121

Re: Kaip išjungti poreikį

Valdai big_smile ok, beveik suvartei big_smile man bulimija (nebuvau niekaip susidurus gyvenime), tai kai zmogus tipo valgo, o po to - shast ir viska i wc smile kitaip tariant pakramto - ir rezultato jokio smile ir pas tave tas pats, kas liecia seksa - pakramtai ten kazkiek.. ir tiek, dieta toliau:D
O dar, pasinaudosiu tavo atvirumu, man lb idomu, kaip reaguoja tavo paneles, kai tu jom isdestai savo sia pozicija? smile

122 (redagavo Valdas 2022-03-23 20:44)

Re: Kaip išjungti poreikį

Tai čia nėra ką net vartyti tavęs, nes tu nesąmonę parašei. :::034 O jei rimtai, tai kiekvienas, kas gali rinktis, renkasi, ar nori mylėtis ir jaustis vienaip, ar nesimylėti ir jaustis kitaip, nes būsenos labai skiriasi, ir man labiau patinka būsena nesimylint, nes pasimylėjus malonu, ramu, bet ta ramybė tokia sumažinanti kuriam laikui iki minimumo poreikį viską veikti ir bendrauti (nepaisant nenuleidimo), todėl man tai nepatinka. Gal kažkada, kai būsiu senas, tokia būsena patiks, bet dabar norisi būti aktyviam.

Mylėtis norisi ta prasme, kad norisi sukišti pimpalą į kiekvieną tinkamą moterį, nes tada ramu, kad tai padarei. Instinktyvus poreikis, bet tada taip bus visą laiką, o aš, pagyvenęs daug metų su daug sekso, dabar noriu gyventi be jo, tai mano panelės sužinos, kad sekso nebebus (esamai) ir nebus (būsimoms). :::034

Išskyrus kai bus poreikis turėti vaikų.

123

Re: Kaip išjungti poreikį

Nu tada as matau, kad tu priestarauji pats sau. Jauti nora pasimylet, bet tau labiau patinka nesimylet. Chia gal net ne priestaravimas, o bandymas padaryt eksperimenta su savo kaip vyro prigimtimi smile ir paziuret kas gausis smile taip? smile
Ir as suprantu, kad teoriskai visi turi teise rinktis, bet kartais pasirinkimai buna tokie idomus smile

124

Re: Kaip išjungti poreikį

O paneles, greiciausiai beveik buvusi ir beveik niekada nebusianti big_smile bent jau kol tu su skaistybes trusikais gersi kava big_smile

125

Re: Kaip išjungti poreikį

Taip. Yra du variantai: vienas - mylėtis, kai norisi. Antras - mylėtis ne kai norisi, o pasirenkant, kada. Kuris variantas geresnis. Ir tai yra du skirtingi gyvenimai. Pirmame, vadovauja apatinės primityviosios, neprotingosios smegenytės, kurioms svarbu tiesiog atlikti tą veiksmą. Antru atveju vadovauja viršutinės, didžiosios, protingosios smegenys, kurios supranta daug daugiau. Todėl noriu įgyvendinti pastarąjį variantą.

126 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:15)

Re: Kaip išjungti poreikį

Greičiausiai vėl nusišnekėjai.:::034 Yra pakankamai moterų ir merginų, kurios mylisi retai arba tik apvaisinimui, o visos kitos, kurios nenori gyventi kartu, nes joms trūksta sekso dėl sekso, gali daryti, ką nori ir su kuo. Aš jas suprantu. Taigi, viską sudėjęs, renkuosi moterų smegenis vietoj makšties. :::034

127 (redagavo Frenkas 2022-03-23 21:16)

Re: Kaip išjungti poreikį

pakalbesim uz 100 metu apie rezultatus, ai tiesa nepakalbesim busi mires big_smile

128 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:22)

Re: Kaip išjungti poreikį

Kitaip sakant, neduok joms pimpalo, ir gausi jų protą. :::034 Ką jau kalbėti apie pilnų kiaušų patrauklumą, populiarumą, seksualumą ir bendrą patrauklumą nesimylint, kai visada esi ieškantis ir laisvas, ir visa tai tiesiog varo iš proto visas tas, kurio tinka mylėtis, turėti vaikų.

129 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:21)

Re: Kaip išjungti poreikį

Frenkai, po 100 metų tu būsi greičiausiai seniai miręs, o aš ne. :::034 Gaila, nepamatysi, kaip pagerinu ilgaamžiškumo rekordą ir padarau jį beveik nepasiekiamu. :::034 Rezultatai matosi greitai ir visą laiką.

130 (redagavo Frenkas 2022-03-23 21:23)

Re: Kaip išjungti poreikį

tikiu tavim, tai man garbe dabar su tavim kalbetis. bet realiai koks skirtumas jeigu as to vistiek nepamatysiu big_smile tai kiek palnuoji gyvent 200? vistiek mazoka big_smile

131 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:32)

Re: Kaip išjungti poreikį

122 metai patvirtintas didžiausias amžius.

132

Re: Kaip išjungti poreikį

blyn galvojau didesnis rekordas

133 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:29)

Re: Kaip išjungti poreikį

Kas žino, ar kas negyveno ilgiau.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of … est_people

134

Re: Kaip išjungti poreikį

nekazka nekazka blyn

135

Re: Kaip išjungti poreikį

Tarp kitko, mačiau statistiką, kad geriausiose pasaulyje valstybėse virš 99% žmonių miršta iki 90 metų amžiaus.

O tu matei apie tą legendinį kiną ar kas jis buvo, kuris kaip teigė, gyveno 256 metus ar kiek?

136

Re: Kaip išjungti poreikį

legendinio kino kur gyveno 256 nemaciau bet maciau nelegendini argentinieti kur sake kad jis cingischano sunus, tai reiskia jam tuo metu apie 900 metu buvo big_smile

137

Re: Kaip išjungti poreikį

Tai jo, tokie ilgaamžiai irgi įeina į istoriją. smile

138

Re: Kaip išjungti poreikį

realistas big_smile

139

Re: Kaip išjungti poreikį

O kurie ilgiau gyvena? Smaukytojai ir seksualistai ar abstinentai?

140

Re: Kaip išjungti poreikį

Mitiniai herojai keliauja per istoriją kaip tikri realistai. :::034