141 (redagavo Frenkas 2022-03-23 21:39)

Re: Kaip išjungti poreikį

ziurint ko sieki ar gyvent ilgai ir nelaimingai ar trumpai bet crazy ir laimingai big_smile
gal abstinentai manau ilgiau turetu gyventi, bet tarp kunigu nepastebejau kad labai ilgaamziai butu.
Nebent smauko paslapcia

142 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:45)

Re: Kaip išjungti poreikį

Ilgai ir laimingai daug geriau nei trumpai ir laimingai. :::034 Tai tik viena dalis. Kritinė dalis yra maisto sveikumas, gyvybiškai būtinų medžiagų, kiekvienos iš jų trūkumo nebuvimo kontrolė maistu ir papildais bei maksimalus nuodų išvengimas, o gal ir regeneracija badavimais kas kažkiek laiko, ir kitos žinios, tokios kaip įdomus mokslas iš mokslininko David Sinclair atradimų ilgaamžiškumo tema.

143 (redagavo Frenkas 2022-03-23 21:46)

Re: Kaip išjungti poreikį

labai daug laimes ten jau tos kai buni 100 metis big_smile
nu realiai sakyk tu man ka nori man reikia linksmybiu ka as padarysiu, nu man patinka linksmintis big_smile
man visko atsisakyt butu kancia dabar, o man nepatinka kancia man patinka linksmybes big_smile

144 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:46)

Re: Kaip išjungti poreikį

Priklauso nuo to, kokią sveikatos būklę pavyksta turėti tuo metu. Gali būti daug laimės, o gali ir nebūti. smile Kai kurie vyrai ir vaikų dar susilaukia iš tos laimės. :::034

145

Re: Kaip išjungti poreikį

tai treniruokis koki futbola, gal dar isbegsi uz koki madrido reala kol sueis 100tukas tau.
ronaldo nuo 10 kokiu pradejo ir 19 atejo i rinktine, o tu ziurek kokius 70 metu dar turi tikslui pasiekti, o po to dar 50 metu profesionaliai galesi zaisti.

146

Re: Kaip išjungti poreikį

Optimistinės linksmybių haliucilinacijos pas tave tuomet, jei nesveiki dalykai, vedantys į ligas ir mirtį, yra tavo linksmybių programos dalis. :::034

147 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:50)

Re: Kaip išjungti poreikį

Frenkai, jau apie futbolą tai užmigo tavo smegenys. :::034 Matai, kam ko reikia, tą ir daro. Ar man reikia futbolo, ar sveikų čiurnų? Renkuosi čiurnas. :::034

148 (redagavo Frenkas 2022-03-23 21:53)

Re: Kaip išjungti poreikį

as einu i mirti su sypsena ir polekiu o tu vengi mirties ir todel esi nelaimingas big_smile
blyn man atrodo as katik supratau kad tu labai bijai mirti, tai is tiesu yra baisu

149

Re: Kaip išjungti poreikį

Aš esu laimingas. Tik man patinka kautis su mirtimi, o ne eiti mirti, pasidavus ar padedant mirčiai, save pribaigiant kaip nors daugiau mažiau pastebimai. :::034

150

Re: Kaip išjungti poreikį

realistas besikaunantis su mirtimi big_smile
cia galima donkichoto pratesima daryt gera minti davei iseitu gera komedija big_smile

151 (redagavo Valdas 2022-03-23 21:55)

Re: Kaip išjungti poreikį

Tik realistai ir gali kautis su mirtimi. Optimistai miršta aklai. :::034

152

Re: Kaip išjungti poreikį

nu suprast as jau pradedu tavo pasauleli, tau labai svarbi mirtis, ji tave ant tiek uzvaldziusi kad negali apie ja negalvoti big_smile man kai ji nera idomi tai ir mirsiu turbut su ja nesusipazines big_smile

153

Re: Kaip išjungti poreikį

Tai visiems suprantama, kad visi miršta, bet man labai įdomu perprasti gyvenimo kintamuosius, nuo kurių priklauso mirties valdymas. Man tai įdomus mokslas.

154 (redagavo Valdas 2022-03-23 22:00)

Re: Kaip išjungti poreikį

Aš galvoju apie gyvenimą, o ne apie mirtį, bet tu kai apskritai nelabai galvoji, tai suprantama, kad tau keista ne tiesiog pasileisti pasroviui įkritus į upę, o plaukti ja laivu. :::034

155 (redagavo Frenkas 2022-03-23 22:01)

Re: Kaip išjungti poreikį

as galvoju kol esu o kai nebusiu tai ir negalvosiu big_smile simple as that big_smile
now try to make my life harder like yours i will listen to your problems carefully big_smile

156

Re: Kaip išjungti poreikį

Šia prasme nelabai galvoji. :::034

157

Re: Kaip išjungti poreikį

mirties prasme nelabai mastau big_smile

158

Re: Kaip išjungti poreikį

mastau vadinasi esu :DD

159

Re: Kaip išjungti poreikį

tai cia tavo bedos ne mano big_smile

160

Re: Kaip išjungti poreikį

neuzsiciklink big_smile