121

Re: Karas Ukrainoje

Jus ne is tos puses diskutuojat apie kara. Reikia diskutuoti grafiskai analizuojant karinius zemelapius. Man is zemelapiu viskas kaip ir aisku

122

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Kaip žinoti, kokia yra tiesa? Tiesa yra paprasta. Kiekvieni iš savo pusės yra teisūs. Visi. Klausimas tik, kas nugalės. Ir kas už ką serga, kas ką palaiko. Tokia yra tiesa, kad nėra vienos tiesos. Visi skirtingi nori sau tinkamo skirtingo rezultato.

Taip mastant ir yra toks chaosas. Reik pagal tarptautine teise ziuret.

Jus ne is tos puses diskutuojat apie kara. Reikia diskutuoti grafiskai analizuojant karinius zemelapius. Man is zemelapiu viskas kaip ir aisku

tai gali pasidalint, pabraizyk ka nors smile

123

Re: Karas Ukrainoje

Darius parašė:
Valdas parašė:

Kaip žinoti, kokia yra tiesa? Tiesa yra paprasta. Kiekvieni iš savo pusės yra teisūs. Visi. Klausimas tik, kas nugalės. Ir kas už ką serga, kas ką palaiko. Tokia yra tiesa, kad nėra vienos tiesos. Visi skirtingi nori sau tinkamo skirtingo rezultato.

Taip mastant ir yra toks chaosas. Reik pagal tarptautine teise ziuret.

Jus ne is tos puses diskutuojat apie kara. Reikia diskutuoti grafiskai analizuojant karinius zemelapius. Man is zemelapiu viskas kaip ir aisku

tai gali pasidalint, pabraizyk ka nors smile

....pabraizyk big_smile:::044

124

Re: Karas Ukrainoje

Nu man tai įdomu kas tuos oliharkus galabyt pradėjo smile ir kodėl big_smile??

125

Re: Karas Ukrainoje

Mano prognoze tokia kad reikia pradeti gryninti pinigus is bankomatu nes jei prasides pasaulinis karas tai bus finansu sistemos griutis. Prasides panika nebus nei rysio nei interneto daugybe brendu ir akciju isvis neteks prasmes ir prades viskas griuti. Na ir tureti kelionine kuprine su visais daiktais

126 (redagavo Darius 2022-04-28 06:42)

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:

Nu man tai įdomu kas tuos oliharkus galabyt pradėjo smile ir kodėl big_smile??

idomu ir man. O kodel, tai gal nes nesutinka su Putlerio nuomone ir putleris jaucia gresme, kad ji nuvers smile

Mano prognoze tokia kad reikia pradeti gryninti pinigus is bankomatu nes jei prasides pasaulinis karas tai bus finansu sistemos griutis. Prasides panika nebus nei rysio nei interneto daugybe brendu ir akciju isvis neteks prasmes ir prades viskas griuti. Na ir tureti kelionine kuprine su visais daiktais

nu idomiai. Ar sakai reali cia gresme artimu metu? as tai jau galvojau kad dabar rusija apsilpo. Skaiciau kad puse savo turimu raketu jau isnaudojo vien ant ukrainos, tai kur ji su pasauliu dar ten pakovot gali. Tik branduoliniais ginklais nebent. Ir nebent Kinija pradetu jai padet, bet idomu ar bus tokie piderastai kinai.
O su tais grynais pinigais vel - jei tokia griutis bus tai turbut ir policija nepajegi bus, ir prasides plesimai, kaip dabar ukrainoj skalbimo masinas vagia, tai pinigus atkirst tik papildomas palengvinimas.

ai dar prisiminiau to kareivio interviu - mazdaug sake - galetu nors koki viena suvi rusija i lenkija kokia paleist, kad butu uz ko uzsikabint NATO, va tada tai butu kitas reikalas big_smile

nu idomus jis, jam gyvybe menkai rupi big_smile taip gal nato tada jau kariautu, bet tai reisktu kad zutu vistiek ir musiskiu daug

127

Re: Karas Ukrainoje

Dariau žūti neblogai, jai žinai dėl ko . Žinant kar rusija eina hitlerio pedsakais.

128

Re: Karas Ukrainoje

Darius su Andrium trečio pasaulinio užsimanė, teisgirsta mane Dievas kad to neatsitiktų big_smile

129

Re: Karas Ukrainoje

Frenkas parašė:

Darius su Andrium trečio pasaulinio užsimanė, teisgirsta mane Dievas kad to neatsitiktų big_smile

klysti smile

130

Re: Karas Ukrainoje

Spėju tokie kaip tu pirmi eitu ant dešrų

131

Re: Karas Ukrainoje

Su tokio dydžio didžiausia pasaulyje valstybe ir daugiau nei trečdaliu pasaulio populiacijos sąjungininkų, jei imsime Kiniją ir Indiją, bei antra pasaulyje karine galia (o Kinija su Indija - trečia ir ketvirta), Rusija seniai aplenkė visas vokiečių ambicijas ir veržiasi į neregėtas platumas, todėl germanai kraustosi iš proto ir stengiasi tai sustabdyti, nes kitaip jiems labai neramu, kur užsibaigs rusų genofondo ir svarbiausia, žemių su ištekliais, plitimas, bei kas liks iš Europos germanų ir kitų tautų, jei taip tęsis dar šimtą ar daugiau metų. Štai tokia genetinė problema ir genų kova.

132

Re: Karas Ukrainoje

andrius parašė:

Spėju tokie kaip tu pirmi eitu ant dešrų

kaip as? ar apie kuri tu ? smile

133

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Su tokio dydžio didžiausia pasaulyje valstybe ir daugiau nei trečdaliu pasaulio populiacijos sąjungininkų, jei imsime Kiniją ir Indiją, bei antra pasaulyje karine galia (o Kinija su Indija - trečia ir ketvirta), Rusija seniai aplenkė visas vokiečių ambicijas ir veržiasi į neregėtas platumas, todėl germanai kraustosi iš proto ir stengiasi tai sustabdyti, nes kitaip jiems labai neramu, kur užsibaigs rusų genofondo ir svarbiausia, žemių su ištekliais, plitimas, bei kas liks iš Europos germanų ir kitų tautų, jei taip tęsis dar šimtą ar daugiau metų. Štai tokia genetinė problema ir genų kova.

po 100 metu tai kazin ar ten kam labai rupi kas bus. Man nelabai. Nebent isras kaip prasiigint gyvenima ir galesim tai ipirkt.

134 (redagavo Valdas 2022-04-28 21:58)

Re: Karas Ukrainoje

Jiems rūpi. Visiems turi rūpėti, nes daugindamiesi, dalinai mes ir būsim ten po 100 metų. Aš tai dagyvensiu, tai ir man rūpi. Tiesiog pagerinsiu gineso rekordą, kuris yra 122 metai, ir tiek. smile

135

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Su tokio dydžio didžiausia pasaulyje valstybe ir daugiau nei trečdaliu pasaulio populiacijos sąjungininkų, jei imsime Kiniją ir Indiją, bei antra pasaulyje karine galia (o Kinija su Indija - trečia ir ketvirta), Rusija seniai aplenkė visas vokiečių ambicijas ir veržiasi į neregėtas platumas, todėl germanai kraustosi iš proto ir stengiasi tai sustabdyti, nes kitaip jiems labai neramu, kur užsibaigs rusų genofondo ir svarbiausia, žemių su ištekliais, plitimas, bei kas liks iš Europos germanų ir kitų tautų, jei taip tęsis dar šimtą ar daugiau metų. Štai tokia genetinė problema ir genų kova.

Ka germanai veiks be rusiskos naftos ir duju? O taip pat ir kitos tautos? Bet svarbiausias klausimas kiek isisuks infliacija ir kiek viskas kainuos

136

Re: Karas Ukrainoje

Valdas parašė:

Su tokio dydžio didžiausia pasaulyje valstybe ir daugiau nei trečdaliu pasaulio populiacijos sąjungininkų, jei imsime Kiniją ir Indiją, bei antra pasaulyje karine galia (o Kinija su Indija - trečia ir ketvirta), Rusija seniai aplenkė visas vokiečių ambicijas ir veržiasi į neregėtas platumas, todėl germanai kraustosi iš proto ir stengiasi tai sustabdyti, nes kitaip jiems labai neramu, kur užsibaigs rusų genofondo ir svarbiausia, žemių su ištekliais, plitimas, bei kas liks iš Europos germanų ir kitų tautų, jei taip tęsis dar šimtą ar daugiau metų. Štai tokia genetinė problema ir genų kova.

Jei bus pasaulinis karas tai is vienos puses kariaus Rusija+Kinija o is kitos puses EU+JAV bet gali buti kad karas pasibaigs sios planetos sunaikinimu ir mes pavirsime kosmoso dulkemis

137 (redagavo Darius 2022-04-29 07:18)

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Su tokio dydžio didžiausia pasaulyje valstybe ir daugiau nei trečdaliu pasaulio populiacijos sąjungininkų, jei imsime Kiniją ir Indiją, bei antra pasaulyje karine galia (o Kinija su Indija - trečia ir ketvirta), Rusija seniai aplenkė visas vokiečių ambicijas ir veržiasi į neregėtas platumas, todėl germanai kraustosi iš proto ir stengiasi tai sustabdyti, nes kitaip jiems labai neramu, kur užsibaigs rusų genofondo ir svarbiausia, žemių su ištekliais, plitimas, bei kas liks iš Europos germanų ir kitų tautų, jei taip tęsis dar šimtą ar daugiau metų. Štai tokia genetinė problema ir genų kova.

Ka germanai veiks be rusiskos naftos ir duju? O taip pat ir kitos tautos? Bet svarbiausias klausimas kiek isisuks infliacija ir kiek viskas kainuos

gal pagaliau susiras kitu tiekeju, kaip pvz Lietuva?

Siaip rusija yra europos vezys. Net jei karas ukrainoj baigsis, tai gresme liks vistiek jei bus tokia ruskyno valdzia ir tokie gyventojai. O kol tokie gyventojai bus palaikantys tokia valdzia, tol ir valdzia ten bus. Tai zodziu reikia rasti sprendima ka daryt su tais gyventojais kurie palaiko ta rezima.

138 (redagavo Ieva 2022-04-29 07:59)

Re: Karas Ukrainoje

Tik laisvė ir meilė gydo žmones. Kur meilė, ten saugumo jausmas ir nėra agresijos.
Imperija turi tapti tikra federacija su iš dalies realiai autonomiškais regionais, kuriuos valdo ne centro statytiniai, o žmonių išrinkti atstovai. Rusijos atžvilgiu tai vargiai įmanoma, tad turi keistis centro valdžia ir pradžiai reikalingi statytiniai su demokratiniu mąstymu. Ir pajungti tam visas medijas. Vien žo - perprogramuot smegenis.

139

Re: Karas Ukrainoje

Dabar negali viesai sakyti apie Rusijos palaikyma nes gausi baustuma. Be to komentarai daug kur isjungti. Taip kad realios statistikos niekas nezino

140 (redagavo Valdas 2022-04-29 12:24)

Re: Karas Ukrainoje

Suprantama, nes tokia pavojinga ir sudėtinga situacija.