81

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Darius parašė:

As daznai matau anketose uzsirasote - sunkus charakteris. Ir net esu pranesimu mates, kad cia kaip teigiama savybe, kad ten ta su sunkiu charakteriu tave myles labiau.

Wtf as nesuprantu smile Panos su sunkiu charakteriu tiesiog negerbia vyru vien is to kaip kalba matos. Tai kur cia ta meile.

Na, logika sufleruoja, kad jeigu jauti, kad tavo elgesyje kažkas ne taip, tai turėtum bandyt ieškoti priežasties ir keistis, kiek išeina. Aišku, čia jau vien pripažinimas to fakto yra svarbu, bet veiksmai turi būti. Tik nelabai suprantu, kodėl čia išskiriamos moterys. Vyrai lygiai taip pat turi keistis, jei mato, kad kažkas jų elgesyje ar charakteryje nėra gerai. Tik tokiu būdu įmanoma santykyje su kitu žmogumi gyventi.

82

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Vytautas parašė:
Darius parašė:

As daznai matau anketose uzsirasote - sunkus charakteris. Ir net esu pranesimu mates, kad cia kaip teigiama savybe, kad ten ta su sunkiu charakteriu tave myles labiau.

Wtf as nesuprantu smile Panos su sunkiu charakteriu tiesiog negerbia vyru vien is to kaip kalba matos. Tai kur cia ta meile.

Na, logika sufleruoja, kad jeigu jauti, kad tavo elgesyje kažkas ne taip, tai turėtum bandyt ieškoti priežasties ir keistis, kiek išeina. Aišku, čia jau vien pripažinimas to fakto yra svarbu, bet veiksmai turi būti. Tik nelabai suprantu, kodėl čia išskiriamos moterys. Vyrai lygiai taip pat turi keistis, jei mato, kad kažkas jų elgesyje ar charakteryje nėra gerai. Tik tokiu būdu įmanoma santykyje su kitu žmogumi gyventi.

Taip, gyvybė kitime, tekėjime. Užsistovėjęs balų vanduo skleidžia blogą kvapą.

83

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

esu koks esu siuo metu ir man p.x kitu nuomone, tingiu mastyt ir keistis, nes negalesiu megautis tuo metu kai tai darysiu tai nusprendziau kad jei gyvenimas privers pasikeisiu o kol nebus postumio tol busiu bbdejes

84

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Apskritai, tai keistis nei vyrams, nei moterims nereikia. Būti kuo esi ir baigta. Kai surasi sau tinkamą žmogų , nebeliks tokių problemų.
Vieniems įtiksi toks, kitiems kitoks...pasikeisi ir prarasi savąjį "aš". Neverta.

85

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Laimutė paskutinių metu tokia filosofiška pasidarė...

86

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Konstantinas parašė:

Laimutė paskutinių metu tokia filosofiška pasidarė...

Rudens melancholija užpuolė big_smile

87 (redagavo Darius 2022-09-28 21:40)

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Vytautas parašė:
Darius parašė:

As daznai matau anketose uzsirasote - sunkus charakteris. Ir net esu pranesimu mates, kad cia kaip teigiama savybe, kad ten ta su sunkiu charakteriu tave myles labiau.

Wtf as nesuprantu smile Panos su sunkiu charakteriu tiesiog negerbia vyru vien is to kaip kalba matos. Tai kur cia ta meile.

Na, logika sufleruoja, kad jeigu jauti, kad tavo elgesyje kažkas ne taip, tai turėtum bandyt ieškoti priežasties ir keistis, kiek išeina. Aišku, čia jau vien pripažinimas to fakto yra svarbu, bet veiksmai turi būti. Tik nelabai suprantu, kodėl čia išskiriamos moterys. Vyrai lygiai taip pat turi keistis, jei mato, kad kažkas jų elgesyje ar charakteryje nėra gerai. Tik tokiu būdu įmanoma santykyje su kitu žmogumi gyventi.

as nezinau kaip su vyrais yra, neziuriu lb daug ju anketu tai nepastebiu kad girtusi sia savybe smile

esu koks esu siuo metu ir man p.x kitu nuomone, tingiu mastyt ir keistis, nes negalesiu megautis tuo metu kai tai darysiu tai nusprendziau kad jei gyvenimas privers pasikeisiu o kol nebus postumio tol busiu bbdejes

big_smile nu jei yra kaip megautis tai gal ir ner ko keistis. Nu jo bet kartais nori moterys pokycio i ta puse kad kai tu pasikeisi, tada tu busi nelaimingas, itiksi moteriai. O gal tada tokiai moteriai itiksi kad ji kompensuos ta nelaime dar didesne laime. Hmm. Bet sunku patiket.


Apskritai, tai keistis nei vyrams, nei moterims nereikia. Būti kuo esi ir baigta. Kai surasi sau tinkamą žmogų , nebeliks tokių problemų.
Vieniems įtiksi toks, kitiems kitoks...pasikeisi ir prarasi savąjį "aš". Neverta.

Nu nesutinku. Tai cia surast tai surasi, bet nebutinai busi laimingas. Susirasi prasta ir zmogu jei pats prastas busi. O su prastu tai gali but ir nelaimingas. Nu dar variantas jokio neturet, be antros puses daznai yra lengviau but laimingu nei su prasta antra puse smile

88 (redagavo Laimutė 2022-09-28 22:19)

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Dariau, aš manau, kad jei žmonės suranda vienas kitą ir sutaria, randa bendrą kalbą, bendrus interesus, įsimyli... tuomet jie visada papildo vienas kitą ir auga kartu. Abu stengiasi nors ir ne visada viskas perfekt, bet randa kompromisus.
Tu gali tobulėti, bet charakterio pakeisti negalėsi. Gali kurį laiką apsimesti, prisitaikyti, bet kažkada vistiek būsi savimi.
Geras ar blogas charakteris formuojasi visą gyvenimą priklausomai kokia turi terpę ir sąlygas.
Noras gauti žmogų geru charakteriu nevisada pildosi. Tu gali būti gero charakterio, o likimas ims ir pajuokaus...ir įsimylėsi blogiukę. wink Būna ir atvirkščiai. Būni blogas, o randi auksinį žmogų.
Tačiau bet kokiu atveju, stengtis reikia, bet tik tiek, kad besikeisdamas neprarastum savęs.

89

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Keiskite save, darykite save geresniais - ir gausite geresnes moteris, kurių ir charakteris bus geresnis.

90

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Valdas parašė:

Keiskite save, darykite save geresniais - ir gausite geresnes moteris, kurių ir charakteris bus geresnis.

Būtent.

91 (redagavo Laimutė 2022-09-29 16:20)

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Valdas parašė:

Keiskite save, darykite save geresniais - ir gausite geresnes moteris, kurių ir charakteris bus geresnis.

Kas čia, taisyklė? Jeigu gerą charakterį  užsiugdysi tai ir moterį gero charakterio gausi? Greičiausiai atvirkščiai. Pradžioje gal ir gerai bus kol užjodys big_smile

92

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Keiskite save, darykite save geresniais - ir gausite geresnes moteris, kurių ir charakteris bus geresnis.

Kas čia, taisyklė? Jeigu gerą charakterį  užsiugdysi tai ir moterį gero charakterio gausi? Greičiausiai atvirkščiai. Pradžioje gal ir gerai bus kol užjodys big_smile

Geras nėra kvailas.

93

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Keiskite save, darykite save geresniais - ir gausite geresnes moteris, kurių ir charakteris bus geresnis.

Kas čia, taisyklė? Jeigu gerą charakterį  užsiugdysi tai ir moterį gero charakterio gausi? Greičiausiai atvirkščiai. Pradžioje gal ir gerai bus kol užjodys big_smile

Geras nėra kvailas.

O kas sako, kad geras tai kvailas?

94

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Laimutė parašė:
Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Kas čia, taisyklė? Jeigu gerą charakterį  užsiugdysi tai ir moterį gero charakterio gausi? Greičiausiai atvirkščiai. Pradžioje gal ir gerai bus kol užjodys big_smile

Geras nėra kvailas.

O kas sako, kad geras tai kvailas?

Reiškia, kad neužjodys.

95

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Best In The World parašė:

Suns papo genai

Dėl tokių meniškų sielų verta prisiminti ieškoką big_smile

96

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Ievute gyvena sovietmecio iliuzijoje ja reik ramybėje palikt ji dar galvoja kad kaledu senelis egzistuoja.

O bendrai tai is dalies nesutikciau kad reik but savim ir nesikeist o is kitos puses sutikciau.
Nesutikciau del to nes nu tai Hitleri antra i valdzia isrenkam (ironiskai butu geriau nei ka turim dabar big_smile)
O kad nesikeist sutikciau del to nes kai kalbame apie zmoniu įpročius ir ju mastysena ir mentaliteta visada kalba eina apie visuomene ir jei bandoma keisti visuomeneje nuomone visada tam reikia lesu nu pvz su alkoholio apribojimu lietuvoje ir pan. Niekados neina kalba apie vieno individo pakeitima. Visada kalba eina aoie visuomenes mastyma. Kas is esmes reiskia kad žmones kaip individai nesugeba mastyti ir individualybe neegzistuoja. Trumpai tariant zmones yra avys. Kur pasuksi aviu banda ten ir nubegs visi. Jiem visad reikia piemens. Kas priveda mane prie dar kitos minties kad koks tolkas tada keist zmones. Jei avis nesugeba isgyvent be piemens... Ar nusipelne gyvent? Gal geriau leist visiem daryt ka nori. Ir is principo jei pagalvosim tai kiek zmogus darytu daug daugiau jei nebūtų istatymu. Vogtu zudytu ir pan. Jei zmogus negali pats is saves buti be jokiu istatymu ir atsakomybes but mastantis, tai ... Gal tegu leist isdegraduot ir issizudyt visiem ir vsio.

97

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Ieva parašė:
Best In The World parašė:

Viena moteris yra gerai pasakius, "jei musu promociutes, kitaip tariant moterys is praeities matytu kuo moteris dabar patapo jos is musu juoktusi" big_smile

Pvz.mano mamos linijos moterys praeityje visos buvo savimi pasitikinčios ir stiprios. Yra klasikiniai pavyzdžiai E.Pliaterytė, Žemaitė, Šatrijos Ragana ir kt.Emancipuotos, mąstančios, išsilavinę. Nemanau, kad kažko juoktųsi ar pnš. Visada visokių buvo ir bus.

Yra pasaulyje atradimų, kuriuos padarė moterys, bet vyrai pasisavino nuopelnus, pvz. DNR struktūros. Nesuprantu kokio velnio kai kuriems reikia moteris nuvertinti ir įpaišyti tik virtuvėje. Visi turime teisę rinktis tai, kas suteikia laimės.

98

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

Suns papo genai

Dėl tokių meniškų sielų verta prisiminti ieškoką big_smile

Dekui, bet cia visos gėlės habilituotam haliuniku daktarui ir nepripazintam genetikos Nobelio premijos laimėtojui valdui...be jo nebutu suns papo nei peliu su supelijusiu batonu genų.

99

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

Andromedas parašė:
Ieva parašė:
Best In The World parašė:

Viena moteris yra gerai pasakius, "jei musu promociutes, kitaip tariant moterys is praeities matytu kuo moteris dabar patapo jos is musu juoktusi" big_smile

Pvz.mano mamos linijos moterys praeityje visos buvo savimi pasitikinčios ir stiprios. Yra klasikiniai pavyzdžiai E.Pliaterytė, Žemaitė, Šatrijos Ragana ir kt.Emancipuotos, mąstančios, išsilavinę. Nemanau, kad kažko juoktųsi ar pnš. Visada visokių buvo ir bus.

Yra pasaulyje atradimų, kuriuos padarė moterys, bet vyrai pasisavino nuopelnus, pvz. DNR struktūros. Nesuprantu kokio velnio kai kuriems reikia moteris nuvertinti ir įpaišyti tik virtuvėje. Visi turime teisę rinktis tai, kas suteikia laimės.


Moters vieta ne tik virtuvej. Dar ir vonioje, ja irgi isplaut reik, nepamirsk tuliko

100

Re: Kodėl moterys nekeičiate savo charakterio jei jis sunkus ?

O kokios pagal tave yra 10/10 grožio mergina? Juk turbūt į tai neįskaičiuoji pasidažymus, dirbtines blakstienas, priaugintus nagus, miniakus ir aukštakulnius su smeigtuko storumo kulnais?