41 (redagavo Frenkas 2022-03-17 00:03)

Re: Kaip išjungti poreikį

manau mes sekminguma matuojat skirtingais vienetais, tu popieriaus lapukais, kazko pasiekimu, o as laime big_smile kam man to siekt jeigu as dabar galiu but laimingas big_smile nu aisku jeigu nemoki taip tada eini kazko siekt ir panasiai, ir toks kelias galimas kaip tu sakai. Cia panasiai kad susikuri sau kad jeigu nepaliesi tam tikros rusies varles negalesi but laimingas, tai tokiu pat principu ir tu mastai kazka reik pasiekt kad galetum but laimingas. Bet as pasirinkau cia ir dabar but laimingu tingiu as kazkur kazko siekt, jeigu kazko siekciau nebutu laiko but laimingu arba jo liktu maziau big_smile

42 (redagavo Valdas 2022-03-17 01:53)

Re: Kaip išjungti poreikį

Kitaip sakant, tada niekas nieko nesukurtų, nes visi būtų laimingi tiesiog, todėl nereikėtų nieko daryti, ir nuogi vaikščiotų kažką kramtydami aplinkui, kol numirtų arba taptų nelaimingi. Taip, kad baik nusišnekėti apie savo tūpą laimingumą. :::034 Tavo laimingumo samprata yra kvaila, deja.

43 (redagavo Frenkas 2022-03-17 03:55)

Re: Kaip išjungti poreikį

Pagal tave turi būt nekvailas kad galetum buti laimingas tai aš tą ir sakiau pirmai nieko naujo nepasakei tik kartojiesi big_smile visa tai ką tu sakai tau taip atrodo tik todel nes pas tave yra isitikinimas kad kažkas turi kazkaip gyvent kažką padaryt kad galėtų but laimingas big_smile koks skirtumas nuogas, apsirenges nusirenges, apsišikęs jeigu žmogus laimingas big_smile

44 (redagavo Valdas 2022-03-17 09:20)

Re: Kaip išjungti poreikį

Pagal mane, jei žmonės nuo buvimo tiesiog laimingais, nieko neveiktų, tai būtų kvaila, nes žmonija gyventų skurde, o laimingi jie gali būti visokio protingumo. Tu tik galvoji, kad esi tiesiog laimingas, bet taip nebūna. Visi būna laimingi nuo kažko, nes visi daro vienokius ar kitokius veiksmus, kurių rezultatas yra laimingumas arba ne. Pavyzdžiui, nuo savęs kvailinimo, kaip tavo atveju. :::034 Todėl klausimas tik toks, kokius veiksmus tu darai, kad būtum laimingas. :::034 Plius, iš kur tu ištraukei, kad jie nėra laimingi, o kad būtų laimingi, turi visa tai veikti? Kaip visi žmonės, jie veikia tai ne kad būtų laimingi, pirmiausia, o nes tiesiog jiems reikia tai veikti. Gal jie laimingi kaip tu, tik tu save apgaudinėji, kad esi tiesiog laimingas, nuo nieko. :::034 Visi yra laimingi nuo to, kokiais veiksmais pasidaro savo laimingumą, o tu to nesupranti todėl, kad? O beje ar tu valgai vegetariškai?

45

Re: Kaip išjungti poreikį

Nekalbant apie tai, kad gali būti, jog tu esi nelaimingas, ir tik pasakas sekantis melagis, dėliojantis šypsenėles po beveik kiekvieno sakinio tam, kad atrodytų, jog tu juokiesi, bet iš tikro esi surūgęs tarškalas. :::034 Nelaimingi optimistai, nuolat stengiasi atrodyti laimingi, kad paslėptų savo nelaimingumą, todėl kadangi tu vienas iš jų, neabejotinai esi nelaimingas melagis. :::034

46

Re: Kaip išjungti poreikį

Todėl kadangi jau išsiaiškinom, kad tu esi nelaimingas, o aš esu laimingas, galim dabar toliau rašyti apie būdus, kuriais iš karto išsijungia sekso poreikis. :::034

47 (redagavo Frenkas 2022-03-17 10:51)

Re: Kaip išjungti poreikį

Koks tu protingas demaskavai mane, einu i kamputi paverksiu big_smile
Bet is tikrųjų ar nėra taip kad mano šypseneles tau sukėlė tokia hipotezė nes pats taip jautiesi? Reiškia tau tai pazystama būsena tu mane vel supažindini su savimi ačiū tau užtai big_smile matai kuo skiriasi laimingas nuo nelaimingo, nelaimingas visus vertina galvoja, o laimingas pakales aš vapse tavęs negertinu tik skaldau faktus nieko asmenisko big_smile kodel laimingumas tau asocijuojasi su nieko neveikimu? Juk minimaliais funkcijas esi priverstas atlikti biologiškai, susirasti maisto, pakakoti, pasisioti, pasigrozeti gamta, paukščiais, žmonių įvairove. Juk galima mėgautis procesų tai darant nebūtina gyventi konvejerinio gyvenimo ir zuvi valgyt nuo konvejerio, pasiimi meškere ar zilkos prie pagalio pririši ar kitokia virvute ir gaudaisi žuvį pats gaudydamas kaifa, megaudamasis tais procesais. Aš nesakau galima kaip tie gates kažką kurti jeigu kitaip nemoki nieko nesakau, bet labai dažnai tai irgi gimsta iš nepilnavertiškumo komplekso nes zmogui atrodo kad kitaip jis neturės vertės jeigu nieko nesukurs, nes nėra vidinio turinio big_smile

48 (redagavo Valdas 2022-03-17 11:27)

Re: Kaip išjungti poreikį

Frenkai, suprask, kad pas tave nėra turinio, koks yra pas juos, ir suprask, kad todėl tau nepatinka geriausi pasaulyje. Ar žinai, kad tik nelaimingi žmonės lenda po šaltu dušu ir į eketę, nes laimingiems to daryti nereikia, nes jie ir taip yra laimingi. xDDD Taip, kad žiūrėk į save ir suprask, kad nesugebi teisingai vertinti geriausių. Vertini mane ir meluoji, kad nevertini. Toks biški šizoidas esi, nes nesuvoki, ką pats darai. xDDD Gerai, negadinam temos, provokuojant tavo nevaldomas smegenis elgtis kaip girtam arkliui. xDDD

49 (redagavo Frenkas 2022-03-17 11:44)

Re: Kaip išjungti poreikį

Aš nesakau kad jie man nepatinka, tik pas tave yra patinka nepatinka dėl išvados kuri manau mum abiem aiški big_smile i eketę lenda žmonės nesakau kad visi bet asmeniskai mano vidine motyvacija geriau pažinti save. Žiurėk tau prasidėjo kažkoks jau pratrukimas, dar ir sizikas esi? Tau jau prasideda, jau prasideda. Gal man baigti nes paskuj dar sau ką ar kitiems padarysi big_smile tu man pats save parodai dar taip nematęs bet esu laimingas kad nesislepi big_smile tikekimes tai ne nuo kavos big_smile

50

Re: Kaip išjungti poreikį

Frenkai, aš suprantu tavo lakią fantaziją, bet tai tik tavo fantazijos, nieko kito, pasistenk tai suprasti, ir išgerk tuos vaistus, kuriuos gydytoja tau padėjo ant staliuko. xDDD

Grįžtant prie temos, kava veikia taip pat toliau, todėl nebandysiu šalto dušo, kuris man nemalonus, ir meditacijų bei ko kito, nes kava yra kolkas paprasčiausias ir maloniausias būdas išjungti stiprų norą mylėtis, tik stengiuosi išbūti kuo ilgiau, kad išgerti jos kuo mažiau, kad kuo mažiau apsinuodyti bei kuo mažiau pakenkti miego laikui ir pačiam miegui.

51 (redagavo Frenkas 2022-03-17 12:28)

Re: Kaip išjungti poreikį

leidziu tau taip galvoti kad tau asmeniskai tai padėtų, o dabar gryzkim prie temos, busiu tau atlaidesnis nes tau negalima dirgintis, paskuj isgersi tuos vaistukus kur minėjai, bus negerai big_smile tai svarbu kad veikia tesk su ja toliau, kai neveiks galesi pakeist kazkuo kitu. O dabar nesuk galvos kol veikia ar negali apie tai negalvot?

52 (redagavo Valdas 2022-03-17 12:42)

Re: Kaip išjungti poreikį

Frenkas supyko, kad pradėjau dėti daugiau šypsenėlių už jį, todėl jam atrodo, kad jau nėra toks laimingas, koks manė, kad yra. xDDD Vaistai tau padės, Frenkai, tiesiog išgerk juos, ir gydytoja tave išves pasivaikščioti į lauką. xDDD

53 (redagavo Frenkas 2022-03-17 12:51)

Re: Kaip išjungti poreikį

Pasirodo esi dar labiau sutrikes kalbėdamas su manim nei buvai anksčiau kai sakiau big_smile ar ne todel kad tavo diagnozės diagnozuoju itin tiksliai? big_smile Aš tau tik bandau padėti o tu man vel savo kaprizus rodai, aš sutinku su tavim nes bisky issigandau dėl tavęs paties jau, manau tau diskusijos su manim nėra i nauda big_smile
Taip Valdai taip, išves išves , taip Valdukai big_smile tu tik nesidirgink big_smile

54

Re: Kaip išjungti poreikį

o kam ji isjungineti? gal geriau atsiduoti aistrai?

55 (redagavo Valdas 2022-03-17 13:11)

Re: Kaip išjungti poreikį

Frenkai, nepaisant tavo pamišimo, man smagu tave pakalbinti, kaip smagu psichiatrui pakalbinti pacientą, todėl nepergyvenk, kad bendravimas su tavimi man gali būti ne į naudą, nebijok man pakenkti savo beprotybe, ir nesigąsdink dėl manęs, jauskis saugiai. Aš tave palaikau. xDDD

56

Re: Kaip išjungti poreikį

Konstantinai, aš tai blogai jaučiuosi po tų atsidavimų aistrai, o tu gerai?

57 (redagavo Frenkas 2022-03-17 13:24)

Re: Kaip išjungti poreikį

O zinai kas sakoma apie psichiatrus? Kad jiem patiem vaistuku pirma reikėtų isgerti on
Tik po to pacientams juos israsineti? big_smile bet all in all Valdai aš priimu kaip komplimenta kad pradėjai mane kopijuoti, pagaliau pradedi suprasti big_smile

58

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdas parašė:

Konstantinai, aš tai blogai jaučiuosi po tų atsidavimų aistrai, o tu gerai?

as visai gerai ir dar daugiau noriu)

59

Re: Kaip išjungti poreikį

Konstantinas parašė:

o kam ji isjungineti? gal geriau atsiduoti aistrai?

Malačius. smile

60

Re: Kaip išjungti poreikį

Konstantinas parašė:

as visai gerai ir dar daugiau noriu)

Tai svarbu, kad tau taip gerai.