81

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Kuri cia ta jos grazuole?)

82

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Dailius Inkstenis parašė:

Pagaliau Ieva įsidėjo savo gražuolės nuotrauką.

Aišku, kad graži moteris. Linkiu visoms tokių metų taip gerai atrodyti smile

83

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

VISI MES BuSIM BEZDZIONEM tongue tongue big_smile big_smile

84

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Laimute, ir tu esi labai graži moteris.

85 (redagavo Fjord 2022-04-16 22:00)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Dailius Inkstenis parašė:

Laimute, ir tu esi labai graži moteris.

Ačiū "mažiuk" big_smile big_smile. Tu man gražiausias smile

86

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Fjord parašė:
Dailius Inkstenis parašė:

Laimute, ir tu esi labai graži moteris.

Ačiū "mažiuk" big_smile big_smile. Tu man gražiausias smile

geros sirdukes Laimute,su originaliu jumoro jausmu kurio kartais pasakyto keliais zodziais kiti nesupranta pyksta koliojasai(tame tarpe ir as) tik veliau daeina kad tai pasirodo be pykcio pasakyta buvo

87 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-16 22:44)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Kas čia žino, su kokiais jausmais būna parašyta. Gali būti įvairiai.

88

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Nnnn parašė:
Fjord parašė:
Dailius Inkstenis parašė:

Laimute, ir tu esi labai graži moteris.

Ačiū "mažiuk" big_smile big_smile. Tu man gražiausias smile

geros sirdukes Laimute,su originaliu jumoro jausmu kurio kartais pasakyto keliais zodziais kiti nesupranta pyksta koliojasai(tame tarpe ir as) tik veliau daeina kad tai pasirodo be pykcio pasakyta buvo

Buckis...ir iki kito susikivirčijimo smile

89

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Dailius Inkstenis parašė:

Kas čia žino, su kokiais jausmais būna parašyta. Gali būti įvairiai.

Su tikrais. Tokiais, kokie tuo tarpu užvaldę.

90 (redagavo Dailius Inkstenis 2022-04-16 23:34)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Tenka tuo tikėti arba ne.

91

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

sita daina skirta tik Laimutei
Kris Kristofferson - Casey's Last Ride
https://www.youtube.com/watch?v=JIBq1Jkm7YU

92

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

https://www.youtube.com/watch?v=HK2xR-7Zvhc&list=PLJHbB-XnqA9ooFX9nBo-BJs1KpHdHa1Yd&index=20&ab_channel=DMX-Topic

daina visiems

93

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Frenkas parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=HK2xR-7Zvhc&list=PLJHbB-XnqA9ooFX9nBo-BJs1KpHdHa1Yd&index=20&ab_channel=DMX-Topic

daina visiems

Ačiū smile

94

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Autoriaus galvoje visko labai daug, viskas susimaišę ir visos problemos bando imti viršų. Reikėtų viską sustabdyti ir perkrauti visas mintis po vieną, susidėliojant viską į tinkamas dėžutes ir sprendžiant visas problemas po vieną.
  Pabandykite užsiimti meditacijja nuraminant ir kūną ir protą, susirūšiuoti, atsirinkti ir apgalvoti visas mintis.
nesiūlau išeiti į kalnus, dykumas ir klajoti kelis metus - užtenka atsigulti ant žemės (ne lovoje, kad neužmigtumėt) ir nieko nedaryti. Pradžioj procesas gali būti lėtas, bet kuo dažniau, tuo bus lengviau.

95 (redagavo Vytautas 2022-04-27 15:11)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Kvazimodas parašė:

Autoriaus galvoje visko labai daug, viskas susimaišę ir visos problemos bando imti viršų. Reikėtų viską sustabdyti ir perkrauti visas mintis po vieną, susidėliojant viską į tinkamas dėžutes ir sprendžiant visas problemas po vieną.
  Pabandykite užsiimti meditacijja nuraminant ir kūną ir protą, susirūšiuoti, atsirinkti ir apgalvoti visas mintis.
nesiūlau išeiti į kalnus, dykumas ir klajoti kelis metus - užtenka atsigulti ant žemės (ne lovoje, kad neužmigtumėt) ir nieko nedaryti. Pradžioj procesas gali būti lėtas, bet kuo dažniau, tuo bus lengviau.

Jūs kogero esate teisus - meditacija greičiausiai padėtų, nusiraminus, derėtų mėginti susidėlioti prioritetus- "mintis"...  tačiau man labai įdomu ką jūs žinote apie žmogaus psichoemocinės būsenos valdymą? koks komplexas elementų reikalingas? o kas kenksminga? kas priklauso nuo pačio žmogaus, kas priklauso nuo visuominės, kas priklauso nuo bendruominės, kas priklauso nuo požiūrio, ačiū išmintingieji kurmiai, kalbame į temą prašau...

96 (redagavo Ieva 2022-04-27 15:39)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Yra toks požiūris, kad ateina momentas, kai guma ištįsta ir tampa netampri, negali sugrįžti į pradinį būvį. Patologija yra patologija,  ją reikia pažinti, su ja susigyventi ir gyventi. Niekas už mus pačius, jeigu mes sveiki,  negali geriau žinoti, ko mums iš tikrųjų reikia, kas mums sveika ar ne. Esant sutrikimui reikalinga pagalba iš šalies. Ji ne visuomet pasiteisina. Tačiau kitų alternatyvų nėra.
Jeigu šalia yra žmonės, kuriuos jūs mylit ir jie jus. Turiu mintyje atsakingai, o ne meilė prie degtinės butelio, tuomet turėtumėt ir į jų nuomonę įsiklausyt. Bet nuspręsti turit pats, nes esat suaugęs, kaip ir kad gyvenam patys už save, o ne kiti už mus.

97

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Vytautai, formulių čia jokių neprisitaikysi. Vienam viena gerai kitam kita. Dirbk.

98 (redagavo Vytautas 2022-04-28 11:02)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

po Galais Ieva, Laimute... viskas, baigiam apie mane... man idomi jūsų nuomonė ir kitų - sakykit ką padarėt, kad jūsų atžalos šian pasaulin ateitų laimingesni negu jūs patys..? ar jum pavydas, jeigu koks debilas pasimokins iš jūsų praktikos? ar jums pačių puikybė neleidžia priimti tiesos, kad visada gali būti geriau ir jūs tikrai nepadarėt " visko" kas naudingiausia jums ir aplinkiniams(nes taspats, kad būtų ginčytis dėl to koks skaičius būtų, jeigu iš begalybės atimtume baigtinį skaičių...)? pvz ką padarėt kad ne tik jūsų artimųjų rate bet ir platesniame rate būtų daugiau meilės ir dėkingumo? kaip drystat būti skeptikais kalbant apie ateities kartų gerbūvio kūrimą ir potecialo kūrima jau dabar...? toks vaizdas kad aplinkui vien raiši ir žiūri patenkinti vien žemutinius Maslow piramidės lygius... nusilenkit pas mane šią akimirką esančiai energijai, pasiimkite ją patys ir verskit kalnus jau su savo svajonių energija... visatos sąlyga tik toka, kad dėl to būtų gerai jums ir visiems aplinkui... vat neskubėdami, kad ir 10metų galim diskutuoti ir gryninti, kas yra naudinga mums ir visiems aplinkui, kiekvienam skirtingai...- nesamonė, kiekvienam- vienodai... galit bėgt kaip žiurkjės iš skestančio laivo arba kaip bičių šeima nors skirtingi nariai, tačiau visi dirbti vardan bendro labo, o medų visi mėgsta - net apsišikus muselė... žinoma produktų bičių šeima pagamina daug, ne vien medų - pikis, vaškas, bičių duonelė, pienelis. kaip manot ar žmogus pranašesnis už biteles, kada bent "medų"- meilę ir dėkingumą pradėsim nešti, skleisti? ok dalis žmonių tai daro bent mažose bendruomenėse, lenkiu galvą prieš jus... siūlyčiau imti naudotis visomis susiklosčiusiomis aplinkybėmis ir iš to krauti bendruomeniškumą, meilę, bei dėkingumą, lyderiai ne amsenyse, o energijų srautų balance... psichoemoncinė būsena, kadangi ji nėra bent pas mane stabili, o meilės moteriai net privengiu, tad tikrai žinau, kad kažkas nėra gerai, taip tai kogero tik gyvenimo etapas, belieka viltis, kad tai pasikeis i gerą. kalbu apie save tik todėl, kad parodyčiau jog esu netobulas, tačiau puoselėju viltis ir dėl jų stengiuosi. tad ok psichoemocinė sveikata, mano akimis tai visiškai tiesiogiai priklauso nuo pasitenkinimo egzistencija visomis prasmėmis tiek objektyvia tiek suptilia, vėl gi sveikata- gebėjimas mylėti vieningai. tad oi kiek reikia nuveikti ir išmokti... gražios dienos optimnistai...;D

99

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Nu matai... jau ir pradėjai dirbti. Būčiau neparašius ano, būtum nerašes šito.

100 (redagavo Laimutė 2022-04-28 14:46)

Re: karma, samonė, pasamonė ir nesamonė:D

Aš savo atžalai daviau valgyti ir jį mylėjau. Viskas. Nuo kada vaiko laimė priklauso nuo auklėjimo? Jis pats jos kalvis ir vis dar kala, dirba ir taip iki gyvenimo pabaigos. Kaip ir męs visi.
Aš mąstau perdaug praktiškai, kad leisčiausi į tokius minčių vingius kaip tu.
Beje, taip darydamas dažnai pameti siūlo galą.
Tu, ne debilas. Nenustebčiau, jei kas nors tave pavadintų simuliantu.