961

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Bet tu gali parodyti savo pozicija. Lasas po laso ir akmeni prataso. Tu viena is daugelio lasiuku i susivokima.

Mano pozicija senei aiški. Aš nekenčiu karo.

962

Re: Karas Ukrainoje

Biblija neįdomi. Nuobodu skaityti. Kaip kam patogu, taip ją kiekvienas ir aiškina. Visur melas ir apgaulė. Biblija uždaro tikinčiuosius į užburtą ratą.

963

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Laimute, tu pati atsakei i savo pateikta hipoteze. Visu nesunaikins, o kas butent lieka? Ar gi tai nepanasu i grudu ir pelu atskyrima? Tu puikiai viska matai, bet dar reiketu praplesti akirati. Tam reikia vyriskos pasauleziuros. Neaisku kam ka ten verti, bet rodos, daugiau i ora.

Nieko aš niekam neverčiu.

964

Re: Karas Ukrainoje

Pasaulėžiūrų aš iš čia prisigaudau, bet ar nuo to manoji pasaulėžiūra pasikeis....(?)

965

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Bet koks kontaktas, kad ir virtualus, turi savu pasekmiu. Ne toje vietoje, ne tuo laiku suplasnojesndrugelis keicia visa pasaulio sistema. Tu cia, as cia, mes bet kokiu atveju jau santykiaujame. Patinka, ar ne, bet jau nesi savo paskemes. Jei tau tai per daug, tavo vieta uzdarame stiklainyje.

Per mažai

966

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Atsiprasau, bet nuosirdziai uzvire.

:::044:::044

967

Re: Karas Ukrainoje

Senokai nevirei. Čia buvo tavo jau nešamos pasekmės ? smile

968

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Sia platforma laikai kaip savo nuosavybe. Tiesiog nuo jos atsiknisk ir leisk kitoms moterims cia pasireiksti ir vyrams su jomis susipazinti. Skurdu cia ir tai deka taves.

Manai bus čia daugiau veiksmo jei aš nepalaikyčiau pokalbių?
Forumas skirtas diskusijoms todėl čia mažai moterų. Kurios ieško pažinčių čia nedalyvauja. Jos rašo į karštą liniją arba  patikusiam tiesiog į privatą.

969

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Sia platforma laikai kaip savo nuosavybe. Tiesiog nuo jos atsiknisk ir leisk kitoms moterims cia pasireiksti ir vyrams su jomis susipazinti. Skurdu cia ir tai deka taves.

Manai bus čia daugiau veiksmo jei aš nepalaikyčiau pokalbių?
Forumas skirtas diskusijoms todėl čia mažai moterų. Kurios ieško pažinčių čia nedalyvauja. Jos rašo į karštą liniją arba  patikusiam tiesiog į privatą.

o kodel cia mazai moteru? kodel jos tokios neaktyvios?

970

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Sia platforma laikai kaip savo nuosavybe. Tiesiog nuo jos atsiknisk ir leisk kitoms moterims cia pasireiksti ir vyrams su jomis susipazinti. Skurdu cia ir tai deka taves.

Manai bus čia daugiau veiksmo jei aš nepalaikyčiau pokalbių?
Forumas skirtas diskusijoms todėl čia mažai moterų. Kurios ieško pažinčių čia nedalyvauja. Jos rašo į karštą liniją arba  patikusiam tiesiog į privatą.

o kodel cia mazai moteru? kodel jos tokios neaktyvios?

Nu, žinai, ateina...paskaito kokius vėjus čia rašom ir dingsta big_smile
Ieškančios rašo į privatą. Čia laiko negaišta.

971

Re: Karas Ukrainoje

Parantu, tu turėtum būti man dėkingas už tai, kad aš tave visokį parodau moterims kurios skaito ši forumą. Nu turėjo jau bent kelios parašyti tau į privatą. big_smile

972

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Niekas cia neraso ir cia ne ta platforma. Rasiau kur reikia kreiptis, jie kas domina rimciau. Man tereikia iskrauti mintis, o tu Laimute, kazkaip visa tai nukanalizuoji. Seip uz tai didelis perfekt, bet visumoje, tu kaip moteris… o gal visai ne moteris. Buni keliuose vaidmenyse is kart, kodel ir lyties nepakeitus. Pydarai tai sugeba, neatskirsi.

Tada neturėtum virti jei čia tik savo mintis iškrauti nori.
Aš juk netrukdau. Kas man įdomu pakomentuoju, paklausiu, pasitikslinu.
Man tai visai nesvarbu su kurios lyties atstovais diskutuoti. Čia minčių apsikeitimas.

973

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Veidmainiauji, netikiu tavimi.

Tai tavo reikalas, ne mano. Aš tai tikiu visais, kas čia rašo.

974

Re: Karas Ukrainoje

O kokiu tikslu, tavo nuomone, turėčiau veidmainiauti?
Aš juk nieko neieškau.

975

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Zmona turi buti arhitektas, ji turi jausti arhitekturoje grozi ir moketi tai sutverti seimoje, o tuo paciu ir visatoje.

Ne visi juk tokią žmoną įsivaizduoja.

976

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

As cia netikiu niekuom, net savimi.

Tai blogai

977

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Per antra pasaulini kara paslaptingai uzsirekomendavo tokie kariai, kai harakternikai. Tai faktiskai kariai magai. Apie juos prabilo ir rusu ziniasklaida. Na ka, jei jie stos musin, bus kazkam labai liudna. Tai ipatingas padalinys, ju gretose seniai, kuriems gali buti virs 130 metu. Skaiciau viena knyga, ten daug apie juos buvo. Kas toliau, net sunku prognozuoti. Jie veikia, atlieka ir dingsta. Jie negauna jokiu apdovanojimu, bet dirba butent is idejos. Kosmaras, kariai magai, tik rusu gretose tokie gali buti ir daugiau niekur tokiu net uzuominos apie tokius nera. Siurpas per skura praeina.

Apsaugok ir pagailėk. Jau tau kai paūmėja....
Nenuostabu, kad trini parašytas nesąmones. Jei suspėji, žinoma big_smile

978

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Ismintis ka sako: po saves palikti viska kaip radai. Tad. Nera ko tersti virtualia aplinka. Parasei, kam reikia perskaite ir istrynei. Sekancia diena nieko nelieka. Nepripieduokite, pagal jusu pedsakus galima jus susekti.

Trintukas :::044

979

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Yra toks laiko praleidimo budas. Atsiduli ant zemes, bet tai nebutuna, vaikysteje man patikdavo tai aryti atsigulus ant sieno kupscio ir spoksai i debesis. Kai debesys yra danguje pavieniai ir tingiai sliauzia, tuomet galima juos trinti. Pasirenki koki, i ji ikali savo zvilgsni ir nepaleidi kol jis is daungaus skliauti neisnyksta. Didelio nesigauna, tiesiog nespeji jo istirpinti. Visi kiti kaip ir nepakite toliau sliauzia, isnyksta tik tas, kuri pasirenki. Tiesa, kai buvo zmona, jai tai rodziau. Megino ir ji tai padaryti, bet jai nieko nesigavo. Tiesiog pameginkit, idomu valyti dangu.

as viena karta taip atsiguliau. tai varnos pagalvojo kad as negyvas ir pradejo skraidyti aplink mane. paskui priskrido vis arciau ir jau norejo mane lesti turbut galvojo kad as lavonas

980

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Seip tai varnos orentuojasi pagal kvapa. Kiek sykiu esu miegojes tiesiog miske, kur lauke ant ant sieno, viskas ramu. Tik karta, kai miegojau miske, kuriame yra vilku, prie manes, visai salia atsigule stirna. Vilkas neina prie zmogaus. Taip stirna ismiegojo visa nakti. Ryte, kai pabudau, ji ramiai guleje, bet jau buvo pabudusi, zvalgesi aplinkui. As susirinkau savo daigtus, susipakavau, o ji visai i tai demesio nekreipe, smalsavo, bet niekur nuo manes nesiruose begti. Taip as ir nuejau, ji liko gulineti.

Kaip miela smile