981

Re: Karas Ukrainoje

Nepakeliamas karštis. 34 šiandien.
Medžius girdau.
Prajuokino Konstantinas su savo nuotykiu big_smile.

982

Re: Karas Ukrainoje

Stebėti debesis labai įdomu. Pamatai įvairių, besikeičiančių formų kurios pereina į kažką netikėto... labai gražu

983

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Ilon Mask starlinka atjunge virs Ukrainos, kai pasikalbejo su Rusijos pasiuntiniu Amerikoje. Visa tai, ka daro ukrainieciai su bepilociais liektuvais, kelia gresme branduolinio karo pradziai. Ukrainieciai prase, kad butu vel ijungtas starlinkas, bet Maskas atsake vienareiksmiskai.

jis ir anksciau atjungdavo nes ukrai jam buvo nesumokeje

984

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Britu tankai Celenzeriai, dega vienas po kito fronto linijoje. Stai tau ir tvirtove, butent taip pakrikstyjo tuos tankus.

taip) rusai juos medzioja nes uz viena pamusta tanka gauna milijona rubliu premijos. arba kazkur 10 tukst euru. tai tik uzmato vakarietiska tanka sauna is visu ginklu nes kas pirmas pataikys to ir premija. jau ukrai stengiasi senus tankus leisti o vakarietiskus saugo

985

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Britu tankai Celenzeriai, dega vienas po kito fronto linijoje. Stai tau ir tvirtove, butent taip pakrikstyjo tuos tankus.

Velnias jų, tų tankų, svarbu, kad netyčia nenukautų karių magų, na tų 130- mečių kareivėlių. O gal, sakau, jie iš cino....cino kareivėliai iš caro Petriuko žaidimų kambario (?). big_smile

986

Re: Karas Ukrainoje

Magija - kietas reikalas. Ar ne, Parantuk wink  pupuliuk ?

987

Re: Karas Ukrainoje

Jus vis čia?

988

Re: Karas Ukrainoje

Juodosios jūros salos: didžiausia sala - Džarylgachas - 62 kvadratinių kilometrų plotas. Kitos salos mažesnės, reikšmingiausios: Berezanas ir Serpentinas – abiejų plotas nesiekia 1 kvadratinio kilometro.

989

Re: Karas Ukrainoje

Tos pilvo šokėjos turi lašinukų ant pilvo ir klubų. Sako, kad taip gražiau big_smile

990

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Kokia tai sala, ten nerase, bet tuo metu tai buvo strategine padetis, negalejo atplaukti laivai, nes ten buvo irengta stipri artilerija, visus laivus skandino is eiles.

Dabar taip pat ten įrengta karinė bazė.

991

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Klasika, tai indiskos moters standartas.

Na taip, jos bent jau liemenį šiokį tokį turi kol jaunos.

992

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Tam, kad liemuo butu, yra vienas paprastas pratimas. Nesugebesiu jo aprasyti, bet rodos, nieko bendro neturi su liemeniu, o realiai, liemeni taip nuslyfuoja, kaip kad bite butum.

Turiu aš liemenį ir pilvuko presą smile per plonas liemuo nelabai gražu.

993

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Svarbu vyriu tinka, o visiems kitiems, jug ne juos tenkinti ruosiesi.

Man svarbu, kad aš patenkinta savo figūra. Dėl vyrų niekada nei lieknėčiau nei storėčiau.

994

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Pagrindinis formacijos tikslas, pervesti zmogaus liga i hroniska. Daktarams moka pinigus ne uz tai kad igyde, o uz tai kad jus pragyde.

Va čia tai pilnai sutinku.

995

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Todel, kai man reikia praeiti medkomisija, daktare pyksta, mano korteleje nera jokiu duomenu. Tenka truputi susipykti, bet ji visviena uzskaito ta nelemta medkomisija.

Ir kraujo paimti analizei neleidi?

996

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Nieko! Dar ko? Gyva zmogu badyti, juo lab sveika. Va, uz duru kruvos ligoniu, savanoriu donoru, ka, jiems neuztenka? Lai atsiknisa, adata i kuna durti, kosmaras.

:::044

997

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Ukrainoje, civiliu zonose, kur nera karo veiksmu, masiskai naikina urainieciu kareivius. Juos papjauna, pakaria, nuskandina. Jau zuvusiu kazkur apie batalijonas.

Kas juos ten naikina ir ką veikia kariai civilių zonose?

998

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Va cia idomus klausimas. Tu, pagal savo mastyma, man labai panasi i Aurora. Tai nuostabi moters savybe. Civiliu zonoje juos ruosia, jie ten dislokuojasi iki kol bus siunciami i karo veiksmu zona. O va kas juos zudo? Patys ukrainieciai nezino. Kaip sakoma, karo metu zmogzudyste vertinama banaliai, nieko tokio, nors ir civiliu zonoje.

Labai keista ir kraupu. O aš maniau, kad pašauktinių vieta kazernose.

999 (redagavo Laimutė 2023-09-09 20:49)

Re: Karas Ukrainoje

Man atrodo, kad damasko plienas ir bulatinis plienas tai vienas ir tas pats.

1000

Re: Karas Ukrainoje

Anosovas atrodo buvo plieną su platina legiravęs. Tokia geležtė niekada neatšimpa.
Damaskas tai apibendrinantis pavadinimas.