuvylė
.Na dėkui per tuos metus nebuvo rimtų susirgimų pas mane,stengsiuos nesirgti it pasikliauti savo natūraliu imunitetu  big_smile

84

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Darius parašė:
dovi parašė:
Laimutė parašė:

Nu, matai... kaip įdomu:::003. Tai gal ir mokslu nepasitiki? Pas ką eini susirgus, ne pas gydytojus?

Gydytojai irgi buvo nugydę,aišku ne visi yra visokių.Nieko prieš skiepus neturiu,bet šita nauja vakcina nepasitikiu.Kas iš to jei skiepytis eisi? Vistiek susirgti gali.Pažįstu daug skiepytų,kurie serga.

o tu apie tikimybes esi girdejusi ? smile

Tai? big_smile

85

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Visame pasaulyje, nuo kovido iki siol mire 5.21 mln zmoniu.
Del rukymo 2019 metais mire 8 mln.
Ir viso sito fone, valdzia dar drista pasakoti, kaip ji rupinasi musu sveikata.

86

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Ricardas parašė:

Visame pasaulyje, nuo kovido iki siol mire 5.21 mln zmoniu.
Del rukymo 2019 metais mire 8 mln.
Ir viso sito fone, valdzia dar drista pasakoti, kaip ji rupinasi musu sveikata.

Mes patys turim rūpintis savo sveikata. Valdžia turi sudaryti tam sąlygas.

87

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

dovi parašė:
Darius parašė:
dovi parašė:

Gydytojai irgi buvo nugydę,aišku ne visi yra visokių.Nieko prieš skiepus neturiu,bet šita nauja vakcina nepasitikiu.Kas iš to jei skiepytis eisi? Vistiek susirgti gali.Pažįstu daug skiepytų,kurie serga.

o tu apie tikimybes esi girdejusi ? smile

Tai? big_smile

kas tai? smile

88 (redagavo Darius 2021-12-03 19:31)

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Ricardas parašė:

Visame pasaulyje, nuo kovido iki siol mire 5.21 mln zmoniu.
Del rukymo 2019 metais mire 8 mln.
Ir viso sito fone, valdzia dar drista pasakoti, kaip ji rupinasi musu sveikata.

gal cia yra skirtumas kad rukantys mirsta ir numirsta.
O covid ligoniai kruvas pinigu pareikalauja is valstybes, juk rase kad berods reanimacija kainuoja 50k. Kosminiai pinigiai.

Sakysit draudimas. Bet ta draudima moka ir besiskiepijantys - vienoda draudimo kaina o rizika skritinga, tai nesazininga tu pasiskiepijsiu atzvilgiu.

Va jei butu kaip masinoms, pvz tu vaziuoji su 3l varikliu, tai moki didesni draudima nei tas kuris su silpna masina, tada gal ir saziningiau butu.

O beje pasiziurekit - net ir vokieciai va nepasiskiepijusiu i barus db neileis ir pan.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/200 … rduotuvese

Zodziu atrodo kad cia Lietuva kazkuo kitokia. Lietuviai daugiau pinigu turim gydymam ar kaip? Ar maziau mus veikia virusas nei vokiecius?

89 (redagavo Darius 2021-12-03 19:35)

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Ieva parašė:
Ricardas parašė:

Visame pasaulyje, nuo kovido iki siol mire 5.21 mln zmoniu.
Del rukymo 2019 metais mire 8 mln.
Ir viso sito fone, valdzia dar drista pasakoti, kaip ji rupinasi musu sveikata.

Mes patys turim rūpintis savo sveikata. Valdžia turi sudaryti tam sąlygas.

Daug zmoniu yra per buki, per mazai issilavine kad sugebetu pasirupint savo sveikata geriausiu budu.

https://www.youtube.com/watch?v=QFgcqB8 … el=Kazwire

90

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

nors esu antiwakseris bet deja teko pasiskiepyti. del tokiu priezaasciu: 1) as daug losiu ir pinigus gryninu per offline lazybu punktus tai be galimybiu paso mane neileis ir negausiu pelno  2) as daznai islekiu i uzsieni ir be galimybiu paso negalesiu nulekti pas Laimute  3) pas mane daznai atkeliauja siuntos is ebay o pas mus pastas veikia prekybcentryje. be galimybiu paso negalesiu atsiimti savo siuntinuku.
na cia ir visos priezastys del kuriu pasiskiepijau.  savo ir kitu sveikata siaip nerupi

91

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Konstantinas parašė:

nors esu antiwakseris bet deja teko pasiskiepyti. del tokiu priezaasciu: 1) as daug losiu ir pinigus gryninu per offline lazybu punktus tai be galimybiu paso mane neileis ir negausiu pelno  2) as daznai islekiu i uzsieni ir be galimybiu paso negalesiu nulekti pas Laimute  3) pas mane daznai atkeliauja siuntos is ebay o pas mus pastas veikia prekybcentryje. be galimybiu paso negalesiu atsiimti savo siuntinuku.
na cia ir visos priezastys del kuriu pasiskiepijau.  savo ir kitu sveikata siaip nerupi

suprantu kad kitu sveikata nerupi, bet kad savo nerupi tai keista big_smile

92 (redagavo Darius 2021-12-03 19:46)

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Konstantinas parašė:

nors esu antiwakseris bet deja teko pasiskiepyti. del tokiu priezaasciu: 1) as daug losiu ir pinigus gryninu per offline lazybu punktus tai be galimybiu paso mane neileis ir negausiu pelno  2) as daznai islekiu i uzsieni ir be galimybiu paso negalesiu nulekti pas Laimute  3) pas mane daznai atkeliauja siuntos is ebay o pas mus pastas veikia prekybcentryje. be galimybiu paso negalesiu atsiimti savo siuntinuku.
na cia ir visos priezastys del kuriu pasiskiepijau.  savo ir kitu sveikata siaip nerupi

o tave banina lazybu organizatoriai sumazindami statymus?

https://www.youtube.com/watch?v=YMM2usm … noz%C4%97s

93

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

nors esu antiwakseris bet deja teko pasiskiepyti. del tokiu priezaasciu: 1) as daug losiu ir pinigus gryninu per offline lazybu punktus tai be galimybiu paso mane neileis ir negausiu pelno  2) as daznai islekiu i uzsieni ir be galimybiu paso negalesiu nulekti pas Laimute  3) pas mane daznai atkeliauja siuntos is ebay o pas mus pastas veikia prekybcentryje. be galimybiu paso negalesiu atsiimti savo siuntinuku.
na cia ir visos priezastys del kuriu pasiskiepijau.  savo ir kitu sveikata siaip nerupi

o tave banina lazybu organizatoriai sumazindami statymus?

https://www.youtube.com/watch?v=YMM2usm … noz%C4%97s

cia offtop) nea manes nebanina nes as dar nepasiekiau tokiu labai dideliu sumu o jeigu ir pasieksiu tai isskaidysiu srautus per keleta imoniu. bet va teko pasiskiepyti

94

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Badytis ir leistis neiškios sudėties brudą kurio sudėtis slepiama yra savižudybė.

95

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Darius parašė:

Badytis ir leistis neiškios sudėties brudą kurio sudėtis slepiama yra savižudybė.

o kaip tada patekt i prekybcentri? arba kaip i uzsieni islekti?

96

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Nesiskiepijau nuo koronės, nesitestavau, nepersirgau. Dalyvavau keliuose antivakserių mitinguose. Dabar dirbu darbe kur nereikia GP, bet toks ir gerumas, buvau sužalotas pirmą darbo dieną, nors kitur dvidešimt metų sužalojimų kažkaip pavyko išvengti, net žodžio atsiprašau neišgirdau ir net matyt bandė išvengti sumokėti man už tą dieną, tik kai pradėjau klausti kame reikalas, sakė tuoj perves, nors visiems kitiems jau prieš savaitę pervedė. Bet gali būti kad būsiu priverstas sekančiais metais vakcinuotis dėl geresnio darbo, tada bent jau Džonsono vakcina imsiu, kaip retesnį peties badymo ir eksperimentinių nuodų kiekį.

97

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Aš nebevykstu į užsienį, nesilankau ten kur manęs nebeįleidžia. Beje net kai galimai neužilgo ir turėsiu GP,  beje man priimtiniau būtų korona natūraliai persirgti ir imunitetą įgauti, tai vis vien tarkim tik dėl darbo ar prekybcentrio tualetan prispaudus reikalui teužsuksiu, kad tik nuostolis segregatoriams - diskriminatoriams iš manęs būtų, o kas kitus liečia tai be abejo kiekvieno reikalas yra, aš nebandau niekam savo galimai ir pražūtingų pažiūrų primesti, rizika mano asmenine nuomone visur šiokia tokia yra, vieša paslaptis jog kartais žmonės netgi vakcinacijos centruose iškart po skiepo numiršta, bet ale tikrai ne nuo Korona skiepo kaip žiniasklaidai iškart pateikiama. Kiekvienas pats turi prisiimti kažkokią atsakomybę...

98

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

vieša paslaptis jog kartais žmonės netgi vakcinacijos centruose iškart po skiepo numiršta

is kur tu ta zinai?

O siaip kolega snd pasakojo, kad buvo zmones kurie specialiai ejo pas serganti kad uzsikrestu korona ir nereiktu skiepytis big_smile gal ir tau toks variantas paeitu big_smile

99

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

Darius parašė:

vieša paslaptis jog kartais žmonės netgi vakcinacijos centruose iškart po skiepo numiršta

is kur tu ta zinai?

O siaip kolega snd pasakojo, kad buvo zmones kurie specialiai ejo pas serganti kad uzsikrestu korona ir nereiktu skiepytis big_smile gal ir tau toks variantas paeitu big_smile

Tai dabarj au nebeuzteks kaip supratua, teks skiepytis jei nori paso big_smile big_smile sitoje valstybeje tik galimybes ir belike.

100 (redagavo Tomas 2022-01-17 17:49)

Re: Covid-19 vakcinos. Ar skiepijotės/skiepysitės?

as skiepiuos kad galeciau nueiti i darba .as nesirgau pres tai ir po  .Zinau  kad labai daug zmoniu mire nuo kovido. labai daug zmoniu susirdo ir po dvieju vakcinaciju ir po triju vskcinu. zinau kad zmones vistiek mirsta ir po trecios vakcinacijus , bet nedaug  ... jei is praziu visi silpni numire .