21

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Gauti apdovanojimai:

https://albumas.ieskok.lt/b/0/9/961344_09d6cffc75fe.jpg

22 (redagavo Ieva 2022-03-29 20:07)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Elle parašė:

Ieva big_smile nu as budama moterim, galiu isivaizduot situacija, kai as butinai padarysiu ta pati smile ir tai nesusije su mano tinkamu auklejimu, beveik beribe kantrybe, subalansuotu charakteriu ir begale kitu dar labiau nuostabesniu bruozu smile tai susije su vidiniu teisingumo jausmu ir suvokimu, kad kartais su zmobemis reikia kalbeti jiems suprantama kalba smile

Aš kreipčiausi į teismą. Nenorėčiau stovėt ant to paties laiptelio su tokiais žmonėmis, nekalbėčiau jų kalba.
Kai buvau jauna, tai galvojau kaip jūs. Dabar jau nebe.

23

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Ieva parašė:
Elle parašė:

Ieva big_smile nu as budama moterim, galiu isivaizduot situacija, kai as butinai padarysiu ta pati smile ir tai nesusije su mano tinkamu auklejimu, beveik beribe kantrybe, subalansuotu charakteriu ir begale kitu dar labiau nuostabesniu bruozu smile tai susije su vidiniu teisingumo jausmu ir suvokimu, kad kartais su zmobemis reikia kalbeti jiems suprantama kalba smile

Aš kreipčiausi į teismą. Nenorėčiau stovėt ant to paties laiptelio su tokiais žmonėmis, nekalbėčiau jų kalba.
Kai buvau jauna, tai galvojau kaip jūs. Dabar jau nebe.

Aš nemanau, kad amžiaus čia kažkaip įtakoja. Gal kantrybės ir taktikos daugiau, bet kai emocijas kas nors užvirina...užtvočiau ir aš.

24 (redagavo Valdas 2022-03-29 20:17)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Galimas ir teismo variantas, bet Chris Rock žino, kad rimtai įžeidinėjo ir stengėsi pažeminti jo žmoną ir Will Smith tuo būdu prie visų. Kaip jis juokėsi iš Will Smith, kol jis ėjo link jo. Tik gavęs smūgį visiems matant, suprato, kad negali taip elgtis be atsakomybės. Vienaip ar kitaip, teisingumas įvyksta ir jis įvyko. Jei tai atitiko padarytus Chris Rock veiksmus, jis nieko nedarys. Bet supras daugiau nei suprato prieš tai, ir galbūt jo humoras pasikeis į geresnį. Gera pamoka. Ir smūgis delnu, ne kumščiu.

25

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Kas buvo, nepakeisi. Gal jį tyčia provokavo? Męs tik apytikriai galim įsivaizduoti kokios ten intrigos ir konkurencijos vyksta .

26

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Ieva parašė:
Elle parašė:

Ieva big_smile nu as budama moterim, galiu isivaizduot situacija, kai as butinai padarysiu ta pati smile ir tai nesusije su mano tinkamu auklejimu, beveik beribe kantrybe, subalansuotu charakteriu ir begale kitu dar labiau nuostabesniu bruozu smile tai susije su vidiniu teisingumo jausmu ir suvokimu, kad kartais su zmobemis reikia kalbeti jiems suprantama kalba smile

Aš kreipčiausi į teismą. Nenorėčiau stovėt ant to paties laiptelio su tokiais žmonėmis, nekalbėčiau jų kalba.
Kai buvau jauna, tai galvojau kaip jūs. Dabar jau nebe.

I teisma? smile
Na nevisada yra irodymu, filmuotos medziagos ir liudininku smile ka tokiu atveju veikt teisme? Tai tebus dar viena vieta, kur geriausiu atveju pasisypsos, o ne pazemins dar karta smile
Todel kartais neisvengiamai tenka pastovet ant to paties laiptelio. Ir nieko absoliuciai tame blogo, ypac, kai kalba eina apie artimus zmones, teismams jie greiciausiai rupi daug maziau.

27

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

viskas buvo suvaidinta o jus cia avineliai diskutuojat kas cia kam bus, o niekam nieko nebus, o jeigu ir bus tai viskas bus suvaidinta kad jus daugiau filmu ju ziuretumet ir jie daugiau pinigu uzkaltu, kaip jauciates dabar kai pasakiau tiesa? big_smile

28

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Tokiais ir panašiais atvejais pamatai kaip stipriai myli artimą žmogų. Žiūrėk, ir apsibari, ir pasakai ką negero, bet užtenka jam susirgti, ar kas nors įžeidinėti pradeda, tuoj puoli rūpintis, esi pasiruošusi akis išdraskyti visiems, kas tik pabandytų prisiartinti. Tai labai suartina.

29 (redagavo Valdas 2022-03-29 21:03)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

O iš kur žinai, kad suvaidinta?

Taip, toks smūgis reiškia meilę ir pagarbą tai moteriai, nepaisant tolimesnių jam asmeninių problemų, kurios gali kilti iš to.
Tik sakyčiau, kad smūgis atrodo kažkiek per stiprus tokiai situacijai. Šiek tiek silpnesnis, manau, derintųsi labiau.

30

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Frenkas parašė:

viskas buvo suvaidinta o jus cia avineliai diskutuojat kas cia kam bus, o niekam nieko nebus, o jeigu ir bus tai viskas bus suvaidinta kad jus daugiau filmu ju ziuretumet ir jie daugiau pinigu uzkaltu, kaip jauciates dabar kai pasakiau tiesa? big_smile

Čia panašiai, lyg vaikui pasakytum, kad Kalėdų senelio nėra big_smile

31 (redagavo Valdas 2022-03-29 21:13)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Atrodytų, kad gali būti suvaidinta, nes kodėl po bajerio Will Smith juokiasi, o tada nerodo jų, ir tada atsistoja ir trenkia per veidą. Bet ten tikriausiai taip sudėti kadrai, rodo vietą kur jis prieš tai juokėsi iš kitko, kad atrodytų, jog jis juokėsi iš Chris Rock įžeidimo, o kaip reaguoja po įžeidimo, nerodė. Todėl atrodo keista, kodėl jis juokėsi iš bajerio, o tada trenkė.

32

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Valdas parašė:

Atrodytų, kad gali būti suvaidinta, nes kodėl po bajerio Will Smith juokiasi, o tada nerodo jų, ir tada atsistoja ir trenkia per veidą.

Man atrodo, kad jis nesijuokė, o iš vietos šaukė , kad užsičiauptų.

33 (redagavo Valdas 2022-03-29 21:19)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Tai rėkė po to. Kai Chris Rock pasako G. I. Jane ant žmonos (dėl nuskustos galvos dėl ligos atrodo kaip to pavadinimo filmo aktorė), parodo kadrą, kuriame Will Smith juokiasi. Ir atrodo, kad juokiasi iš to bajerio. Bet aš manau, kad tas kadras yra ankstesnis, kur Will Smith juokėsi iš bajerių prieš žmonos įžeidimą, o tai reiškia, kad jie tyčia sudėjo tą kadrą su Chris Rock įžeidimu, kad atrodytų, jog Will Smith žvengia iš savo žmonos.

34

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Valdas parašė:

Tai rėkė po to. Kai Chris Rock pasako G. I. Jane ant žmonos (dėl nuskustos galvos dėl ligos atrodo kaip to pavadinimo filmo aktorė), parodo kadrą, kuriame Will Smith juokiasi.

Gal, aš tik šitą mačiau kaip liepė užsičiaupti.

35

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Will Smith yra varganoj vietoj, jis ziauriai psichologiskai dauztas del to, kad jo zmona buvo neistikima jam.
Todel jis turejo trenkt, kad pataisyt savo bekiausio reputacija.
Is pradziu pats zvenge is tu bajeriu, tik kai pamate savo zmonos reakcija tik tada pradejo reguot.
Ir jis kompensavo uz visus tuos metus kai ant jo ziniasklaida vare kad jis bekiausis ant kurio zmona neistikima o jis vis tiek jai subine laizo :::034

psichologas gerai isanlizavo
https://www.youtube.com/watch?v=wL9YVjHwUz0&ab_channel=PinnacleOfMan

36 (redagavo Valdas 2022-03-29 21:21)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Pažiūrėk visą, Laimute. https://youtu.be/myjEoDypUD8

37

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

cuck holdas
https://www.youtube.com/watch?v=dIF7_v1JnWA&ab_channel=TheMen

38 (redagavo Valdas 2022-03-29 21:34)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Man nesueina tai, kad jis žvengė, o tada kalė per galvą. Šita vieta prieštarauja veiksmui.

39

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Valdas parašė:

Man nesueina tai, kad jis žvengė, o tada kalė per galvą. Šita vieta prieštarauja veiksmui.

Gal tas juokas tik grimasa buvo. Taip dažnai reaguojama iš pykčio.

40 (redagavo Valdas 2022-03-29 21:41)

Re: Kaip vertinate Will Smith trinktelėjimą Chris Rock Oskarų įteikime?

Galbūt. Bet taip tikroviškai atrodo, jog galima manyti, kad parodytas kitas kadras.