1321

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Keista situacija gaunasi. Karas tarp Izraelio ir Palestinos. Iranas palaiko Palestina ir taip pat isivels i kara. Amerikai nesigaus islaikyti Izraelio. Karo metu prades plusti pabegeliai ir juos visus suvarys i Ukraina. Ten gi tiek zmoniu beliko, teritorija didele, tik kaip ten kas dabar vadinsis, nes tokia kaip Ukraina tuoj visi pamirs, nes prasideda trecias pasaulinis. Nieko sau, Ukraina tik tarpininkas, visa esme Iranas.

Ar baigsi tu apie tą nelemtą karą(!?). Nu tikras niekšelis. Iš kur pas tave tiek baimių ir sielos traumų? Atsipalaiduok, viskas ir be mūsų susitvarkys į gerąją pusę. Blogiečiai, anksčiau ar vėliau, gaus atpildą.

1322

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Jug i visa ta kose, Palestina - Izraelis, bus itrauktas Iranas. Toks jug amerikonu planas.

Iranas pats įsikišo ir jau seniai. Irano tikslas yra islamizuoti pasaulį.

1323

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Bet kokiu atveju kazkada vis tai turi baigtis, bet kokiomis pasekmemis, cia jau kitas klausimas. Dar Zirinovskis sake, kad sitame kare gali buti panaudotas branduolinis ginklas, bet nuo to maza naudos bus. Taip, uz viso to stovi religijos. Hmm, ant Vatikano, vienos raketos uztektu, pigu ir efektyvu, satanistu irstva vienu ypu sunaikintu.

Ir vaikų tvirkintojus pirmioje eilėje.

1324

Re: Karas Ukrainoje

Turėčiau aš tokią fantaziją kaip Parantu, tai vien tik apie seksą rašyčiau big_smile

1325

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:

Turėčiau aš tokią fantaziją kaip Parantu, tai vien tik apie seksą rašyčiau big_smile

kam ko truksta apie tai ir raso

1326

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Laimute,..
1. Cia virtuali erdve ir cia nera nei gyvu zmoniu, cia kaip persirengimo kambaryje, yra spinteles su nikais ir juose griauciai, baimes kas ko bijo. As gi niekad tave nematysiu, ne liesiu, ne myluosiu.
2. Cia virtuali ir viesa erdve, tai tavo zodziai ir kiekvienas turi teise kazkaip save isreiksti.
3. Karas siame pasaulyje vienintele varomoji jega, kuri vercia zmonija nors kazkaip progresuoti. Jei zmonijai sukurti tokias salygas, kad nereiketu nei del ko rupintis, zmogus nusiris iki akmens amziaus. Jug ateiviai zmones cia Zemeje medziojo tam, kad jie kazkaip gintusi, saugotusi, ismoktu karo strategijos. To mes ir mokomes, bet musu samoningumas vis dar per mazas, kad galetumem megautis technologijomis, kurios mus isvaduotu is durbu rutinos. Va tau, reikia sekso, dar pavalgyti ir pamiegoti. Tiesa, rasiau apie seksa. Jug i suns dienas sudejot. Galop, jus patys zinote ko norite? Svetainiu pilna, cenzura galima apeiti, duokite sielai laisve.

Parantu, daugiau įvairovės. Įdomiau bus skaityti tavo postus.
Virtualioje erdvėje, žmonių parašytos mintys turi didesnį svorį nei bendraujant realiai.

1327

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Kazkaip apie tai nepagalvojau. Pasirodo, jei gerti kava su kakava, sumaisant lygiomis dalimis, tai suteikia daug energijos ir atnaujina kuno lasteles. Tai daroma kasdiena 11 valanda. Cia meksikiecio, simtamecio receptas.

Labai įdomu. O kokią laiko juostą reikia imti?

1328

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Paskutine Putino kalba Valdai gan kruopsciai analizuojama politiniuose sluoksniuose visame pasaulyje ir ypac Amerikoje. Vakarai gerokai sukluso, nes nebuvo jokio ant ju varymo, o tiesiog konkreciai, konstruktyviasi nusvieciama visa padetis pasaulyje ir ne pro vakarietiska prizme, bet grynai, per solidaruma. Is ten daug citatu savo kalboje iterpia ivairiu sluoksniu politikai. Tai, kas buvo pasakyta, tai neordinaru, bet progresyvu ir realu. Tai daugiau panasu i bizuna suns skurai, kuris prarado elgesio ribas, normas.

Kokiam čia Valdui skirta? Ar tik nesupainiojai privataus susirašinėjimo su forumu (?) big_smile

1329

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Turėčiau aš tokią fantaziją kaip Parantu, tai vien tik apie seksą rašyčiau big_smile

kam ko truksta apie tai ir raso

Įdomi teorija. Reikia pasidomėti, apie ką daugiausia rašo Konstantinas... įdomu, ko jam labiausiai trūksta (?) big_smile

1330

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Laimute, kaip suprasti? As cia ne tam kad tenkinti skaitytoju lukescius, bet tam, kad isgydyti savo prota nuo mane slegianciu minciu. Patikek, ypac tu man be galo brangi cia sioje svetaineje, bet as islieku savimi. Negaliu taves is cia pavogti, tad lieku kuom esu.

Taigi viskas puiku. Tu gydai savo protą rašydamas, o skaitytojai, galbūt, randa tame kažką naudingo sau.

1331

Re: Karas Ukrainoje

Neįsižeisk, bet man atrodo, kad tu per daug įvairių propagandinių šaltinių prisitelkęs. Sugeri kažkieno padriką informaciją kaip lakmuso popierėlis ir tada nebesugebi jos perdirbti ir atsikratyti. Galbūt iš to ir išplaukia tavo priverstinis noras rašyti. Tavo paskutinių poros savaičių postai verčia taip galvoti.
Dingo nuoseklumas ir beveik nebeliko tavo paties minčių.

1332

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Kava su kakava geri pagal savo laiko juosta.
VALDAI - tai tarptautinis diskusiju klubas, ikurtas 2004 metais. Savo pavadinimu jis dekingas pirmai diskusijai, kuri ivyko Didziajame Novgorode prie ezero Valdai.

Aaa !... supratau smile

1333

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Tiesa, siandiena valgiau valgykleleje ir as ten tuos darbuotojus zinau, nes periodiskai uzsuku pas juos. Siandiena buvo nauja darbuotoja. Kas mane pritrenke, tai jos akys. As kad ir kaip meginau i jas prasiskverbti, as tai sugebu, bet si syki, kaip i siena. Ten buvo ne tai kad akys, bet tiesiog juoda dregna deme. Pirma mintis, gyventoju mainu programa su ateiviais.

Yra teorijų, kad ir Tesla buvo ateivis. Jis apeidavo pastatą tris kartus prieš į jį įeinant. Pagal mane tai tik priverstinė neurozė, o sąmokslo teoretikams atrodo kitaip. Kaip ten bebūtų, tai buvo išskirtinių gabumų žmogus. Gaila, kad nebuvo pasirinktas jo plazmos spindulys. Kažkodėl tai, iš dviejų - atominės bombos ir plazmos spindulio, pasirinkta buvo atominė bomba. Kiek daug į priekį būtų jau pažengusi žmonija, jei būtų pasirinkta plazma. Būtų galima buvę, pavyzdžiui, nudruskinti valdenynus, naudotis veltui elektros energija ir turėti švarią atmosferą.

1334 (redagavo Laimutė 2023-10-09 20:58)

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Tu labai teisi, taip, kas mane domina, sugeriu tiesiog kaip lakmuso popierelis. Cia taikliai. Visame tame yra sis tas, kas nebudinga daugelio zmoniu. Taip, nera nuoseklumo ir tarsi metausi nuo temos prie temos. Visa tai turiu omenyje. Yra tokia kaip ir metodika, net nezinau kaip tai ivardinti, ji be galo sena, bet ji iki siol veikia ir pasireiskia gan retai asmenyse, bet vistik tai yra. Esme tame, is pirmo zvilgsnio gaunasi haosas, nera jokio nuoseklumo. Tai tarsi, jei imtumeisi vienu metu daryti daug darbu. Pradejei gaminti valgi, uzsivedei sutvarkyti namus, sugalvojei issiskalbti, persodinti geles vazone. Visa tai darai vienu metu ir galutiniame rezultate visa tai baigiasi vienu metu ir viskas realizuojasi. Siuo metu analogiska situacija, yra daug informacijos saltiniu ir jie priestaringi vienas kitam, bet jie visi gula i viena ivykiu seka. Reikia tiesiog paluketi, kol viskas prieis iki galutinioo loginio tasko. Procesas vyksta, jis painus, priestaringas ir jame imanomi be galo daug atsaku. Negali numatyti is linijines paziuros daugiapoliari reiskini. Kaip papasakoti dvimaciui gyventojui apie trimati pasauli. Reikalingas dar vienas vektorius. Tai vyksta ir tai ne verbalinio pasaulio suvokime.

Gerai paaiškinai. Manau, kad jei tu pats atrastum savyje viso to sistemą ir surikiuotum ją taip, kad 2D  iškart suprastų 3D, būtų viskas savo vietose.

1335

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:
Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Tiesa, siandiena valgiau valgykleleje ir as ten tuos darbuotojus zinau, nes periodiskai uzsuku pas juos. Siandiena buvo nauja darbuotoja. Kas mane pritrenke, tai jos akys. As kad ir kaip meginau i jas prasiskverbti, as tai sugebu, bet si syki, kaip i siena. Ten buvo ne tai kad akys, bet tiesiog juoda dregna deme. Pirma mintis, gyventoju mainu programa su ateiviais.

Yra teorijų, kad ir Tesla buvo ateivis. Jis apeidavo pastatą tris kartus prieš į jį įeinant. Pagal mane tai tik priverstinė neurozė, o sąmokslo teoretikams atrodo kitaip. Kaip ten bebūtų, tai buvo išskirtinių gabumų žmogus. Gaila, kad nebuvo pasirinktas jo plazmos spindulys. Kažkodėl tai, iš dviejų - atominės bombos ir plazmos spindulio, pasirinkta buvo atominė bomba. Kiek daug į priekį būtų jau pažengusi žmonija, jei būtų pasirinkta plazma. Būtų galima buvę, pavyzdžiui, nudruskinti valdenynus, naudotis veltui elektros energija ir turėti švarią atmosferą.

Is kur tai? Gali kazka duoti, tiesiog idomu, nieko tokio nezinau.

Skaičius esu kažkada. Nepamenu kur. Pasieškok interneto platybėse jei netingi smile

1336

Re: Karas Ukrainoje

Per kančias į žvaigždes wink

1337

Re: Karas Ukrainoje

Beje, kodėl Indijoje tiek daug išsigimimų. Ne tik žmonių, bet ir gyvūnų (?)
Dvi galvos, trys galūnės, skelti veidai, trys akys ir be galo daug kitų.

1338

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Moterys nemegsta viengungiu, juos juodina, zemina. Na taip, nes viengungis, jis nera moters garde, skirtingai nuo tu, kurie susituoke ir juos moterys isnaudoja. Moteris nepritaria draugystei savo sutuoktinio su viengungiu. Tik viengungiai geriausiai pazysta moterys ir ju manipuliacijas ir del to, jie kur kas geriau nusimano apie moteris, nei susituoke vyrai. Isvada viena, vyras savarankiskas, katastrofa del moters, o moteris be vyro, gyvenimas nukanalizuotas.

Hm... tai iš kur viengungis supranta apie moteris? Jau vien tai, kad jis viengungis pasako, kad jis moterų nepažįsta, ves nėra vedęs ir neturi savos patirties. O kokiu būdu moteris išnaudoja savo vyrą? Aš manau, kad jei susituokę tai abiems santuoka į naudą. Kitaip būtų išsiskyrę. O vyro be moters gyvenimas tai nenukanalizuotas? Vyrui be moters sunkiau nei moteriai be vyro.

1339

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Esu apie tai skaites, bet jau senai. Ten atlieka su visa biomase savo eksperimentus viesai, ne laboratorijose, o tiesiog. Tai baisu, bet apie tai nors ir zino, bet niekas nieko negali uzdrausti. Pats kazkiek ten maciau tokiu, slogus ispudis. Raso, kad tuos eksperimentus ten daro amerikonu medikai. Mainais Indijos vyriausybe gauna pusetina nesikisima i ju politika, gyvenimo buda. Paziurekite kaip Indija gyvena, jie gi vis verciasi be karu. Tame kogero ir pasireiskia indiska ismintis.

Apsigimimų priežastys yra įvairios ir gali būti dėl genetinės tėvų sudėties  ir
dėl netinkamos motinos mitybos prieš nėštumą arba nėštumo metu. Be to higienos trūkumas skatina visokių infekcijų plitimą ir tai įtakoja embrionų vystymąsi. Maždaug taip aiškina medicina ši fenomeną Indijoje. Indai didžiuojasi tuo, nes pagal juos tai yra dieviškosios būtybės.

1340

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Laimute patikek, daugiausia rekomendaciju apie moteris turi butent viengungiai. Jie ne seip tapo tokiais. Juos tam pastumejo nuoskaudos, kurias jiems teko patirti nuo velnionisku moteru. Kiti vyrai visviena iesko ir gal net suranda, bet dauguma, jei jau nudege, i ta puse daugiau net neziuri. Cia kaip su obelim, jei pirmas obuolys papuole sukirmyjes, daugiau nuo tos obels neskini obuoliu.

Nu, gal, bet tai išimtiniai atvejai. Vistiek, kiek be nudegtum, bėgama nuo vienatvės ir ieškoti nepavargstama. Va, prisieki sau niekada nebeįsimylėti ir vos sutunki ką nors mielo, suspurda širdelė ir įsižiebia nauja viltis. Žinoma, esame jau kiek atsargesni, bet vilties nepraradę, jog šįkart tikrai pasiseks. Vienatvė kartais taip subrandina, kad spjaunama į ankstesnius principus ir įsmylima iki ausų, bet vistik su protu. Be to, su metais keičiasi požiūris, principai, kriterijai ir vertybių supratimas. Daug kas galvoja, jog brandaus amžiaus žmonių principingumo kartelė žemai, tačiau tai netiesa. Jie renkasi kokybiškesnius exempliorius nei jaunimas.
Taip, kad ... nepraraski vilties ir neužsisklęs per daug savyje. Sekantis obuolys tikrai nebus sukirmijęs.