1361

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:
Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Pradejo dirbti vienintelis pasaulyje projektas, Ocean Cleanup. Du laivai tempia didziule gaudykle plastikui, nuo kurios nenukencia zuvys ir viska sutempia i laivus. Valo vandenynus, kad daugiau tokiu.

Jis jau seniai dirba. Tai Olandijos inžinierių projektas.

O ten nebuvo parasyta ka tai Olandu, todel ir nezinau. Hmm kokia gudri.

Jei aš komentarą parašiau, tai nereiškia, kad kritikuoju. Tai tiesiog papildymas. Visko žinoti neįmanoma smile

1362

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Keturios priezastys, del kuriu reiketu is kart atsisakyti tokios moters, nors lai ji ir zmona.
1. Moteris negerbia vyro.
2. Flirtuoja su kitais vyrais.
3. Pastoviai reikalauja vis daugiau ir daugiau.
4. Vertina kito poziuri daugiau nei jusu.

1. Pagarbą reikia užsidirbti arba, bent jau, neprarasti.
2. Jei vyras dėl tokios priežastis palieka žmoną, vadinasi pats su ja neflirtuoja ir yra nesveikas pavyduliautojas, nepasitikintis savimi.
3. Taip nebūna, jei moteris iš pat pradžių neišlepinama.
4. Jei požiūris nevertas skatiko - nėra ką vertinti big_smile
Panašu, kad moteris nebemyli ir vyrui laikas tepti slides.

1363

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Ryt Saules uztemimas. Jokie pradejimai siuo metu netures prasmes, tai tik praeities neuzbaigti darbai. Tiesiog reikia sustoti ir palaukti, viskas praeis.

su penktadienio trylikta!

1364

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Ryt Saules uztemimas. Jokie pradejimai siuo metu netures prasmes, tai tik praeities neuzbaigti darbai. Tiesiog reikia sustoti ir palaukti, viskas praeis.

su penktadienio trylikta!

Man šiandien labai sekėsi. Darbe netikėtai geri rezultatai.

1365

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Ten taip ir sake, kad vyras turi is tikro labiau atkreipti demesi i save ir palikti moteri, o ne buti jo pastumdeliu. Jug pagal prigimti, vyrams moters nereikia, tai visiskai autonominis vienetas, kurio poreikiai minimalus. Galop paziurekite i furistus, jureivius, geologus. Kiek vyrui tereikia. O moterys, tai is tikro kazkoks kosmaras, ypac siuolaikines. Tai psichiatru isvada ir tai vakaru kulturos itaka. Tai jau nebe moterys ir tai nebe vyrai, kurie laikosi tokiu paziuru. Tai tiesiog erkes ir suns santykiai. Nu Laimute, cia gi tavo apatiniai, paviesinai tiesiog eteryje. Tiesa, cia tokiu dauguma, jei tik ne visos. Jums drauge drasiau.

Tai ir tu savus viešini. Aš nebijau rašyti savo nuomonės. Pastumdėlių buvo visais laikais ir toliau jų bus. Būtent tokie, kurie viešai šaukia esą ne pastumdėliais, šeimoje neturi žodžio nei prieš žmoną, nei prieš vaikus.
Išradimo talentas Parantu išrado naują teoriją, kad vyrui iš prigimties nereikia moterų big_smile . Nejuokink. Tu taip stengiesi pasirodyti tikras viengungis, bet kažkaip nesigauna. Pastoviai išsiduodi, kad be moterų visiškai negerai. Nebesistenk tu gal jau taip sau įkalbinėti, kad apseitum ir be jų. Tuo tarpu kiekviena tavo kūno ląstelę šaukiasi moteriškos šilumos ir meilės.

1366

Re: Karas Ukrainoje

O aš čia prie ko? Ar aš kalta, kad leidaisi kvailinamas? Ar aš kalta, kad tave iškeitė į geresnį? Pats juk kaltas. Tu kojas gali valytis, tik jau ką turi, nebenutrunsi į jokį kojų kilimelį.
Aš patenkinta tuo ką turiu. Turiu, saugau, branginu ir gerbiu, nes vertas.
O tavęs man paprasčiausiai gaila. Tik, kaip jau sakiau, nepraraski vilties ir nelaikyk visų barakudomis, nes pražiopsosi moterį, kurios ieškai. Draugiškas patarimas.

1367

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Jei baigsis karas Ukrainoje, Zelenskiui ir jo komandai bus iskelti kaltinimai is Rusijos puses, Ukrainos, uz genocida, JAV, izraelio. Zelenskiui tik karas arba jam galas.

Zelenskis is karto pabegs i vakarus

1368

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Jei baigsis karas Ukrainoje, Zelenskiui ir jo komandai bus iskelti kaltinimai is Rusijos puses, Ukrainos, uz genocida, JAV, izraelio. Zelenskiui tik karas arba jam galas.

Zelenskis is karto pabegs i vakarus

Nors ir į šiaurės ašigalį big_smile

1369

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:

Sklinda versija, kad Izraelis tyčia įsileido teroristus, kad turėtų pretekstą karui.
Žiauru. Dar kai kariai prieš vienas kitą kariauja... nu, bet čia jie pradėjo nuo nekaltų žmonių. Tyčiojasi, žudo, kankina. Žvėrys.

Kodėl taip negražiai apmeluoji žvėris? Vienintelis gyvūnas, kuris tyčiojasi, žudo ir kankina yra katė, kiti gyvūnai savo aukų nekankina....

1370

Re: Karas Ukrainoje

Andre parašė:
Laimutė parašė:

Sklinda versija, kad Izraelis tyčia įsileido teroristus, kad turėtų pretekstą karui.
Žiauru. Dar kai kariai prieš vienas kitą kariauja... nu, bet čia jie pradėjo nuo nekaltų žmonių. Tyčiojasi, žudo, kankina. Žvėrys.

Kodėl taip negražiai apmeluoji žvėris? Vienintelis gyvūnas, kuris tyčiojasi, žudo ir kankina yra katė, kiti gyvūnai savo aukų nekankina....

Taip, Andre, parašiau ir tą patį pagalvojau, bet čia daugiau ne tiesiogine prasme aš. Žiaurūs kaip žvėrys tai daugiau sakoma apie nužmogėjusius iškrypusius sadistus. Tikrieji žvėrys ne tokie. Jie žudo tik kai alkani.

1371

Re: Karas Ukrainoje

Shameless parašė:
Andre parašė:
Laimutė parašė:

Sklinda versija, kad Izraelis tyčia įsileido teroristus, kad turėtų pretekstą karui.
Žiauru. Dar kai kariai prieš vienas kitą kariauja... nu, bet čia jie pradėjo nuo nekaltų žmonių. Tyčiojasi, žudo, kankina. Žvėrys.

Kodėl taip negražiai apmeluoji žvėris? Vienintelis gyvūnas, kuris tyčiojasi, žudo ir kankina yra katė, kiti gyvūnai savo aukų nekankina....


Kaa Ciaa Knisi Protaa tongue smile Pas Mani SIAMAS 15m tai beveik kaip Suo Neilysi pas mana Troba kol nepazymes tave Mana Katinukas tongue tongue tongue big_smile Ajj nxxx Karocee

1372

Re: Karas Ukrainoje

Baik keiktis begėdžiuks big_smile

1373

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

O viespatie, kas is tu moteri beliko. Viena drauguze atsidave. Na ir kas. Po pusvalanduko nusirase. Tiesa sakant, jau po desimt minuciu buvo soti. Toliau teko primygtynai priverstinai. Stai tau ir seksy vakaras, gryzau nieko nepasiekes, net dorai nesusilau. Is vienos puses, kiek tokiu reikia, kad issikrauti, o is kitos, kam jas liesti, lai kniurkso sau ramiai savo fantazijose, jug visviena vyro pakelti jos nesugeba. Isvada viena, reikia haremo.

Ale kokis tu "daug galintis" jaunuolis. Bravo big_smile reikėjo namo bėgte, tada nors sušilęs būtum. big_smile

1374

Re: Karas Ukrainoje

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Baik keiktis begėdžiuks big_smile


Tai TAM ir Sukurtas Zmogysta bet Labiau Gyvoliuks Begedziuks tongue tongue tongue  Bet Mes Visi tokie Tampam TIK Nnorim Viesintiss Nafigg Nafigg Tyliuu Nusaukitt big_smile big_smile

Ateik, nupyškinsiu iš tėvo medžioklinio big_smile

1375

Re: Karas Ukrainoje

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Tai TAM ir Sukurtas Zmogysta bet Labiau Gyvoliuks Begedziuks tongue tongue tongue  Bet Mes Visi tokie Tampam TIK Nnorim Viesintiss Nafigg Nafigg Tyliuu Nusaukitt big_smile big_smile

Ateik, nupyškinsiu iš tėvo medžioklinio big_smile


Tuu Zinai bent kas TEVAS Yrr ??? tongue tongue tongue

Žinoma, kad žinau. Aš jo medžioklinį šautuvą paveldėjau. Retų gabumų žmogus buvo mano tėtis.

1376

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

As gi issivaizdavau, kad visi kazkaip taip mylisi, iki soties. Tik gerokai veliau suzinojau, kad tai trunka kur kas trumpiau.

Ką tu vakar aprašei, man nelabai suvirškinama.  Lyg iš giliausių viduramžių. Tiek primityvumo nieku gyvu nesitikėjau. Tau moteris kaip kokios brūžinimo staklės, ar kaip (?) Sorry sorry sorry. Gerai, kad esi.... toliau pasakyti mano cenzūra neleidžia. Norisi kuo greičiau užmiršti ką skaičiau.

1377

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Ukrainai toliau bus tiekiami ginklai, su tuom sutiko ir Vokietija,Olandija, Ispanija, Prancuzija. Toks ispudis susidaro, kad amerikonai nori isvylioti is Rusijos nauju technologiju panaudojima. Rusija apie tai rase ir supranta, kad tai ju kozeriai, bet jie ir supranta, kad bet kokiu atveju jie negali visko parodyti, kazkas turi likti neatverta.

Kai neturi ką parodyti, tai ir nerodo. Tu tikriausiai nežinai kiek išvogta lėšų skirtų gynybos vystymui per sovietmetį ir paskutinį Rusijos federacijos laikmetį? Putinas taip pat iš to katilo sėmėsi iki antrosios savo prezidentavimo kadencijos. Rusų armija totaliai nustekinta. Jie net uniformų padorių neturėjo. Apie technikos pažangos jau visiškai nutylint. Kariai kariauja iš baimės, o ne iš idėjos. Ką tu čia aukštini. Rusai pasikaupė pora atominių ir užmigo. Dabar nubudo, gal ir stengiasi, bet tai labai ilgai truks, norint pasiekti pasaulinį lygį. Alkoholikų tauta.

1378

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Kiek suprantu, zmones seksa vertina tik is givulines puses. Cia jusu teise ringtis, bet jus neturite jokios teises manes teisti. As jums nieko neprimetineju, tai tik mano suvokimas ir nieko daugiau. O del to bruzinimo,.. Matai kaip tai tu vertini. Man tai meditacine busena, moterys tokiu savo samones metu islekia i kosmosa arba i sventuju pasauli. Be tokio “bruzinimo” to pasiekti neimanoma. Uzuojauta jums ponia Laima.

Bandai išsisukti dabar kišdamas meditaciją? Juokdarys. Paskaityk pats ką vakar parašei. Užjausk save patį. Tu darai vyrams gėdą savo pasigyrimais. Pajėgusis eržilas Parantu. Neatlaiko jo moterys mat, muaha-ha-ha big_smile big_smile big_smile
Kam tau reikalingas toks apsinuoginimas(?) Nesuprantu.

1379

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Cia jau ne pirmas pranesimas. Is vakcinuotu zmoniu kunu, po mirties, is kraujagysliu istraukia sukresejusio kraujo sleifus iki 25 cm. Anksciau rase, jie budavo ir ilgesni, tai patvirtino balzamuotojai. Tai nereiskia, kad visi vakcinuoti kazka tokio gali isgyventi, nes kai korporaciju direktoriai domejosi, kaip gaminomos vakcinos, jose visos tos medziagos eidavo kazkaip atsitiktinai. Dalis vakcinu buvo tiesiog fiziologinis skytis, tokiu buvo mazai. Visa tai gerokai nuvyle korporaciju direktorius. Kiekviena vakcina sunumeruota ir kiekvienas pacientas priemes vakcina ivesta i duomenu baze, prie kurios turi priejima pasaulio sveikatos ministerija. Tokiu budu jie stebi, kaip toliau ju vakcinuotieji isgyvena.

Ups... vadinasi ir tu stebimas. Kas valgo ir geria tas ir vakcinuotas ir nežino su kokiu maistu vakciną suvalgė ir kiek kartų. Va tokius stebi labiausiai, nes nori žinoti kaip tą ypatinga vakcina veikia tuos, kurie nežino, kad ir jie vakcinuoti. big_smile

1380

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Laimute, tiesiog atsiknisk. Jei tau nesuvokiama, kam imiesi vertinti. Ta moteris nesuvokia meditacijos, as gi to nezinojau. Jug tai visiskai individualu. Viena moment krenta i mditacija, jungies su ja ir vualia. Jug yra tokiu, kurios butent to ir siekia, tik toki seksa laiko realiu. Tai gali trukti ne viena valanda, tai protu nesuvokiama, tai kazkas tokio, kai esi virs orgazmo. Tu gi vertini aukstaja matematika kai pati vos pirma klase pradejei. Tiesiog nurimk ir negvildenk ko nesuvoki.

Prie ko tą meditaciją čia dabar primeti. Pasiskaityk ką vakar parašei.
Tai tavo reikalas kiek tu čia apsinuogini, bet jei jau tai darai viešai, tai ir atgarsius į tai turi priimti ir pakelti, o ne pykti kai komentuojama.