21

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Tas Frenkas geriai išmokytas meluot būk atsargus gatvėj

22

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Rusijai visais amžiais buvo sankcijos uzbetka

nezinau kad uz bet ka. Gali pavyzdziu pateikt ? smile

čia reikia stebėtis kaip jie palaiko dar toki gyvenimo lygi kuris nuo Lietuvos atsilieka netiek daug.

is naudingu iskasenu issilaiko. Rusija, Kinija uzsigrobusios naudingus plotus ir mes likes pasaulis jiems turim klauptis kad gautume tu iskasenu.

Nuimkite rusijai sankcijas ir gyvenimo lygis padidės trim kartais, o tai jau yra faktas.

Man kazkaip atrodo kad tos sankcijos neveikia. Nu bet as nezinau, jei tiek veikia jos, kad 3 kartus sumazina gyvenimo kokybe, butu gerai, bet as manau cia nebent vakarai tuo girtusi, kad taip jai pablogino gyvenima, bet tu ne uz vakarus kaip suprantu smile
Nu bet sunku patiket kad 3x vistiek. Beje ten oligarhai ir Putinas uzvaldes daug tu iskasenu, tai idomu kiek ten tam eiliniam pageretu.

O jeigu manai kad Gabrieliui labai rūpi taivanas esi dar didesnis Mikis

Na as nezinau. Koks tada tikslas Gabrieliui cia kazkaip kenkti Lietuvai? Nu negi kenkti vien tam kad kenkti. As galvoju cia jis investuoja, dabar pasiaukosim, kazkiek pinigu neteksim ir galvoja kad gal pakeisim pasauli.

Dabar mociute kuriai likdavo 100 euru mėnesiui ir tu nebeturi

.
o prie ko cia mociute?

taip pat jeigu Gabrieliui labai rūpi demokratija, kodel jis vaziavo į Singapūrą tartis dėl nauju rinkų, juk ten diktatūra, žmonės musami rykstemis tiesiog gatvėse

oj as taip placiai nezinau apie visokius singapurus smile tai gal jei susipyko su baltarusija, tai bent atsatyt nuostolius nori su kita nors ir diktatura ? smile

kur rusija puola?

nu juk pilna prirasyta smile

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/istorija/kiek-karu-per-savo-istorija-pradejo-rusija-582-919738

va sarasiukas smile

Taip pat noriu priminti Vienintele salis panaudojusi atomine bomba ir tai padariusi du kartus yra Amerika. Sis ginklas buvo panaudotas ant niekuo nekaltu zmoniu civiliu. Buvo sunaikinti du miestai su didele dalim gyventoju. Taip pat Nacistine vokietija iszude didele dali pasaulio zydu ir vykde genocida pasauliniu mastu. Bet nieko cia viskas gerai. Visos didziausios blogybes vyko ir vyksta vakaru europoj, bet kalti vistiek rytai, cia rusai kalti :DDD

ner gerai kad vokieciai kariavo. Del japonijos as nzn , gal tie patys japonai prisiprase su kamikadzemis. Aisku irgi gal ne kiekvienas japonas kaltas, tai jo, tikrai ir nekaltu numire. As nezinau kaip ten kas su japonais buvo, gal tokia gresme dare jie kad nebuvo kitos iseities. Bet cia labai plati disusija butu ir per sudetinga ir daug laiko surytu, mazai naudos. Man labiausiai aktualu kas liecia lietuva.

23

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Blogai sekasi spėliot tau frenkai kitu gyvenima tai pasako kuo paremti tawo faktai

24

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Biškuti susivėlei nėkis praeis kaškėk laiko gal užmiršim poto kitokį eilėraštį galėsi kurti

25

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Su tokiu kaip tu diskutot aplamai nėra apė ką pagal tave tikriausiai net žemė yra plokščia

26

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Tai ko tu kreipėsi i mane apsisuk ir eik atgal

27 (redagavo Darius 2022-02-17 22:52)

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Dariau vėl tu su tuo savo kad aš ne už vakarus. Aš nesu nei už rusus nei už vakarus.

a, nu as iprates kad kas priestarauja Lietuvos pozicijai, tai tas uz rusus yra smile nu tada nebeaiski tavo pozicija, bet skaitau toliau tavo posta.

Užtai rusams sankcijos visada kad nesoka pagal vakaru dudele. Tau kliūva kad rusai su kinais turi iškasenų realių daiktų turinciu vertė, ovkad amerika spausdina niekuo nepadengtus dolerius kuriuos perka visas pasaulis tau nekliūva.

man atrodo patys tie rusai sako kad jiem vienodai tos sankcijos vakaru, dabar tingiu ieskot saltinio. Nes ir man atrodo kad jiem nelabai jos veikia jei jie gali tokia kariuomene islaikyt ir gazdint kaimynus.

Kad spausdina tuos pinigus tai kliuva. Bet jie sako kad taip skatina ekonomika. TIpo butu krize finansine jei nespausdintu. Nu as nezinau. Galetu kazkas paeksperimentuot ir pabandyt kas butu. Kaip Erdoganas va su lira experimentuoja mazindamas palukanas kai yra infliacija, nors iprasta yra kelti palukanas kad sumazinti infliacija. Bet va idomu pamatyt realu rezultata o ne tik teorija.

Nu nezinau del to spausdinimo ar cia blogai ar neblogai. Blogai tas kad turi sukt galva kaip issaugot sukurta verte. Tas tai ziauriai blogai, dirbai ir dar turi kazka galvot ka daryt su tuo uzdarbiu. Arba isleist vejais, gyvent sia diena o pensijoje skursti. Bet kita vertus ar uzdirbtum tu pinigu jei is tikro juos nustotu spausdint. Gal taip, gal ekonomika pati susibalnasuotu. Bet ekonomistai sako kad ne.

Ameriką žlunga suprask, per tris paskutinius metus Ameriką išspausdino daugiau dolerių nei per praėjusius 100 metu kartu sudėjus.

nu neatrodo man kad ji zlunga. Is ko tu sprendi?

O Ameriką tiesiog kirsina abi pusės kad pirktusi ginklus, nes karas lygu pinigai, o pinigus spausdina Amerika.

o kodel rusas nedemaskuoja amerikos kad ji cia tik kirsina. Tiesiog patrauktu savo tankus nuo sienu, kad musu negasdintu, nei ukrainos. Neokupuotu Krymo, Gruzijos. Tada mes ir nesikirsintume ir Amerika negautu to ko nori - kaip sakai ginklu pardavimu. Bet Rusijai paciai tai yra naudinga jei ji tai daro taip iseina. Ir ji turbut neperka ginklu is amerikos.

Tai jeigu susipyko su viena diktatūrą ir dengdami nuostolius draugaut bando su kita diktatūra kam tada bartis su pirmąja diktatūra kuri žemesnė nei antroji

nezinau. As neisigilines su tuo singapuru. Galetu kas nors jo paties paklaust ir parodyt mums video.

Tu rimtai? Tu kalbi kad tau rūpi Lietuva, bet klausi prie ko čia močiutė? Kietas tu big_smile juk tauta žmonės sudaro ar aš klystu.

nu sudaro. Vistiek nesupratau. Nu praranda ji, praranda daug kas, ne tik ji. Kodel cia butent mociute isskyrei?

Tai jeigu Amerikai kažkas prisipraso tada galima sprogdinti, bet jeigu Rusijai kažkas prisipraso tai jie jau negali ar kaip tavo logika big_smile

Teisiskai nezinau kada kas gali sprogdint smile O jei ne teisiskai, o mano nuomone tai nu gal ir gali Rusija sprogdint, bet turetu su tuo sutikti NATO smile Nes jie kai patys isvedziot pradeda, as ju logika nepasitikiu smile 

Ką tu čia bandai kalbėt aš tada nesuprantu, viskas ką sakai tai DELFI lygio propaganda kuri kiekviena diena sako kad rusai puola big_smile

gerai, as kalbu ka delfi sako, bet diskutuoju, kad parodytumet kur as ir delfi neteisus smile

Bet tu sakai nesi uz rusija, nu bet gini ja man taip atrodo smile

28

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Smurtui pateisinimo nėra. Iš kur jis bekiltų.

29

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Ieva parašė:

Smurtui pateisinimo nėra. Iš kur jis bekiltų.

yra. Jei pries tave smurtauja, tai puikiausias pasiteisinimas duoti 30 kartu daugiau atgal.

30

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Lyg rašiau kaška apė kteipimasi į kasška ,o tu norgus paistalioji. Kas tau papasakojo apė mane ir Norvegija? Čia tikriausiai tas variantas  cirkas išvažiawo o klaunas pasiliko

31 (redagavo Darius 2022-02-18 08:41)

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

ka sako rusai tu netiki o ka sako amerika tiki tiesiog pasaka big_smile

nu viskuo netikiu ir ta amerika ka sako smile

jeigu jie nespausdintu pinigu ju pragyvenimo lygis butu mazdaug afrikos lygio

tai gerai smile

a tu durns ekrperimentuot su pinigu spausdinimu del tokio eksperimento benamiais taptu koks 100 milijonu zmoniu visame pasaulyje

kodel visame? gal tik toj saly kur padarytu eksperimenta blogiausiu atveju.

As pradzioj galvojau kad tu ismintingesnis bet jeigu tu nezinai kad amerika giliausioje krizeje kokioje yra bebuvus tai as nezinau ka su tavim daugiau sneketi. Paskaityk internete suprasi. Amerikoj 50 milijonu zmoniu gyvena is maisto korteliu cia tik vienas is skaiciu, bedarbyste milziniska. Jeigu tu skaitai tik delfi tu aisku kad to nematysi.
Rusai demaskave simta kartu amerika bet deja ziniasklaidos priemones priklauso vakarams, tai vakarai gi nerodys patys savo ydu big_smile tu ka juokauji. Yra tam tikri kanalai kur ir tiesos parodo daugiau RT televizijam aisku jie ir rusus perdaug giria, bet ta pati daro vakaru TV. Kazkodel kai vakarai save giria nieko tokio, kai rusai save giria jau beda

numesk nuoroda kur skaityt smile bedarbyste milzininska jei ir yra tai matyt del to kad jie tingi dirbt arba yra nekvalifikuoti smile lietuvoj irgi bedarbyste milziniska, o darbdaviai negali rast darbuotoju smile

Kartais nueinu i rt, bet ten labai daug laiko sugaistu su jais diskutuodamas, tai per daug ir nesilankau. Nes as pamatau komentaruose ir nesutinku su tuo ka sako, plius dar buna trina komentarus, nors nieko bloga neparasiau, tai erzina mane tokie ir viena is priezasciu kodel atmusa nora skaityt. Jei jau jie tokie tiesa rasantys, tai netrint galetu komentaru normaliu. Matyt mato kad ner kaip issisukt kitaip, kai prigaunu juos. O ir siaip norisi lietuvisko turinio, uzsienio kalba ne taip malonu skaityt.

Rusai gal ir yra demaskave ta amerika, bet as pats tuos rusus esu demaskaves. Kad ir su Krymo uzgrobimu - rusu nera nera Kryme, o paskui jau putinas giria rusu karius kad uzeme Kryma. Nu tai susigadina pasitikejima mano, tai irgi nekyla noras skaityt rusisku kanalu. Tai va ir skaitau vakarietiskus.

tai gerai dariau tuo labiau del Lansbergio sprendimu lietuvos zmones skursta ar tu supranti, dar daugiau zmoniu zemiau skurdo ribos atsiras ir tu kalbi kad tau rupi Lietuva, tai tu dabar pats saves uzklausk ar Lansdbergiui ji rupi, ar jam tik rupi pinigai kuriuos jis gauna uz amerikai reikalingu instrukciju vykdyma.

pensininkai kada jie neskurdo. Beje skursta ir kaliniai vistiek is ju isvilioja desimtimis tukstanciu. Tai is kur pas juos tokie pinigai? Gal jie paskolas pasiima ir kaliniams atiduoda? O jauni sveiki zmones tai jei skursta tai is tingumo.
Siaip va drauge pasakoja man - jos tevai pensininkai, gal jau rasiau neatsimenu, bet uztenka jiem is pensijos net pabaliavot. Ne taip  kaip jauni, mes einam i kavines barus, jiem gal per brangu, bet namie tai pastoviai baliai vyksta. Neatrodo kad mes jau taip skurstam. Jo visalaik galima skustis, visalaik gali but geriau. Link to geriau einam jei rusai nesugriaus visko cia.
As nezinau apie ta Landzbergi jaunaji, cia jau reiktu apie ji aiskintis ka jis daro, ji pazint, tada galetu kazka gal sprest, senasis ten gal itakos nebedaro?

Darius sako teisiskai nezino kada galima sprogdinti o kada ne big_smile tipo jeigu teisiskai sprogdini nekaltus zmones tada nieko tokio big_smile

Paimkim pavyzdi: sakykim tave uzpuola banditas, ir jis dar turi ikaita nekalta zmogu. Tu turi automata, sauni i bandita kad kad save isgelbetum, bet kadangi viskas greitai vyksta, tai kliuva ir tam nekaltam. Nu tai ka - cia tau nebuvo kito pasirinkimo, tarkima tave uzpaude i spastus, kad tau liko saut nors gali nukentet ir tas ikaitas. Nu tai mano supratimu tu tik gelbeji save o kad tas nekaltas mirsta, tai jau yra to bandito atsakomybe. Negi tu dabar rizikuosi kad tave dar papjaus, kad tik issaugoti ta nekalta?

ka reiskia teisiskai kas apibreze kas teiseta kas ne?

nezinau kas apibreze.

As tikiu kad tavo ketinimai geri, bet esi tiesiog naivus. Ir nesupranti kad viskas sukasi tik apie pinigus siame pasaulyje. tavo mastymas turi angliska termina Wishful thinking, norejimas kad butu taip kaip tau noretusi kad butu. O deje politikoje vyrauja piniginiai ir naudos vejai. Demokratija nebent prisidengiama norint kazka uzpulti, atnesti demokratija i kitas salis tai uzpulsim ir izsudysim dali gyventoju

Nu bet ar nesimato akiaizdziai kad gyvenimas geresnis dabar nei tarybu sajungoj, nei rusijoj? As sprendziu pagal tai is ko matau. Nu neskaitant tu pijoku, gal tie pijokai ir prie ruso gyveno geriau, nes ten stengtis nereikejo, uzteko kad ir girtam ateit i darba ir gauni alga. O darbas garantuotas. Verte sukuria kas sunkiau dirba o nors tie kas sukuria negauna daug daugiau atlygio nei tas kuris ta verte vos ne naikina.

Facebooko grupese zmones gyvene prie ruso pasakoja apie ilgas eiles ir pan. Tai ten jau ne propaganda o realus pasakojimai, tai sutinki kad jais galima tiket?

32

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Šaunuolis, Dariau. Laikyk frontą.

33 (redagavo Darius 2022-02-18 17:37)

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Nebegali buti. Rusija su Kinija stipreja o Amerika silpsta, kam reikia karo?

visi noretu gauti tai ko nori be karo, tai galima sakyt nei vienas nenori karo. Bet kai negauna tai ko nori be karo, tada bent jau Rusija eina ten kur nera pasipriesinimo pakankamo. Krymas to pavyzdys buvo. Rusija as kaip suprantu noretu Doneckas ir Luhanskas kad butu atskiros arba Rusijos sudetyje. Tada jie ten galetu savo tankus susivaryt ir butu uztikrinti kad Nato ten nepasistatys gynybos.

Amerika - jei jie pradetu dirbt taip pigiai kaip kinai tai gal dar galetu konkuruot. Bet aisku jie dirbt nenori pigiai. Plius kinija turi irgi zaliavu, tai tas irgi suteikia jiems pranasumo.

Domekis pats fact checkink, argi mano problema kad tu nezinai, tikrink faktus ka as sakau ir pamatysi kad esu teisus.

as nezinau kur juos tikrint tada. Rt.com tai man ne faktu puslapis, net jei kartais ir pasako tiesa, kad atrodytu kad viskas tiesa. Yra buve kad perskaiciau kazkokia naujiena delfi, tai nu galvoju paziuresiu ka rusai raso apie, tai - is viso neina rast tokios naujienos pas juos. Gal neturi ka i tai pasakyt, gal jiem ta tema neidomi. Ner kur patikrint.

O Delfis komentaru netrina ane? Jie netai kad trina bet kai kuriuose temose net neleidzia komentuot dar blogiau

trina. Bet man tryne kai jau ten pradejau gal izeidijejimus rasyt. Bet jei normaliai be izeidinejimu rasau, tai nebuvo istryne man.

Siuo metu Lietuvoje leidziama tik viena nuomone. Jeigu turi kitokia tau visaip kaip kenks, darys sunkumus.

as tai kiek zinau Rusijoj tai vyskta dar stipriau. Del to rusai laimi informacini kara, o vakarai pralaimi, tad paskui ir atsiranda Ukrainoj separatistai patikeje Rusijos gerumu smile Tai gal vakaram dar labiau reiktu draust kitokia nuomone, kaip rusai, gal tada geriau sektusi palenkt i savo puse smile

Bet mes ju nebijom, as vapse kaip Kristus jauciuosi zinau kad esu teisus

But teisiam tai sudetinga ta pasiekt kai pilna melo ziniasklaidoj. Galetum labiau pamokyt visus kaip atsirinkt smile

Zmogau mano sodas kur yra ten zmones pinigu neturedami sugeba susimesdami baliavot kiekviena diena, cia ziurint ka tu skaitai geru gyvenimu jeigu tau baliavojimas kiekviena diena yra teigiamas aspektas tai as cia nesutiksiu kategoriskai su tavimi big_smile

Nu gerai, as sutinku sitoj vietoj su tavo nesutikimu. Tiesiog ten man taip pasakojo drauge apie savo tevus. Aisku yra baliavojanciu is paskutiniu pinigu. Mano seneliai irgi daznai baliavodavo gerdami pigiausia vyna bet gyveno kaip bomzai uz tai pensijoj big_smile

O jeigu tarp to simto milijono pasirinktu ir lietuva tau tiktu? kad visa lietuva praktiskai benamiais taptu big_smile
Siek tiek izvelgiu psichopatijos uzuomazgu tavo snekose

Nzn, gal geriau ne ant musu bandytu.

Na nei tu nei as negyvenom tarybu sajungoje bet kokie 50 proc zmoniu kaip minimum kurie gyveno sako kad tarybu sajungoje gyvenimas buvo geresnis. Ir nei tu nei as mes negalim sio klausimo gvildenti tik fantazuoti ka tu sekmingai darai visa laika savo wishful thinking mastymu. As tai nesiimu svarstyt klausimo i kuri negaliu atsakyti bet tau tas nekliudo :DD

tai as manau 50 % laisvai yra tinginiu. Plius jie dabar yra seni, jiem kai jauni tai automatiskai viskas geriau atrode. Seni nebeturi jegu ir noro kazka daryt. Tai taip ir sako matyt kad prie ruso buvo geriau.
Nu bet kaip tu megsti minet faktus - nu tai faktas ar ne kad dauguma zmoniu tvartuose kaimuose gyvulius laike kad dasidurt. Tai po darbo turejo dar kuopti mesla ir panasius darbus daryt. Man tai cia nera geriau. Kazkam yra.

Faktas kad buvo prekiu deficitas. Tai vel blogiau.
Faktas kad tarnaut reikejo rusijos armijoj tragiskoj. Nu kai kurie issisukdavo, kai kurie i lengvesnes salygas patekdavo nei kiti. Bet dabar dauguma netarnauja net lietuviskoj kur yra salygos geresnes kiek teko girdeti. T

Tai jau vien is siu pavyzdziu matos kad tada buvo blogiau ir manes tikrai jei duotu dabar rinktis, tarybu sajunga neviliotu.

Beje yra geras pavyzdys Venesuela - kai dalbajobas diktatorius atejo. Pries tai gyveno geriau, naftos turi. Atejo tas dalbajobas ir tragiskas gyvenimas pasidare. Gali dziaugitis rusai ir baltarusai, kad Putinas su Lukasenka dar tiek nenusmukdo salies, pasiseke labiau nei Venesuelieciams.

34

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Nu Baltarusijoj ner demokratijos smile kas vazineja, zino, kad tie kur niekur nevazineja net "tinginio" mokescius moka:) Lt bedarbio pasalpa gauna zmones, o ten mokesti smile kaukes nedevejimas - cia Lukasenkos protestas pries privalomas kaukes na dikom zapade smile

35

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Frenkai, nu nera taip fainai smile as kalbejau apie ju nalog za tunejadstvo, kuris paskaiciuojamas bedarbiams, jei nesumoki - blogai, jei sumoki - buk malonus, pagrisk, is kir pinigu gavai:) jie bijo vaiksciot raudonai baltais rubais, nes ju tarnyboms kyla kls, ar tik nebusi valdzios priesas, kad priesu simbolika naudoji smile komunaliniai mokesciai kaip ir kainos neadekvatus ju uzdarbiui smile o baudos - neadekvacios ir musų uzdarbiams smile tai nera pigi salis, nes ji yra prasiskolinusi, biudzeto jokio, i ji renkami pinigai visais imanomais ir neimanomais budais smile
Ir nereikia man drausti skleisti propaganda - juk cia demokratoja big_smile

36

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Elle tam ,jei galima ji pawadint ji žmogumi frenkui ,nėra dėlko jam įrodinėt .Jis ateip pateip, jau supuves jis net rusams netiktu esant karui ,tokė tampa faršu.

37

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Andrius, nevalgo rusai masiskai farso is bernu big_smile o siaip labai daug kur jis yra teisus, jusu tarpusavio antipatija neturi itakos tekstu turiniui smile

38

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Šeip jo nėkas navalgo nebent žvėrys jis lieka ten kur buvo paskutini kart

39

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

O kokia informacija rusai skleidzia neteisinga tavo manymu apie ivykius pasaulyje bent viena atveji pasakyk.

Pvz kai sake, kad Kryme nera Rusijos kariu.

Tuo metu buvo kitos technologijos jau viendelto lygint dabarti su kas buvo prie ruso yra mazu maziausiai kvaila.

Technologiskai taip gal ir butu geriau, bet vistiek su ju mentalitetu korupcija, vistiek butu blogiau smile

Bet jeigu uz demokratija ka bandai parodyt tai manau turetum palikti tiems zmonem patiems rinktis teise big_smile

Pagal ta logika taip, turetu but leidziam tiem zmonem pasirinkt. Zinai, as ko bijau - kad tie kurie pasirinktu jungimasi prie rusijos, tai paskui kad neateitu toks kaip Putinas ar Lukasenka ir tada ta demokratija baigtusi. Taip ten 4 metus jei pasirenka nesamone, galim dar perrinkt ir ir ok, demokratija.
Su Lukasenka taip ir buvo - ji as tikiu kad pirma kart isrinko tikrai plius minus saziningai. Bet paskui arba balsai suklastoti arba del to kad uzdarydavo opzicija i kalejimus. Na logiskai mastant - jei uz Lukasenaka dauguma nubalsuoja siaip ar taip, tai kam uzdarinet tuos konkurentus i kalejimus. Matyt vis del to yra tikimybe kad nenubalsuos pakankamai didele.

Na bent jau Lukasenka tai labai daug laisves duoda savo pilieciams is pazystamu kas Baltarusija vazineja sake kad ten visiska demokratija. Kai Lietuvoj su kaukem zmonem vaiksciojo ir galimybiu pasais Baltarusijoj buvo laisvas pasirinkimas netgi kaukiu devejimui big_smile

del kaukiu tai jo duoda laisves. Bet tada man idomu kaip jie sprendzia sveikatos sistemos klausimus. Juk ten turetu but kruvos ligoniu. Tai cia Lietuvoj tie ribojimai nes sveikatos sistema neatlaikytu, kitaip tai manau irgi niekas nesuktu galvos, kas nori tegu tie rizikuoja, mirsta. Mano spejimas, kad ten jei lovu neuztenka ir nepaduoda kysio kad gautu lova reanimacijos, tas yra paliktas numirti tiesiog. Nu mum jauniem tai gal ir geriau, mum numirt menka tikimybe. Bet seniem tai manau blogiau yra.

40 (redagavo Darius 2022-02-19 15:44)

Re: Ar eisit švęst vasario 16 i renginius Vilniuje? :)

Frenkas parašė:

Baltarusijoj visi komunaliniai mokesciai praktiskai nuliniai, degalai dvigubai pigesni negu Lietuvoje. (Benzinas esamuoju metu Baltarusijoje 1L - 0.717 Eur). Viskas pigiau.
Propagandos nereikia skleisti Elle, Baltarusijoje irgi yra bedarbio pasalpa. Mazesne negu LT bet yra. Bet jeigu ir nebutu tos pasalpos nejaugi tik tiek nedemokratijos bruozu? :DD tai tik irodymas kad Baltarusijoje demokratija is tavo puses big_smile
O Lietuvoj neileidimas i parduotuves be kaukes ir ismetimas is darbu jeigu nesiskiepiji tai manau didesne nedemokratija negu bedarbio pasalpos nemokejimas (turint omenyje kad pasalpa Baltarusijoje mokama bet kaip minejau mazesne)

nera kad visiskai viskas ten blogiau nei Lietuvoj. Bet va jie susimoka kaina - negali pakeist prezidento. As geriau susimokesiu pusantro euro uz benzina, uzdirbsiu daugiau cia ir jei nepatiks valdzia, galesiu perrintkt.
Siaip net "World of tanks" kureju imone is baltarusijos atejo i Lietuva, nes matyt jie mato kad ten blogiau.

jie bijo vaiksciot raudonai baltais rubais, nes ju tarnyboms kyla kls, ar tik nebusi valdzios priesas, kad priesu simbolika naudoji

Jo, cia dar kad del rubu spalvu kimba, nu dar nemaciau kitur tokiu dalyku smile

PSD kuris yra kosminio dydžio ir mokamas ne tik kada nedirbti bet ir kada dirbi

Na kai reik po 50k uz reanimacijos covid lova sumoket, tai is kur tie pinigai atsiras ? smile

su plakatais prieštaraujanciais valdziai negalima i renginius ar protestus eiti

na jei apie vasario 16, tai gal nereik cia dabar kariaut, o svente svest. Gal su plakatais kariaut kitu metu geriau jei jau norima priestaraut. Nes negrazu kazkaip. Nu vistiek atrodo padare daug Landzbergis, nu o idealiu turbut nera, tai visad galima prie kazko prikibt, bet nu gal ne tokiu laiku.

o Baltarusijoj atvirksciai yra demokratija, o kenksmina tik propagandistus naudingus vakarams

nu jei rinkimai falsifikuoti kaip tai galima vadinti demokratija smile

Beje kuriame puslapyje ieskoti tiesos, neskaitant rt.com ? smile