81

Re: Karas Ukrainoje

Frenkas parašė:

Gerai cia valdai uzsiminei, jo visi isivaizduoja kad parama ginklais tai tipo uz dyka, niekas nepamini kad reikes uz visa tai sumoketi ir ukraina delto prasiskolina. O prasiskolinusias valstybes valdo tie kam ta valstybe skolinga

is kur tokios zinios kad reiks susimoketi? Galima saltini patikima?

82

Re: Karas Ukrainoje

Frenkas parašė:

Gerai cia valdai uzsiminei, jo visi isivaizduoja kad parama ginklais tai tipo uz dyka, niekas nepamini kad reikes uz visa tai sumoketi ir ukraina delto prasiskolina. O prasiskolinusias valstybes valdo tie kam ta valstybe skolinga

Įdomu kam prasiskolinus Amerika, juk ten daugiau kaip 130% skolų?

83

Re: Karas Ukrainoje

Darius parašė:
Frenkas parašė:

Gerai cia valdai uzsiminei, jo visi isivaizduoja kad parama ginklais tai tipo uz dyka, niekas nepamini kad reikes uz visa tai sumoketi ir ukraina delto prasiskolina. O prasiskolinusias valstybes valdo tie kam ta valstybe skolinga

is kur tokios zinios kad reiks susimoketi? Galima saltini patikima?

Be abejo, reiks. Dar anūkai turės tas skolas mokėti. Visada taip buvo ir bus. Niekas nieko neduoda dovanai

84

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:
Darius parašė:
Frenkas parašė:

Gerai cia valdai uzsiminei, jo visi isivaizduoja kad parama ginklais tai tipo uz dyka, niekas nepamini kad reikes uz visa tai sumoketi ir ukraina delto prasiskolina. O prasiskolinusias valstybes valdo tie kam ta valstybe skolinga

is kur tokios zinios kad reiks susimoketi? Galima saltini patikima?

Be abejo, reiks. Dar anūkai turės tas skolas mokėti. Visada taip buvo ir bus. Niekas nieko neduoda dovanai

nu is kur tokios zinios ? smile as tai duodu dovanai, tai jau iskarto paneigiu tavo teigini smile

85 (redagavo Valdas 2022-04-26 22:34)

Re: Karas Ukrainoje

Nematau, kur problema. Ukrainiečiai patys nori kariauti prieš rusus, tai va prašom, gali džiaugtis rezultatais. Nenorėjo susitarti, bet priešiškumas įgimtas, tai nepasirinksi. Iš kur žinau apie NATO paramą ginklais Ukrainai? O ką tu nežinai? Ar nežinai, kad tos tautos, kurios kariauja tarpusavyje, yra mirtini priešai? Aš tai už tai, kad dujas pirktume iš Rusijos. Man Rusija labai patinka, nes aš esu ir su lietuvių, ir su rusų tautybėmis. Todėl esu ir už Lietuvą, ir už Rusiją, dėl to man nepatinka šitas karas, bet kaip yra, taip. Tokia susidarė situacija.

86 (redagavo Valdas 2022-04-26 22:07)

Re: Karas Ukrainoje

Dariau, nėra tokio dalyko, kaip negrąžintina parama ar dovana, nes viskas kainuoja pinigus, ir negrąžinus už tai, tampama skolingu, o tada skolą gali pareikalauti grąžinti, tai yra patys grąžins, nors oficialiai tai ne skola, reikiamais veiksmais, nes nepaisant oficialumo, realiai tai yra skola.

87 (redagavo Laimutė 2022-04-26 22:07)

Re: Karas Ukrainoje

Dariau, nelygink savo skolų ar dovanojimo su skolomis tarp valstybių. Kaip tu manai, kodėl taip ilgai trunka tokie veiksmai? Juk reikia sudaryti sutartis, jas patvirtinti ir abipusiai pasirašyti. Negali šalis kitai šaliai dovanoti turtų. Neturi tokios teisės. Kitas reikalas yra privačių asmenų aukos.

88 (redagavo Valdas 2022-04-26 22:10)

Re: Karas Ukrainoje

Aukos, dovanos, paramos, paskolos - viskas yra skola. Kaip papirkinėjimas, po kurio papirktieji pareikalavus atlieka kokius nors veiksmus papirkėjų naudai, tokiu būdu grąžindami skolą.

89

Re: Karas Ukrainoje

Valdai, Lietuva atsisakė dujų, o iš kur perka ir kiek moka ar žinai?

90 (redagavo Valdas 2022-04-26 22:15)

Re: Karas Ukrainoje

Žinau, kad atsisakė. Iš kur perka, nesidomėjau, iš JAV? O kiek moka? Tikiuosi, ne per mažai. smile

91 (redagavo Laimutė 2022-04-26 22:24)

Re: Karas Ukrainoje

Va, pav. Vokietija negali atsisakyti dujų net iki 2030 metų kol veikia sutartis. O sutartyje yra gudrus punktas. Take or pay. Jie turi imti, nes jei atsisakytų visvien turėtų už tam tikrą kiekį, kurį sutarė, mokėti. Taip, kad tupikas čia kaip turi būti.

92 (redagavo Valdas 2022-04-26 22:21)

Re: Karas Ukrainoje

Ar ne todėl jie nori Ukrainos savo sąjungoje, kad galėtų atsisakyti Rusijos dujų? Suprantu. Tokia sutartis. Gali, bet turėtų sumokėti, o jeigu nesumokėtų, įgiję kitą dujų tiekėją? Ką rusai darytų?

93

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Ar ne todėl jie nori Ukrainos savo sąjungoje, kad galėtų atsisakyti Rusijos dujų? Suprantu. Tokia sutartis. Gali, bet turėtų sumokėti, o jeigu nesumokėtų, įgiję kitą dujų tiekėją?

Niekaip neišsivynios. Nebent sugebėtų panaikinti sutartį dėl ypatingų priežasčių dėl karo. Dar mąsto mūsų politikai.

94

Re: Karas Ukrainoje

O jeigu nemokėtų? Ką darytų Rusija?

95

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Nematau, kur problema. Ukrainiečiai patys nori kariauti prieš rusus, tai va prašom, gali džiaugtis rezultatais. Nenorėjo susitarti, bet priešiškumas įgimtas, tai nepasirinksi. Iš kur žinau apie NATO paramą ginklais Ukrainai? O ką tu nežinai? Ar nežinai, kad tos tautos, kurios kariauja tarpusavyje, yra mirtini priešai? Aš tai už tai, kad dujas pirktume iš Rusijos. Man Rusija labai patinka, nes aš esu ir su lietuvių, ir su rusų tautybėmis. Todėl esu ir už Lietuvą, ir už Rusiją, dėl to man nepatinka šitas karas, bet kaip yra, taip. Tokia susidarė situacija.

nesuprantu ka ten tartis su ruskiais - kad atiduosi dali ukrainos? Nera ka ruskis gali pasiulyt uz tai matyt kad butu verta.

Kariaut nenori manau ukrainieciai dauguma, bet yra priversti.

As zinau apie parama bet nezinau kad tai yra ne dovana o i skola. Tai is kur tokia info?

Na zinau , kad tautos kurios kariauja tarpusavyje yra mirtini priesai, o ka ? smile

Tai tu esi uz tai kad remti karo masina kuri viena diena gali ir musu teritorijoje kariaut ir ant taves paties numest bomba. Jei esi uz Lietuva, tai neturetum but uz duju pirkima is rusijos. CIa nebent esant didelei bedai ir neturint kito pasirinkimo smile

96

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Dariau, nėra tokio dalyko, kaip negrąžintina parama ar dovana, nes viskas kainuoja pinigus, ir negrąžinus už tai, tampama skolingu, o tada skolą gali pareikalauti grąžinti, tai yra patys grąžins, nors oficialiai tai ne skola, reikiamais veiksmais, nes nepaisant oficialumo, realiai tai yra skola.

tai cia rusiska logika - va Kryma padovanojo ir atsieme per prievarta smile taip dalykai nedaromi normaliu zmoniu.
As remiu Ukraina pinigais, ir man uztenka kad ji kovoja uz musu laisve, as neprasysiu ju pinigu atgal. Tas pats ir valstybiniu mastu manau - pinigais, ginklais remiama gali but nes jie kovoja uz musu laisve - jie jau kovodami ir atiduoda skola iskart. CIa mes dar liksim skoloj jiem jei jie gerai duos i kaulus ruskynui man atrodo smile girdejau kad rems vakarai Ukrainos atstatyma, tai is vakaru pinigu susimesim.

97

Re: Karas Ukrainoje

:DD crazy crazy people all around the town baby :DD

98

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:

Dariau, nelygink savo skolų ar dovanojimo su skolomis tarp valstybių. Kaip tu manai, kodėl taip ilgai trunka tokie veiksmai? Juk reikia sudaryti sutartis, jas patvirtinti ir abipusiai pasirašyti. Negali šalis kitai šaliai dovanoti turtų. Neturi tokios teisės. Kitas reikalas yra privačių asmenų aukos.

gerai, prasau saltini patikima duokit. Nes as is ivairiu saltiniu tai kitaip girdziu.

99 (redagavo Valdas 2022-04-26 23:01)

Re: Karas Ukrainoje

Neįžeidinėk rusų vadindamas juos ruskiais, nes tada aš vadinsiu tave suskiu, gerai? :::034 Ukrainiečiai nenorėjo susitarti dėl nestojimo į NATO, dėl karinio neutralumo, pats gal žinai. Ar ne? Nenori tartis? Nori kautis? Prašom, ir tu gali prisijungti. Rezultatai baisūs, bet patys ukrainiečiai panorėjo pakariauti.

Tu nesupranti, kaip veikia skolingumas, nesupranti, kad dovana ir parama yra skola, nes tai kainuoja pinigus, tai akivaizdu. Niekas nerašo apie tai, nes vadina dovana ir parama, bet tai skola.

Nemanau, kad Rusija pultų Lietuvą ar tuo labiau numestų bombą, nes manau, kad Lietuva nekariaus prieš Rusiją, ir žinau, kodėl. Matai, kadangi aš esu ir su lietuvių, ir su rusų tautybėmis, aš esu ir už Lietuvą, ir už Rusiją, todėl man tinka dujų pirkimas iš jų bei patinka jų karinė mašina. Man gaila, kad Lietuvos - tokia palyginus silpna (global firepower 2022 karinės galios indeksai), o Rusijos, kuo stipresnė, tuo man labiau patinka. Kiekvienas tai vertina pagal savo tautinę sudėtį.

100

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

O jeigu nemokėtų? Ką darytų Rusija?

Baudos už sutarties nesilaikymą būtų. Tai jau geriau imti dujas nei mokėti veltui.
Na, nebent patys rusai atjungtų, bet jie nekvaili.