101 (redagavo Valdas 2022-03-21 21:42)

Re: Kaip išjungti poreikį

Be abejo supratau. Tik pajudinau pažiūrėti ar yra galimybė pakeisti tavo nusistatymą kavos atžvilgiu. smile Tai ar pavyksta laikytis tos taisyklės visą laiką? Man patinka tik mylėtis be orgazmų ir spermos taškymo. Neprarasti spermos ir energijos, patenkinti ir nugalėti moterį, suvaldyti primityviąsias smegenytes.

102 (redagavo Frenkas 2022-03-21 21:53)

Re: Kaip išjungti poreikį

Aš tai istaskau ta spermyte balą nematė, kai bus daugiau metu tada gal pasaugosiu gal ir nesinores tiek.
All in all esu žmogus, už simto metu 100 proc busiu miręs tai bus nesvarbu ką dariau dabar tai nereik perdaug sureikšmint, dabartis duoda iliuzija kad viskas labai svarbu o nicxhuja niekas nesvarbu. Už šimto metu o turbūt ir greičiau narkomanai,smaukalai, alkoholikai, prostitutės ir pedofilai ir salyginai vadinami normalus žmonės po mirties bus toj pacioj valtį big_smile

103

Re: Kaip išjungti poreikį

Svarbiausia dabartis. smile

104

Re: Kaip išjungti poreikį

Tai vat tai daryk ką norisi ir tiek:)

105

Re: Kaip išjungti poreikį

Tai taip. smile

106

Re: Kaip išjungti poreikį

O ko norisi?

107

Re: Kaip išjungti poreikį

Nesimasturbuoti niekada ir mylėtis be nuleidimo, kiek norisi arba nesimylėti, tik apvaisinimui. Kuris iš tų dviejų labiau tinka, dar nežinau.

108

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdas parašė:

Nesimasturbuoti niekada ir mylėtis be nuleidimo, kiek norisi arba nesimylėti, tik apvaisinimui. Kuris iš tų dviejų labiau tinka, dar nežinau.

Vadinasi nė vienas kolkas, nes jei kuris iš tų būtų tikęs, tai nereikėtų rinktis. smile

109

Re: Kaip išjungti poreikį

Panašu , kad nori ir, kad avelė liktų gyva ir vilkas būtų sotus big_smile

110

Re: Kaip išjungti poreikį

Dar renkuosi. Myliuosi be baigimo ir žiūriu, ar tai tinkamas gyvenimas ir kuo jis skiriasi nuo nesimylėjimo. Neužilgo įvertinsiu ir nuspręsiu. Galvoju, ar man reikia rūpintis tuo, kad avis būtų soti. smile O gal tik, kad vilkas būtų sveikas. smile

111

Re: Kaip išjungti poreikį

O kaip tau patinka gyventi šia prasme?

112 (redagavo Fjord 2022-03-22 00:57)

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdas parašė:

O kaip tau patinka gyventi šia prasme?

Man ši tema irelevant

113

Re: Kaip išjungti poreikį

Jo, bet kaip tu elgiesi? Masturbuojiesi ir myliesi ar nesimasturbuoji ir myliesi?

114

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdas parašė:

Jo, bet kaip tu elgiesi? Masturbuojiesi ir myliesi ar nesimasturbuoji ir myliesi?

big_smile big_smile big_smile smalsutis koks big_smile

115 (redagavo Valdas 2022-03-22 18:54)

Re: Kaip išjungti poreikį

Pradėsi skiesti, kad čia asmeniška, todėl atseit negali parašyti, arba taip elgsiesi ir tiek, jo? :::034

116

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdas parašė:

Pradėsi skiesti, kad čia asmeniška, todėl atseit negali parašyti, arba taip elgsiesi ir tiek, jo? :::034

...Nu tai viską papasakočiau iki smulkmenų, bet bandau pavaizduoti, kad labai įdomi ir paslaptinga esu big_smile

117 (redagavo Valdas 2022-03-22 20:32)

Re: Kaip išjungti poreikį

Tau puikiai pavyksta. smile Tada palikim tave aprengtą. smile

118

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdai, man toks jausmas, kad cia kazkokia seks bulimija smile labai jau i ta puse smile

119 (redagavo Valdas 2022-03-23 20:09)

Re: Kaip išjungti poreikį

Dėl to jausmo gali kreiptis į seksologą. Tau paaiškins, ar tai, ką tu manai, jauti, yra tiesa ar ne. :::034 O šiaip tai skirtingi žmonės turi skirtingai dažną poreikį seksui. Tuo labiau, jei myliesi nenuleisdamas.

120

Re: Kaip išjungti poreikį

Gerai valdai zinosim kad tau yra stajakas, jeigu nebutu butumem tave pasmerke