901

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Shameless parašė:

Jus tik CIA Nepradekit tarp Savu tongue big_smile big_smile

Bus matyti kas už, o kas prieš kai į Lietuvą įžygiuos. Baisu, kuo pavirsta žmonės karo metu.

O gal ir neizygiuos. Gal rimti vyrai susitiks kabinete ir padalins pasaulį

Taip būtų geriau smile

902 (redagavo Valdas 2023-02-27 00:24)

Re: Karas Ukrainoje

JAV neleidžia Rusijai įsiveržti į NATO valstybes ir Rusija turi klausyti, nes JAV karinis biudžetas 2021 metais buvo 800 milijardų usd., o Rusijos - 65,9, neskaitant karinės technikos ir kariuomenės kokybės skirtumo.

O NATO karinis biudžetas 2022 metais sudarė 1,2 trilijono usd arba 1200 milijardų.

Todėl Rusija yra švelniai tariant nepatogioje padėtyje.

903

Re: Karas Ukrainoje

https://gcdnb.pbrd.co/images/7qW7FO2UH8j1.png?o=1

https://www.reddit.com/r/RussiaUkraineW … voured_by/

oj geras big_smile kazkada kazka panasaus galvojau, kai matydavau gyvunus be seimininku ten smile

904 (redagavo Bulvytė 2023-08-23 19:21)

Re: Karas Ukrainoje

Pavykęs ukrainiečių karo pajėgų "ėjimas" Kryme. Bravo

905

Re: Karas Ukrainoje

Bulvytė parašė:

Pavykęs ukrainiečių karo pajėgų "ėjimas" Kryme. Bravo

koks tas ejimas?

906

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Pavykęs ukrainiečių karo pajėgų "ėjimas" Kryme. Bravo

koks tas ejimas?

Nebepamenu... kažkas panašaus buvo. Gal su dronais kažkas ten jiems gavosi.

907

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Hmm, tai rusu taktinis manevras, jis senai zinomas, bet veikia iki siol. Tarsi priesininkas ir uazeme kazkokia teritorija, bet toliau nesugeba pasistumeti. Ji tuoj blokuoja is sonu ir visi patenka i blokados katila. Tai jau zino vakarai, bet ukrainieciai, jie raportuoja apie momentiniu pasiekimus, bet nemato perspektyviniu.

Kas kaip gali, taip ir veikia. Visiems pagal jėgas. Tik keista, kad rusai iki šiol nepaėmė Kijevo ir visos Ukrainos, kaip buvo karo pradžioje žadėję.

908

Re: Karas Ukrainoje

Priešingybės gali tik vienas kitą papildyti, o ne traukti. Man irgi nelogiška ta pasenusi tezė.

909

Re: Karas Ukrainoje

Kur mūsų Darius dingo? Ko gero aplink pasaulį keliauja su kokiu prabangiu kruizu smile

910

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Hmm, tai rusu taktinis manevras, jis senai zinomas, bet veikia iki siol. Tarsi priesininkas ir uazeme kazkokia teritorija, bet toliau nesugeba pasistumeti. Ji tuoj blokuoja is sonu ir visi patenka i blokados katila. Tai jau zino vakarai, bet ukrainieciai, jie raportuoja apie momentiniu pasiekimus, bet nemato perspektyviniu.

Kas kaip gali, taip ir veikia. Visiems pagal jėgas. Tik keista, kad rusai iki šiol nepaėmė Kijevo ir visos Ukrainos, kaip buvo karo pradžioje žadėję.

nes daug itvirtintu miestu daug gamtos kliuciu kaip Dnepro upe, nes ukrams padeda daug saliu ginklais ir nes rusai kariauja labai ribotu kariu skaiciumi. ir mobilizacijos neskelbia
kaip pavyzdi patyrinek antraji pasaulini kara kai rusai ta pacia kryptimi is rytu i vakarus ismusinejo vokiecius. kiek jiems tai kainavo gyvybiu ir kiek laiko uzeme

911

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Zmogu zmoguje traukia priesingybes. Nieko panasus. Atlikti eksperimentai parode, jog zmones renkasi i sve panaius 73%, o i priesingybes reaguoji tik apie 3%. Vel gi, pasitvirtina teorija, mes ieskome tik veidrodziu, kas atspindi mus pacius.

zmogu zmoguje traukia geris ir grozis

912

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Hmm, tai rusu taktinis manevras, jis senai zinomas, bet veikia iki siol. Tarsi priesininkas ir uazeme kazkokia teritorija, bet toliau nesugeba pasistumeti. Ji tuoj blokuoja is sonu ir visi patenka i blokados katila. Tai jau zino vakarai, bet ukrainieciai, jie raportuoja apie momentiniu pasiekimus, bet nemato perspektyviniu.

Kas kaip gali, taip ir veikia. Visiems pagal jėgas. Tik keista, kad rusai iki šiol nepaėmė Kijevo ir visos Ukrainos, kaip buvo karo pradžioje žadėję.

nes daug itvirtintu miestu daug gamtos kliuciu kaip Dnepro upe, nes ukrams padeda daug saliu ginklais ir nes rusai kariauja labai ribotu kariu skaiciumi. ir mobilizacijos neskelbia
kaip pavyzdi patyrinek antraji pasaulini kara kai rusai ta pacia kryptimi is rytu i vakarus ismusinejo vokiecius. kiek jiems tai kainavo gyvybiu ir kiek laiko uzeme

Jei Amerika jiems tada nebūtų padėjus ( lėktuvais, ginklais ir doleriais ) jie nebūtų laimėję. Dar ir šalta žiema jiems sužaidė į kišenę. Visi kiti, kaip britai, prancūzai.... nieko nesiėmė pirmi prieš fašizmą. Tik jau kai Amerika pajudėjo, prisijungė ir kiti ir pirmiausia pasidalino viską sektoriais.

913

Re: Karas Ukrainoje

Visus ukrainietiškus fašystus rusai nugalabys. Bus tvarka, vet vistiek ju dar prisidaugins. Tie teroristai visus sprogdina slapcia, minuoja viska, taikius zudo, o suvercia anr rusu

914

Re: Karas Ukrainoje

Verso parašė:

Visus ukrainietiškus fašystus rusai nugalabys. Bus tvarka, vet vistiek ju dar prisidaugins. Tie teroristai visus sprogdina slapcia, minuoja viska, taikius zudo, o suvercia anr rusu

Nebuvom, nežinom. Kažkada gal sužinosim, kam aplamai šito karo reikėjo.
Kalti bus nubausti, o ko jau nebėra, neprikelsim. Gaila žmonių. Visi žmonės ir kiekviena mirtis - vieną mirtimi per daug.

915

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:
Verso parašė:

Visus ukrainietiškus fašystus rusai nugalabys. Bus tvarka, vet vistiek ju dar prisidaugins. Tie teroristai visus sprogdina slapcia, minuoja viska, taikius zudo, o suvercia anr rusu

Nebuvom, nežinom. Kažkada gal sužinosim, kam aplamai šito karo reikėjo.
Kalti bus nubausti, o ko jau nebėra, neprikelsim. Gaila žmonių. Visi žmonės ir kiekviena mirtis - vieną mirtimi per daug.

Jei ne rusai, tas fašyzmas po visur pasklystu, visur šaknys leistu. Nukentetu daug daugiau žmoniu. O fašystai- ne žmonės. Pažiurėkit ka jie išdarinėja. Jie taikius minuoja, sprogdina, ir visi džiugauja, o juk tai- terorizmas

916

Re: Karas Ukrainoje

O fašistų ir visokių kitokių teroristų yra kiekvienoje šalyje. Svarbiausia, kad tai nepaimtų viršaus, kaip Hitlerio laikais. Juk vienas jis nieko nebūtų padaręs. Liaudis, ėjusi su juo ir už jį viską darė. Karai buvo ir bus pats bjauriausias dalykas žmonijoje.

917

Re: Karas Ukrainoje

Verso, aš nežinau kaip tu supranti fašizmą.

918

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:

Verso, aš nežinau kaip tu supranti fašizmą.

Aš tiesiog daugiau žinau nei kiti, mano giminaiti nužudė, aš ten buvau, viska mačiau, žinau

919

Re: Karas Ukrainoje

Verso parašė:
Laimutė parašė:

Verso, aš nežinau kaip tu supranti fašizmą.

Aš tiesiog daugiau žinau nei kiti, mano giminaiti nužudė, aš ten buvau, viska mačiau, žinau

Užuojauta dėl giminaičio. Baisūs dalykai vyksta kare ir daug nekaltų aukų.
Ir dar ne galas.

920

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:
Verso parašė:
Laimutė parašė:

Verso, aš nežinau kaip tu supranti fašizmą.

Aš tiesiog daugiau žinau nei kiti, mano giminaiti nužudė, aš ten buvau, viska mačiau, žinau

Užuojauta dėl giminaičio. Baisūs dalykai vyksta kare ir daug nekaltų aukų.
Ir dar ne galas.

Tie fašystai visus zmones i gelezinkelio stoti sukviete, tipo evakuoja, cia karo pradzioj dar, patys isvare kariniais auto, ir raketa paleido i gelezinkelio pastata, visus nuzude, kad suverst ant rusu